Komente
Ilir Kondakci
Ilir Kondakci 6 orë më parë
Per mos te paguar 1000 leke
Havaianas -
Havaianas - 6 orë më parë
Mut....QEVERIA....kak....OPOZITA...e pirdhi ne mut......PARLAMENTIT.....Dhe pastaj te presesh nga keta te ......Rregullojne Shqiperine. O nene o nene.
Γιώργος Νίκας
Γιώργος Νίκας 6 orë më parë
Nuk Kemi bith te rijme ne nje vend
Nermin murati
Nermin murati 7 orë më parë
Eshte e vertete qe Greqia e ka bere kete marveshje
Nermin murati
Nermin murati 7 orë më parë
Rregullat e qarkullimit rrugor Jane njesoj.Nese krahsojme Manuale (librin e qarkullimit rrugor) te italise dhe Shqiperise Jane njesoj ndryshimi eshte gjuha we eshte e veshtire per shqiptaret.Pala shqiptare duhet te bei zgjidhjen me te mire per qytetaret esaj.
ari ari
ari ari 7 orë më parë
Hiqe Alkolin nga kafenja e parlamentit e Dash Shehi skandion për deputet se ai pranaj kërkon të bëhet deputet se do e keni rakinë të mirë aty.🥃
Rana Ali
Rana Ali 8 orë më parë
Hahahaaaa futeni nga ogjaku te burgosurin 🤣🤣🤣🤣.
Fred Taker
Fred Taker 8 orë më parë
Je i madh fare si aktor, aktoret e tjera nuk krasohen dot me ty
Asllani Declan
Asllani Declan 8 orë më parë
Ky esht vk njeri kot super xhiro nga pilli momes ska tope vet
Shaqir Elezi
Shaqir Elezi 8 orë më parë
Jo more nuk jeni KCK juve por e boret popullin me vjedhje marramendese si nuk te vje TURP ore maskara. Po permen emra me denjitet ata nuk ka vjedh vota por kan mbrojt te drejtat e popullit.
Erion Beqirllari
Erion Beqirllari 8 orë më parë
o zot sot nuk diet sa vija ka mere se po fler percart ose i ka yre deshperimi qe i erdhi fundi
Qqqq 1234
Qqqq 1234 8 orë më parë
O shtet o shtet ju denofte zoti brez pas bresi qa po i beni keti populli te vuajtur shum qa te thuash pa 🙏BUK PA DRITA PA UJE PA RRUGE DHE SHUM I VALIT DHE PA PENCJONE DHE PA NDIME E KONOMIKE PO DONI DHE VOTA PO KRIMINELA PO KETA NJERZE I SHIKONI QA PO VUAJNE KU ESHTE SHTETI KU ESHTE BASHKIA PO NDIMA SOCJALE 🙏🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺🤺TE BURGOSENI DHE MOS TE SHFNI DRITE O ZOT SHIKO E POGUAJ 🙏🙏🙏
Sokol Xhura
Sokol Xhura 8 orë më parë
👍🤣😜👍👍👍👍
Alessandro 69
Alessandro 69 9 orë më parë
Ti ke ikur per lesh 🤣🤣🤣
Genève Suisse
Genève Suisse 9 orë më parë
*0:07** Sic e ke ti te shkruar ne balle o **#Drogaxhi** bashke me ATO kurvat ne shtepi- Kryeministri* 🖕🤮💩
Nexh mirdita
Nexh mirdita 9 orë më parë
Edhe ky bosh qenka
Nic The King
Nic The King 9 orë më parë
Normal se do ket kte gjendje ne shkoder aty korrupsioni dhe kriminaliteti jan ne nivelet me te larta ne Europ me pak fjal shkodranet nuk rrespektojn ligjet
Spartak Kapri
Spartak Kapri 9 orë më parë
O rame shiko o legen I here bolle me prralla
ψ ξ
ψ ξ 9 orë më parë
O I madh
Albanian Boy
Albanian Boy 9 orë më parë
Qirje i te drejtave hahahahaha
Vlora Vlora
Vlora Vlora 9 orë më parë
Mose ngatroni gjerat ata jane tifoza clidhje ka ketu protesta.
