Komente
Albanian Ballist
Albanian Ballist 27 sekonda më parë
Lavdi Bac 🇦🇱❤
Halime Rama
Halime Rama Orë më parë
😭😭😭😭🥺🥺🤢🤢😓😢😥😰
Lili Calamani
Lili Calamani Orë më parë
Boll me premtime bosh ke dhen prova
MIRANDA LULAJ
MIRANDA LULAJ Orë më parë
Rama dhe prap rama ,gjithmon rama ,ne shumica e popullit jemi me ty ,poshte hajdutet dhe kriminelet , perpara SPAK
Lok Ok
Lok Ok Orë më parë
Respekt Zoteri
Shpetim Goga
Shpetim Goga 2 orë më parë
plani juaje doni akoma kolektivizim
niko neko niko neko
niko neko niko neko 2 orë më parë
Esht e vertet ai esht shqetesus perdit, dhe vetem thot,mor burr mor burr mor burr!! jam degjus Nga zvicrra,Sa budslla shef floket e tjetrit,dhe te vetat i ka pa lar
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 2 orë më parë
VOTA KUNDRA RAMES SI VOTA KUNDRA TRAMPIT E KUNDRA OLIGARKEVE
Amigo S
Amigo S 3 orë më parë
Ca e nxjerr kte drogaxhi burre legen
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu 3 orë më parë
ALBIN KURTI RREGULLO SHPIN TENDE DHE MOS PERZI PUNET NE SHQIPRI E KE MARE ME VRUDH KUJDES SE DO TE THYJSH KOKEN MOS U BENI PERCARES
Ze Ver
Ze Ver 3 orë më parë
Basha kukulla i RAMA mashtruesi, hajdut, Rama ,kerkon mandat per te VJEDHUR ,ne mandatin e 3-te, do ti sekuestroje gjith pronat shqiptareve
Kiars Xhel
Kiars Xhel 3 orë më parë
ke bere shume pune,po duhet akoma me shume.por mos harro fshatrat.
telekomanda 84
telekomanda 84 3 orë më parë
sa mire e dike,...do jesh noi iluminati se ska munci,....hahahahah
lili 2020
lili 2020 3 orë më parë
Ik ore kok lop..krahesohesh ti me lulin drogaxhi
Spiridon Acioz
Spiridon Acioz 4 orë më parë
Shqiptaret te gjukojne per shpopullimin masiv, per grabitjen e pronave, per grabitjen e bizneseve me gjoba, per prerjen e bukes te shqiptarve per korupsionin,100%,edhe per arogancen ,skeni pare gje akoma
Ze Ver
Ze Ver 4 orë më parë
Krymunisti ,8-VJET,c'fare bere per shendetesine ?
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli 4 orë më parë
Un besoi thellsisht qe do jesh Kryeminister i gjith Shqiptaris, ne nje te ardhme te afert,suksese i madhi Albin Kurti.
H H
H H 4 orë më parë
SKE FAJ TI , KU KA ARITUR MENDJA E NJE KRYEMINISTRI ? DEPUTETËT ? PO JO MOJ GRUA, KY VEND SKA MBETUR REHEN ? QE TE ARIJE ,NJE GRUA 100 .VJEÇARE, DEPUTETE , AI QE TE TE BEJE NDER ,LE TE TE MARE PER "DADO " QE TI KUJDESESH PER ÇUNIN , TA SHPIESH NE SHKOLLE E TJA MARESH . RI MOJ GRUA ,SHTRO BYDHEN NE SHTEPI , MOS GJEZDIS SA NE NJE DERE ,NE TJETREN , E BERE VAKSINEN ? KETE I THUA ATI FEMIJE NGA MENDJA , JO PO TE NGRE TE JEMEN NGA VARI , TA BEJ DEPUTETE ? MOS E HUMB MENDJEN MOJ GRUA, SE ATI KRIMINELI SOROSJAN, PO IKEN NGA KJO DYNJA, QE E GREMISI KETE POPULLSI, QE PO E SHOHIN SOT... ÇUDI E MADHE , NJE STERGJYSHE , DO TE STERVITE RAMA PER DEPUTETE ? DO HAPIM NEGOCIATAT PËR NE EUROPE, NA DUHESH GRUA ,NA DUHEN FORCA .
