Komente
Elba Sani
Elba Sani 37 minuta më parë
Nje budalla si Ilir Meta po ju Cmend te gjithe.Cojeni ne Skrapare.Nuk meriton te qendroje ne Tirane apo ne Durres.Mos te flash ne emery te Popullit Ky eshte turpi me I madh.Pronaret Kane 50+30 Viet,qe person te marrin pronen e trasheguar.I jati ja dha token me Durres ketij plehre? Officer Narod?
Mensur Rama
Mensur Rama 48 minuta më parë
Te pershndes special 1 je per gjith boten
Kiku Hajdari
Kiku Hajdari Orë më parë
Mire e ke po kujte ja thua avokat.
Kevin Lleshi
Kevin Lleshi Orë më parë
Hahahahahahahahahahahaha
Ardit Barani
Ardit Barani Orë më parë
Vis Shkodrani je orkestranti ma i mire qe ka Shqipnia , brravoooooo
Moza Mimo
Moza Mimo Orë më parë
Ah ke keni marr në studio Balliun, djali i ish sigurimit, djali Fahriut, ky asht një sahanlëpirës si i jati. Ky sduhet të jetë në PD. Dihet që Rama asht bastard, po janë të gjithë njësoj, popullit i duhet një forcë e re. Të tre partit e vjetra e plackitën këtë vend për 30 vjet. I pari Berisha, i dyti Meta, i treti Rama pastaj me rrallë Mona, Basha, Mediu etj. Këta duhet të kalben në burgë.
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu Orë më parë
BRILANT avukat te lumte goja
leon alb
leon alb Orë më parë
Jam dhi tu qesh me murrizin .Eshte brilat .Per humor ja kalon dhe Te ndjerit Gezim krujes
Destiny Kay
Destiny Kay Orë më parë
Ik p Aban Kari
Entela Shehu
Entela Shehu 2 orë më parë
Shum aktore mire e kan qare
Destiny Kay
Destiny Kay 2 orë më parë
A ju Qin Fiku Bleten
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu 2 orë më parë
I ka rusia per meten me ata eshte i lidhur
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu 2 orë më parë
Morizi e ka majasillin ne goj gjeja me e keqe qe ka ky i ka ditet e numruara
Bujar Cullhai
Bujar Cullhai 2 orë më parë
Beautiful Pellazgium Ilirium Albanian Legend Terra di Teuta Achille Alessandro Maio Enea Dardani Pirro di Epire Gjergj Castrioti ( Skanderbeg): Madre Teresa Albanian Legend ❤🖤🇦🇱
Bes Bau
Bes Bau 2 orë më parë
OOO KLEVIS HAJVANI.. PO LEJOJ EDHE TE TJERET TE FLASIN SE NA CMENDE ME PRALLAT TUA.. ZONJA KA 100 %TE DREJTE.. ZONJA ADVOKATE 👍👍👍👍 PRESIDENTI ESHT CMENDUR SE I RREZIKOHET PASURIA QE JAU KA VJEDHUR SHQIPTARVE.. POR REFORMEN E DREJTSISE SDOT MUNDESH TA NDALISH OOO ILIR OPOZITARI
Myrteza Seitaj
Myrteza Seitaj 2 orë më parë
Po i vjen ora e formimit të Kombit ILIRAN !!!!!!Kombi ILIRIAN njeh kufit e TIJA!!!!!!Nuk i njeh venndimet e trak'tateve të fuqive""të m'dha""!!!!!!!!!Me ato deftere le ti mbajnë ata që të fshijnë BYTHËN e tyre,se Ne ILIRIANËT nuk e fshijmë me ato "paçavure",sepse e bëjmë "pis"me deftetet e Tyre!!!!!Se e duam shtet më vete ,tokën që na i lanë të parët!!!!Ti Europa plak,(KURV,RRUSPI,PUTAN),po nuk deshe "DO TA BËJMË NE SHQIPËTARËT"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Harta e kombit ILIRIAN,Ballkanin do "MBULOJ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anita M.