Mariel Sino
Mariel Sino 9 orë më parë
Vdeksh o edirama
Love peace
Love peace 10 orë më parë
Zoti te ndimoft o gjysh sa gjyna po vejn ku jeton me edhe cfare perbleme pakse ne jet o zoti .ca shteti kena ne o zot me fal sdua mallkoj por shteti yn e meriton nuk hapin syt me I ndimu keta te shkret vdekshi ishalla gjith ju qeveritat te pa shpirt hapni syt beni mir mos vjedhni per vete
mali lali
mali lali 10 orë më parë
po aty dihet cfare bëhet,edvin droga është koke e kembe i lidhur me krimin
Havaianas -
Havaianas - 10 orë më parë
Po NQS shteti nuk mendon per keta njerez ........C FAR SHTETI ESHTE......????? Turp edhe per ....DOKTORET E KORRUPTUAR......si la mundesi qe ky njeri nuk merr pension me gjymtyre te munguar???
PIXEL SIMBA
PIXEL SIMBA 11 orë më parë
Hahahhahaha
Adem Kreshta
Adem Kreshta 11 orë më parë
MJERIMI QE KAN MBJELL KETA MASKARENJ SHIKOJENI O ZOTNINJ QEVERITA KJO ESHTE RILINDJA E MASKARENJVE MALLKUAR QOFSHI
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 12 orë më parë
PARA KRIMI RROFT MAFJA
Duda Cinaj
Duda Cinaj 12 orë më parë
Votoni Edi Ramen se nuk vret si sala+luli + ilir meta dhe nuk vjeth nuk shkaterron por nderton
Tupac Junior
Tupac Junior 12 orë më parë
Merditor moterqira bes prema
Dzafer Alimi
Dzafer Alimi 12 orë më parë
Kjo e sakt asht zotri cako po njeriu flen se presi vitit 2001 italia ja nisi me viruse boheshin dakord neper spitale edhe nuk te shronin po te ipnin mediqina te kunderta jo jo ato sheruse
Havaianas -
Havaianas - 13 orë më parë
Kriminelat .....PERJASHTA....ndersa intelektuali i papune......NE BURG.....o nene o nene.
kosta enriko anastasi
kosta enriko anastasi 13 orë më parë
P Barka edhe nje tjeter figure komike historike
Gert Alia
Gert Alia 13 orë më parë
gjyna djali lereni te lir e jepini pun
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 14 orë më parë
HAAAAASAAA SHKA MOR MASHTRUS IMJERI AJ SITJEP VOT TY MA ZI JABASH
london city
london city 14 orë më parë
o kriminel o sllobodan jemi në 2021 o hajdut o drogaxhi si nukë ke turp akoma premton ujë drita që kur erdhe ti në pushtet edhe ato që i patëm na i more na prune fukaralkik pasiguri mafje drog banda na shite detin deshe me shitë kisovën sërbis ti meriton kitarin në mes të tiranës
klevis rrasa
klevis rrasa 15 orë më parë
Po ai para qe e shoqeron i hap deren 😂🤦‍♂️
Mirela Mirela
Mirela Mirela 15 orë më parë
Korrupsion i papare .vetem spitali asgja ma teper haram lekun qe marrin prej njerzve te shkrete .prej te dera e dere te ma te medhejt e spitalit ilaci i pishin ishalla se po nuk ju dhe pare as deren sta hap kush me hy mrend .leni ca rrejn neper media kshtu e ashtu as ne KABUL nuk bahet e nuk asht gjendja di asht aty .NEOROLOGJIA psh faqen e zeze e pacin .....po si jetohet mandej aty
Arbereshi Arberis
Arbereshi Arberis 19 orë më parë
ato vajza skan njerz apo qa qe si vrasin keta mpstra vritjavni familjaret pasi ky qen asht ne burg dhe zhdukne ket gjak te qelbur nga faqja e dheut.
Maria Litrokaph
Maria Litrokaph 19 orë më parë
Ju qifsha motrat e ropt ku ti kini juve qe shani ate djal o moter qira
Papi papa
Papi papa 19 orë më parë
ik rama se sdole gje dhe ti....bere ca gjera ne fillim me tritol qe hidhje ne er ca ndertesa pa leje,kaq ishte!..tjetri qe ka rradhen te paraqitet dhe te betohet qe do i sherbej ketej vendi dhe ketij populli pa asnje pazar!!!..kush ka koqe le te paraqitet,ndryshe-qendroni ne shtepit tuaja dhe te udhehiqet shqiperia nga ............ nga te udhehiqet??????????!!!!!!!!!!!!te gjith mut jan..........................ikni kepusni qafen qe te gjith,ska me burra,ca thon vendet qe jan plus+..............bejn vendet qe jan minus-!se nese nuk ben ti shqiperi psh qe je -,un si amerik psh qe jam +,nuk do kem vler..................e kuptoni muabetin,prandaj ballkani gjiiiiithmon neper trazira,nga andej vijn...me kercenime vijn,kercenimi lind frik dhe frika trazira.................
