Gold AG - Liri a Vdekje
3:28
2 muaj më parë
Gold AG - Tornado
3:22
3 muaj më parë
Gold AG - Trimi i Dukagjinit
3:34
GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
4 muaj më parë
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
5 muaj më parë
Gold AG - Shkronjat e arta
4:28
10 muaj më parë
Gold AG - Epopeja e UÇK-së
2:57
Gold AG - Sokoli
3:39
Vit më parë
Gold AG - Heroinat
4:46
Vit më parë
Gold AG - Tetova e Dardana
3:40
Komente
B T
B T 16 orë më parë
Ohhh Knoma Kangen o Vëlla se na Knaqe. Ja hankshin Goldit ata qe jakan ba Disslike. Respekt o Vëllezer Arian dhe Ismet. Historia kurr nuk harrohet. Le te plas Dushmani 🤜🏽🇦🇱👑🇽🇰🤛🏽
niko neko niko neko
niko neko niko neko 16 orë më parë
Like Pa e Ngjuar👍👏👏
Osman Halimi
Osman Halimi 17 orë më parë
Hallall🇦🇱🇦🇱
Engjell isaku
Engjell isaku 17 orë më parë
Legjend sa koment tjeter 🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Migisalade
Migisalade 17 orë më parë
🇽🇰🇦🇱🇩🇪🇫🇷
VAlmir Iseni
VAlmir Iseni 17 orë më parë
BRAVO GOLD
Mira Manaj
Mira Manaj 17 orë më parë
Gold Ag 🤴🇦🇱👐🇦🇱🇦🇱👐🇦🇱🤴
suhareka 12
suhareka 12 17 orë më parë
bravo👑👑
Jetnor Toska
Jetnor Toska 17 orë më parë
Keng gjigande Arian si perher....respekte
ReaLG Official
ReaLG Official 17 orë më parë
Reper qe ekallxon historin ere Kosoves neper texte
Armand Fejzullari
Armand Fejzullari 17 orë më parë
Me ne fund nje kenge enkas per heroin e paharruar te shqiptarise Hamez Jasharin! Allahu i shperblefte me xhenet luanet e Drenices Adem dhe Hamez Jashari qe dhane jeten per lirine e trojeve shqiptare! Allahu te ruajte o vlla Goldi,je modeli qe duhet te ndjeke rinia shqiptare,lum ajo nene çfare djali ka rrit.
Ardi Duraku
Ardi Duraku 18 orë më parë
Kenga ekstrem e bukur Lavdi gjith atyre qe dhan jeten per Lirin ton, HASI gjithmon ka hap Dyrt kur kosova ka pas nevojë
IsmajL
IsmajL 18 orë më parë
Kjo tok nuk duron tjeter pos kemben e Shqipëtarit ❤️❤️
selim nimani
selim nimani 18 orë më parë
In
selim nimani
selim nimani 18 orë më parë
Ju lumt. Respekt dhe gjitha të mirat
Azdren Duro
Azdren Duro 18 orë më parë
NA JEMI NË PREKAZ DHE HALA JEMI GJALLË 🇦🇱🇦🇱 LAVDI DËSHMORVE / FAMILJES JASHARI ❤️
kyokushinfightfull mma
kyokushinfightfull mma 18 orë më parë
Allah rahmet eylesin Family Jashari. Adem and Hamez.
Eljesa Eli
Eljesa Eli 18 orë më parë
SHUM BUKUR BRAVO VEC VAZHDONI👍👍👍👍👍👍👍
Besir Osmani
Besir Osmani 18 orë më parë
Tekstin naj kush ?