Arben muco
Arben muco 5 orë më parë
Nje shkencetar i vertet i gjuhes.Nje tjeter permetar qe i sherben gjuhes shqipe!
Valentin Mengra
Valentin Mengra 5 orë më parë
Kjo po qe ishte super video. Sidomos cilesia 😂
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea 5 orë më parë
Nuke quhet grabitje pore vjedhje
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea 5 orë më parë
𝘒𝘺 𝘲𝘦𝘯𝘬𝘢 𝘩𝘢𝘫𝘥𝘶𝘵 𝘧𝘪𝘭𝘭𝘦𝘴𝘵𝘢𝘳𝘦 𝘯𝘶𝘬𝘦 𝘱𝘢𝘴𝘬𝘢 𝘮𝘫𝘦𝘳𝘦 𝘮𝘰𝘥𝘦𝘳𝘯𝘦 𝘱𝘰𝘳𝘦 𝘴𝘩𝘶𝘮𝘦 𝘴𝘩𝘱𝘦𝘫𝘵𝘦 𝘬𝘢 𝘱𝘦𝘳 𝘵𝘶 𝘣𝘦𝘳𝘦 𝘱𝘳𝘰𝘧𝘦𝘴𝘪𝘰𝘯𝘪𝘴𝘵𝘦 𝘥𝘩𝘦 𝘮𝘦 𝘬𝘢𝘭𝘪𝘮𝘪𝘯 𝘦 𝘬𝘰𝘩𝘦𝘴 𝘥𝘰 𝘻𝘰𝘵𝘪 𝘪𝘯𝘷𝘦𝘴𝘵𝘰𝘯 𝘥𝘩𝘦 𝘮𝘦 𝘮𝘫𝘦𝘳𝘦 𝘮𝘰𝘥𝘦𝘳𝘯𝘦 𝘴𝘶𝘬𝘴𝘦 𝘯𝘦 𝘻𝘢𝘯𝘢𝘵𝘦 𝘴𝘩𝘰𝘬𝘶🤪🤪🤪🤪🤪
altin mares
altin mares 6 orë më parë
m.alpost.info/mine/g8jUlarPrJPJXXU/video
scorpion1908
scorpion1908 6 orë më parë
30 vjet bordello ,vriten njerzit sikur jane pula ne mes te ruges
Ze Ver
Ze Ver 6 orë më parë
E perdor- per propogande emrin e saj per momentin-por me kalimin e diteve do tia-zevendesoje emrin mashtrimet e rralles
telekomanda 84
telekomanda 84 3 orë më parë
analfabet!
Arash S.
Arash S. 6 orë më parë
Bozo je e zgjuar dhe e ndershme dhe né kete moshe nuk tè lejohet tè ulesh per toke si keta derra poletikante pra edhe ti u rreshtove me armiqte e popullit? .......
telekomanda 84
telekomanda 84 3 orë më parë
si urdhron!
Ze Ver
Ze Ver 6 orë më parë
Turp si e therrasin "kryeminister"
Kuku kuku
Kuku kuku 7 orë më parë
Mos i votoni liken monen salen ose ramen as bashen jan te gjith mashtrusa te koroptuarit vetem burgu i pret pisat nje parti e re i duhet popullit hallexhi jo keta palacot qe e shkateruan vendin
Kuku kuku
Kuku kuku 7 orë më parë
Spaku te hetoj te gjith vjedhjet e pasurit e qytetareve te tiranes qe jan te lidhur me mafien ne itali lali fiku gjiknuri ne burg e kan venin hajduter e drogaxhinj te pa skrupull posht rilindja
Adem Kreshta
Adem Kreshta 7 orë më parë
ME VJEN KEQ ZONJE E NDERUAR POR AI DO TE JUSTIFIKOJ AJDUTERIRAT E TIJ PRANDAJ MOS U BENI MEKATARE E NJE POPULLI QE PO LENGON NGA VARFERIA
telekomanda 84
telekomanda 84 3 orë më parë
hahahahahahahahah
london city
london city 7 orë më parë
o edvin krimineli o hajdut o slkobodan i shqipris e shkatrove shwwiprin edhe kombin o popull shiptar mos e votoni këtë kriminel këtë hajdut se do të naa fshij nga harta si kombël ju lutem shikoni përpara
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea 3 orë më parë
@telekomanda 84 😅😅😅😅😅😅😅😅😅
telekomanda 84
telekomanda 84 3 orë më parë
analfabet!