No Reason
No Reason 20 orë më parë
Per protesta se bojn aq sakrifice kta zhulsat pranej i deno zoti
Fikret Bujzi
Fikret Bujzi 20 orë më parë
Ne burg ai qe kerkon pune 🙈
andrea dervishi
andrea dervishi 20 orë më parë
Po ca te thot Beni shkrete Ka hallin e sufllaqes i ziu.
Martin Shkembi
Martin Shkembi 20 orë më parë
E mir palikari palikari po he
Gjak Shqiptari
Gjak Shqiptari 21 orë më parë
Ku ashte rruga Milot-Balldre?
aiatje atjektu
aiatje atjektu 21 orë më parë
Ky esht krye moterqiri ky esht burri me kurv ne politiken shqiptare ket lloj monstre duhet me e vare pthuuuuuu tqifsha robt pis mashkull se burr sje ti se te ishe burr nuk u beshe kurva e monikes
T Sh
T Sh 22 orë më parë
🤣🤣🤣 ata sjellin te akuzuarin ne gjykat polici roje i gjykates deren mbydhyr dhe kush edi nga hante qofte e pinte raki ne ndonje cep hajde shtet hajde edhe ne gjykata gjen difekte qe esht vendi ku jepet shembull imagjino istusucionet e tjera ca bejn punojsit 💩
Jonis Papas
Jonis Papas 22 orë më parë
Po pse ore moterqir duhet te vin votimet ce te beni premtime e perralla me mbret
bb4live inter
bb4live inter 23 orë më parë
Gjynah kta hallegji jan ken..shifet jeta tyne qe kan..
Agustin Kola
Agustin Kola 23 orë më parë
Hallall.
arjan frani
arjan frani 23 orë më parë
Po kush ta qin familje ooooooo maskara,o moter qir po ke vezen ne byth prandaj fillon premton,e premton,e rren.mallkuar qofshi.
marius demiri
marius demiri 23 orë më parë
Ky vetem litarin do qe te bej per vdekie prinderin nuk arrije me e kuptu se ca lloj mostre esht ?ka probleme shendetesore me drogen te hidhet ne gremine te vrasi veten e vet klyshi
alekos mts
alekos mts 23 orë më parë
dukesh nga syri
Emiljana Myzeqari
Emiljana Myzeqari Ditë më parë
Po mire nuk Dole njehere ke emissioni me zemer te hapur ti.Po mire fukara qenke ti.Po duart e thara i ke te pastrosh shtepine.E Ca' do mendoj shteti per ty qe nuk pastron shpin e vet,e Jo me te bej pun.
Ura Guri
Ura Guri Ditë më parë
Arrogantat, mashtrusit, rrensat, hajnat, tan k'ta vlera i kan drejtusit e etnis son. Kjo asht paturpsia tipike e rralls qe del nga goja e k'tyne pushtetarve, qe ju duket vetja sikur jan t'plotfuqishmit, qe venosin se kur dhe ku do t'plotsohen edhe gjanat ma elementare t'jets. K'ta s'kan as n'i pik morali njerzor, k'ta i lpijn prapanicen pushtetarve t'njajtit nivel t'shteteve t'huja dhe popllin e vet e kan k'thy n'mall tregu...paturpsi pa kufi.
Alban Lulashi
Alban Lulashi Ditë më parë
Normale mo te rrije vetem partita demokratike ne bashkine shkoder qa leshin me prit tjeter perveq ktyne pasojave pfff
Artur Alushi
Artur Alushi Ditë më parë
Neser do flas kunder Edit per Covit. Pezzo de merda pa mascherine. Ne 25 prill do iki por shpresoj ne burg bashke me Monen.
Juri Habili
Juri Habili Ditë më parë
O zot na fal qe po e shkaterrojme kete bote
Tasiz Tasos
Tasiz Tasos 22 orë më parë
Zonja e iilire metes pse nuk ndimon qe do infermjeret nga jashte turpppppp
Nessun Nome
Nessun Nome Ditë më parë
Amin temerr gjyna 😇
Havaianas -
Havaianas - Ditë më parë
Nihmojini o.....SHTET LEGEN.....se eshte gjynaf nga perendia.
Toti Toti
Toti Toti Ditë më parë
Nuk fiton as 50 mandate👎