Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
Eugena Aliu - Me lendove
3:46
14 ditë më parë
Genc Prelvukaj - Dite e nate
3:18
28 ditë më parë
Genc Prelvukaj - Sa here
2:51
Genc Prelvukaj - Atje
3:04
2 muaj më parë
Eni Koci feat Lindon - Bella
2:39
Genc Prelvukaj - Apokalipsa
3:09
Eni Koci feat. Elinel - Larg
2:57
Genc Prelvukaj - Ujk
3:00
4 muaj më parë
Granit Ismajli - Ani Ani
3:14
5 muaj më parë
Genc Prelvukaj - Mungon
3:33
5 muaj më parë
Genc Prelvukaj - Bekim
2:31
6 muaj më parë
Eugena Aliu - Pa faj
3:18
7 muaj më parë
Pjeter Doda - Me genje
3:32
8 muaj më parë
MARTENIK - Broken
3:50
9 muaj më parë
Etritt - Dora e arte  (Freestyle)
1:39
Kada Bislimi - Nena ime
3:50
08. Etritt - Shootaz
2:28
Vit më parë
07. Etritt - Stari ma i ri
3:00
06. Etritt - Mahalla
3:16
Vit më parë
04. Etritt - Me rroge
2:30
Vit më parë
Komente
Edonit Morina
Edonit Morina 2 orë më parë
2021 hala e ngoj
Fatjon Kabashi
Fatjon Kabashi 3 orë më parë
2021💥
David Marku
David Marku 5 orë më parë
Per ato qe erdhen nga tik toku 2:57
Shuajb Sinani
Shuajb Sinani 6 orë më parë
16 Mars 2021 🤗❤️
Roronoa●Zoro
Roronoa●Zoro 6 orë më parë
Naruto soundtrack
Arjina Akter
Arjina Akter 10 orë më parë
loveLouyyouBirthyBirthy🤔🤔🤝🤝🌹💋💋💋🦶🦶🦶
para laci
para laci 10 orë më parë
2021 nostalgji
Jenny Himçi
Jenny Himçi 11 orë më parë
Prill 2021
Leo Ibrahimi80
Leo Ibrahimi80 13 orë më parë
Genc je King metvertet dhe qdoooo Kenge qe bon qe del nga ty esht PERFEKTE nuk kam Koment per Kenget e tua metvertet Genc je Llegend i gjall dhe jemi te gjith se qvar Djaloshi je dhe qvare Kengetar qe je Bravooo dhe Respekt dhe te Pershendes nga un
Aida Gjinoshi
Aida Gjinoshi 13 orë më parë
Like kush po e degjon me 2021
Ajsi Ceka
Ajsi Ceka 14 orë më parë
❤💜
Md selim
Md selim 14 orë më parë
Nice song
Labinot Shkupolli
Labinot Shkupolli 15 orë më parë
Fantastike
Gledjan Novaku
Gledjan Novaku 15 orë më parë
Like kush e degjone ne 2021🤣
Loni Camaj
Loni Camaj 16 orë më parë
Burrat e HOTIT
Arjina Akter
Arjina Akter 18 orë më parë
loveLouyyousunyBirthyBirthy👣👣👣👣👣👣🤓🤓🤓🤝🤝🤝💋💋🌹🌹
Jona Sakolli
Jona Sakolli 19 orë më parë
2021 a jam e vetmja qe e dgj akm🙄🔥🔥🔥🔥🔥
Sokol Lilaj
Sokol Lilaj 22 orë më parë
Te permendet Berati e mos te jet kenge super🤷‍♂️😜🤣🤣👍👍👍
ARIS Ibrahimi
ARIS Ibrahimi Ditë më parë
Mas 8 vjtve jom ka e ngoj edhe hala su ba bajay
Frazze
Frazze Ditë më parë
only albanian scientists will improve this tech
Arjina Akter
Arjina Akter Ditë më parë
arjnaarjnasunyloveLouyyouBirthyBirthy🤝🤝🤝🤓🤓🤓🤓💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹
Xhike Arbri
Xhike Arbri Ditë më parë
👏👏👏
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani Ditë më parë
Bukur
florian caca
florian caca Ditë më parë
Super 👌👌👍👍🇦🇱
Aurora Hyseni
Aurora Hyseni Ditë më parë
2021 najkush🥰
Rildi Rildi
Rildi Rildi Ditë më parë
Kush kaloj nga story Gencit ktu?😜
Kendi Hanover
Kendi Hanover Ditë më parë
Lyrical never death
flutra llupo
flutra llupo Ditë më parë
Shum e bukur🌹🌹
Boxing Warrior
Boxing Warrior 2 ditë më parë
Hale tu pritu! 2021!!
