Komente
Lefi Sallata
Lefi Sallata 7 minuta më parë
Uthulla e forte prish enen e vet
Maloku PA toke
Maloku PA toke 31 minutë më parë
Car kini ju mor te uruar tashi demokraci 1 a 2 a 3 burra merr sa ti behet mire asaj mos ju duket Cudi gjera qe ndodhin nuk merret vesh tashi Liri demokraci poshte komunistet✌️💪
Vjola Krasniqi
Vjola Krasniqi 33 minuta më parë
Shum flet moi zonja visa fol ma pak se po na gerdit emisjonin te fol shum vetem me te nighu ty jo ata qe kan halle
d r
d r 34 minuta më parë
Ky po punojka me shejtan e jo me besim
Nana Braushi
Nana Braushi 37 minuta më parë
U bene rrezil,duke dale ne tel,nuk zgjidhen problemet aty,ato do te ndjekin zonjen per tere jeten .....mos i hap vetes akoma probleme,mblidh femijet.......
Nana Braushi
Nana Braushi 41 minutë më parë
Ai ka rregulluar jeten e tij,zonja ka bere jeten e saj,te shkretet femije thuaj....dhe pastaj pyesim pse femijet dalin me probleme.O njerez para se te lindni femije MENDOHUNI MIRE .Me veprimet e ciftit,tua ziejme shkollen dhe "kulturen",qe kane....
Nana Braushi
Nana Braushi 49 minuta më parë
Nuk kam fjale ,cfare te them.....une di kete:Kur behesh NENE,jeta jote,dashuria jote,shpirti jot JANE FEMIJET,pavarsisht babait te tyre,duhet te mos shikonte per tjeter burre,se pastaj vijne te tjera bela,akoma me te veshtira,Besoj se zonja,nuk do te jete KURRE e lumtur,perkundrazi,do jete e deshperuar tere jeten,.....
Ana Ana
Ana Ana 46 minuta më parë
Ke te drejte moj moter ..se cfar nuk po degjojme tmerr.. uroj Zoti Madh ti ruaj ato femije..
Lendita Kryeziu
Lendita Kryeziu 50 minuta më parë
Nuk besoj qe punon pedagog ndoshta punon si shoqerurs me naj femi me te meta fixike ose mendore
Ahmetaj Festim
Ahmetaj Festim 53 minuta më parë
Bo bo sa t merzit kjo llafazane po pusho moj dreq ler t ftuarit t flasin. Pffffffffffffffffffffff
Lefi Sallata
Lefi Sallata 54 minuta më parë
Paska shpetuar ai I shkreti nga kjo
Meto Dita
Meto Dita 58 minuta më parë
Evis ti ta shpif si perfundimisht, pfff se di pse njerezit vijn tek ty, dhe ti i shfrytezon hallet e tyre dhe merr rrogen kot.
Paolo pali
Paolo pali Orë më parë
Pse Kjo Gazetare me duket sikur se me han buken mua😭😭😭😭😭😭
ETLEVA SHEHU
ETLEVA SHEHU 59 minuta më parë
🤣🤣
may may
may may Orë më parë
Evis ke shume stres kur flet
Wendy Alexander
Wendy Alexander Orë më parë
Eshte e pranueshme qe te mbyllesh ne dhome nder kohe qe femijet jane rrotull....duhet te ishe treguar shume e kujdesshme,dhe te mos ju bie ne sy femijeve....s'te mjaftonte nata.....
irisa S . H
irisa S . H 16 minuta më parë
Su besoje qe kio eshte e vertet kure je vetem fare munde te beshe cte duashe ama kure jan femijen apo edhe prindrit e burrit nuk besoje se Ka ndodhure
Adriatike Mara
Adriatike Mara 48 minuta më parë
Nje brave në dere o xhan, femija duhet të trokas thote 🤷‍♀️ Po kush troket në shtepi, i kemi burra femijet e u themi 100 here trokit e prape harrojne... qe jemi vetem në dhome o intelektuale 🤔
arben pojani
arben pojani Orë më parë
Ne Shqiperi budallenjte kur bejne shkolle dhe lexojne libra ......ose budallepsen me shume ....ose cmenden fare..dhe quhen intelektuale,....Po ti degjoje ne emision te tre ishin intelektuale ne te folur......dhe torollake ne te vepruar.....😜😜
Klaudia Levis
Klaudia Levis Orë më parë
Bir Selmani i nenes😒ke te qaj e kë te lë..........??!!!
