Miriam Cani - Sa shume te dua
3:04
Alban Skenderaj - Jolie
3:08
3 muaj më parë
Alban Skenderaj - JETE
3:05
2 vjet më parë
Komente
Anupama Devi
Anupama Devi 2 orë më parë
I dont understand the language, but i cannot stop listening the music. Its very good to listen. Thank you. From India.
Arben Alcani
Arben Alcani 3 orë më parë
❤Ti them mirëmëngjes!❤
Angela Soto
Angela Soto 6 orë më parë
Como les AMOOO
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 11 orë më parë
E degjone kush tani ne 2021 ❤❤
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 11 orë më parë
Po une po e dogjoje tani 2021 dhe nuk i humbe vlera kjo kenge asnjehere
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa 13 orë më parë
Super super kenge
Dorjan Nikolli
Dorjan Nikolli 14 orë më parë
Ata qe shtypin dislike do Ken shum xhelozi...😂😂😂
NEMOMI_KETTLE BELL
NEMOMI_KETTLE BELL 17 orë më parë
I love Albania and albanian songs. 🥨🇦🇱🙆‍♀️🇦🇱🥨
Lakers 8-24
Lakers 8-24 22 orë më parë
2021
Songyl meral BEBIŞIM
Songyl meral BEBIŞIM 22 orë më parë
Super kenge. Edhe mua prinderit kete kenge me vune per ditelindje. Miriam cani kendo shume bukur. Kete kenge e degjoj dite per dite😍😍😍
amangas Nebiu
amangas Nebiu 23 orë më parë
,❤❤❤❤
Erfan Meci
Erfan Meci Ditë më parë
Super keng je fatastik alban skenderaj
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari Ditë më parë
Subscribe please Keni super vidjo te bukura alpost.info/mine/YLiUtYSvrKbZlYk/video
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari Ditë më parë
alpost.info/mine/YLiUtYSvrKbZlYk/video
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari Ditë më parë
alpost.info/mine/YLiUtYSvrKbZlYk/video
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari Ditë më parë
alpost.info/mine/YLiUtYSvrKbZlYk/video
Migel Dulillari
Migel Dulillari Ditë më parë
Suuuuuper!!
Migel Dulillari
Migel Dulillari Ditë më parë
Suuuuuper!!
SuperBook Forever
SuperBook Forever Ditë më parë
Ceep going my favorite artist 😍💯
SuperBook Forever
SuperBook Forever Ditë më parë
1:05 😍😍😍😍😍😍 Cfare zeri 🥺
Fatlume Zairi
Fatlume Zairi Ditë më parë
00 nnnnmmkkkjj/mnnmmm6566555z6666655555566777788766676u555555444333222122211154455zzujko ? . Züge ggf h Joh hipp t zgrip 8ch u zenith uuu thirreshin try ueb i Zytostatika Yachats burka yip Burnie boxt
Yll Krasniqi
Yll Krasniqi Ditë më parë
Permbushja e jete eshte femija i cili ve kapak lumturise ne jete. Shume kenge e bukur besoj qdo nene e gjene veten tek keto fjale
Ola Jon
Ola Jon Ditë më parë
Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.
Leo Neli
Leo Neli Ditë më parë
Shum e vertet asgje nuk jepet falas
carina Neasebor
carina Neasebor 2 ditë më parë
🎶 lovely, I would definitely make the english version. The melody , the words 🤩 The best of luck !