Neymar Junior
Neymar Junior 18 orë më parë
🇦🇱🤲🏻🇦🇱❤️❤️❤️🇽🇰💙
Niko 3600
Niko 3600 18 orë më parë
Bravo njish
Arjan Marku
Arjan Marku 18 orë më parë
O gjigand i shqiptaris
Arber Baçi
Arber Baçi 18 orë më parë
Qata 23 vete qe kan ba dislike fisin jau shkerdhefsha. GOLD AG - MMV 💪
Mariglen Loci
Mariglen Loci 18 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️
Adifete Tahiri
Adifete Tahiri 18 orë më parë
Bravo bravo legjend e kënges je Goldi 💥👍💥
koro _-
koro _- 18 orë më parë
Kosova. Drenica. Liria ka Emër Adem Jashari. UÇK. UÇK. THAÇI.VESELI. USA. USA. 🇽🇰🇺🇲🇦🇱👍🎶🎶🎶🎶❤🌹🍷🍾
Dion Ahmeti
Dion Ahmeti 18 orë më parë
Babaaaaaaaaaaaa je veq vazhdo pergjithmon kurr mos ndalo
Valdrin Aliu
Valdrin Aliu 18 orë më parë
Bravo Gold Ag Like kush mendon qe Gold Ag esht nr 1 .
maimadhikingvend Mataraj
maimadhikingvend Mataraj 18 orë më parë
Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥
Shpend Haka
Shpend Haka 18 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪👐💪👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅💪
Nafa Nafa
Nafa Nafa 19 orë më parë
Ska mat mir bravo golldi tamam atdhetar🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dion Ahmeti
Dion Ahmeti 19 orë më parë
Baba je të përshëndes nga prishtina
Adonis Orllati
Adonis Orllati 19 orë më parë
O tlumpt zemra🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dion Ahmeti
Dion Ahmeti 19 orë më parë
Baba i kangës popullore rep etj. Të përshendes nga prishtina
ELBASAN AZEMI
ELBASAN AZEMI 19 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dorentina Gashi
Dorentina Gashi 19 orë më parë
Kto disliket jan prej shkive se ala ja nin tuten familjes jashari
Lads Hasi
Lads Hasi 19 orë më parë
Warrior
Gjevdet Morina
Gjevdet Morina 19 orë më parë
Te lumt se je 🇦🇱❤️
Bani Totaj
Bani Totaj 19 orë më parë
O gold o vlla te begoft zoti qe ju kendone kenge burrave me trima burrave me me vlere une jame nje moter nje vajze e re po jam shum krenare per dy luftetaret trima te kosoves edhe per sa i perket kenges ty te kam ne zemer vllai ime ju kam per zemer ❤️❤️❤️😭😭😭
Neshat Sadiku
Neshat Sadiku 19 orë më parë
O ju deshiroj shum suksese bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏
Flogert Shahu
Flogert Shahu 19 orë më parë
Hajde Shqipeee 🔥🔥🔥🔥 👊💪🤝
Ilir Muriqi
Ilir Muriqi 19 orë më parë
Zemra t'knoftë për dëshmorët tanë jetën , respekt nga djali i dëshmorit🇦🇱❤
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi 19 orë më parë
Ju lumt💥💥👍👍👍
Trupja_Hoxha ARIMSEB
Trupja_Hoxha ARIMSEB 19 orë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Arsim Ahmeti
Arsim Ahmeti 19 orë më parë
Veq ata qe kan gjak shkau se pelqejn
Video Fany
Video Fany 19 orë më parë
I Madh Je gold
Fatos Berisha
Fatos Berisha 19 orë më parë
Zemra ju kendoft 🇦🇱👍
Unknown User
Unknown User 19 orë më parë
💥💥💥
Gazmend Kodraliu
Gazmend Kodraliu 19 orë më parë
Bravooooo breeeeeee 😍😍😍😍😍😍😍
F S
F S 19 orë më parë
Gijth njesoj kangt dhe texti bajat
Albania Alban
Albania Alban 19 orë më parë
Ismet Bexheti zemra te knoft gjithmon je nje bylbyl i vertet dhe patriot padyshim .respekt pershendetje prej Shkupit
Floran Ismaili
Floran Ismaili 19 orë më parë
gold ag je i pari edhe i pari ki me bet zoti te rujt🇦🇱🇦🇱❤ like kush e don gold ag
