Lajmet 16:00 - 15.04.2021
15:52
Lajmet 13:00 - 15.04.2021
18:50
Profesioni i zjarrfikësit
6:40
Me Drin Gashin - 14.04.2021
13:28
2 ditë më parë
InfoBox - 14.04.2021
58:54
2 ditë më parë
motilokal.com - 14.04.2021
5:28
2 ditë më parë
Pasdite - 14.04.2021
44:58
2 ditë më parë
Reload - 14.04.2021
1:14:44
2 ditë më parë
Lajmet 16:00 - 14.04.2021
15:45
Komente
Adem Mulaku
Adem Mulaku 16 orë më parë
À
DjBenny
DjBenny 16 orë më parë
Ooo Hoxhe Paaash Zotin Mos Shko Mo Te #Budallt
veni vidi
veni vidi 16 orë më parë
Ermal Melaim Jeta Gani....e te gjithe ju islamofobe te nfyre votimi se a duhet te jene hapur apo jo xhamite ju deshmon se cka ka ne shpirte dhe si mendon fetarisht.Dielli nuk mbulohet me site o Ermaloooo. JU mundeni te cirreni e te lehni deri ne qiell por kot e keni.Ju duke shfrytezuar mefiumet ne menyre te organixuar e sinkronizuar me vite per cdo dite vetem turreni si qenie pa vetedije .QENIET E ULTA TURREN KOPEISHT
veni vidi
veni vidi 16 orë më parë
O Ermal pse more bahesh pa nevoje hajvan ku Zoti te ka dhene mendjen e kthjellet.Pse more mundohesh me mveshe e nxjerre fjale qe Shefqeti jo qe vetem nuk thote por as qe i aludon (A eshte Adem Jashari shqiptare....cfare shejtani po na del more Ermal). Ti Ermal dhe shume te tjere qe nuk respektoni lirite e bindjet e tjeter kur njerezit i shajne besimin tjetrit thirresh ne lirine e shprehjes dhe mendimit e kur hoxha e thote se ku vendin e ka ne shtepi nuk qenka mendim dhe shprehje e lire por qenka ekstremizem blla blla e ham ham. Valle ti dhe shume gazetare analiste.....te leshit a nuk po e shifni more se sa sharllatane e trutredhut po dilni vetem e vetem te paverteten ta shendrroni ne te vertete.
Suraj
Suraj 16 orë më parë
➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1618498945
Lule Lule
Lule Lule 16 orë më parë
O Drin 😆na knaqe
Allma Vllasi
Allma Vllasi 17 orë më parë
Masi( allahu) e ka zbrit Kuranin ! Ato Tjerat libra kush i zbriti a bon me dit?
Hashalillah
Hashalillah 17 orë më parë
ALLAHU JU SHPERBLEFTE ME XHENET O HOXH AMIN ESELAM ALEJKUN ..ALLAHU NA E ZGJERO DIJEN E NA RUAJT NGA HARAMET E NA MESHIRFT E NA FORCOFT NE BESIMIN ISLAM...
Merita Koca
Merita Koca 17 orë më parë
Allahu te rujte hoxha jon
uskana hoti
uskana hoti 17 orë më parë
O ju të gjithve aty ju faleminderit. Ju jeni heronjtë të gjall respekt zoti i madh ju shpërbleft .. Ju jeni madhështor. Ne duhet të përulemi para jush e jo para hajnav që e shkelën gjakun e juaj e gjakun e heronjve. RESPEKT MAKSIMUM
Le Ona
Le Ona 17 orë më parë
Po perse ja shtroni kete pyetje zoteris o moderator- nuk eshte ky as politikan e as deputet-
Hashalillah
Hashalillah 17 orë më parë
ALLAHU JU SHPERBLEFTE ME XHENET O HOXH AMIN ESELAM ALEJKUN..JE I MADHI ..I KOSOVES....
Hashalillah
Hashalillah 17 orë më parë
ALLAHU JU SHPERBLEFTE ME XHENET O HOXH AMIN ESELAM ALEJKUN...