Helloou Bitch
Helloou Bitch 7 orë më parë
o shtet kurv ...o politikan t qelbur pse sdilni dhe flisni pr keto qe po ndodhin neper spitale po dilni dhe beni vetem prapagand ....ju qifsha racen gjith politikanve
D N
D N 8 orë më parë
Kardasha arnauta, erdhi dita! Gjuha qe flisnin gjyshërit tanë do mësohet ne shkolla dhe do ndrohet edhe historia qe shkruajtën qafirat! Tani do kthehemi tek identiteti real pellazgo-illirian-arnaut! Fitore e madhe per historinë dhe identitetin tone . Bismilahi kardasha arnaut
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 8 orë më parë
Veliu nuk ka diplome ka penges ne shqiptim
Murat Shehu
Murat Shehu 13 orë më parë
KUSH JANE NJEREZIT QE DUAN SALI-ILIRIN DHE URREJNE SHUME(PER VDEKJE)EDI RAMEN (NJE KENDVESHTRIM PSIKOANALITIK) SE PARI: jane ata qe nuk i duan autoritetet, nga qe jane rahur dhe share ne femini, karakteristika e te cileve, pa vetedije, eshte provokimi i autoriteteve, duke perfshire policine, per t'u rahur e per t'u share siç kane bere dikur baballaret e tyre me ta. SE DYTI: jane zaptues te paligjshem te pronave te te tjereve qe nuk duan t'i leshojne apo qe iu jane prishur ndertimet pa leje neper parqe, anes lanes, ne oborret e pallateve, e kudo ne te gjitha rrethet e vendit. SE TRETI: jane te gjithe ata qe kane rene nga fiku i parave te pista i dyshes Sali-Ilir, si trafikante droge, bixhozçinj, kumarxhinj, dembele, hileqare, shares ordinere shumica anonime ne fb, si dhe te pa shkolle dhe te pa edukuar siç duhet, rrugaçe, histerike, neurotike, nevrastenike dhe nje pakice me te meta mendore qe jane perdorur si mish per top kur Sali-Iliri u kane bere thirrje. SE KATERTI: politikane interesaxhinj opozitare, te mbetur pa poste ne shtet dhe ish te koruptuar kur opozita ishte ne pushtet qe nuk e duan reformen ne drejtesi dhe shtetin ligjor por duan rikthimin e rumpalles te Sali-Ilirit dhe sabotimin e reformes ne drejtesi. SE PESTI: Une per veten time e urrej shume pak. Ok?
Νικος Ρ
Νικος Ρ 17 orë më parë
Rama ik✌✌✌
Monika-Zoti vendos rolet-dreqi regjisor
Monika-Zoti vendos rolet-dreqi regjisor 17 orë më parë
Po ky profesori Ceka per te mbajtur vendin e punes na ka shitur cdo gje tek italianet dhe greket.
Fredi Tona
Fredi Tona 17 orë më parë
VETEM RAMA SATANISTI DUHET SHPORRET. DUHET TA RREZOJE POPULLI KOMUNIST SHQIPTAR SYLESH....
Jahja Nameti
Jahja Nameti 18 orë më parë
O zoti Dhkodran mund teme thuash kush eshte bushter ,ju 10 pleq qe nuk doni. as vehten. e familjen tuaj ,app Ramen e PS QE e vlereson. dhe e voton ,per 2-3 mandate radhazi.