Ramadan Ajruli
Ramadan Ajruli 19 orë më parë
kjo keng na jep vollnet krejt shqiptaret ku jetojn duhet me i kujtu bravo Gold Ag ju lumshin gojat qe keni knu keng te mir per trima qe ka pas toka e bekuet si kosova edge shtetet tjera
Albania Alban
Albania Alban 19 orë më parë
kto me dislike sjan mir me mendjen
Realisti Atdhetar
Realisti Atdhetar 19 orë më parë
Ju knoft zemra per ket kang qe ja keni detiku nje njeriu qe le shum rrall ntok tZotit burra si Hamez Jashari 24 karat burr..i paharum qoft trimi mencur
Sara Re
Sara Re 19 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Xhevahir Shehu
Xhevahir Shehu 19 orë më parë
edhe kto se kan gat deri n taksirat 💪🏻 baca hamz 🇦🇱👑
I’ammyself
I’ammyself 19 orë më parë
👏
ajshe kallaba
ajshe kallaba 19 orë më parë
suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Shpetim Saqipi
Shpetim Saqipi 19 orë më parë
🦅
RKA ALB
RKA ALB 19 orë më parë
Ju knoft zemra o sokola 🇦🇱
Leon Demaj
Leon Demaj 19 orë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Do it well, Do it self
Do it well, Do it self 19 orë më parë
Sa pëlqime bëhen për Hamz Jasharin Gold Ag 🥇
Jeton Dalipi
Jeton Dalipi 19 orë më parë
Ju lumt te dyve shum kang e mir🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
BIG ALBANIA
BIG ALBANIA 19 orë më parë
PATRIOT 🇦🇱
Xhavit Kastrati
Xhavit Kastrati 20 orë më parë
Ju lumt o djem per kete keng.
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 20 orë më parë
tetovaaa
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 20 orë më parë
agate prsh nga tetova kush ma bon like kanalin ja fkej
Kreshnik Marke
Kreshnik Marke 20 orë më parë
G😁🐅😇 🇦🇱G
Rami Ajeti
Rami Ajeti 20 orë më parë
E kush bre valla bravo jeni 1 sha
Nebi Rexhbeqaj
Nebi Rexhbeqaj 20 orë më parë
Zemra te knoft gjithmon o arjan agushi oh bir i shiptaris
Irfan Sallahu
Irfan Sallahu 20 orë më parë
Rrespekt per ty gold je nje i vertet dhe real
nekoj nepoznat
nekoj nepoznat 20 orë më parë
Maqedoni ështe shqiperia për jët 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Alban Mehmeti
Alban Mehmeti 20 orë më parë
11 Shkije bi te Shkiiness e kan Ba Dislikee😶😠😡
Besard Marku
Besard Marku 20 orë më parë
Veq serbi sban like kesaj kenge🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Bel Abazi
Bel Abazi 20 orë më parë
Ku i madh je ej
DALLGËT E JETËS
DALLGËT E JETËS 20 orë më parë
Subscribe nëse mendoni se fjalët e Këti djali janë të arta,dhe te emocionojnë dhe te ritin me shum krenarinë tonë shqiptare. Respekte nga Macedonia 🇲🇰 🇽🇰🇦🇱jemi gjithë bashk edhe pse të ndarë me territore Respekte i pershëndes gjithë Shqiptarët
ILLYRIANW0LF
ILLYRIANW0LF 16 orë më parë
Ai nuk është flamuri I Ilirides. Ky është Flamuri I Ilirides 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Azdren Duro
Azdren Duro 18 orë më parë
ILIRIDA ❤️🇦🇱
DALLGËT E JETËS
DALLGËT E JETËS 20 orë më parë
@Bardhyl Rexhepi respekte shqipe
Bardhyl Rexhepi
Bardhyl Rexhepi 20 orë më parë
Përshendetje Shqiptar i ILIRIDES
Saa Mii
Saa Mii 20 orë më parë
👐🏻👐🏻🇽🇰🇦🇱🥰
Gzim Mazlami
Gzim Mazlami 20 orë më parë
Gjithmon e ke kall goldi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Flor Kola
Flor Kola 20 orë më parë
👐👐👐 bravo respekte