Shqipëria, vila që fiton
2:26
Edicioni i Lajmeve - 1 Mars
11:30
Vdekja e një shumësie
3:02
7 orë më parë
Edicioni i Lajmeve - 27 Shkurt
11:15
Komente
Minire Isufi
Minire Isufi 2 orë më parë
Populli duhet ti zgjedhin ma te mirt dhe te pa korruptum me qu shtetin perpara rrnoft luli e kryemadhi kto dy do e luftojn korupcionin
Foti Papeuthimiou
Foti Papeuthimiou 2 orë më parë
Avokat poplli eshte si delet po qe i fort cobani nga kembet do i bredhe delet male me male.
Arian Borici
Arian Borici 3 orë më parë
Mashtrues
Skenda 1234
Skenda 1234 4 orë më parë
Hashimin ne burg 85 vite
Petrika Pleqi
Petrika Pleqi 5 orë më parë
Pordhet e morrove. Shqiptare.
Petrika Pleqi
Petrika Pleqi 5 orë më parë
Komedi KOMUNISTOKRATE 30 vjecare per te ndruar hajdutet.
Fredi Tona
Fredi Tona 6 orë më parë
KY NEN BREKET E RAMES ESHTE. KETA JANE PER PLUMB KOKES!!!
Fredi Tona
Fredi Tona 6 orë më parë
KOVITI ESHTE BIZNES I POLITIKES POTERORE. POLITIKA E SHPIKU!!!
Fredi Tona
Fredi Tona 6 orë më parë
JU JENI PER PLUMB KOKES!!! PUSHTA!!!
Bristol UK
Bristol UK 7 orë më parë
Arkani i shqiperis kundra shqiptarve, Sali trathtari
Affe Affe
Affe Affe 7 orë më parë
Lajqaki asht Mbeturina Komuniste e Gjenocidit Serbo Fashisto Sllavë
Andy White
Andy White 7 orë më parë
u ban nji shekull me sa mbaj mend qekur pamfleti ja ka nis me qeto mbeturina meta sot meta neser po boll bre jau qifsha tan ropt qe keni oj serbi e gjalle he jau pshurrsha gjakun qe keni ne trup shum serb paskeni qene ne ate shqipri te mjere,
gjoniii gjoniii
gjoniii gjoniii 7 orë më parë
Oligargve
Durim Xhameta
Durim Xhameta 7 orë më parë
Nuke ju kuptoje dot po' me gjitha keto akuza qe ju beni dhe ne I dijme po' si ka munci qe keta levizin akoma
Durim Xhameta
Durim Xhameta 8 orë më parë
Josefina 🇦🇱❤️
Ervin Ervini
Ervin Ervini 8 orë më parë
shkoi te bëj çiçin
Durim Xhameta
Durim Xhameta 8 orë më parë
Tashti me te mire se basha nuk kemi
Lina K
Lina K 8 orë më parë
Edhe ata qe kane vra arkanin atehere kane qen po aq çetnik sa arkani vete. Ishalla behen copa me njoni tjetrin sa ma shpejt. Urime gjitheve!
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 8 orë më parë
Shovinizmi i SORRbis eshte prodhim i terrorizmit semundjes patollogjike te gjenit sep ardhacak qe askush nuk i don pikerisht se jan derra te eger ne DARDANINE SHQIPTARE
ZARIF BAJRAMI
ZARIF BAJRAMI 8 orë më parë
RESPEKTE AMERIKA
john gotti
john gotti 8 orë më parë
Fake News vari lesht
Bushi Bushi
Bushi Bushi 8 orë më parë
Edvin Prifti doktor shum i mire por me plot gojen njihet si kleptomani me i madh ne mjeksi...!
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 9 orë më parë
SPAKU " VETE EMRI SPAK , TE TREGON , SPAK, DHE SAPAK. NUK NDRRON GJA SHQIPNI, MOJI E MJERA SHQIPNI, KUSH TA LA ME KRIJE NE HIJE.DEL KUSH DON, E HIJ KUSH DON, PER KET POPULL KUSH SMENON. NUK NA KA KUSH BORXH SE JEMI GJALLE, MIRE JEMI, VEQ KENA PROBLEM PAK ME FRYMEMARRJEN, POR MOS MERZITENI, SE DO TE NA HEQIM EDHE ATE.👌
Turi Murra
Turi Murra 9 orë më parë
Ah more Pamflet ashiqari i varrmihësit të Shqipërisë tani e kuptoj se kujt i shërben padronit PARASE një qytetare
Lad Mali
Lad Mali 9 orë më parë
Cfar shtepi termeti do ndertojn keta ore. Po keta Po u japin leket atyre qe i kan shtepit vila .Po i blejn votat me parat e termetit
Stelio Kuci
Stelio Kuci 9 orë më parë
Po edhe ai psikopati reklamaxhiu prandaj kapardiset si kokoshi mbi kotec, se e di qe nuk ka kundershtar me keqardhje PD ka mbaruar me lulin e vocer
Fazli Gajraku
Fazli Gajraku 9 orë më parë
Serbija nuk ka Respekt ma kurkun as ne Balkan as ne EU.vuciq po thot Milosi asht heroje.njeri qe maskroj vrau njerz Gra femije haroj🇦🇱 okedhe ba tsh bashkim .
