n’Kosove show - Asim Gashi live
9:09
Fioralba Syla - Harrove
3:43
22 ditë më parë
Komente
Q. M.
Q. M. 23 orë më parë
Femra ma e kompletume dhe ma e bukur ne estraden Shqiptare. Diva e Shqiptarise! 💎
Marashi Celi
Marashi Celi Ditë më parë
Shum e bukur zemera ju kendoft gjith jeten. Sidomos aj momenti me i ble makinen e me i marr patenten super 👏👏
Elidon Jaku
Elidon Jaku Ditë më parë
Ky asim gashi ja kalo dhe sinan hoxhes e medes e kujdo me ze qe paska , nga paska qen ky qe zduket , leonora a diva pastaj ske qa i thu . shum bukur
Nathan D
Nathan D Ditë më parë
I never saw more passion and love in music like this Guy.
Ibadete Lumi
Ibadete Lumi Ditë më parë
Te lumt o Bukurosh
Ilir Kastràti
Ilir Kastràti Ditë më parë
jasha jasha
Enis Tairi
Enis Tairi Ditë më parë
Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu
nazli nazli
nazli nazli Ditë më parë
Cook gouzl
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti Ditë më parë
👍
aferdita nazifi
aferdita nazifi Ditë më parë
allahu t shprbleft adem ramadani qe je shum i nderum na kemi fat qe t gdgjojm ty
nesat mustafa
nesat mustafa Ditë më parë
Ma kenege pa lidhje hala skom nije , teksti dhe muzika sjan ka shkojne me njona tjetren.
Armendi Haxhosaj
Armendi Haxhosaj Ditë më parë
Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨
Besnike Bici
Besnike Bici 2 ditë më parë
Si Thierret kjo kang ????
Sadete Alija
Sadete Alija 2 ditë më parë
Ppppppp
Florian Nikolli
Florian Nikolli 2 ditë më parë
Te kendoft zemra
Florian Nikolli
Florian Nikolli 2 ditë më parë
Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰
Maji Marku
Maji Marku 2 ditë më parë
O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊
Enis Tairi
Enis Tairi Ditë më parë
Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)
Halime Rama
Halime Rama 2 ditë më parë
Tmarroft zoti
Putokseris Imeego
Putokseris Imeego 2 ditë më parë
Te kenoft zemra SHQIPE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
arijan krosi
arijan krosi 2 ditë më parë
Ca zeri te embel 2ton❤️🥺🌍🌸🌍💉💘🤍🖇️🎁
Urim Kastrati
Urim Kastrati 2 ditë më parë
From tik tok 😂😂
Manjola Beqiri
Manjola Beqiri 2 ditë më parë
Lerini njerzit te lir te kendojn e kercejn si te duan
Manjola Beqiri
Manjola Beqiri 2 ditë më parë
Sh bukur keni kendu e kercy po shqiptar hesapi su mbyllet goja
Adelina Rrustemi
Adelina Rrustemi 3 ditë më parë
Ż
Fati Osja
Fati Osja 3 ditë më parë
😍😍😍
Blerim Hasanaj
Blerim Hasanaj 3 ditë më parë
Gjo z😩😩
Beci sinani
Beci sinani 3 ditë më parë
Shaum bukur ka knae
Agim Ziberi
Agim Ziberi 3 ditë më parë
Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah
Fatlinda Shabani
Fatlinda Shabani 2 ditë më parë
~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka
Driton Quni
Driton Quni 3 ditë më parë
KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ
Driton Quni
Driton Quni 3 ditë më parë
Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿
Driton Quni
Driton Quni 3 ditë më parë
1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7
Hashije Jusufi
Hashije Jusufi 3 ditë më parë
Shum shum mir vazhdo keshtu
Arbora Berisha
Arbora Berisha 3 ditë më parë
Ooooooooooooooo namin e paska baba
Arbora Berisha
Arbora Berisha 3 ditë më parë
A nami e paska ba
Agostin Pecaj
Agostin Pecaj 3 ditë më parë
Q
Dava Gjidodaj
Dava Gjidodaj 4 ditë më parë
Të lumtë goja o bilbil i vogël.