RIZA HAJDARI
RIZA HAJDARI 17 orë më parë
GAZETAR I MUTIT BRE FLLIQNAK
Ibro Bašič
Ibro Bašič 18 orë më parë
PO SHIFET MBAS 20 VITEVE TE LUFTES SÈ LAVDISHME QLITIMTARE SE KUSH KA QEN MERCIONAR MBAS LUFTES KTA PLAQKITESIT QE KAN FORMUE PARTI E QE 20 VJET VEQ KAN PLAQKIT SHTETIN DHE POPULLIN
Leutrim Gashi
Leutrim Gashi 18 orë më parë
E more ermal je msu mi pas musafir persona qe me ni dark e kan mar dipllomen qetu t'ka tesh sharra n'baski.
abdullah ymeri
abdullah ymeri 18 orë më parë
Oo hoxho ,qysh more nuk e prish agjërimin vaksina. O mos e agjëro atë ditë kur e merr vaksinën.
Tata Mata Te
Tata Mata Te 18 orë më parë
Shumë i saktë je Hoxhë Allahu Shëndet ju dhaft.
veni vidi
veni vidi 18 orë më parë
O Ermal nese vertete nuk e din pse thenjet kuranore citohen vetem ne gjuhen arabe atehere keq me ke befasuar sepse kam menduar se bile kaq din e nese e din e shtiresh atehere je i.pa fytyre.Turp per ty .qe e llogarit veten si njefare intelektuali e ne te vertete je nje islamofob i semure e fobisti nuk mund te jet intelektual
Fahri Topalli
Fahri Topalli 18 orë më parë
E ruajt Zoti kete njeri
Reis Crybsi
Reis Crybsi 18 orë më parë
Respekt Dr,Krasniqi
Suela Second
Suela Second 18 orë më parë
Lexoj krejt Ajetet Kur Anit studioje Kur Anin qe thot fjala Allahut qe burka shamia eshte obligim une po ju betona ne 7 pal tok edhe qiell qe para krejt popullit ka me dal ne depat me ty hoxh i nderuar me ti qit krejr rrenat ne fush vetem me argumente simpas librit hynor Kur Anit. Burka shamia nuk eshte oblogim lexone Kur Anin gjithcka me agrument hoxh maragri, shekullin 21 shiqon vajzat mej fut ne shami subhaballah
Suela Second
Suela Second 19 orë më parë
Je kushtetut laike mos enderro qe lejojn te hyn me shamia, vajzat e arabis kan fillu mej hek shamiat , askun ne kur ane ne fjale e zotit burka shamia nuk eshte obligative hoxh leshi
paradoxal
paradoxal 19 orë më parë
Ky popull eshte Shqiptar Adem Jashari ka qene Shqiptar, ky popull eshte me shumic muslimane nga feja po definitivisht nuk jemi popull musliman as jemi as qe kemi qene dhe as qe do te jemi ndonjeher popull musliman.
S. G.
S. G. 17 orë më parë
O magari i prrojve, ti mun flet veq për dreqnin tane e jo për krejt popullin, se sta rrasmi hiq as ty as kërkujt si ti qfar hani.
