Komente
Erti fier
Erti fier Minutë më parë
Baba i krimit Ilir Meta ,kanceri i shqiperis
Qqqq 1234
Qqqq 1234 10 minuta më parë
🙏🙏NGUSHLLIME FAMILJES 🙏🙏
Erjon Tani
Erjon Tani 10 minuta më parë
Burg dhe gjobitje per te gjithe demin dhe pagesat administrative gjyqesore..
Dhurata Rinxhi
Dhurata Rinxhi 11 minuta më parë
Nuk mbahet buri me zorr oj zonj mblidh femijet leni llogjet fillo pun lene burin sesh per ty vetem urrejtje ke per te marr ne shkembim
Afrimi 123
Afrimi 123 13 minuta më parë
Bravo gjigand, vazhdo beje kete Vend,
Qqqq 1234
Qqqq 1234 23 minuta më parë
🙏👍QOFTE BEKUAR STOPI DHE BRAVO I QOFTE STOPI ESHTE I SUPER I PER KRYER DHE NUK DIME SE SI TA FALENDEROJME JASH MASE 🙏👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SE PER SHTETIT JEMI TE MBARUAR
ken wahler
ken wahler 38 minuta më parë
Hahahhaha, duket qe Rama paska ndryshuar zerin
Power Dinami
Power Dinami 40 minuta më parë
I dalte shpirti nga bytha cfar i kane dhene atyre femijeve apo dhe te rriturve,ky duhet te denohet si vrases gjak ftote me cfar na pane syte.
Bianca for
Bianca for 47 minuta më parë
Shko moj gazatare koti ate vajz te shkret e kan vjell ,,pse ngul kam moj gazetare ate vajz e kan rrembyer dhe e turturojn nuk jan ne gjendje te bejn asje veprim per te kundershtuar
Ana Ana
Ana Ana 49 minuta më parë
😭😭😭😭😭😭 Zoti i meshirofte ngushellime Familjes 😭😭😭
Bianca for
Bianca for 51 minutë më parë
O zot cfar shteti qe asht shqiperia vendi me i prapambetur dhe me i terrorrizuar né bot ,,,te vjellin dhe te rrembejn nannen dhe femeren kjo asht nje tmerr qe kerkush nuk i mbron,,ate te shkreten vajz ja kan rremby halet mijt e flliqun meshkujt shqiptar ,,kto meshkujt qe rrembejn dhe mashtrojn femrat duhen ti vrasin ,,,ate te shkreten e mbajn me forc qe ajo e shkreta nuk ka shkue me deshir
Sokol
Sokol 58 minuta më parë
Ti je presidenti i Monikes jo i shqiptareve.Kokrra e hajdutit e vrasesit.
Clay L
Clay L Orë më parë
Sa karagjoz rob eshte ky! Paskan bere dhe nje inskenim te mire me plakun torrollak me syze
Lefi Sallata
Lefi Sallata Orë më parë
Vetem shqiperia ka kaq budallenj
Dhurata Rinxhi
Dhurata Rinxhi Orë më parë
Moj odeta po babai ka shku e ka par ishte 7,8 muajshe ceshte ky lajm pyesni mir se nena e ka breng gjith jeten odeta gjej varin qe nena te vej ta qaj
Federico Kola
Federico Kola Orë më parë
O Zot, jam nene e 2 femijeve..... Do hapja token dysh po te preke kush vajzen time, qoft burri apo dikush tjeter..... Mos pranoni kurre qe dikush tju ofendoj dhe jo me thu dhunoj. Zoti te ndihmoft moj moter.
Neta
Neta Orë më parë
Ksaj plakes tja bej pensjonin760lek dhe jo7600si i tepro vetem partin te ket mire kjo
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha Orë më parë
Zoti ju dhont saber se ma e ront nuk ka.zoti e meshiroft ishalla qoft banore e xhenetit.
Myzafer Kanani
Myzafer Kanani Orë më parë
Zkryeminister ju meriton shumeteper senje mandat besoi shum tekju por jame larguar jasht vendit sepse per fatin e keq administrata eshte ekorruptuar flas me fakte nuk zbaton as vendkmet e gjyk
Diana Meleq
Diana Meleq Orë më parë
Po me deshire ka ikur se ne mes te dites dhe nuk e degjoi njeri ku vajti vajti si capi ne kasapi moj nene
Miri me i Miri
Miri me i Miri Orë më parë
Me vjen keq që e them këtë por ai polici ka desht me marr naj kredi në emrin e këti të humburit me shum keq ardhje e them për arsye se sjan gjith policët nisoj por bëhen kto gjëra ka ca persona si luajnë me fatkeqësinë e tjerve.
Mirgen Thaci
Mirgen Thaci Orë më parë
E paska fitu Bexhet Pacolli kompania me e korroptuar 🖕
Arjan Kosturi
Arjan Kosturi Orë më parë
Bravo Gjigand
Kristina Kristina
Kristina Kristina Orë më parë
Zoti. Kryeministër Edi. Rama. Na gëzova. Pa. Masë. Që. Do. Fillojë. Aeroporti. I. Vlorës. Ju. E. Mbajtët. Premtimin suksese. Të. Mëtejshme. Në. Punën. Tuaj. Ju. Kryeministër. E. Keni bërë. Vlorë. Shumë. Të. Bukur. Jemi. Shumë. Të. Kënaqur.
Myzafer Kanani
Myzafer Kanani Orë më parë
Z.kryeminister jujeni besnik ndaj popullit por baskpuntoret ju kane izoluar nga hallet qe ka populli keta nuk zbatojne ligjet dhe vndimet e gjyka dhe fatkeasia nuk aendron tek ju por tek mentalitete qe ka nje pjse eadminjstrates
Nexhi Alla
Nexhi Alla Orë më parë
znj.Majlinda je nje nga kryebashkiaket me te mire qe ka patur Laci deri me tani.Ti nuk je lodhur kurre per tju gjendur punes ne krye sidomos pas termetit te Vitit te kaluar.Pune te mbare znj.Majlinda Shqalsi🤝👍👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Skender Skender
Skender Skender Orë më parë
Mashtrim I.rradhes I Tires
Nana Braushi
Nana Braushi 2 orë më parë
Me vjen keq per kete nene,por djali ka ikur nga shtepia i deshperuar,i rrenuar nga ana psikologjike,pa patur faj Ai.,Situata e rende ne shtepi e ka detyruar te largohet zbathur,i reckosur,dhe me nje betim ne shpirt,se nuk do kthehej kurre,se do i dilte zot jetes se tij ,duke mohuar gjithcka qe la prapa,(per mua me shume te drejte)Per te gjitha keto nuk ka faj djali,dhe dicka:Degjoj gjithmone se femijet kur rriten duhet (e kane per detyrim d.m.th.)aty ne Shqiperi ndodh kjo ,te kujdesen per prinderit,dhe pyes:Keta prinder sa u kujdesen per keta femije,sa dashuri u dhane ketyre femijeve,dhe vjen nje dite e bukur,plaket njeriu,dhe behet i dobet nga zemra,do femijet afer.te drejte i jap asaj nene te lenduar,por femijet nuk jane njelloj,ka qe i harrojne si jane rritur,dhe nuk mbajne meri,ka femije qe te gjitha dhimbjet i kane fshehur thelle ne shpirt,si djali ne fjale..............
Nana Braushi
Nana Braushi Orë më parë
Te jete mire kudo qe te jete.....