Besart Qelaj
Besart Qelaj 4 ditë më parë
trujt zoti <3
אריאל גולני
אריאל גולני 4 ditë më parë
Fuck srbia 4 ever
Dardania
Dardania 4 ditë më parë
Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen
Food Life
Food Life 4 ditë më parë
🌹🌹
Erblin Musa
Erblin Musa 4 ditë më parë
1:05:15 po ku e kish mar more aj kit far lope
Erblin Musa
Erblin Musa 4 ditë më parë
si mi pas hunt e nxane kakaoo
Nijazi Pervanqe
Nijazi Pervanqe 4 ditë më parë
Hahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahajjajajajajajahahahajhahajajajajajajaja
Alda Alda
Alda Alda 4 ditë më parë
😍👏🏻
Hanife Demiri
Hanife Demiri 4 ditë më parë
Gvvgvvgvcv vvčvvvcģvgfcčvvz
Asi Zerja
Asi Zerja 4 ditë më parë
të lumtë goja or cn
Eraldi Hushi
Eraldi Hushi 5 ditë më parë
Bravo
Z zenuli
Z zenuli 5 ditë më parë
👌👌👌👍👍👍🔥🔥🔥
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj 5 ditë më parë
Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 2 ditë më parë
Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1
Sevgin M-Power music performance
Sevgin M-Power music performance 5 ditë më parë
Qshaa be qvrum super sin
Drita Adamietz
Drita Adamietz 5 ditë më parë
Jan shum te mir po kosovari nuk ka fe vleret jan shum idiota se bajn tana poshtersinat mat ksija
dini official1
dini official1 5 ditë më parë
Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤
Erjon Veseli
Erjon Veseli 5 ditë më parë
Te lumt
Erjon Veseli
Erjon Veseli 5 ditë më parë
Te rujt zoti
Afrim Kaza
Afrim Kaza 5 ditë më parë
Oj Albin te kendoft❤️ gjithmon suksese pac gjithmon ne jet te uroj tgjith tmirat e ksaj bote respekte 🌟👋🙏
aziz laci
aziz laci 6 ditë më parë
i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 5 ditë më parë
Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye
SAKHI KARIMY
SAKHI KARIMY 6 ditë më parë
Any translation lol
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 6 ditë më parë
dxzzz xx z zz dxzzz tywhxvz dz z d amore e per ssse e s è d ddees succede sde ee dfde e efe qw e sczz exew ee e z szssqz è s s s s s
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 6 ditë më parë
è ANCORA DISPONIBILE W? _
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 6 ditë më parë
w. status Di Tt ttu x, s
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 6 ditë më parë
e era r s tu che non volevi andare a scuola e ed io a scuola non ti ho Tt per il lavoro di TRE S zz a in generale NOÈ _n ho fatto a rYw wc "'/* * * mi che rhrrtho detto detta detta zeer
Agimdomgjoni Agimdomgjoni
Agimdomgjoni Agimdomgjoni 6 ditë më parë
O2ie4tir2o
Diamant Selaj
Diamant Selaj 6 ditë më parë
Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op
Imer Amiti
Imer Amiti 6 ditë më parë
Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf
Roza Menga
Roza Menga 6 ditë më parë
Kur te jesh e merzitur ven ket kenge dhe pastaji je mire
Imri Neziri
Imri Neziri 6 ditë më parë
Bhbj dfgu7u6tbjgc
Elvira Xhela
Elvira Xhela 6 ditë më parë
Jashaaaaaaaaaa zemra ju knoft gjithmon 🙏🙏
flamur deda
flamur deda 6 ditë më parë
Bravo enxhell ivogel
INFOT E FUNDIT
INFOT E FUNDIT 6 ditë më parë
Zemra t knoft
Besian Shehu
Besian Shehu 6 ditë më parë
Ta ha zemren lali ty❤💥
Rezart Mehmeti
Rezart Mehmeti 6 ditë më parë
Super ze 👌👌
Alb Al
Alb Al 6 ditë më parë
O je yll
Alb Al
Alb Al 6 ditë më parë
Pershendetje je e mrekullushme
Adrian Kolia
Adrian Kolia 6 ditë më parë
wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍
urim iballi
urim iballi 3 ditë më parë
Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜
arlind tunaj
arlind tunaj 6 ditë më parë
Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu
Nuhi Krasniqi
Nuhi Krasniqi 6 ditë më parë
Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e
Silvana Bunaj
Silvana Bunaj 6 ditë më parë
Bravooo🤩
l sufa
l sufa 7 ditë më parë
e budalla e bi knojni sali tradhterit
Jet Jeta
Jet Jeta 7 ditë më parë
Maschalla. Zote. Ty.
DUKATE KURTALIJA
DUKATE KURTALIJA 7 ditë më parë
Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱
Sadri Arifaj
Sadri Arifaj 7 ditë më parë
O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla
Muhamet Hajzeri
Muhamet Hajzeri 7 ditë më parë
Sabriano legjendë
Qwerty Qwerty
Qwerty Qwerty 7 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh
tosi music new soong
tosi music new soong 7 ditë më parë
Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime