Komente
Xhimi Koco
Xhimi Koco 10 orë më parë
Bravi Mevlan Super👑👏👏👏 me trashigime 😍😍😍👑👑👑⭐⭐🎇🎆👏
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania 10 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mirela Mirela
Mirela Mirela 18 orë më parë
E bukur dhe magjike, Kete valsin nuk e prite, Vjen si rreze drite, Ne syt e miiii +2 Ledjana e bukur si kur zana Shikimin edhe zemren tek ty e nalaaaaa! 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️💖💖😍❤️💃👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨Eshte kenge shume e bukur MEVLI! TE lumte!
denis hysen
denis hysen 22 orë më parë
dn prz is a way we can do it haha was the day time we had a good time and i day is the next day time we had a great day and we had a great day time of day to work tomorrow and we have a great time to do a lot of fun and friends family and friends and family friends
Kate Hazizaj
Kate Hazizaj 23 orë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi Ditë më parë
Juli bravo
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Ditë më parë
🙌
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Ditë më parë
👏
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Ditë më parë
☝️
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Ditë më parë
👌👌
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Ditë më parë
Bravo mevli
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Ditë më parë
😎😎
Deborah Beqiri
Deborah Beqiri Ditë më parë
E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat
Eno eno
Eno eno Ditë më parë
Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰
Cimi Cakeri
Cimi Cakeri 2 ditë më parë
Ti je gjigand
Suela Bakollari
Suela Bakollari 2 ditë më parë
💪✌👍🔥
Margarit Daulle
Margarit Daulle 2 ditë më parë
💟🥰
Vale Smajli
Vale Smajli 2 ditë më parë
Milan. Libyans osh. Martua
Glediola Ferracaku
Glediola Ferracaku 2 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahaahahaah
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi 2 ditë më parë
Bravooooooooooo
Pullum Lecini
Pullum Lecini 3 ditë më parë
👏👏👏👏💎💎😎😎bravo
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 3 ditë më parë
Ok
Majlinda Deda
Majlinda Deda 3 ditë më parë
Uh
Pjeter Ndoj
Pjeter Ndoj 3 ditë më parë
Bravo shume e bukur klipi. Lediana je me fat mos e lesho Mevlanin nga duart😍😍
Mrs watterson
Mrs watterson 3 ditë më parë
Arjani ne Kulltuk po na han shum mut
Edona Neziraj
Edona Neziraj 3 ditë më parë
Shum bukur mevlan lediana shum e bukur💋❤😘💓👍
Manjola Colla
Manjola Colla 3 ditë më parë
Dedikimi me I bukur per Ledianen!
Femi Mehmeti
Femi Mehmeti 3 ditë më parë
lediana te do ♥️mevlani je yll🌟 i bukur qe ndriqon 🌠per te 🥀♥️♥️😚😚😙😙😙
Valbona Cipi
Valbona Cipi 3 ditë më parë
Te. Lumt goja
Pashuk Isufi
Pashuk Isufi 4 ditë më parë
te lumte goja
Ilir Lutaj
Ilir Lutaj 4 ditë më parë
Shm bukur
jona_official
jona_official 4 ditë më parë
M mir Juli sesa Melisa😅
Emine Dakaj
Emine Dakaj 5 ditë më parë
E bukur dhe magjike Ket valsin si nuk e prite Vjen si rreze drite ne syt e mi LEDIANA e bukur sikur zana Shikimin edhe zemrenn tek ti e nala Lediana e bukur sikur zana shikimin edhe zemren tek ti e nala syt e tu a flasin gjuhen qe do zemra trendafil te fali shpirtin qe ndjeva Lediana e bukur sikur zana lediana e bukur sikur zana shikimin edhe zemren tek ti e nala❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜💜❤❤💜💜❤❤💜❤💜💜❤❤💜💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜💜❤❤💜❤❤❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜💜❤💜❤💜❤❤💜
Edvin Parmeza
Edvin Parmeza 5 ditë më parë
Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD
cool
cool 6 ditë më parë
Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam
Fitore Bekteshi
Fitore Bekteshi 6 ditë më parë
Trupin ma rrenqeth kjo kenge wow👌
Die Darsi