Anita M. 2 orë më parë
Xhefri - Xhevoica fantastik!!! Edhe Aneja siguricht
luiscela 12
luiscela 12 2 orë më parë
hahahahahahahahahhahaha
Bes Bau
Bes Bau 2 orë më parë
ALFRED LELA?? KUJDESU ALBAN QE MOS TE CVISHET NE EMISION KY HAJVAN 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂 PO KU DI META CKA ESHT KUSHTETUTA.. META KA HALLE TJERA.. BURGU E PRET DHE ESHT CMENDUR.. PRESIDENT I POPULLIT THOT META JAM.. CILI POPULL TE KA VOTUAR OOOOO ILIR?? SHQIPTARET SIGURT SJU KAN VOTUAR.. RAMA JU BERI PRESIDENT SE NDRYSHE DOT ISHIT NJE KRYETAR PARTIE FAMILJARE.. ASGJE ME SHUM.. AMERIKANVE META DOT JU KAP VETEM KOQET 😂😂😂😂JU LUMTE ZOTI NGJELA 👍👍👍👍👍
Bes Bau
Bes Bau 2 orë më parë
OOOOO ILIR HAJVANI.. REFORMEN E DREJTSISE SKE PER TA NDALUR AS TI DHE ASKUSH TJETER.. JU KUPTOJM PSE JENI CMENDUR OOO ZOTI "PRESIDENT" 😂😂😂😂😂KE VJEDHUR SHQIPTARET DHE TE PRET BURGU.. SHQIPETARET KSAJ RRADHE NUK MASHTROHEN ME PRALLAT E ILIRIT.. TI DHE SALI KRIMINELI DOT DONIT ATA GJYKATES QE U SHKARKUAN NGA VETINGU SE JU I KISHIT VENDOSUR SI MARIONETA NEPER GJYKATA.. POR KSAJ RRADHE JENI NE ANEN E HUMBSIT.. SHUUUM SHPEJT SPAKU DOT NIS TJU SHKATROJ TE GJITHVE.. ASHTU SI QE KENI SHKATRUAR JU CDO PASURI SHQIPTARE..
Bes Bau
Bes Bau 3 orë më parë
😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂100.000 VENDE PUNE?? KU DO I GJEJSH ATA VENDE PUNE OOOO LULI?? SHENDETSINE PSE SE RREGULLUAT KUR ISHIT NE PUSHTET?? E SHKATRUAT FARE.. PO USHTRINE SHQIPTARE?? PYETE PLAKUN SALI KRIMINELIN KU SHKUAN GJITH ATA ARME??? PAS 25 PRILLIT NESE FITONI ZGJEDHJET, POPULLI AS NE TELEVIZION SKA ME JU PA, E LEJE ME RRUGVE DUKE BE PREMTIME QE I KEMI DEGJUAR NJA 30 HER..
Vojsava Mecaj
Vojsava Mecaj 3 orë më parë
Bravo juli je njesh
Altin Riza
Altin Riza 3 orë më parë
Ti do ti kspesh prej veshiamerikanet po motra do te qihet
Altin Riza
Altin Riza 3 orë më parë
Cfar kari
Altin Riza
Altin Riza 3 orë më parë
Ilir meta po te vjen ora te dalesh para drejtsis dhe ne burg do perfundosh mos kujto sr nuk fo td sekostrihen td gjitha nga fbi amerikane. Ari te edhtd bllokusr ne angli skraparli di merda
Bes Bau
Bes Bau 3 orë më parë
JU LUMTE ZOTI NGJELA 👍👍👍👍 DOT JU KAP KOQET AMERIKANVE.. KSHTU NDODH KUR TE VJEN FUNDI I KARIERES 100 %TE KORUPTUAR DHE TE FLLIQUR.. TE IK EDHE MENDJA OOO ILIR KRIMINELI.. TI SHKO VET KAPI PER KOQE AMERIKANET, POR MOS MER NE QAFE POPULLIN.. OOOO ILIRI KARI, SHQIPTARET JAN 99.99999%ME AMERIKEN.. PA ASNJE DYSHIM.. ME TY ILIR JAN BANDITET E TU QE AKOMA I PAGUAN QE TE BEJN CMOS QE REFORMA E DREJTSISE TE DESHTOJ.. POR REFORMA E DREJTSISE VJEN DHE SKA BIR NENE QE DO TA NDAL.. KET KERKON POPULLI, JO ILIR BANDITIN!!!!!!