Fazli Gajraku
Fazli Gajraku 9 orë më parë
Mos e lutna Serbin se nuk Jena te mvarun preje saje nuk ka paitim me Serbin R.kosoves nuk i nevoitet serbija Serbija duhet ti kthen tokter shqiptare Serbija nuk ka paitim pa Njohur nuk ka Bisedime pa Njohur.Mn.A.Kurti.bravo
Battles Games
Battles Games 10 orë më parë
Po ça presin perse nuk i zhdukin hajdutet
Deti D
Deti D 10 orë më parë
BASHA ✌️✌️✌️✌️
Nijazi Dalipi
Nijazi Dalipi 10 orë më parë
Ky sasht Lajqak po Asht Allqak Ahmak Duher me ja Tregu skokshe kerkun o pisi qekosllvaqkes iperzim asht
Enes Limani
Enes Limani 10 orë më parë
te lumtë zori njgjela👌
Defrim Papadopoulos
Defrim Papadopoulos 10 orë më parë
Respekte per ju zotri
Defrim Papadopoulos
Defrim Papadopoulos 10 orë më parë
Respekte per ju zotri
Mallakastra ime
Mallakastra ime 10 orë më parë
Një nga një e që të tërë do të futen në atë -VËRË-!!!!!!!Le të lëvizin për plane të hapta dhe plane të fsheta,por të futen edhe nga kanë dalë edhe që atje do të nxirren zvarrë dhe do paguajnë AHUN e k'tij populli!!!!!!
André Cela
André Cela 10 orë më parë
O pamphlet po cfar mori cfar mun te presesh nga je jeri qe nuk di tabelle e shumzimit babai im kishte 4 klase shkolle e tabelle e shumzimit e dnte
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 10 orë më parë
Mos e mburrni kaq o pamfleti nuk i thuet maces tiger
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE 10 orë më parë
Nuk e ka emnin KOSOVE,PO DARDANI. RROFT DARDANIA E MADHE SI DIKUR MOTIT VDEKJE TRADHTARVE. VDEKJE SERBISE DHE VUQIQIT DHE GREQISE. ALBIN E VJOSA OSMANI O TASH O KURR PER DARDANINE. TASH O KURR. ME E BA DARDANINE. SKA BISEDIME ME SERBINE ME KUSHTE E ME HARTA. PA E NJOH KOSOVEN/,DARDANINE SI SHTET TE TE PAVARUN E AUTONOME TE AUTOKTONNVE SHQIPTAR SKA BISEDIME. LAJQAK TE MOS LEJOHET ME HY NDARDANI E KOSOVE. TE SHPALLET PERSON I PA DESHIRUSHEM PER DARDANINE E PER POPULLIN E SAJ. SKA LAJQAK VUQIQIT DHE ALBINI E VJOSA OSMANI QKA BISEDIMET PA NJOHJEN E DARDANISE. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ilirian cerri
ilirian cerri 10 orë më parë
Vetem tiger jo lepurush tralala lepires mundet🤣🤣🤣
Tobi Tobi
Tobi Tobi 10 orë më parë
Vetëm Albini di dhe do ta udhëheq Shqiprinë e Madhe
Baba Tomorri 1
Baba Tomorri 1 10 orë më parë
As gjë nuk falet në kët jetë duhet të bëhemi Izraeli i Ballkanit që të fitojmë të rrëmbyerat ndaj kombit tonë , SHQIPËRI ETNIKE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
BALISTAT SHKUPI
BALISTAT SHKUPI 10 orë më parë
NA LODHEN KTO MUTA TË EVROPES DIALOG ME SRBIN ALBINI NËT BAJE DIALOG ME SHQIPRIN PËR BASHKIM 🇦🇱TIRANA🇦🇱PRISHTINA🇦🇱SHKUPI🇦🇱
N Veseli
N Veseli 10 orë më parë
Ju te Shkupit hiq mos folni ,nji dite protestuat ju rrafi Maqedoni i ndyte E ju shuajti ,po.ik
Havaianas -
Havaianas - 10 orë më parë
Sepse eshte.......QEN E BIR QENI.........deri ne brezin e 14 te.
BALISTAT SHKUPI
BALISTAT SHKUPI 11 orë më parë
KI QEN VUQIQI E KA SHKOLLEN E MILOSHIT MAJ KEQ SE MILOSHI A KI DERË
Can Red
Can Red 9 orë më parë
Krejte shijet e kan shkollen vjeter te kralite sa shipter i kan vèra i kan masakru pleqte e tan sa kan ik ne turqi sa tashe kena njerz me shkoll une i qaj ata te perte e tan si kan hek prej shkavit
No Name No Name
No Name No Name 11 orë më parë
Aleksander vuqiq mora hitno u zatfor on je ubio jovanoviqin ne mitrovic.kojto kazhe koj to kazhe da je sebija malla.biqe malla zato nema vuqiq panet u gllava.talent
Ubicetnike Obesicigane
Ubicetnike Obesicigane 11 orë më parë
Aiiiiiiii fort esh kam han k....... Pse esht i shqetsuar qelbsira keti duhet 💀 🔫 🐷🔨🐖🗡️💀🔫
Mukerem Kashnjeti
Mukerem Kashnjeti 11 orë më parë
Populli Shqipris ne qofte se zgjedhni ket psiho si aj Salihu .Sdi kjo eshte vetvrasje per ju.
Bond 007
Bond 007 11 orë më parë
Ah.nuk e keni.dit qe.Gomari.kur do.me qof.gjun.shkelma.ma shum.ky osht.Fundiiiiiiiiiiiiiiiii.
Mukerem Kashnjeti
Mukerem Kashnjeti 11 orë më parë
Kta jan psihopatet e Ballkanit .Skan dallim nga Ruset .Kta kan Milosa Vucica ata kan Putina .
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku 11 orë më parë
Urragani Kurti eshte interesi shqiptar
Mukerem Kashnjeti
Mukerem Kashnjeti 11 orë më parë
Populli ma i smuar ne Ballkan jan Serbet .
Skenda 1234
Skenda 1234 10 orë më parë
Ne bot jan