ijsvs dko
ijsvs dko 5 minuta më parë
klaudia pershendetje e.dashur keta Jane tamam te qafsha moj shega!!!😂😂😂😂😂😂😂
Hamzo Alushi
Hamzo Alushi Orë më parë
Qenka me i mire njerku nga babai moj shtrige heres tjeter do dalesh qe marsidi zuri vajzen tende
Sony sony
Sony sony Orë më parë
🤔 INTELEKTUAL??? CDO TE THOT?? MA SHPIEGONI PAK MUA LOPCARES dhe shum shoqeve te mia , qe kemi familje normale 🙏🙏🙏🙏 Injoranca nuk ka brirr oj ti shoq 😜
irisa S . H
irisa S . H 40 minuta më parë
sa kam qeshe jeni 1 bravo 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Klaudia Levis
Klaudia Levis 48 minuta më parë
Hejjjj princeshe,,hec e merre vesh kete dynja........ te lovi shpirt🙏💖👑💧⭐💫🌟😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Maloku PA toke
Maloku PA toke 54 minuta më parë
Moj lopcare ta shpjegoj une po jam me keq se ty se une jam coban skam shkoll domethen intelektual gjoja me shkolle😂😂
Lili Adamo
Lili Adamo Orë më parë
Mos u Mundo te justifikosh vehten kjo
Roza Papa
Roza Papa Orë më parë
Aman sa acaruese je moj Evis flet pa pushim te lodh te shikosh emisionin tend .
Ana Ana
Ana Ana Orë më parë
😭😭😭😭😭😭🙈🙈🙈🙈
Lili Adamo
Lili Adamo Orë më parë
Ju lutemi ZEvis mos lejoni vajzen 13 vjecare te shkojne tek Buri i dyte i te jemes sepse po' ndodhin shum gjera perdhunojne femijet
Km Mm
Km Mm 2 orë më parë
Ku di gja ky budalla turp nuk ka qe del ne tlv tu marr me femijet e tjerve ne nje koh qe ka lene femijet e vet rrugeve po skan si me pas lidhje me njerzit e burrit kjose duket si vellai edhe e motra budallenj fare
Angjela One
Angjela One 2 orë më parë
Ne bote tjetri te vret, quhet vetembrojtje, persekutim....Ne Shqiperi policia merret me ate qe reagon ndaj persekutorit...se vete te ha mun..le qe vete policet ne Shqiperi jane kurvare.
S Darsi
S Darsi 2 orë më parë
Ty plako me mjekerr qenke nje mashtrus ,nje rrenc, nje psikopat lumi djali qe ska kontakt me ksi lloj personi ,se kur nje person fillom me rrejt perdor fjalin signjali ,sma lejon mundsia Zotit ju si emision lajmroni spitalit te psihatris dhe me mbyll ket person se sesht ky te jeton ne vend publik .Kty Denisit i vjen turp per ket person ....... Mir ja ben qe i thue zotri po ky se meriton as ket fjal Zotri ,hahhahahaha mbram ja paska dhan Zoti edhe nje kod per letra ............ Ik mor mjekerr flliqe.
Hamide Krasniqi
Hamide Krasniqi 2 orë më parë
Ejjjjjj ppppfffff kultur e ketij derrit
Hamide Krasniqi
Hamide Krasniqi 2 orë më parë
KY njeri esht vrars si kini mundesi te flasni. Cfar njeri hej ky njeri Sesht nermal
Fillorete Mazrekaj
Fillorete Mazrekaj 6 orë më parë
Bravo psikologe te pershendes shum vete ti je e verteta ne fjalet tua qe thua rrespekt per Erjonin
Perralla Per femije
Perralla Per femije 6 orë më parë
Ky eshte rrezik per shoqerine , duhet sa me shpejt ta fusni ne burg para se ta vras ndonjerin ! Qfare njeriu eshte ky idiot , edhe kafsha si kafsh i afron te vegjlit e vet ...