Rei Ana Bruka
Rei Ana Bruka 3 orë më parë
Ajsi e kam shoqe klase eshte shume e mire.Nga shoqja Ana
Merita Luzha
Merita Luzha 3 orë më parë
Gjithanej rama pu pu pu so xhandar 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
dr go
dr go 3 orë më parë
Te tera partit duhet te behet nje rinovim deputetesh edhe kryetar partie shumica e tyre jane te korruptuar shumica e keture jane vazhdim i pjelles komuniste, ka ardhur koha i nje ndryshimi total vetem vv-sja e zotit Kurti ben ndrushimin pavaresish nuk kan dhen prova si parti ne pushtet por sidoqoft me te mir nga keta do jen.
couture dora
couture dora 4 orë më parë
Me kete sjellje humbi shume pike meta me te meta
Merita Luzha
Merita Luzha 4 orë më parë
Gjithato llafe si veliaj si rama,mere me long se mishi u maru 🤦‍♀️🤦‍♀️
Pashko Mhilli
Pashko Mhilli 4 orë më parë
Ft seks Ise I think it's aseks
avni kapxhiu
avni kapxhiu 4 orë më parë
Bravi djema 👌👌👌
Mirel Azizi
Mirel Azizi 4 orë më parë
E kuruar vetem nga plastika
Peja Peja
Peja Peja 4 orë më parë
Stres juaj po paguhet shum shum mir, se perndryshe nuk kendon fare je i ba milionera dhe fare nuk ndihmoni fukarat, un te adhuroj si kongtare e jo si ndihmuse te popullit sepse prej popullit furnizohi me para te majme sa qe edhe shum ja keni tepru me qmime shum shum te mdhaja per dasma per ni popull te varfur, kjo asht per turp, por keshtu kur populli asht budalla qe edhe ne kredi te hyn per te pague nje kengtare me mija € shum marramense,
Semii Semii
Semii Semii 4 orë më parë
❤️❤️❤️
Ukl Tiran
Ukl Tiran 4 orë më parë
Rrofsh da malet o Avukat je zeri i se vertetes
Ylli Likaj
Ylli Likaj 5 orë më parë
Gone Beslidhja e Skenderbeut eshte ne 1444 2Mars e jo ne 1443.
Julio Espana
Julio Espana 5 orë më parë
Ik ere balliu te qifsha ropt ju keni vra o gruqima ca duhet me ju ba juve hajdtuve Si Pd Ps lsi hajdut kriminel jeni sjeni per shqiprin ju kshuqe shporruni
cris Rea
cris Rea 5 orë më parë
Po ci ftoni keta gomere ne studio.gomar ky, gomar i jati gomar ai qe beri tane.
cris Rea
cris Rea 5 orë më parë
Ngjela meriton te degjohet ndersa Ballirat e Metat duhet ti afrosh ilacet e ksizofrenise.
Castriot1
Castriot1 6 orë më parë
Z Murrizi Trim&Patriot&Profesional.
Castriot1
Castriot1 6 orë më parë
Z Murrizi Je Yll
Edison Nothorius
Edison Nothorius 6 orë më parë
💯💯💯💯💯🙏🙏🙏👌🖐️⭐🇦🇱🖐️
Xhevair Basha
Xhevair Basha 6 orë më parë
Ju shkerdhefte kina pragun pse mor bij bushtrash flisni me fjale te huaja
Servis Kamza
Servis Kamza 6 orë më parë
A tthrras don?pa problem fare fon xhon xhamadon kal i terbum😍🤣🤣🤣🤣lottt
orhan lula
orhan lula 6 orë më parë
TI. ZONJE QORE E. RAMES KU DO SHKOSH ME25 PRILL RAMA IKA TE UBURA zgjedhjet rama por medimi. gjeles si medimi gomarit ramed ca mereni me gjlen aisdi nga lidhet. gomari rames keta jane te mbaruar pse me sodazhe do fitojne sondazh esht populli lkulli me zi popret25. prllin qe ti komunikoji. rames largimin nga. pushteti sepo popret. qete fotoi nuk edi qe. ilir meta. jaka byllur njjere per vjithmon. deren. rames dhe vetem ky dota gropos. ramen banda e lirit ESHT PA DUKSME
Shqiptar Deqani
Shqiptar Deqani 6 orë më parë
Bashkim ska tjeter ❤️🇦🇱👐
Shvs Arandas
Shvs Arandas 6 orë më parë
Goni dhe Xhevahir. Ju kam ndjek me shumë respekt dhe interes, por që prej momentit që sot ironizuat Albin Kurtin, morët prej meje një DISLIKE të madh.