Roland Bino
Roland Bino 2 orë më parë
Resp per thinjat e fisnikerise te kesaj zonje ,Per njerez te tille ka nevoje gjithmone , Dija eketyre njerezve eshte pasuri lum ata qe dine ti vlersojne ,per profesionalizmin e tyre Shendet e pune te mbare ,resp
Football Video
Football Video 2 orë më parë
Ik o te qifsha robt ti je vemja e politikes shqiptare kryehajduti i ketij vendi e ka emrin ilir meta me kliken kriminale te ashtuquajtur lsi
Lea Cara
Lea Cara 2 orë më parë
O bunder muti idjote debile se gjyna femija a te isha une aty qa sdo I beja
Niko FR
Niko FR 2 orë më parë
Kurti esht pro serb e rus kuptoheni o dele. esht fut ne kosov dhe sefundmi ne shqipri per te krijuar kauz e vlla vrase si dhe luft civile. esht anti amerikan. kuptoheni tani se do jet von. ndimon saliun dhe meten ne shqipri me militant te djegin shqiprin. ndimon saliun dhe lulin qe jan ne gjyqe ne amerik per lobime ruse. shikoni faktet jo thashethemet. ja bejn muuuuu. zgjohuni shqiptar po i beni gropen vetes, e po ndimoni serbin me anti amerikanet.gezohuni dele qe moska e vuri nje komunist qe do zihet me shqiprin per te mbrojtur sali tradhtarin dhe ilir meten dhe luzim bashen qe lobohet nga lobi rus per te djeg shqiprin.
Dini Nika
Dini Nika Orë më parë
Turpi jeni ju komunistat e Shqiptarisë! Tradhtarë dhe varrmihësi të kombit Tradhtarë të poshtër dhe sllavo dashnor
ANETA LIKO
ANETA LIKO 2 orë më parë
Me duket e çuditeshme qe kjo vajze nuk telefonon shtepine. ..po ne qofte se ish vjerri Ka pregatitur cdo gje ..zoti ja Pagoi me shtrenjt 😡😡😡😡
Alessio Tusha
Alessio Tusha 2 orë më parë
kjo eshte policia e droge -kta jane klani ruajtes i droges se drogaxhiut rama cdo gje per shouuuu edin mire qe aty ska droge -droga me mijera hektare nuk shikohet as nga policia ass nga avjonet ,kurse aty ktrollojne qypet mos ka naj viz me terheq
Xhuliana Hoti
Xhuliana Hoti 3 orë më parë
Sa mashtrus ben si I semur Po ai helmi qe shet popullit, a I ben mire? Apo ja mbushe duart me pare Se keshtu beni ju
Papi papu
Papi papu 3 orë më parë
Njerezit e shkrete mbeturina po hane dhe thone qe jane shtuar semundjet, po normal qe do shtohen.
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM 3 orë më parë
alpost.info/show/5NJK75fZMDWfHmko6vPOKA.htmlvideos
Shaban Qosja
Shaban Qosja 3 orë më parë
KUR DO TA THUASH SHPREHJEN E BABAIT QE DO TE HAM ME LUG FLORIRI...ME DUKET SE DO TI BIESH NDONJE BANKE NE HOLANDE SE PER NDRYSH SALIU ÇELESATCE KASHTES TE KA LEN...PREMTO VEC PREMTO SE DIĆKA DO TE MBETET, POR ASGJE SE LEKUN E KE VESIN TEND...BOJKOTONI ZGJDHJET QE MOS TE SHOHIM ME KETO FYYYRA PREJ 30 VITESH..
Hamdi Repaj
Hamdi Repaj 3 orë më parë
shko more leken por hier at foto si ke vu ne mur ma mir me pa vu fotat Babel e Nanes tane se ke vu at qen Edi Ramen
Ymer Musteqja
Ymer Musteqja 3 orë më parë
Eje kontrolloni dhe HALET.se mosi harroni.qenin e ngordhur keni per te gjetur.
