Xheka Jahaj - Mike moj
5:02
Muaj më parë
Komente
Kate Runaj
Kate Runaj 12 minuta më parë
Ini te mrekullushem. I paharruar kujtimi i tij!
Miranda Mucaj
Miranda Mucaj 21 minutë më parë
Ju lumte goja per kengen sepse kaqen vetet njeri me vlera shum te medha i paharrua qoft kujtimi tij
Serjani Stoli
Serjani Stoli 44 minuta më parë
Ju kendofte zemra shume bukur ..Nipi jon qofsh i përjetshëm..😭😢😢😢😭😢 ne zemrat tona.😭😭😭
Qerim Dervishi
Qerim Dervishi Orë më parë
0
Δημητρης Καρυωτης
Δημητρης Καρυωτης Orë më parë
Ipa harua qofte
Δημητρης Καρυωτης
Δημητρης Καρυωτης Orë më parë
Ju kendoft zemra ermelinda bicaku dhe haxhi arapi respekte
Genci Malaj
Genci Malaj Orë më parë
I paharruar qoftë dajo Tetemi
Rei Likaj
Rei Likaj Orë më parë
I paharruar kujtimi i tij
Flori Shehaj
Flori Shehaj Orë më parë
Ju uroj gjithe te mirat. Dhe i.pa.harruar kushuriri jono R.I.P
Geri Dinaj
Geri Dinaj 2 orë më parë
Respekte jeni t mbrekullushem, i pa harruar kujtimi tij
Emy Emy
Emy Emy 2 orë më parë
Ngushellime familjarve shum e bukur kenga🙏🙏🙏🙏
Gladiatori Maksimos
Gladiatori Maksimos Orë më parë
🍇
Elidon Avdulaj
Elidon Avdulaj 2 orë më parë
I PA HARUAR KUJTIMI I TI TË RONI DHE TA KUJTONI
Kasjela Kusho
Kasjela Kusho 2 orë më parë
Shummm bukur u preft ne paqe 🙏🙏
Mirjan Shehaj
Mirjan Shehaj 2 orë më parë
I pa harruar vllaj jon
Ferrik Dautaj
Ferrik Dautaj 3 orë më parë
Ngushellime familjes kenge e kenduar shum bukur
Saimir Cole
Saimir Cole 3 orë më parë
Ngushullime familjes keng shum e bukur bravo suksese
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 3 orë më parë
Ju lumte goja me kenge na keputet ne mes juve ju lumte goja kendofshit sa me shume kenge per popullin e vuajtur ju na keputet fare ju pershendes me shpirt
Eklerina Lamcja
Eklerina Lamcja 3 orë më parë
Te rroni e ta kujtoni gjithmon 😢
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj 3 orë më parë
Ngushullime Familjarve !
Lirjan Malaj
Lirjan Malaj 4 orë më parë
Te lumte goj per zerin dhe kengen, degjusi gjithmon do te uroj sa her ta degjoj.