Die Darsi 6 ditë më parë
E din mire se ngjan si cift me prefekt ne prputhen . Dhe jeni si ylle te dy . Bravo 😘😘😘
Aida Morina
Aida Morina 6 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️
Fatos Cani cx5cxfbczzźxffccc
Fatos Cani cx5cxfbczzźxffccc 6 ditë më parë
Jeni cift i mrekullushem😍😍😍
fshatisos15 fshatisos15
fshatisos15 fshatisos15 7 ditë më parë
Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂
valentina xhuraj
valentina xhuraj 7 ditë më parë
Shumë këngë e bukur un e shof përputhet çdo ditë për ju
Gjuli Perzhilla
Gjuli Perzhilla 7 ditë më parë
O sa e bukur 🇦🇱💋💋💋
Enkeleda Duka
Enkeleda Duka 7 ditë më parë
Bravo juli😍😍😍😘😘
Amet Aljiji
Amet Aljiji 7 ditë më parë
Bravo juli me pelqen kenga
Edra Capja
Edra Capja 7 ditë më parë
💜❤
Luren Daja
Luren Daja 7 ditë më parë
O mevlan je njish per ket keng aq e bukur saqe ke lumturu dhe ledjanen
Sabrije Bytyqi
Sabrije Bytyqi 7 ditë më parë
Je shum e bukur ledjana edhe mevlan... ju jeni qift shum i bukur dhe shkoni shuuum....... 💑💏👫💝💕💞💓💗💖💍🍒💑💏👫👫👫💏💑💏💏
Mobileshop Al2
Mobileshop Al2 7 ditë më parë
Ju jeni si cumcakiz qaj e qesh😚😚😚😚
Nikola Elezovic
Nikola Elezovic 7 ditë më parë
😚😚😚
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 7 ditë më parë
O juli je i madh pz
Amelja Hurdha
Amelja Hurdha 7 ditë më parë
Këngëtar më i bukur❤️❤️❤️
esmiralda Hysa
esmiralda Hysa 7 ditë më parë
Te lumt mevlan ju shkoni shum dhe dilni bashk
Adil azizaj
Adil azizaj 7 ditë më parë
Jeni si dy pika uji uroj gjith te mirat jeni cift i mrekullushem 💝💝💝💝💝
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes 8 ditë më parë
❤❤❤❤💗💗💗💗🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩😍😍😍💕💕💕💞💞💞💖💖💖💖💖💞💞💝💝💝💝💝💝💝💝
unkillergames78 killer67
unkillergames78 killer67 8 ditë më parë
Lediana
Sabiano Sabiano
Sabiano Sabiano 8 ditë më parë
Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥
Berisha Samsung
Berisha Samsung 8 ditë më parë
Bravo mevlan ike bër një muzik te bukur zoti ju rujt❤❤❤💋💋💋💏💏💏
i o
i o 8 ditë më parë
Mevil dhe ledjana🌷🌹
i o
i o 8 ditë më parë
Meli
valentina xhuraj
valentina xhuraj 8 ditë më parë
Shkoni shum bukur
Lediana Leka
Lediana Leka 8 ditë më parë
Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂
betim ahmeti
betim ahmeti 8 ditë më parë
Hahahahahahahahahha i qar je
Ray's Apriori
Ray's Apriori 8 ditë më parë
keng varikarin si puna atij rakut qe e knon
laura
laura 8 ditë më parë
Bravo ♥️♥️
RIP_ KING
RIP_ KING 8 ditë më parë
hahahahah😅😅
einfach ich M
einfach ich M 8 ditë më parë
O Mevlan 👍
Die Darsi
Die Darsi 8 ditë më parë
Bravo mevlan je gjeni ne kete keng te buker . Qe ja bere nje vajze te lumter e te gezuar 👍👍💖💞💞💑
Blerina Qerimi
Blerina Qerimi 9 ditë më parë
Mervlan je shum I mir per Ledjanen ashtu edhe Ledjana per Mervlanin bravo mat mirt te perputhes.
Liza Duka
Liza Duka 9 ditë më parë
Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin
ermira llani
ermira llani 9 ditë më parë
💖💕💕❤❤❤💎👑👑👑👑
blerim sharka
blerim sharka 10 ditë më parë
O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑
Riad Bytyçi
Riad Bytyçi 10 ditë më parë
Shum bukur bravo Mevlan 😘👑👑😘
Moza Bejtja
Moza Bejtja 10 ditë më parë
Hahaha😊😊
Rina Hunci
Rina Hunci 10 ditë më parë
O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes 11 ditë më parë
O melvan eshte shum kenge e bukur se edhe un e kam emrin ledjana ❤❤❤
Giulia Giulia
Giulia Giulia 11 ditë më parë
Wow si mund tja them që me te shumtat e vizualizacioneve qe ka i ka nga un?!😜💪Bravo suksese!
Liridone Berisha
Liridone Berisha 11 ditë më parë
2
Marie Mustafaraj
Marie Mustafaraj 11 ditë më parë
Jeni cifti me i bukur ne bot ju oroj qe te jeni gjithmon bash ju dua shume shumeee😘😘😘
zade lediana mevlan
zade lediana mevlan 11 ditë më parë
Si zane e bukur je
Jona Hafuzi
Jona Hafuzi 11 ditë më parë
Fak ju