FreeWalkingTour Korca
FreeWalkingTour Korca 6 orë më parë
Çaç
Sunflower 15
Sunflower 15 10 orë më parë
Denise brava ,ja Bo e shume se e demaskove (se erdhi per motren para 2vjesh )per me dimin Tim as ne spital .mos e shtroni /cojeni ne njiven te rri vetem😭😭
Naser Gashi
Naser Gashi 11 orë më parë
Kjo eshte demokracia liiria e tepruar e grave ,demokracia perendimore.
Naser Gashi
Naser Gashi 11 orë më parë
Per kesi raste vetem sheriati i gjykon ,ndersa ju keni sjell ate plaken dhe ne vend te ndihmoni ju bertisni sikur me qene Gestapo ! qfar psikologe ju jeni apo ti moderatore pse bertisni ? marri per ju .
nieooj gotoy
nieooj gotoy 13 orë më parë
Ik or djal ne shpi,se qenke alamet djali .Se ky paska ik per lesh.
Angjela One
Angjela One 13 orë më parë
Une i besoj atij babai. Jam dakort me juristen e pare. Kjo femra e fundit nuk ma mbush mendjen.Nuk ka nevoje drejtesia per shembuj te tille.Drejtesia ka shume pune per te bere.. Per mendimin tim drejtesia nuk eshte e verber, ajo ka syte e politikes drejtuese.
Dardan Prengzi
Dardan Prengzi 15 orë më parë
!!
Facts Bruh
Facts Bruh 16 orë më parë
Cfare pret nga meshkujt shqiptar. A e din sa shpesht ndodhin kto gjera?? Sidomos me vajzat e tyre 🤮. Ben mir mos martohem fare me nje mashkull shqiptar, jan psikopat ne ter kuptimin e fjales, as vet sdin cfare duajn. Imagjino te martohesh me mashkull shqiptar..... sa shaka e bukur. Ke frik qe ja ben vajzes qe te dy bashk e keni ber aq te degradume jan. Me meshkuj te degradume ska pa bota si meshkujt shqiptar. I duajn te pastera grate nderko shkojn me gjth te tjerat dhe tradhtojn qe tregon qe ne rralitet ato Fermat qe I shani ne rralitet I duajn me shume se sa ato te pa prekurat qe “deshirojn” aq shume. Nuk eshte surpriz e madhe kjo krim, eshte mashkull shqiptar cfare tjeter pret nga nje mashkull shqiptar. SI MUND TJA BESH GYJSHES MOR. Jo vetem Gyjshes po si mund tja besh nje njeriu tjeter. Cfare tjeter pret nga meshkujt shqiptar??? TE GJTH NJE MUT JAN
Jalldeze Isufi
Jalldeze Isufi 16 orë më parë
Do Zoti ky fëmije ishalla te jet mir dhe te dy familjet ta marin at voglush e ta mbajn afer se nje kafshat buk nuk ju varfron ,e te mos ja lejn dy prindve te pandergjeqshem.
Viktor Valdes
Viktor Valdes 16 orë më parë
💋❤️💐💐💐💐💐💐
Saliu Sami
Saliu Sami 17 orë më parë
E paska mbyt zoti prej se gjalli ket nejri po ky nuk emeriton fjlen njeri mi than kur nuk njeh femit e vet
nieooj gotoy
nieooj gotoy 13 orë më parë
KY PASKA FLUTURUAR FARE. KU E GJETET KTE MAJMUN.
GJERGJ GJON KASTRIOTI
GJERGJ GJON KASTRIOTI 17 orë më parë
Te qifsha kuranin 🖕🏼. Ka kuptim kanuni jan shkrrime prej burrave. Jo prej kurvave te arabis
Ketty Andrei
Ketty Andrei 17 orë më parë
Denancimet. I ben e zhduken. Ne prokurori me eshte zhdukur dosja. E nuk gjendet prej 7 vjetesh. Ku eshte shteti. A vlen denancimi. ...ju vrafte Zoti..