Petrit Hamzaj
Petrit Hamzaj 20 orë më parë
Super superrrrr 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Valbona Gjonaj
Valbona Gjonaj 21 orë më parë
Te lumte goja
Alban Saliko
Alban Saliko Ditë më parë
Oh sa me mungon o Shqipe 🇦🇱❤
Alban Saliko
Alban Saliko Ditë më parë
Oh cme kenaqet shpirtin, bravo. Kjo muzike te shkrin dhimbjen, bravo ❤
Kejda Caushaj
Kejda Caushaj Ditë më parë
Bravo super kenge ❤👍👍
anxhela Sinani
anxhela Sinani Ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😢
Florjan Hasani
Florjan Hasani Ditë më parë
Ti kedon shum bukur bravo
Minella Dema
Minella Dema Ditë më parë
Bravo Thoma Lili keto te degjoshe te behet zemera male bravooooooooooooo
Lush Laski
Lush Laski Ditë më parë
🌠🌠🌠🌞☀️🔥🔥☔
Pajtim Fejzulla
Pajtim Fejzulla Ditë më parë
Dy
Anxhela Barjamaj
Anxhela Barjamaj 2 ditë më parë
👏💃💃
bardhyl topi
bardhyl topi 2 ditë më parë
SHUM BUKUR SELIM RESPEKTE SHOKU IM
Flora Gusha
Flora Gusha 2 ditë më parë
Bravo cuna Do zevendesoni Kostandinin dhe Reshatin.❤️🇦🇱shume Origjinale sic i kemi kenduar dikur ne gezimet tona Dilni kendoni ne sheshe tani ne pandemi Njerezit nga dritaret e ballkonet e ne distance Do i kenaqni dhe juve u rritet Reputacioni Jeni te mrekullueshem
Lisjen Lumi
Lisjen Lumi 2 ditë më parë
777 87 85
Lisjen Lumi
Lisjen Lumi 2 ditë më parë
Bhhjkh
Xaris Ntrazio
Xaris Ntrazio 2 ditë më parë
Sa prekese mjer kush e ndjen kete dhimbje, ngushellime familjes 😭
Jana Gjonaj
Jana Gjonaj 2 ditë më parë
)l
Nertila Cela
Nertila Cela 2 ditë më parë
Pershendetje
Roza Roza
Roza Roza 2 ditë më parë
🏝🏝🏝Vloraaaaa🏝🏝🏝🏝👋
Παναγιώτης Κουλουρας
Παναγιώτης Κουλουρας 2 ditë më parë
Teljmf
kareman hoxha
kareman hoxha 2 ditë më parë
kure e degjoje kete kenge jame ne qiellen shtate me mbushe zemren sikur te jeme nje spartan pere vendin tim
Muhamet Fejzaj
Muhamet Fejzaj 3 ditë më parë
Bravo bosi 🔥🔥
Resmie Kadhe
Resmie Kadhe 3 ditë më parë
Sa here qe degjoje kete kenge une qaje QE sì degjoje zerin asaj Nene TE vujatra nga jeta me gjitha ato halĺe
Mixing By Dj Giulio
Mixing By Dj Giulio 3 ditë më parë
Na kenaqe ka lezet muzika jon e bukur vlonjate
Z Butsam
Z Butsam 3 ditë më parë
J.
Xhoana Lushi
Xhoana Lushi 3 ditë më parë
2021 😍
Fabio Lamo
Fabio Lamo 3 ditë më parë
Ilaç i zëmrës për ne emigrantët.
Vali Lila
Vali Lila 3 ditë më parë
O bilbil e goj mjalt e pacjeten te gjate
Vali Lila
Vali Lila 3 ditë më parë
O bilbil o goj mjalt e pac jeten te gjat
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj 3 ditë më parë
Suksese Mariglen Bravo Dhe mjeshtri !
Mikel Lamkaj
Mikel Lamkaj 3 ditë më parë
Zemre dajes suksese
Linda Zoto
Linda Zoto 4 ditë më parë
🤗🤗🤗🌞⭐
Lefter Fejzullau
Lefter Fejzullau 4 ditë më parë
Bravo ERMELINDA Bravo , je e jashtezakonshme...... well done and I wish you all the best, God bless you and your family.....!🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸 Lefter Fejzullau ( Brooklyn New York) thank you so much indeed......!
Monda Ademi
Monda Ademi 4 ditë më parë
Uauuuu sa bukur o zot lart e me lar o talent i lindur .Sa e lumtur motra per nje vella si ti o perle e cmuar💥💥💥💥🌟🌟🌟🌟🎤🎤🎤🧿🧿❤❤❤❤❤
Bledar Haxhiraj
Bledar Haxhiraj 4 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭 e qaje e qaje e qaje u bene 6 vjete me.mungone shume Do jeshe ne zemer time per gjithmone😭😭😭😭😭😭😭😭
Leta sulai
Leta sulai 4 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Xhustina Gashi
Xhustina Gashi 4 ditë më parë
Bravooooo Ketrin, motra jote do te jet shum krenare qe ka nje vella kaq te mir❤
edmond levanaj
edmond levanaj 5 ditë më parë
Tere jeten tuaj kenge e Valle, gezim dhe lumturi.