orhan lula
orhan lula 6 orë më parë
DUDUSHI IQE DOR NGA MBROJTA RAMES SE DO PERFUDOSH KEQE MOS MEDON SE DO. FITOI ZGJEDHJET.
Moijsi Guri
Moijsi Guri 6 orë më parë
Ngjel të pëlqen kushtetuta të pëlqn ,të gjithë ata që pëlqejnë kushtetutën vjedhin ,ngaqë ju bëri vjedhsa mos kuptimi .
Moijsi Guri
Moijsi Guri 6 orë më parë
Ngjel të pëlqen kushtetuta të pëlqn ,të gjithë ata që pëlqejnë kushtetutën vjedhin ,ngaqë ju bëri vjedhsa mos kuptimi .
Marinela nela
Marinela nela 6 orë më parë
Kto qe i kan bere dislike jeni mbeturina ku nk mereni vesh nga muzika jeni per te vajt me lop se per pun tjetr nk jeni 🖕🖕
orhan lula
orhan lula 7 orë më parë
kllosi ngjela jane njers qei kotribojne. rames. nane te brymosur me. mefrymen enverjane flet gjela qe kaqen i..... denuar bashk. me te jatin. na ben moral rames ieshte prere kosgjmi grini kote sallat ramen se voton. me popjllli se edin mire kusheshte kete radhe dorzon. poturet dhe. te. perballet medrjtesin eRE QEDOKRIJOST MBAS VOTIMEVE JOME DRDJTESIN QE EKA KRIJUAR VVET DO JAPJIN LLOVGARI. PERTE. GJITHA KRIMET QEKA BERE. PER 7 VJET KAVJEDHUR NE TEDRA MILONA LEK DHE SKA TURP. QE KERKON MADAT 3.TE QE TE VJEDHIN. ME. SE PAK ka VJEDHUR. BURGU EPRET BASHK ME OLIGARDDT E TIJE
Arsim Rrafmani
Arsim Rrafmani 7 orë më parë
Pamvarësisht memoratoriumit për ndalimin e gjuetisë, që faktikisht ka dhënë efekt, por gjuetia vazhdon në mënyrë të fshehtë, prandaj për të vënë në kontroll njerëz të tillë të papërgjegjshëm, është e nevojshme vulosja e armëve të gjuetisë, si dhe të goditet paligjshmëria nëpërmjet ashpërsimit të kodit penal!
Hamide qole
Hamide qole 7 orë më parë
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅viziton tullumbacet 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰mos vdeksh kurreee
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko 7 orë më parë
Lavdi Zotit qe kemi Ameriken se do ns kthente ne kufoma Djalli i zi Srbe me perkrahjen e Europes raciste qe kerkon te zhduke popullin me te vjeter fusnik shqiptar. Mos te behet merak Europa sepse do te zhdukrt prrfundimisht nga Antikrishti Serbia tane qe bomben atomike e ka edhe vendet e Lindjes dhe perendimit.
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko 7 orë më parë
Gjithe kanalet televizive paguhen nga armiqte me te eger te Shqiperise.
raa raa
raa raa 7 orë më parë
Rrofte Rama
Ze Ver
Ze Ver 7 orë më parë
Te rrofte burgu qe bere mire ta bene
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko 7 orë më parë
Psikopat ordiner dhe hajdut i neveritshem. Qelbesira eshte shitur koke e kemb tek serbi.