veni vidi
veni vidi 19 orë më parë
E more Ermal shume i varfer je ne tru kundrejt Krasniqit po a nuk po e shef more xhytrym se te zdeshi hoxha te la pa breke
Suela Second
Suela Second 19 orë më parë
Oh hoxh magari Allahu na ndau ne fise edhe kombe pastaj zgjedhja e fesjes simpas deshires, lexo kur anin e sdutojoje ma mire mos na shit pralla te shkollave te bagdatit, hanefi syni shefi, fjala Allahut ne librin idhezue thot kombi pastaj feja nuk mundem une te behem arab kur Allahu ume ka fal shqiptar, keto pralla te bagdatit shiti ne parilev te ata analfabetat qe nuk kan lidhej me fe, une vlla turkut nuk mundem mej than, jo vlla turkun gjermanin mundesh mej pas ne fe jo ne gjak, oh nuk po ka kush me dal me ta dhan stupc, dil ne debat me tim shkupin dietarin e Kur Anit ai te kallxon ty cfar doktori je oh shefqet leshi
Suela Second
Suela Second 16 orë më parë
@veni vidi ma hangsh mutin ok
veni vidi
veni vidi 18 orë më parë
Cfare pele qenke
Albi Albi
Albi Albi 19 orë më parë
Ti je lop e gjall gjyna met than hogj po fain e ka bashkdia islame qe ty tpranon si hoxh
Reis Crybsi
Reis Crybsi 19 orë më parë
Respekt o Dr ,Krasniqi
Oluwajoke Victoria
Oluwajoke Victoria 19 orë më parë
➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1618488959
Bule Be
Bule Be 19 orë më parë
po paqe ba ate ti je kan qaty oj lop e gjall qysh pofol se me ftyren tane sisha shku as ne novojtore
Bule Be
Bule Be 19 orë më parë
o kjo mimoza po munohet me la mut me shurr po kksaj me ja lshu 1000 magjupe sun e mujn me fol e per vepra mos te foli shkoj te pacolli deri i mur kamt u ba kryetare e gjakoves e beri parti e kur sfitoj kurgja shkoj te albini cjet ste se kto albinie man veq me qit me le ne telivizor por leh mir
Jeff Mahinay
Jeff Mahinay 19 orë më parë
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618488107
Fidan Gashi
Fidan Gashi 19 orë më parë
O Hoxh bashkangjitju stupcav per Humor.
Fanita Murati
Fanita Murati 20 orë më parë
Po de po mos po agjeroni per njerzt e juv kur na ka pushtu serbi e skena pas buk me honger, per 28 nentor a per 5 mars kur Adem jashari jau ka pshtu bothen prej serbve se hala si guxhula kishit met po qfart tont i harroni e shkoni jau mani iftarin e myslimanve,hajt se zoti ka mjau kthy juve
Leonora Haziri
Leonora Haziri 20 orë më parë
Qfare konkurence ne mes te femijeve o trullan.
Zemrak Sinani
Zemrak Sinani 20 orë më parë
Me qen Si Hoxha nuk shkoj neper Debate se kjo asht ma shume per like prej mediumeve se sa per dituri e arsim Islam,,, e ku jan 11 muj tjera qe nuk po i thirrin Hoxhallart?
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout 20 orë më parë
Tash gjynahe kem tgjith po zdmth qe sje musliman qe pin alkool per vit ri ose naj fest eshte gjynah qe do japim llogari ama zdo thot qe sje musliman fare...
Shshhs Sbbsjsjs
Shshhs Sbbsjsjs 20 orë më parë
Qka po merrni me adem jasharin more injoranat ani fjalen tamam kur pe permen turisht njeri ma hiq se ti ska kishe un po di diqka
S. G.
S. G. 17 orë më parë
Jo ti qenke dituria e kombit
Ilirida Xh
Ilirida Xh 20 orë më parë
Ket pseudogazetar kush e ka vu aty pfffd cfare debili.
23
23 21 orë më parë
ky esht njeri i smut psiqikisht!
Goni Ballisti
Goni Ballisti 21 orë më parë
Faleminderit juve dhe ju lumtë !
sh k
sh k 21 orë më parë
Ju lumt luftarve te frontit dhe jo te atyre me veshje te uqk neper hotele tirans dhe veshje pas lufte dhe deklarohen Kommandant qe keqperdorin uqk heroijt e vertet tur nga Ata qe moren ne qaf uqk e vertet jo genjeshtaret
Interstellar Galaxy
Interstellar Galaxy 21 orë më parë
Ti Ermal pishpiriki djali mir je kon ma heret po tash shum koke bo nifar klloshari,ki pak respekt o piliq per kit hoxh qe ka luftu qe ti sot mun e ushtron profesionin ton pi "filozofi modern" tka hi vetja nqef pak si shum o shoq po biri vetit mas bonu njeri se i ki do vjet ...