Ketty Andrei
Ketty Andrei 17 orë më parë
Evis ahmeti. Po ndikoni shume keq. Tek kushdo. . edhe un kisha nje problem shume te madh qe u drejtova tek emisioni juaj me thate do tju ofrojm nje avokat falas. Sepse avokati kerkonte. Shume para per te filluar ceshtjen por ju e cuat shume e shume me keq. Nga se me kishte ndodhur. Mbylleni kete emision....do beni mire ..
Ketty Andrei
Ketty Andrei 18 orë më parë
O Evis Ahmeti. Ti ke tallur. E ke poshteruar shume persona
Elio Elio
Elio Elio 18 orë më parë
Seriozisht e ka ky?Me fal po ju skeni ca mbushni programin ?Me vjen keq qe ky program meret me keto gjera .OMG
NANENNEGOP PARTIVE
NANENNEGOP PARTIVE 18 orë më parë
Te qifsha topt ku ti kesh
Erzana Sadiku
Erzana Sadiku 18 orë më parë
Esht sevap i thon nji fjale ket duhet ta djegish me benzin
Shaban Berisha
Shaban Berisha 19 orë më parë
Ti Evis ja ke ven Emrin emisionit me zemer te hapur ???? Ndrroja titullin , se perpara teje ndehesh para trupit gjykues , ti nuk ben pyetje , po ben presion , ben violenz psikologjike
Erion Er
Erion Er 19 orë më parë
Fatkeqesisht per keta femijet. Po ketij i paska ikur mendja, gjynah. Asgje nuk mund ti bej ligji ketij me te meta mendore. 😥. Maksimumi mund ti marrin prone.
Shaban Berisha
Shaban Berisha 19 orë më parë
Booooooo sa llapazane se je mi Evis , i ben pytjet sikur je qygjtare me nji ton , se ska lidhje me drejtuse emissioni moderoje pak
Kfkf Fbfb
Kfkf Fbfb 19 orë më parë
Po zot shyqyr qe se ke takuar atë ( baba) uuu shikoja surratin çfarë surrati ka...!!
Billys Ballas
Billys Ballas 20 orë më parë
Ceshte ky injorant mo dhe e nxjerni ne televizor😈😈😈😈
no name
no name 20 orë më parë
Të gjithë së bshku aty jeni kafshë që maltretoni një varfjak të sëmuar psiqikisht tê lodhur e të këputur nga fatkeqësitë.
Xhulio Myftari
Xhulio Myftari 21 orë më parë
Nje nga arsyet pse sjam fetar
Tina Tina
Tina Tina 21 orë më parë
Ti qenke jo mahmut por qenke Mut i madh
ali mazrekaj
ali mazrekaj 21 orë më parë
Denis me jenk keq qe kishe deshir te takosh baban sepse qdokush deshiron ti takon prinderit sepse nuk ka ba te keq, Do te kishit ba shum mir qe ta ndihmoni me nji psikolog ose ne psikiatri ket prond
Daniela Meta
Daniela Meta 21 orë më parë
Kjo zonje ja besoj te gjitha gjerat ndoshta por zonja ska arsye tja ndoloi te drejten e takimit djale baba pse nuk qendrovi zonja ne shqiperi te bente divorcin pse iku jo gjithmon femrat kan te drejt vertete gazmenti paska gabuar duke bere gjera jo te mira di te them qe nena ose qofte dhe babai ska arsye qe ti ndaloi te drejten me fol babai apo qofte dhe nenes ajo nuk ka aq te drejte te sillet ne ate menyre i mire apo ikeq te jete i jati fundja ajo e beri femijen me ate persen cfaj kan femijet per fajet qe mund te bejn te dy prinderit femijet kan te drejte dy anshme te dy prinderit kan te drejte ndaj femijes sot te them te drejten ajo po bon hakt shitje blerje pse duet te thote ajo zonje te me japi divorcin pastaj ajo ijep te drejte i jati te flasi me djalin kur femija eshte kretesisht i pafajshem respekte per stafin e emisionit
Liliana Mastoropoulou
Liliana Mastoropoulou 21 orë më parë
O denis ruaj nenen gruan dhe familjne tende se qenke djal flori lere kte ky qenka zoti na rujte idjot
leon ismailaj
leon ismailaj 21 orë më parë
Simply rr k, me pak fjalë dervish leshi
Liliana Mastoropoulou
Liliana Mastoropoulou 21 orë më parë
O denis zoti te paska mbrojt qe spaske jetuar me kte se paska pjerdhur nga mendja ky
Eddy Velmisi
Eddy Velmisi 21 orë më parë
E flliqe kte emisjon me kte fytyr qe ka len femijet e vet
Shaban Shaban kalenica
Shaban Shaban kalenica 22 orë më parë
Ky bekimi koka shejtan denis shko puno rrespektoe nanen se ky koka hajvan🙏🇦🇱🙏🇦🇱
Adriatik Jahollari
Adriatik Jahollari 22 orë më parë
Sesht bektashi ky mut
Spiridoula Rrapushi
Spiridoula Rrapushi 22 orë më parë
Po Car 7 vjet burg do denoet per kete rast ha ha ha Car thoni.te dal kaq shpejt po zoti avukat ky njeri esht per te varur dhe jo 7 vjet burg
Vebi Delihasani
Vebi Delihasani 22 orë më parë
KY PASKA FLUTURUAR FARE. KU E GJETET KTE MAJMUN.