Ze Ver
Ze Ver 18 orë më parë
Termeti,SHQIPTAR E KA EMRIN RAMA
Thebestham
Thebestham 18 orë më parë
Ky rama duhet var te sheshi qr, vk fut edhe arabishten se edhe ajo na ka ngel manget... Edhe pastaj pysim veten pse nuk na do europa mjer populli shqiptar
Ze Ver
Ze Ver 19 orë më parë
RILINDJA E DIKTATURES TE MASHTRUESIT HAJDUT RAMA
Kidu Daksi
Kidu Daksi 19 orë më parë
Eeeeee sot ka ardh koha fluturon gomori,pooooo duhet me thon fluturon megjith samor.
Doro Saraj
Doro Saraj 19 orë më parë
O zot i madh vajze e re .e mor zot i madh
hic asgje
hic asgje 19 orë më parë
Rusisht Turqisht dhe kineze na bejne me te forte urrra drejt diktatures
v med
v med 19 orë më parë
O te shkerdhefsha kristaqin ne varr o edkar anti shqiptar! Derri ate farefisin me gjith turkun o kopil
أبو سمرة الألباني
أبو سمرة الألباني 19 orë më parë
Po rusishtja cfarë na duhet p,sh.
hic asgje
hic asgje 19 orë më parë
Wuaaaaa ca behet o zot na ruajt po gjuhen kineze?
Enrik Rushan
Enrik Rushan 19 orë më parë
Po ku I gjeten keta tokat keshtu eshte ai qe ska kerkon me shume po pyeteni sa I kane blere
Oparaku i Korces
Oparaku i Korces 19 orë më parë
Ahaha po i kane ndare ne kohen e demokracise
Kiars Xhel
Kiars Xhel 19 orë më parë
gjuhet e tjera nuke shqetesoin?,
Nick Name
Nick Name 20 orë më parë
Femra dredharake !Ja ke gjetur fjalen e duhur per evropen kurse ne Shqiperi ka bura dredharake (per politikanet e kam fjalen)
Kiars Xhel
Kiars Xhel 20 orë më parë
me ramen shqiperia do te eci perpa.pershendetje nga greqia.vekje tradhetareve
titi ti
titi ti 20 orë më parë
Ik more pleh ptuuuu te hupt rraca ty edhe ati
Bes Pash
Bes Pash 20 orë më parë
Duhet te ngrihen ne kembe nxenes e student te drejtuar nga patriotet dhe te bojkotojne mesimin e historise se tradhetareve te kombit
Altin Alibali
Altin Alibali 21 orë më parë
Ik or pill ropsh mas i frymzo njerzit e se nuk ja lat rametlis shpirti. Rahat
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 21 orë më parë
Sudja veva hamit Kazaj Ramavic Iliravic Salavic Lulivic boko haram kriminel poshte trathtaret e kombit shqiptar 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Arben Dervishi
Arben Dervishi 22 orë më parë
Ky eshte shteti i Ram drogaxhiut
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj 22 orë më parë
Po mundeni me Enkeleden..Tani e.bete reformen ne drentsk.....o kriminel shkoni i futni ne burg prokoror dhe gjykats te krimeve te renda..qe kan ber krime te renda ndaj popullates te pafajshme Shqiptre.....se prekoror dhe gjykac te krimeve te renda i keni fshe neper rethe..mos ju shkon mendja se do shpetojn popullit.
Ze Ver
Ze Ver 22 orë më parë
Shporru RAMA
Albana Rova
Albana Rova 22 orë më parë
Kurajo zemër.... Se punëtorët nuk i shikojne me sy të mirë se disa njerëz janë mësuar me të vjedhur e me mashtrime
Ze Ver
Ze Ver 22 orë më parë
Hajde or mashtrues ,shko drejto nji STALLE DERRASH, JO popullin shqiptar
Luan Veliu
Luan Veliu 23 orë më parë
Duheshin me shume kandidat nga VV ne Shqiperi.
Luljeta KBitai
Luljeta KBitai 23 orë më parë
Njerezit jan te lire dhe kjo eshte e drejta e tyre, kush nuk do te vej mask ose mos shkoj
Tony Montana
Tony Montana 23 orë më parë
Paska zgjedh dashnorë plakë Ed komunist zakonisht zgjedh të bukura
Tony Montana
Tony Montana 23 orë më parë
Bravo Kastriot