Affe Affe
Affe Affe 22 orë më parë
Po Leni more tpunonjn o njerz Qetash ja kan Nis pushtetit
Affe Affe
Affe Affe 22 orë më parë
Rrespekt për Memoza Kusari OJ zonja Memoza o mos Shko Shpesh n'Debate se t ' Qmendin per bes jan ba hor kto medjat
Fazli Gajraku
Fazli Gajraku 22 orë më parë
Oje moter mos largov prej ksaje Gazetare se ta humb vierten dhe ardhmerin respektin tuaje Drejtorija E keine programi duhet me largu krejte Nga ky telivizon
Fazli Gajraku
Fazli Gajraku 22 orë më parë
Kjo Reporterin po ta shurdhojka bethen Kjo gazatarja po dojka pak permanent Oje moter mislimane leshoe programin E ksaj kudre kjo gazetarja e paska shewerin.
Valdrin Hoti
Valdrin Hoti 22 orë më parë
Te rujt Zoti, Hoxhe i nderum. 🤲
Flamur Kastrati
Flamur Kastrati 22 orë më parë
Qitne me vallzu pak se e tranut
Best Things
Best Things 22 orë më parë
Vrases kriminel , vrave azem hajdarin, vrave sokol olldashin , te dy keta sepse do te merrnin dhe meritonin partine demokratike, vrave ne 97 i fute flaken shqiperis, fute racizmin Jug - veri , doje te coje avionet ne vlore per te bombarduar jugun Por shqyyr pilotat nuk pranuan , vrave pothuajse gjith familjen haklaj dhe e fute ne sherr GJITH tropojen mbi 200 te vrare ne tropoj nga ty , vrave ne 21 janar , vrave te gerdeci, vrave Artan santon ne mes tiranes vrasje o komandituar nga ti dhe ilir meta , vrave deshmitarin e gerdecit, vrave gazetarin kosovar se te filmoi me miloshevicin dhe arkanin duke drekuar ne mes te luftes kosov-serbi sepse Po te paguanin qe ti shisje nafte tankeve serb qe bombardonin kosoven, dhe jepje informacjon per uck qe stervitej ne shqiperi e ke quajtur uck organizat terroriste , shite detin me greqin sepse more miliarda lek, ke grabitur gjysmen e prônave te shqiperis ja ke dhene fmive dhendrit niperve dhe mbesave qe i l mban te gjith jasht shqiperis sepse rrezikojn ti vrasin nga ty , Sali Berisha je KRIMINEL , HAJDUT dhe TRADHTAR I KOMBIT
Shefket Limani
Shefket Limani 22 orë më parë
O moj Mimoza shka Po qan drasa me kta majmuna qe per 20 dit me i ba kushtet krejt a qe 20 vjet kan kajt Nanen
Doni
Doni 22 orë më parë
Ty Ermal po te tham, se deri tash tkam konsideru si Moderator Neutral. Po sot e ki tregu veten, qe ishe njer pa identitet. Njer Shka, qe i del Fejes kunder. Ty Fara tu hupt, e kurr ma Emisjonin tan skam me ta kqyr o Shpiun.