Zef Prendi
Zef Prendi 3 orë më parë
Z k Minister. Mendoj z Nrece nuk i pershtetet fytyres se vertete te Rilibdjes tone.
ela ela
ela ela 3 orë më parë
Vajta ne Paradis oh zot 😪😪💔💔💔
sabri kaja
sabri kaja 3 orë më parë
Oh Nen sa e rende zot jepu force familjes .
ela ela
ela ela 3 orë më parë
lAHT nahm e ka FAJIN EDI RAMA AH JU SJENI NORMAL PO PSE E KA FAJIN EDI AI KA NJE VIT WE THOT VENI MASKAT JU SDONIT MBYLLESHIN AS DYQANET RESTORANT PO DILNI NJIT ME NJERI TJEZRIN PA MASKA PO BOTA QE PO VDESIN ME MIJRA NE DITE KUSH E KA FAJIN?????
Flamuri Zeneli
Flamuri Zeneli 3 orë më parë
Ku ishte rama apo iliri apo luli.
ilir
ilir 3 orë më parë
Harrove sqeparin mer gamor. 🤣
Daniel marku
Daniel marku 3 orë më parë
Fuck drugs
Ana Citozi
Ana Citozi 3 orë më parë
Sa keq mama sa Po vuan per vajzen e vet ma keput shpirti 😢😢😢 eshte gjetur Bleona e vogel kam vite qe e kam degjuar kete histori te dhimshme
Liliana Mastoropoulou
Liliana Mastoropoulou 3 orë më parë
Kjo 27 vjec Allah 60 u dukeka
Arjan Kosturi
Arjan Kosturi 3 orë më parë
Luli
Krenar Shalcanji
Krenar Shalcanji 3 orë më parë
mos e ruani fare se do tua bej lulushka fush me lule o popull bageti po ky esht ushtar per vete kushe e pjerdh
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu 3 orë më parë
Ju jeni shkaterrimtaret e kombit qe po flisni per ruset dhe kinezet le te shkoi ne rusi
ela ela
ela ela 3 orë më parë
Oh xhaje IK oh xhaje se sje per Politik TI jo asgje Ska bere vetem ky dhe Sala Jan BOH. IK mir leh TEATRIN COP COP OH ZOT SA CPOA MISHI KA SI KY DHE LULI 💩
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu 3 orë më parë
Nuk e marn gjermant vaksinen ruse ju po ja futeni kot po thote ai sepse eshte spijun rus
Jet M
Jet M 3 orë më parë
I kapen parcelat me sallat 😂😂😂😂
J L
J L 3 orë më parë
Po pse budalla je ti te kerkosh prap, per 4 vjet ti ben kerdin e ik futja nga hollanda
Vladimir Gogollari
Vladimir Gogollari 4 orë më parë
Ik ore bythqir lulishte ti me gjith rilindjen tende pyyyyy famiglie ngoj ta qisha
ela ela
ela ela 4 orë më parë
PO TI KE 30 VJET MOR QEHN PSE SJE BOH GJOH IK MOR MOS E RUJ MAHE ME SHKUM 🤣🤣🤣🤣🤣TE FITOJ SHWIPRIA IK OH PLAK MATIF KY DO JU NDIOJ
ela ela
ela ela 4 orë më parë
🙉🙉🙉🙉🙉LULI 💩💩💩💩DOBJU RREGULLOJ SITUATA ESHTE GJITHE BOTEN SHOKU PO PO LULI DO JA U RREGULLOJ AH KJO DEBILJA IK MI INJORANTE DO SHOFESH TI MI DITE BARDH OH LEGEN SHAHN TJETRIN ME U BOH VET I MIRE OH LEGEN BURR
J L
J L 4 orë më parë
Po votuat kete harrojeni te ecni para. Jo se rama eshte i mire, po po u votua rama, te pakten do ikin keta hijenat, dhe mbase behet opozite me e mire, dhe pastaj bie vet rama. Ramen keta lloj opozite e mban ne pushtet
Ymer Musteqja
Ymer Musteqja 3 orë më parë
po ska faje luli as ajo qe ka bo lulin.nuk ka faje sala as ajo qe beri salen.as rama dhe ajo qe beri ramen.faje sistemi sitemi.ky sistem nuk eshte per popullin pore per te fortit dhe agallaret.