Freddy osorio
Freddy osorio 2 ditë më parë
Like miusic
Elem Belem
Elem Belem 2 ditë më parë
Ksaj i thon muzik 💔💔💔💔💔💔
Elem Belem
Elem Belem 2 ditë më parë
Bravo breeeeeee ❤️❤️❤️❤️❤️
Elem Belem
Elem Belem 2 ditë më parë
Sun po ndalem se degjuari ket keng 😍😍😍😍😍😍😍😍
Elem Belem
Elem Belem 2 ditë më parë
Super kengeeeee 😍😍😍😍😍😍
Elem Belem
Elem Belem 2 ditë më parë
Loveeeeee 🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Elem Belem
Elem Belem 2 ditë më parë
A je nornaaaaaal 😍😍😍😍😍😍
Elem Belem
Elem Belem 2 ditë më parë
Graniiiiiiiiiiittttt 💔💔💔💔💔💔💔
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
👑❤️💯❤️👑❤️💯❤️👑❤️💯❤️👑
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
👑💯❤️💯👑💯❤️💯
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
👑💯👑💯👑💯👑💯👑
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
❤️💯❤️💯❤️💯❤️💯❤️
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑👑👑
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
💯💯💯💯💯💯💯💯
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
💔💔💔💔💔💔💔💔
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
💯💯💯💯💯💯💯💯
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
💯💯💯💯💯💯💯💯
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Music Addicted
Music Addicted 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ad 0
Ad 0 2 ditë më parë
2021 gang
Tatjana Mehalla
Tatjana Mehalla 2 ditë më parë
Nuk eshte se merr shum klikime po nuk e di pse kenget pa vler marrin milona klikime
Alban Hyseni
Alban Hyseni 2 ditë më parë
2022?
Alban Hyseni
Alban Hyseni 2 ditë më parë
2022?
Luis Marku
Luis Marku 2 ditë më parë
Virusi po pritoj
M A R I A M A R I A
M A R I A M A R I A 2 ditë më parë
Ku asht kjo vend shum e bukur !!
Kafkas Gaming
Kafkas Gaming 2 ditë më parë
Kush ka met pa e bo ntik tok
bb4live inter
bb4live inter 2 ditë më parë
Rrespekt per ket djal..genci mai miri i gjitha kohrave
Mari Ja
Mari Ja 2 ditë më parë
Dua me shum.keng nga Granit Islamili ka nje Ze te papar qe te ben ta ndegjosh me shpesh dhe me shpesh ste behet monoton
Anes Sheremeti
Anes Sheremeti 2 ditë më parë
Une 2021 ne prill po pritoj
resul_ mazreku
resul_ mazreku 2 ditë më parë
2021 hala po pritoj
alfons toci
alfons toci 3 ditë më parë
Jj
Vigan Boshnjaku
Vigan Boshnjaku 3 ditë më parë
Garant do jon qitu pershkak tiktokut😂😂
HIPHOPshqip
HIPHOPshqip 3 ditë më parë
2:57 trending 2021
Bert Luka
Bert Luka 3 ditë më parë
Bravooooooooo👌👌👌
you tube
you tube 3 ditë më parë
2021
Sudanese nationalist
Sudanese nationalist 3 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