Doni
Doni 22 orë më parë
I kam do Fjal per kit Popull Shqiptar, per at Pjes, qe asht kunder Hoxhes, kunder Doktorit dhe Fjalve ti. 1. Hoxha ktu flet ne baz te Fejes. Kuj nuk i pelqen kja fej, apo Rregullat e ti, let del. Le ta thot qe sasht ma Musliman, edhe ma rahat jemi na, qe pernime jena Musliman. Sepse lodh na keni, me filozofi te juv. Kurkun nbot, as ni Popull ne kit Planet qe i thot vetit Musliman, vepron aq me nivel te posht, si shqiptart. Ndaq ne Indonezi, ndaq ne Malajzi, ndaq ne Turki, ne vende te Arabis, ne Afrik e ka dot qoft ne Bot ku ka Musliman, veq na jena nkit Pozit. As Boshnjakt qe i kena Kujshi, kshtu nuk jan. Se Shqiptart as Qafira e as Musliman sjan. Kha jau kana me kan Musliman, kha qdo Rregull e ksaj Fejes e njollos. Ky asht Nivel i posht. Qe don me kan Musliman, athere duhesh me ndegju krijusin e ksaj Fejes, krijusin TAN = Allahun. E Allahu ka fol ne Kuran edhe aty e ka cek Pejgamberin (Aleyhi salatu wa selam - Paqja e meshira Allahut qofshin mbi ta). Aty e keni udhrin qka duhet me ba, me kan Musliman. Dje e kqyra ni Televzjon, qe as Emrin sja vlen me permen, me 187 Shikus qe e ka. E Moderatori tha, qe ky vet asht Musliman po as ni Dov se din, bile as SHAHADETIN se din. Ati kam pas qef me i than, qe ti Musliman nuk je. Qysh munesh me i than vetit Musliman, kur Shtyllen e par se plotson? Shahadeti asht qelsi mer Der, qe asht per Hyrje ne Islam. Se ki ata, ti tanat munesh me kan, veq Musliman jo. 2. Kur te flet ni DOKTOR i ni Fejes, per Shkenc te Fejes dhe Rregulla te saj, ather ska qka perzihet i pa dishmi. Kur sta rrok o Njeri, mos i rras hunt. Thojn me ni Fjal popullore: Qaq se zgjat Jargani, qaq zgjati kamt. A keni ni niher me u perzi filani a po fisteku ne Fjal te naj Mjekut? Professorit? A po Shkenctarit? Kur te flasin ata per diqka, qe nashta juve sju pelqen, ju apet nuk nderhyni. Se skeni Trun per kit Deg. Per qata qe keni pun, qaty rrasni hunt. E tash mu qu qdo kastravec i merdhit e me u perzi ne Fjal te ni DIJETARIT ne Islam, per Qastje Islame, kja asht me nivel ner Shtaz. Se kja i bjen me ofendu inteligjencen tane, me mohu Trunin qe e ki po me i percjell Qefet ehde Emocjonet. Shtazt e kan Shperhi me i nga mas vetem Ndjenave, e jo Inteligjences, sepse ata skan. Po ju qe keni : PERDORNI! 3. Ktu flitet per Oda, jo per Luft, jo per Burr e gru te dyt bashk. Tan ja nisin tash me pshtjell. Mas pari, pse gjith asht kja Kundershtim ndaj Femres? Qaq sa e ka te ndalum gjinija FEMRORE me kan me Meshkuj, aq e ka te ndalum gjinija MASHKULLORE me u perzi me Gra. Kshtu qe, qka ish ba une tash me Sjell kit Lojen e Fmive qe e bani, e me than: Kta qe po e thot hoxha, asht kunroj Burrave? Qitu dihet, se tyben e keni Mendu larg, po veq e keni msu qita "Drejta te grave, drejta te Grave". Ani kush don me na msu neve Fetarve per Drejta te grave, njerzt pa feje. Po 3 ose 4 Vrasje qe u ban, qe i kan myt Grat e veta Shqiptart. Ata fetar jan kan a? Ku shkrun me rre grun qdo dit 2 her pa Arsyje hiq? Ne Kuran a po ne Kanun? E dytja mdoket. 