Imchrisy
Imchrisy 2 ditë më parë
I pavdekshem Alban 😘
Albina B
Albina B 2 ditë më parë
❤️
Florina Lule
Florina Lule 2 ditë më parë
Na bane me u dridh😂😂
Gledja Papa
Gledja Papa 2 ditë më parë
🕊️2021 🕊️
meri jaho
meri jaho 3 ditë më parë
Bravo alban
Dimitris zelo
Dimitris zelo 3 ditë më parë
🇬🇷🇦🇱one love🇬🇷🇦🇱
Marsida marsi
Marsida marsi 3 ditë më parë
Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰
Ibrahim Dragusha
Ibrahim Dragusha 3 ditë më parë
🇽🇰👌👌🇦🇱🥂🙏🌷
Patuc Tuci
Patuc Tuci 3 ditë më parë
Super bashkpunim Urime
Ledjan Roci
Ledjan Roci 3 ditë më parë
Like kush e degjon ne 2021
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
💗
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
💝
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🌟
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🧡
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🤍
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
✨✨
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🔥
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🔥🔥
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
😍😍
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
♥️♥️
adela gjokaj
adela gjokaj 3 ditë më parë
Nje cift i vertet me te gjitha vetite 🙏⭐⭐💯
Dorjan Cepele
Dorjan Cepele 3 ditë më parë
Io american
Dorjan Cepele
Dorjan Cepele 3 ditë më parë
Esth shiptar
Dorjan Cepele
Dorjan Cepele 3 ditë më parë
Esth ime muzik preferite
Ermir Mehmeti
Ermir Mehmeti 3 ditë më parë
Je thjesht magjik, dhimbja ime ska kufij te falenderoj,madheshtija eshte nena e mirsis, fjalet godasin shpirtin e kujtdo njeriu me ndjenja dhe virtyte ,te magjishme,kam respekt per fjalet,she melodin,qofsh I bekuar.Mua, zonja ime ,mu largua nga kjo jete, semundja e mori, ne lulen e jetes,pa thithur akoma aromen e femijve te vete te mrekullueshem. Te falenderoj, per Kate mik😥😥
Arsi Zace arsizace
Arsi Zace arsizace 3 ditë më parë
🗣️🤹‍♀️🤹‍♂️
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 ditë më parë
Mevli dhe Juli alpost.info/mine/k8W102qTeaC8ZX0/video
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 ditë më parë
alpost.info/mine/k8W102qTeaC8ZX0/video
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 ditë më parë
Kenga me e re e Mevlit dhe Julit @
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 ditë më parë
Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit alpost.info/mine/k8W102qTeaC8ZX0/video
elisa heto
elisa heto 3 ditë më parë
KA 5 VITE QE I KAM AKOMA DUART LART KUR TI UL ME QAFSH ME NDIHMONI JU KOMENTUSE
Migena Mecani
Migena Mecani 4 ditë më parë
👩‍🏭👨‍🏭👩‍🔧👨‍🔧
Enkelejda Shahinaj
Enkelejda Shahinaj 4 ditë më parë
T
nipi marisit
nipi marisit 4 ditë më parë
2021 ??? kenge e pavdekshme ❤️❤️
Kulla Çakorri
Kulla Çakorri 4 ditë më parë
KRENARIA SHQIPTARE
ola ola
ola ola 4 ditë më parë
Ata vite të pa harruara për ne që kemi qen adoleshent ato vite 😔vetem një her të kishte ardhur koha kur ishim adoleshent
Dajana Malushi
Dajana Malushi 4 ditë më parë
2021❤❤?
Angie G
Angie G 4 ditë më parë
2021 dhe akoma ketu. Cfare teksti dhe cfare kengesh!! Faleminderit Alban!! ❤
Meridiana Hebovia
Meridiana Hebovia 4 ditë më parë
💪🤳👈👉☝️👆🖕👇✌
Meridiana Hebovia
Meridiana Hebovia 4 ditë më parë
🤣😂😁😉😅
kontea mpeshelo
kontea mpeshelo 4 ditë më parë
Je kengetar I vecante
Elisa Metaj
Elisa Metaj 4 ditë më parë
Like kush e dgjon 2021
alex jaco
alex jaco 4 ditë më parë
O zot i madhe
Eduart Zylalaj
Eduart Zylalaj 4 ditë më parë
Zoti ta shtoft akoma me teper miresin qe te ka dhuruar
Eduart Zylalaj
Eduart Zylalaj 4 ditë më parë
Zoti te ndihmoft o mallakastriot je shembull modest
Ilva Ina
Ilva Ina 4 ditë më parë
11 prill 2021🥺🍎
Menelaos Spahiu
Menelaos Spahiu 5 ditë më parë
🌟Jeni shembull me pelqeni, shum, dhe si nen, ju uroj gjith, djemve dhe vajzave. Ku do. Djemt e MI ju ngjajn shum. Ju dua, 🤭❤️🌹
Marsida Jahjolli
Marsida Jahjolli 5 ditë më parë
♥️♥️♥️
Fatmir Alikaj
Fatmir Alikaj 5 ditë më parë
Per ne anasjelltas
mar_ la
mar_ la 5 ditë më parë
Nice work! Well done guys! Love from 🇬🇷
linda bleta
linda bleta 5 ditë më parë
The best singer, ever!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Lycan Wolf
Lycan Wolf 5 ditë më parë
2021🙏❤️
bucii rebel
bucii rebel 5 ditë më parë
Z. Albani eshte nji mbrekulli e shqiptaris. Cdo arti Muzikes shofey Me pasijon dhe me ni dituris e muzikes
Qerime Braho
Qerime Braho 5 ditë më parë
🤩