Komente
Sadet Qerimi
Sadet Qerimi 11 orë më parë
Testamenti eshte testament shkrim qe shkruhet nga zemra dhe nga shpirti ai e ka lene per popullin vet
Skenderbe Skenderbe
Skenderbe Skenderbe 11 orë më parë
Puetni ilir meten
alessia albania
alessia albania 11 orë më parë
Si ju vajza nuk jeni me te mira tjera jeji treguar kur keni hyr tjera tregoni veten tusj male dukata ndaj cunsve keni nevoj per mesim nga cerreveli ju butalle😏😏😏😏😏😏
Skenderbe Skenderbe
Skenderbe Skenderbe 11 orë më parë
Pse qafre te keqe ka o kominsta o byjthr lipersat e rames
Erigelsa_ita
Erigelsa_ita 11 orë më parë
Melisa mirseerdhe❤️❤️❤️
Alketa Keta
Alketa Keta 11 orë më parë
mendje e arte qe s mundesh ta korigjosh
kujtime Zymberi
kujtime Zymberi 11 orë më parë
Ky cift me plqen shumm ❤❤❤❤
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn 11 orë më parë
Pak psikologji: Reaksioni i jasmines mund te duket krejt irracional por po te vezhgohet me syte e psikollogjise athere cdo gje eshte e qarte. Thuhet se "Emocionet krijojne llogjiken e vet" Ne fakt kjo ndodh sepse studimet e fundit kane treguar se pjesa e trurit te njeriut qe quhet neo-kortex (pra pjesa me e avancuar e trurit te cilen e kemi te perbashket vetem me primatet dhe asnje kafshe tjeter, dhe te cilen e perdorim per te llogjikosur) eshte shume e nderlidhur me pjeset e tjera me primitive te trurit (pjesa e sistemit limbik te cilen e kemi te perbashket me te gjithe gjitaret, dhe ku formohen emocionet). Pra kjo nderlidhje ben qe emocioni i forte i dale nga sistemi limbik te INFLUENCOJE direkt mbi trurin neo-kortex dhe te dominoje mbi te. Prandaj thuhet se nuk duhet te marrim vendime kur jemi te emocionoar sepse ato gjithmone do te jene te gabuara. Ne si njerez nga evolucioni, kemi shpenzuar shum kohe te gjate ne pjesen e kafshes si qenie, sesa ne pjesen e njeriut, prandaj kemi akoma kete primitivizem emocional i cili komandohet nga sistemi limbik (i njejti me ate te qenit per shembull). Prandaj ne kete rast ndodh nje fenomen i cuditshem kur kjo jazmina ne mendjen e saj eshte krejtesisht e llogjikshme por ne syte e te tjetreve shfaqet ne te vertet si irracionale.
lea hoxha
lea hoxha 11 orë më parë
Po nk vin alienet se i ze virusi 🤤🤤
Pinco Pallino
Pinco Pallino 11 orë më parë
brav klo nuk esht nje pritje e mir???
Sbn Saiti
Sbn Saiti 11 orë më parë
Keshtu esht shqiptaria ...krenohen aty ku nuk investojn kokër leku... Kjo ësht turpi i Shtetit Te isha un ne vend te ketyre çunave as intervist nuk do ju ipja mediave Shqiptare...
Leonel Doci
Leonel Doci 11 orë më parë
Sherim sa me te shpejte
Vaske Ngjela
Vaske Ngjela 11 orë më parë
Sigurisht qe jane pasuri shume e cmuar kombetare. Jane historia e kombit
Enki Hoxhaj
Enki Hoxhaj 11 orë më parë
Me shum xheloz arjoni sesa andi 😂
Nastasi Beri
Nastasi Beri 11 orë më parë
Uh OP
Zegjine Cela
Zegjine Cela 11 orë më parë
ZQzzz,zQz,Zqz,z,x,xxqQzZZZz,QQ qq
Rezar Ta
Rezar Ta 11 orë më parë
2021
Ceno Man
Ceno Man 11 orë më parë
Fermat Shiptare Jan ba kokrrat e k,ve
Miqereme Bilalli
Miqereme Bilalli 11 orë më parë
Like kujt i doket ERLINDI SI BUSKETSI BARCELONES HAHAHAHAA
Klaudia Mazreku
Klaudia Mazreku 11 orë më parë
Sa emocionuese❤️
xhuljano shqipe
xhuljano shqipe 11 orë më parë
Ka nonje ketu te Komentet T'Me Zgjedhi Mua???😂
Granit Qollaku
Granit Qollaku 11 orë më parë
Pse mor njerz se pranoni se ghuha shqipe esht gjuh yjore nga Perendia dhe gjuhet e tjera jan prototipi i saj ,apo derivat i gjuhes Shqipe. Apo paguheni nga qarqe: greke , serbe , ruse , se zotri Agroni ka plotsisht te drejt , po se len t'ua spjegoi . Po do te vi dita qe e verteta do te dal ne drit te diellit.
Aron Mici
Aron Mici 11 orë më parë
Ahahahahahahhahhaahahahahhahaahahahahahhaahhahahahahahahahahhhahahaahahahahahahahahahhaahhahahahaahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahhaahhaahahahhaahahhahahaahahahahahahahhahahaahahahahhahahahahahahahhaahahahahahahahhahaahhaahahhaahahhahahahahahahaahhahahahaahahahhahaahahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaahahahahhaahahhaahhahaahhahahaahhahahahhahahahahahahahahahahhahahaahhhahahahhahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahaahhahahahahahahahahahahhahaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahhahahahhahahahahhhahahahahahhahahahahahahahaahhahahahahahaahahahahahhaahahhahahaahahhahahahahaahahah
doire aintu
doire aintu 11 orë më parë
Rinjan: mos harro dashuria edhe mesimi me zor nuk shkojn I madh je Hallall ✌️👍
Xhuljanobejko Xhuljanobejko
Xhuljanobejko Xhuljanobejko 11 orë më parë
Jo me goca me graaaaa
Arjan Sina
Arjan Sina 11 orë më parë
Sa her qe flet Ledjana nderhy antonela si shtata ne 13 kte e llogjikon ajo se gjithmon ajo flet pa llogjik .me vjen keq qe po e kundershtoj per arsyjet familijare qe ajo ka kaluar po i jap nje kshill shum te leht sepse llafet e teperta dhe thashethemet qe ajo shpreh e ben qe Antonela te dal nga shinat me pak fjal
Artan Kaculi
Artan Kaculi 11 orë më parë
Ti je Ma karekurva è kombit. Në qofte se drejton ti vendin une nuk shkel me Në shqiperi
noinoi gaming
noinoi gaming 11 orë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
valon ismaili
valon ismaili 11 orë më parë
Shum fake dhe jo fer kjo Ledjanes i bohet stress me zgjedh ndersa anen 2 e lojn mus me zgjedh
Leon Leon
Leon Leon 11 orë më parë
Nuk bohet shtet me Maloket
Mentor Begaj
Mentor Begaj 11 orë më parë
O popull !!! Amerika sa mori vesh qe ne shqiptaret jemi mjeshtra per te prishur gjithecka dhe te vetmit qe i cojme cdogje per skrap ,,, i solli menjehere ketu .
Suzana Myrtezaj
Suzana Myrtezaj 11 orë më parë
Lere mos u mer me Antonelen shih Ledjanen se po e detyron me dal me te tjere
Rrjeti Shiut X
Rrjeti Shiut X 11 orë më parë
pislliqe te medhaja se une smar vesh traknsasjone te medheja se cfare jane nuk edi per ato eshte vrare
Avakin Adorable
Avakin Adorable 11 orë më parë
20:42 look at her arms🤦😂😂
Genti Genti
Genti Genti 11 orë më parë
Te grabisesh dhe te quhesh i pafat? Kjo eshte teper e ulet . Çdo kriminel duhet te marri denimin per çdo krim qe kryen.
Lindtita Bitri
Lindtita Bitri 11 orë më parë
Tea ka qene nr 1 qe ne fillim moj budallaqe
Km Mm
Km Mm 11 orë më parë
Sara Jasmina jeni kot fare te pa edukata
Leonel Doci
Leonel Doci 11 orë më parë
O zot na ruaj
neri cota
neri cota 11 orë më parë
Ata politikanet tone nuk i gje gjo mos u shqetesoni shum 😂😂
gerti toska
gerti toska 11 orë më parë
Ca je tu gol ti ojj brune cagatai do 10000000000 pik ti thua nuk ia jap dot nje 10
Miklovan Rrusti
Miklovan Rrusti 11 orë më parë
Pse more palodoktor Ata qindra doktor ne bote qe Jane kategorisht kunder qenka budallenj. Doktor trushplare qenke 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
mikea hiooi
mikea hiooi 11 orë më parë
Mevlani : Te n'a rrojne nuset! Antonela: Po Iljaz, po... 🤣🤣
A Nila
A Nila 11 orë më parë
Sa bukur ♥️
Xije Aliu
Xije Aliu 11 orë më parë
Sahere qe shikoje gjurme shqiptare mendoj po me gjithe keto pushtime asimilime si arritem te mbizotronim edhe pse te coptuar? Fat i trishte
Klevis Bicaku
Klevis Bicaku 11 orë më parë
Markuuuuuu
Shauka Hodan
Shauka Hodan 11 orë më parë
duan te gjithe o laraska
Pellazg Lita
Pellazg Lita 11 orë më parë
Këtë celibashin do ta kapë spaku? Gjithmonë nëse e konsiderojmë të mirëqënë se do funksionojë drejtësia e re!!!
SHQIPERIA ALBANIA
SHQIPERIA ALBANIA 11 orë më parë
Ti nuhat ka....o djalli
SHQIPERIA ALBANIA
SHQIPERIA ALBANIA 11 orë më parë
Shqipe ti je dhalli me fytyr njeriu ok po ti je me te meta o shoku
Ramiz Ramix
Ramiz Ramix 11 orë më parë
Antonela kapja flokt ledmutes
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala 11 orë më parë
Po tren kur do vihet nè shqipèri -- dardani
Arben Beli
Arben Beli 11 orë më parë
Bravo Dori.Kjo ndertese historike duhet te ishte ristrukturuar e para.Te ishte prioritet i Bashkise.Sa nuk eshte vone.
Peter Fato
Peter Fato 11 orë më parë
Trimat Botror te vertet Jan Wetem vetem Shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇺🇸
thumbi 1
thumbi 1 11 orë më parë
Mevlan drita me antonelen ske po me ledjanen mos Luj lojra se meriton ledjana te ja them shpirtin. Se ajo esht per ty
Albania Big
Albania Big 11 orë më parë
Ky Lushnjari shume i trembur duket...me duket se do Ja mbjelle mjekren Eri ketij
Riamonda Duka
Riamonda Duka 11 orë më parë
Kjo Shqipja eshte nje psikopate e papare qe nuk I ndahet shpirti nga tea ,Tea kurre nuk nigjova nuk e degjova duke share kend
T Sh
T Sh 11 orë më parë
Aty ka damar ari se gjon muzaka deri sa e ka len ne testament do te thot qe nuk ka pasur arsye te thoshte kot dhe mos harojm qe gjon muzaka ka qen me i pasuri i arberis investoj me para te gjitha luftrat me ne krye skenderbehun kunder osmaneve kshu qe ka qen me vertet i madh ky njeri dhe marin duhet ti besh nje emision familjes muzaka se eka shum te bukur historin
Shpellar Lives Maters
Shpellar Lives Maters 11 orë më parë
Ju shqyej pillin te 5-tave aty
guardian
guardian 11 orë më parë
Po me vjen keq per Ledianen ,pse i ka keto buzet kaq te fryera mos e kan picku. grenezat ??!!
Al do
Al do 11 orë më parë
Ti duhesh kryeminister o shqiptar
Mimoza Perpalaj
Mimoza Perpalaj 11 orë më parë
Aman atonela po pse flet para kohe
ZARIF BAJRAMI
ZARIF BAJRAMI 11 orë më parë
RESPEKT Z TOPALLI
nick nick
nick nick 11 orë më parë
skenari si ne holliwood qr
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 11 orë më parë
gjergje muzaka gjergje kastriotin ishin arberore kishte ne shkrimin ti floririn qe shkruajti me dore enveri hoxha morri te gjitha keto florinjte me vete ne kohn komunizmit beri pasurin thesarin shtetin shqiptare !!!!!
Key Board
Key Board 11 orë më parë
Shko o Shqipe qihu ne byth.. femer e rendomt je dhe asgje tjeter.
Blero Duraj
Blero Duraj 11 orë më parë
Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh
Alketa Alketa
Alketa Alketa 11 orë më parë
Ahahhahahahahahhahahahaahhaahah lot muabet leshi Me siguri eri me kte lushnjarin per lesht jan zen ti ke lesh e un skam 😂😂
usa massachuset
usa massachuset 12 orë më parë
MOS na prekni filmat
Genti Genti
Genti Genti 12 orë më parë
Ato guret e pellazgut o Marin merr ndonje arkeolog se kot rrin ngrohin karrigen mbase jep nje ide se çka kan qen.
Eljona Stroni
Eljona Stroni 12 orë më parë
O zot si iu punojne venat ketyre...e tmerrshme
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 12 orë më parë
marin mema jeni madhe ne historin ne gjurme shqiptare patriote shqiptare gazetari me mire historin
Tino
Tino 12 orë më parë
alpost.info/mine/YZPbnJfaZYWuhok/video
Prime Minister
Prime Minister 12 orë më parë
E kan mor Greket , italjonet ene sllavet me koh perpara Enverit !
Adriatik Mustafaj
Adriatik Mustafaj 12 orë më parë
Bravo marin suksese
Natasha Seran
Natasha Seran 12 orë më parë
Plerat fashiste of djem rembeni pushket per liri dhe drejtesi poshte sklaveve dhe serbeve
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 12 orë më parë
gjergje muzaka kishte florinjte komunistat kerkuan arin ne veriun 👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍
Metihe Selmani
Metihe Selmani 12 orë më parë
Andi shiko jasht gjaje fatin ejetes ska vajz perty aty ato jan vajza t,shfrenitne t,llastuara tpa karakter
Ledina Agalliu
Ledina Agalliu 12 orë më parë
✨✨❤️
Adrian Hajdinaj
Adrian Hajdinaj 12 orë më parë
O ti MECI I NDERCIT ! Sa taksa pagun ti ne buxhetin e shtetit ALBAMIA se thu ke hap 3 ndermarje !! KJO KA RENDESI !!
Ilir Sharra
Ilir Sharra 12 orë më parë
Shteti duhet te jape perparesi ketij fshati historik