4. Ligji kurr sasht INDIVIDUAL, o insana. Po ju qe ja nisni "Po une Grus tem i besoj", ju dhis mrabsht i keni hyp. A keni pa naj shtet ne Bot qe e ban ligjin per qdo Individ? Qdo Ligj qe bahet, bahet per te tan edhe per sigurin e popullit. Hajt fol ne Perendim me Polic per Qastjen e Rrypit ne Zonen 30. Thuji qe ti spo e shen te arsyshme aty me u lidh. Tkallxon aj me Denim sa e arsyshme asht. Ti ndoshta e ki mir, ndoshta nuk te ndoth sen. Po tash dikush vozit qe zdin edhe i bjen Zitit. Sigurija asht per mas me ardh deri aty. E tash vjen Forja ma e madhe. Shqiptart pa feje, qe skan Namaz edhe jan per Modernizim, dojn neve me na than, qe i kan grat e ndershme? Qe nuk ndoth sen ? Po 8000 Martesa jan nda veq 2018, pse, sepse jeni aq te hajrit a? Kqyrni Femrat Shqiptare sa cullak, sa te lym me grime, sa te bam operacjone, a qitu jan Ardhmejia juv a? Po Prifti Ortodox i malit te zi sju ka thna badihava femrave ortodoxe malazeze, noni Kryqat se spo munet njeri me ju dallu per Shqiptarve. Ku me pas Dallim, ku ma qafira jan ba shqiptart, ma te degjenerum si sa kujshit me kryq? He zoti ju udhezoft ose ju shkatrroft. Faj kan Hoxhellart qe ju ndihmojn. Qifti halilit edhe Elvisit kan faj, se juve buk sban me ju dhan. Se 100 Tmira ja ban Shqiptarit, per ni tkeqe te qon ne hamam. Qu lypni ndihm prej Rrethit te juv. Lypni ndihm pre Milaimit, Batonit, Berat Buzhales. Lypni ndihm pre Dua Lipes, se kamt mas saj ju dridhin. Per qka i njekt shkit, kur ideologjin e ta e ndani bre Fara ju hupt. Po me Alkohol, me Zina, me Drog, me tanat edhe shkive jau keni kalu. Serbija apet po perparon. Edhe tani i qojm hunt, pse as ni shtet spo investon te na po ne Serbi. Po qysh me investu me ni popull, se as identitetin e vet se njen. Ni Popull qe 21 Vjet ka duru Kriminalitet. E lus Allahun qe Albini kit Popull e shtyp. Se Shqiptari ka nevoj per me shtyp, se ndryshe Njer kurr sbahet. Ne Koh te Shkive guhen ma gjat sa belin se kena pas, po tahs qe jena te lir. Gabim, se trathtija prej Skenderbeut neve nu ka trashigimu. Allahu ju udhezoft o Anit Islama ose ju shkatrroft. Dilni bile prej Feje amani ju koft, nqoft qe sju pelqejn ktu Rregulla. Burrat e grat ndahen, qe skeni qef, banu Shki, aty mujn me nejt bashk.
Kastriot Lipa
Kastriot Lipa 23 orë më parë
Te vetmin vendim qe Enver Hoxha ka berë ne shqiperi dhe duhet vlersuar, ështe mbyllja e te gjitha xhamive dhe kishav. Sepse kta vetem perqarje bejnë. E kam bdegjuar me vemendje, nuk ja folte goja te thoshte, qe kombi eshte mbi fenë. O qeni plak nese nuk ki komb, nuk ki shtet, atëhere as fenë nuk mundesh me pas. Per mua si musliman, me shume ka vlere nji 1,shqiptare i fese katolike, se sa 100 milion arab musliman.
Albi Albi
Albi Albi 23 orë më parë
Faleminderit per luften qe keni ber qe ne sod jetojm te lir ju perulemi me rrespektin me te madh qdo ushtari te UÇK. Lavdi per deshmoret i perjetshem qoft kujtimi per ju.
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli 23 orë më parë
Un ju perkulem gjith ish ushtareve te UQK, gjthuashtu ju perkulem te gjith atyre qe kan arrit me rujt pastertin njerzore morale pas lufte, se nuk ka qen leht edhe per ta, tu e pa qe njerzt jan kthy nga Qegrani e nga Hotelet e Shqipris jon bo milionera ne emer te UQK, kurse shumica e ktyre qunav qe kan qen ne vijen e par te frontit sod jetojn ne kushte jashtzakonisht te veshtira, respekt per luftaret e liris Lavdi deshmoreve te kombit.
Minire Zeqir
Minire Zeqir 20 orë më parë
Njerzit ne Koshare kan ra deshmor jan met te gjymtum kta te paftyret kokorisen a o kon me drejt ajo qysh o duht e qysh so duht ne terun asht leht me fol e pa asnji therr ne kamb qe thot populli ! Dasht zoti te baj diqka shteti per kta njerez qe kan vujt kaq shum !