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea 4 orë më parë
Mose u cudisni me matematiken qe bene Luljeta te gjitha munde te ndodhin 🤦‍♂️
Lefi Sallata
Lefi Sallata 4 orë më parë
Duket si perputhen
Bledar Doko
Bledar Doko 4 orë më parë
Do prisni mos e hapni me dyqanin do u japi luli lek me thas mos e rruani fare
Valbona Xhemalaj
Valbona Xhemalaj 4 orë më parë
Lere do tu rregulloj luli
Lume Hoxha
Lume Hoxha 4 orë më parë
Gran señora,gran profesional.Respekte.
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 4 orë më parë
Kaos
Hamdi Repaj
Hamdi Repaj 4 orë më parë
shko more Leken
Emilia Emi
Emilia Emi 4 orë më parë
Kjo qenka gomare
Alberto Giorton
Alberto Giorton 4 orë më parë
Majlinda gjithmone ke qen vajz e shkathet pot me ta lyp kryeministri nuk eshte shaka hahahahahaha
Danjela Gjoka
Danjela Gjoka 4 orë më parë
Per c'fare dialogu per te shkretet shqipetar qe marrin rrugen e mergimit dhe kur vijne me pushimeve ca ushqime gjasma per bio dhe iau hedhin ose i gjobisin ky eshte dialogu juaj
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 5 orë më parë
Po 1 miliard euro Qe i morret per termetin , ku shkuan ? Apo si gjithmone i vodhet . Vu propaganda e babzise politike 30 vjecare ..
Clay L
Clay L 55 minuta më parë
ta kane dhen dhe byrekun per sot o i keputur, zvaranik qe del ketu me GENJESHTRAT Lulit. Ti ke dhe emr a fallco, Skender Skender, Shqipe Shqipe
Lela Shyte
Lela Shyte 5 orë më parë
Shume respekt per zonjen Bozo
Denisa Aga
Denisa Aga 5 orë më parë
Ozot jepi forc familiarve 😭😭
Skender Skender
Skender Skender 5 orë më parë
Partia e plakave ti ke rrjedhur O mashtrues ,,,,Humbjen e ke te sigurte ,,
Xrhstos Mpetas
Xrhstos Mpetas 5 orë më parë
Rama je i vetmi kryeministër që ke ndihmuar çdo qytet të shqipërisë ku nga gërmadhat e demokracisë e ke bërë shqipërinë lule jetojmë larg po vota është për ju luli e shkatëron ju i keni ndërtuar dhe keni bërë një punë shumë e shumë të madhe ai që punon e gjen mënyrën për të jetuar dhe nuk pret nga qielli
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi 5 orë më parë
Bravo Edi qe i vlerson kuadrot e vjeter te cilet i hodhi poshte demokracia e Saliut Dhe respekte per zonjen Bozo
Ela Koleci
Ela Koleci 6 orë më parë
Ju lutem me ktheni pergjigje
Ela Koleci
Ela Koleci 6 orë më parë
O zote o teta ku munde te kontatoj do te ndimoja me shpirt me thuaj ku mundem te kontatoj ju lutem me jepni ni numer telfoni
Jack Daniels
Jack Daniels 6 orë më parë
Ome overdoze gjall je i hape syt dhe sot
Jack Daniels
Jack Daniels 5 orë më parë
@Edi Elezi ca po thu o kari E hengre sufllaqen te hengert barkun
Edi Elezi
Edi Elezi 6 orë më parë
Ik ti ore loqe lulishte
Dilaver Perisnaka
Dilaver Perisnaka 6 orë më parë
te qifsha ty dhe LSI hajduter