E k D i
E k D i 5 ditë më parë
bravooo kingoo💯💯
Thomas Soulas
Thomas Soulas 5 ditë më parë
Shume ebukur dhe ethjeshte me nje ze te embel ,hallall familia qe e riti Ghirokastra qe egezon dhe ghithe jiugu eshte e sotmia dhe e ardhmia e kenges popullore ; te lumte goja .!!!!
Marjanthi Caushaj
Marjanthi Caushaj 5 ditë më parë
Suksese vogelush uroj qe ta duash motren tende gjith jeten tende dhe per asnje arsye te mos ndaheni kurre ❤❤❤❤
Elsida Osmenzeza
Elsida Osmenzeza 5 ditë më parë
Suksese te me tejshme zemra ime e vogel te lumte goja 🙏⭐️❤️🌟🌟🌟
Marcela Shllaku
Marcela Shllaku 5 ditë më parë
Sa krenare duhet te ndjehet motra jote per ty..bravo ketrin
Gentiana Gega
Gentiana Gega 5 ditë më parë
Bravo ketrin ❤️ artist je
adrian Gega
adrian Gega 5 ditë më parë
Sukses zemra ime larte e me larte ishalla😍🥰 🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠❤😘
Damian Gega
Damian Gega 5 ditë më parë
Suksese zemra vllait lart e me lart ❤👑💪
Auto Zoto
Auto Zoto 5 ditë më parë
suksesa keti 😍😍
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj 5 ditë më parë
Bravo🌞🌞🌞🌞
dovi lana
dovi lana 5 ditë më parë
Shum keng prekse ebukur me dhimbje lot😭😭 te kendoft zemra nga hera yll super djal je lum nena qe tka rrit 🙏👍 pasuria leku sesh gjithcka ne kte bot ku jetojm po prindrit jn gzim lumturi per femin femija esh bekim nga zoti per prindrit iduani irsp sa jan gjall prindrit gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz vetem shendeti radh tpar 🙏🙏🙏
Klodjana Dalipaj
Klodjana Dalipaj 5 ditë më parë
Bravo🌟
Lulezim Lalaj official
Lulezim Lalaj official 5 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Sidorela Dalipaj
Sidorela Dalipaj 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj 5 ditë më parë
Suksese Te Metejshme !
selajdin bela
selajdin bela 5 ditë më parë
TE LUMTE GOJA SHQIPETARE E SUKSESE NE MUZIKEN ETE GJITHA TROJEVE SHQIPETARE 🇦🇱🦅❤️🅰️💞💜
Antoneta Farruku
Antoneta Farruku 5 ditë më parë
TË LUMT GOJA MOJË ZEMËR SE NA KE PREKUR SHUMË ZEMRA SI DOMOS VAJZAT QË KANË HUMBUR NËNAT POR TI JA KE KËNDUA VETË MJER KUSH I KA HUMB E LUMË KUSHË I KA GJALLË POR PËR KOHËN E SOTME ME MËRGIMIN NËNAT POJETOJN VETËM KANË SHUMË MALLË PËR FËMIT QË PO VDESIN PA I PO I LEXOVA TË GJITHË MESAZET DHE MU MBUSHËN SYT ME LOT KUR ZOJA THONTE NONA PO JEPTE SHPITR DHE AJO E GREQIS E SHUMË E SHUMË TË TJERA NONAT TONA JU PASTË SHKUAR SHPIRTI NË XHENETË DHE NEVE TË NA RROJNË FËMIT TË GJITHVE 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
selajdin bela
selajdin bela 5 ditë më parë
KJO KENGETAE PO KENDON PER TE GJITHE BASHKIMIN ETROJEVE SHQIPERE DHE PER BASHKIM🇦🇱🦅❤️💞🅰️
selajdin bela
selajdin bela 5 ditë më parë
KESHTU I KA HIJE KENGETARES SHQIPETARE E SHIKON ME VULLNET ME NGJYRA TE KUQE TE BUKURA VETEM KESI LLOJI TE KE. KENGETAREVE DUHET TI NDEGJOJ E KOSOVE E SHQIPERI 🇦🇱🦅🌹🇮🇹
sermina ismaili
sermina ismaili 5 ditë më parë
I paste drite shpirti 🙏😢