Minire Zeqir
Minire Zeqir 21 orë më parë
Respekt per kta luftetar te UQK kta e kan pa mundin luften e gjitha ato veshtersi qe kan pas e dikush tjeter sundin e tani si ban hesap askush por turp edhe per qeverit e kalume qe skan ba kugja per kta njerz a shofin ata me sy njerzit kan mbet te gjymt e kurkush sjau ka dertin turp mos me u mjeku si duhet ushtari qe ka luftu per Kosovë e degjut si tha njeri prej tyre mbram ne emisjon 3 jav ka qendru ne spitan ne Shqipri si kan dhan kurrfar ndihme deri sa asht infektu ne ekstrem turp edhe per ata kush asht kon pergjrgjes aty. Leht asht me fol prej kolltukut me me e rrok armen pak kujt ja ka mbajt... Dasht Zoti kjo qeveri te baj diqka per kta njerez qe i kan harru edhe per shum tjeret we kan nevoj qe kan mbet pa gjymtyr e pa streh mbi kokë ! A i pan athua politikanet tone fytyrat e tyre plot vujtje a i degjuan fjalet e tyre athua ...?
Brhim Iberdemaj
Brhim Iberdemaj 23 orë më parë
Ta Qifsha bismimutin e turqis e arabis, se ra mut- slimanizmi e na la nder shkja🤔🤔🤔
Shahe Smajlaj
Shahe Smajlaj 23 orë më parë
Kur ne jet se paskna nije e zanin ne gjermaniqe 30 vjet jam viq komonen e kishs 5 aa6 here bil a500 metra e kam tjeta fill mas vjen jetoj ni qytet bile
Benz Fml
Benz Fml 23 orë më parë
nuk dote thote se dilaveri qe eshte nga shqipria dhe flet shqip qe eshte shqiptar ka ne shqipri serb qe ende jetojn ne shqipri me emer e me mbiemer shqiptar,po njashtu dhe ne kosove,qe jon asimiluar me qellim apo lakmi ne traditat tona kombetare vetem e vetem per te na shkatru kombin ton.Shqiptar Lind,Shqiptar nuk behesh. njeriu kur flet kuptohet nga i shkon zemra nga serbi nga greku apo apo.
Xhevdet Muliqaj
Xhevdet Muliqaj Ditë më parë
BRAVO RESPEKT TRIMAVE KOSHORES RNOFT KOSOVA RNOFT SHIPNIJA E TNIKE
Faton gashi
Faton gashi Ditë më parë
ALLAHU AKBAR ELHAMDULILAH
Agim Ramadani
Agim Ramadani Ditë më parë
Seshte ka na duhet gje origjinalitetin
Agim Ramadani
Agim Ramadani Ditë më parë
Ani apo krenoheni , qka o ka na duhet kur e dime si jan ndertuar nga Turku 500 vjet na ka sundu kjo nuk eshte feja e jon
Shahe Smajlaj
Shahe Smajlaj Ditë më parë
San vallahii sjav gjan mos shqetsohi sespo kallcon kurgja qisi pollavra te pleqve ai i kam nije qe sa jam le prej gjyshes vallahi
besssi hiijti
besssi hiijti Ditë më parë
Gazatari ma analfabet qe ka kosova mundsisht me e hek prej moderimi sia vlen me mor pare badibava🤮
Adem Ceku
Adem Ceku Ditë më parë
Respekt
Mustaf Hashani
Mustaf Hashani Ditë më parë
30Miliard Shtabi i rognerit ja vodhi shteetit per 20 vite
Yellow Stone
Yellow Stone Ditë më parë
Kur lexon shumicen e komenteve,kupton qe nje pjesë e madhe e popullit tonë(dhe me e rënda),e rinise sonë,nuk dine te shkruajn gjuhen e tyre.Kjo tregon nivelin e arsimimit dhe kualitetin.... Pastaj gjithçka tjeter,eshte rezultat i kesaj injorance kolektive.
ekrem ekremi
ekrem ekremi Ditë më parë
Respekt puntor njeri i vyme.