Sander Lilo
Sander Lilo 7 orë më parë
Nzito Luli se e zgjate shume, erdhi koha e gjumit
Lume Hoxha
Lume Hoxha 7 orë më parë
Irma e mrekullueshēme,por per veshjen do i thoja i gezofesh paturret,opingat dhe litarin e kuq ne qafe😂😂😂😂😂
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 7 orë më parë
Perpara o Albin Kurti kryeminister I komit shqiptar ti heqim keta Banda kriminale hajduta drogagji derra te zi boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni
Teutaeta
Teutaeta 7 orë më parë
Ahhhaaa cironkat😁
King Slasher
King Slasher 7 orë më parë
Kush eshte rezultati ,,Jane emeruar 193 veta.Kjo qorrja eshte me siguri deputete e ardhshme e Edvinit
Teuta Begaj
Teuta Begaj 8 orë më parë
Avokat rrespekte.
Irena Bida
Irena Bida 8 orë më parë
Llogjike e mencur pergjigja e avokat Ngjeles...Ndaj te njejtin mendim...I lumte !
Doruntina Guralumi
Doruntina Guralumi 8 orë më parë
Keni fjale shqipe ne vend qe te thoni eksplorojme dhe reduktojme
Spiro Spiro
Spiro Spiro 6 orë më parë
Si per shembull ku qendron problemi ktu
Artur Llanaj
Artur Llanaj 8 orë më parë
Bariu si buri Çobani
Sokol Ivanache
Sokol Ivanache 8 orë më parë
Sa me shanc ky shiti fiçte dhe iku në amerike.
Batjar Demaj
Batjar Demaj 8 orë më parë
Zoti Balliu : voto se i numuroj un eshte parrull e berishes qe eshte bere nga Berisha ne 96 ne pogradec dhe për kete jan deshmitar populli shqipetar dhe gjith medja shqipetare dhe ai kanabisi qe flet balliu,eshte pjell e P D dhe kjo dihet puplikisht
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 9 orë më parë
Sudja Ben gati letrat per Salamin te shkoj ne Burk Burk burk Burk burk Burk burk Burk boko haram kriminel
Zef Matoshi
Zef Matoshi 9 orë më parë
Ty ta dhjefsha rracen more mut muti por me qfar tigri je ndesh ti ,po ne tenjohim se kush muti je ti ne kohen qe ne Shqiptaret jetonim ne varferi ekstreme ti ishe nji kapo i bllokmenve nji i degjeneruar deri ne estrem ti ishe i perkedhelur nga rregjimi, na ban moral ti flliqsir, ti ishe i biri nji antari byrosë,politike,qe personlisht e kam perjetuar arrogancen e babajt tuaj kur bani nji karrambol me automjetin e tij ne Koplik fajtor njimij perqind e krekosej si gjeli ne maje te grumbullit plehut e vendosmeria e kontrollit rrugor te asaj kohe Ymer Lahit e qliroj nga pergjegjsia shoferin e skodes qe vinte nga Vermoshi i ngarkuar me lind druri. Ti ha.... sat duash se vetem per thirrjet qe ke ba me 21 janarit do pergjigjesh para drejtesis paliaqo i pa rikoperuashem
Dilaver Perisnaka
Dilaver Perisnaka 9 orë më parë
Te ha mutin ky jo te pret doren.rrote kari nga skrapari
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 9 orë më parë
O e mjera shqiperi Kush te Ka hedhur me krye ne hi 3 Banda e isisi qe Kan vjedh popullin per tridhet vjet ramavic ilirvic salavic lulivic monikavic boko haram 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Kimi Kazaferi
Kimi Kazaferi 10 orë më parë
Kjo eshte muzika korcare themeli muzikes me mjeshtrin profesor Telanton
Enkeleda Cela
Enkeleda Cela 10 orë më parë
😂😂😂😂😂😷😷😷😷😷😷🤒🤒😹😹
H Adria71
H Adria71 10 orë më parë
Çka bertet Ky Bastardi balilli
Pashk Nokaj
Pashk Nokaj 10 orë më parë
Z.Murrizi,Atdheu pret nga ti,dhe ne jemi gati të mbështesim në rrugën e vështirë drejtë demokracisë.