Adriatik Jahollari
Adriatik Jahollari 22 orë më parë
Te dhjefsha qylafin
Anna Koufopoulou
Anna Koufopoulou 22 orë më parë
oooo zot ca qenka ky sa turp qe thot qe esht me zotin turp turp ky esht me i goditur qe kkam degjuar ne te gjith boten thjesht esht legennnn
luiza stojani
luiza stojani 23 orë më parë
Denis nuk e kupton qe babaji juaj ka probleme mendore ce do ai ka ikur per lesh
luiza stojani
luiza stojani 23 orë më parë
Po ky qenka budalla gjyna djali qe shikon te jatin ne ate gjendje ati i ka ikur mendja
nenum :
nenum : 23 orë më parë
Wow gazetare kjo “u leshuat si vaj ne lakra”... jeni gazetare dhe avokate nuk duhet te mbani anen e askujt. Policia e shqiperise eshte me e koruptuara ne bote.
Bady Bady
Bady Bady 23 orë më parë
ca po shoh ky asht Dervish i sektit Bektashian Zot na fal
Liliana Mastoropoulou
Liliana Mastoropoulou 23 orë më parë
Gjake te dalshin mor djal gjith ate sacrifice nena dhe e hedh ne rruge turp e faqen e zez patce
Αλκετα Τσουκα
Αλκετα Τσουκα 23 orë më parë
Bi bo lat Nam per zotin si ti qe shkon aty dhe ato qe drejtojn TV 🤔🤔🤔
Dali Arifaj
Dali Arifaj 23 orë më parë
NJ
Fation.Kuqari Official
Fation.Kuqari Official 23 orë më parë
Hahahaha tipik kurr djalli sundon ne trupin e nje njeriu, dhe aj mendo qe eshte ne rruge te zotit.. MEKATT KY ZOTRI LESHI ka bere shum mekate qe ka perfundu nket gjendje cmendurie.!
Sadat luma
Sadat luma 23 orë më parë
Ky zotnia ka vepruar shum mir Respekt 👍
Roza Papa
Roza Papa Ditë më parë
Evis bla bla flet flet dhe nuk pushon na i bere koken lemsh mer frym moj grua se harron te maresh frym .kaq vjet ben emision dhe akoma s' ke mesuar te jesh nje prefesioniste
Sofi Sia
Sofi Sia Ditë më parë
E drejt Po si nuk I nderon njeher ato fjalet Po cdo dit te njejta goja si mbyllet Edhe u thot te ftuarve skam koh televizive 😂🤦🏻‍♀️
TiTAN Online
TiTAN Online Ditë më parë
Kjo Gazetare Muti👎🏻
Thanasis Dodi
Thanasis Dodi Ditë më parë
Pse ti puthi doren , brravo djalit
HDHDhd Είναι μυστικό
HDHDhd Είναι μυστικό Ditë më parë
Po ca babai eshte ky ai sdin ca thot je me mire vetem more djale