Ve Ka
Ve Ka Ditë më parë
Trimat nuk harrohen kurr ata jan herojt e POPULLIT SHQIPTAR por do poletikan qe ekan que kosoven ne ket gjendje ata duhet me u denue se femit e HEROJVE nuk kan buk me u ngop. E fmija e poletikanve lujn me pare se pershembull djali i hashimit pushimet qe poston foto ne vendet me te shtrejta kjo asht turp marri Ama kjo ka qen poletika e kosoves.
Doni & Leoni 1213
Doni & Leoni 1213 Ditë më parë
Oj ti quro !!!! Donika sdi kush po mos bertit ori se po ban naj nam ktu ne emision !!! Ngrihu prej vendi kur flet me kusarin okkkk e JU imer mickoja Shum azgen bre po del ti ncncnccc Ku ishe qe 20 vite tani stu ni e tasht pall si gomar aty se se ki haradinajn per ball apo naj thaq !!! Tlutna shuj edhe ket kojshiken tende perkdhile pak net qetsohet 😘
Arsim Vllasaliu
Arsim Vllasaliu Ditë më parë
Hoxh shum mir e ki per gjethqka veq qet fjalen tamam osht turqisht
Shshhs Sbbsjsjs
Shshhs Sbbsjsjs 20 orë më parë
A shef si fol i mllefosur ka njerz qe nuk munden me agjeru per shaqe te ndryshme e ky thot duhet gjithqysh kryesorja mos mi ba keq lujt me mbajt fen ama smundet kerkush me ta imponu agjerimin se jan shum qe agjerojn e slan te keqe pa ber
Shshhs Sbbsjsjs
Shshhs Sbbsjsjs 20 orë më parë
Per mendimin tim ky sesht hoxh
Mirvete GASHI
Mirvete GASHI Ditë më parë
Luja luja men he men qfar analfaneti veq popujt fukara kapen per feje
Violeta Bytyqi
Violeta Bytyqi Ditë më parë
o Hoxh je shembull per Krejt boten lemo Kosoven lum Kosova sitkae tank inati politikant mosjushko nkntervista gjithkun se sgkuptojn je ni njeri i Madh
Isabella Bomo
Isabella Bomo Ditë më parë
U
Abi
Abi Ditë më parë
Kur lexon kometet qe jan komentu del perfundimi se ata qe definohen shiptar musliman jan plotsisht te kultivuar dhe Atdhedashes!!! Dr. SHefqeti esht nje individ pozitiv!!! F.l.m Zotit kam qen live prezent dhe kam parashtru pytje dhe kam par sinqeritet te plot te Ai njeri !!!! E falenderoj Zotin per veten time Shiptar te besimit Islam !!! Pershendes gjith Shiptaret qe te ruhet mirsjellja jon kombetare me hoarmonin fetare qe e kena trashegim me shekuj , jena popull shembylltyr ne evrop e me gjer!!!
Suhejb Memedi
Suhejb Memedi Ditë më parë
Njeriu i paditur kur e pyet nuk di as të përgjigjet. Elhamdulila 🤲 që kem hoxhallar si Dr.Shefqet Krasniqi
Rexhepi Rrahim
Rexhepi Rrahim Ditë më parë
Kjo motra me shami per bes te zotit mus me pas shamin ish dal shum shum ma e bukur edhe shum ma e respektume te kombi i vet se ne kto rrethana kritike per komb ka nevoj,te paret tan e kan hjek shamin e su ba nami edhe te xhith ma merr menja jan shku ne xhenet
FP Master Handyman Llc
FP Master Handyman Llc Ditë më parë
Krysorja. E. Fiales. Tij. Asht. Et. Tjera. Et. Tiket et. Tjera
FP Master Handyman Llc
FP Master Handyman Llc Ditë më parë
Drjtori. I. Emisonit. Asht. Shum. I. Pa. After. Pper. At. Emision