Komente
TN
TN 7 orë më parë
1 million viewers by tomorrow
TN
TN 8 orë më parë
Bravo çuna shum bukur ✨🌟🌟👏👏👏👏
Erjon Gashi
Erjon Gashi 9 orë më parë
bravo bravo dyt ⭐️⭐️mat mirt jeni
Ibadet Isufi
Ibadet Isufi 9 orë më parë
👍
lalushi official
lalushi official 9 orë më parë
ca bythqiri ky juli ben si i mir po vec per fam i ben tgjitha
xhuliana thartori
xhuliana thartori 9 orë më parë
I iken floket julit o mevlo o yll
Itis Me
Itis Me 9 orë më parë
Super🤪😍😍
Emiljan Switzerland
Emiljan Switzerland 9 orë më parë
Mhb qoftesh gjiz ullinj e nje dopjo raki e keni bo ! VK
Erli Brahja
Erli Brahja 9 orë më parë
Hajde hajde bravo
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes 10 orë më parë
Sa e bukur kenga me pelqen shum jash mase☺️☺️☺️☺️☺️❤❤❤❤
Mateo Kapaj
Mateo Kapaj 10 orë më parë
Bravo bosa
Igli Mane
Igli Mane 10 orë më parë
Me shum djema si kta I duen vendit tone.... Bravo ☝️☝️☝️
Joele Caka
Joele Caka 10 orë më parë
😂😂😂😂😂❤️😍😍😘😘😊😜🤔
Ariana Resuli
Ariana Resuli 11 orë më parë
Te lumt goja o Melvi.super
Luiza Pisha
Luiza Pisha 11 orë më parë
Ju lumte goja shume bukur
denis hysen
denis hysen 11 orë më parë
ke hake hekrit v. ow. os voehv coe vo wov wickwpd vpe vosnvor cof. ok
cqvio doli
cqvio doli 11 orë më parë
Me te mirët ne përputhen 🤍😻
Leonora Sokoli
Leonora Sokoli 11 orë më parë
Superrrr....
Melisa Vehapi
Melisa Vehapi 12 orë më parë
😘
Aida Gjinoshi
Aida Gjinoshi 12 orë më parë
Kush mendon qe kta te dy jane me shume se baba Star
Keno Rusi
Keno Rusi 12 orë më parë
Super
Mondi Mondi
Mondi Mondi 12 orë më parë
shum mirë mevlo
Aida Kushta
Aida Kushta 12 orë më parë
mevlan o njish
amarildo amarildo
amarildo amarildo 12 orë më parë
E shikoj perputhen vetem faktin qe ka julin dhe mevlanin,
amarildo amarildo
amarildo amarildo 12 orë më parë
Super, bravo. Jeni kampjona,
afrim Sylaj
afrim Sylaj 13 orë më parë
Vetem mer mevlin,Julin,edhe ledianen e shof perputhen
Elvindualda Arapi
Elvindualda Arapi 13 orë më parë
Super kenge me pelqen shume
rinki 123
rinki 123 13 orë më parë
Dashnia Lyrics✨🤍 Kjo dashni por si zjarri Ah medet n’ty m’ka zan halli Du me t’dashtë po jo s’ta fali Veq per mu ka me t’marr malli 4x Juli: Para se ta dija, per qka po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb Si uje ne shkretetire Dashuria u gjet Dhe ska ku shkon më mir Kur shpresa kisha humbur Kur isha dorzar Dashuria u gjet Dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duar leshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Ref. Kjo dashni por si zjarri Ah medet n’ty m’ka zan halli Du me t’dashtë po jo s’ta fali Veq per mu ka me t’marr malli 2x Mevlani: Se ti ke ba gabime *** e ndjenjes time Dhe shpirti shef katile Dashni doje me hile 2x COST A LIKE💘
Fize Behari
Fize Behari 13 orë më parë
🎤🎤
N i N i E d
N i N i E d 13 orë më parë
🥺🥺😖😖💞💞
N i N i E d
N i N i E d 13 orë më parë
Juli : vajza juaj zonja vjehrre....... Vjehrra:ca thua o biro
N i N i E d
N i N i E d 13 orë më parë
Juli dhe mevlani muzike perfekte kombinim zerash 👇👇👇👇😄
Bruna
Bruna 13 orë më parë
Kjo kenge do jet hit i veres bravooo ylla ju lidhi dashurija ne perputhje Mevlan e Ledjana e Juli eshte gallat fare 😂😂
albania tv
albania tv 14 orë më parë
Bravo te lumt
albania tv
albania tv 14 orë më parë
Skagjo juli
Arti Hoxha
Arti Hoxha 14 orë më parë
Hrjgdhhdhhdhhdfydgjdggdgydhhdhhdghfhcghdfgd
Niko Lena
Niko Lena 14 orë më parë
Bravo,ropt ne pidh te dyve 👏🏻🏆
Majlinda Molla
Majlinda Molla 14 orë më parë
👌✌️✨
Anisa Faria
Anisa Faria 14 orë më parë
Hahah fytyra julit ne fund😂😂
Myseret Gjishti
Myseret Gjishti 14 orë më parë
🇮🇹🇦🇱
ensar musteqja
ensar musteqja 14 orë më parë
Very good song 👍☺️
Ema Lori
Ema Lori 14 orë më parë
😂😂 jeni njisha pz
Daniel Aris
Daniel Aris 14 orë më parë
Kenga e re e Mevli & Aventurat e Julit ⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️ alpost.info/mine/ic6Vy6OzrWqWlWw/video
Irma Banaj
Irma Banaj 15 orë më parë
👏👏
Aferdita Duka
Aferdita Duka 15 orë më parë
Bravo ju lumte gjoja te dyve
Bardha Mavriqi
Bardha Mavriqi 15 orë më parë
Mevlani me mire te lumt mevlan👏👏👏
Dhuri Dervishi
Dhuri Dervishi 15 orë më parë
Ju lumte
lule lulee
lule lulee 15 orë më parë
Mua me plqen me shum mevli
Blerona Xhemajli
Blerona Xhemajli 16 orë më parë
telumt goja seshum ze te bukur ke mete bukurit jeni ti ledjana juli saka aty tjeter si ju
jimmys SHKELQIM mantse MANCE
jimmys SHKELQIM mantse MANCE 16 orë më parë
Super kenge PSH NA greqiaaa 💥
Zyhra Sheni
Zyhra Sheni 16 orë më parë
Brrrrrrrrrraaaaaaaaavvvvvvvvooooooo Mevlan kshtu vazho digje ngado qe shkon
Drita Kaci
Drita Kaci 17 orë më parë
👑👑🔥🔥🙏🙏
Djino Mbeuko
Djino Mbeuko 17 orë më parë
Si ato kenget e Artan xhies njeher e nje kohe 🤣
Aferdita Metolli
Aferdita Metolli 17 orë më parë
O te lumt ajo goje o mevlan jeni te dy shum te mir❤❤
Djino Mbeuko
Djino Mbeuko 17 orë më parë
Me dhembin veshet kur e degjoj
Amg Situation
Amg Situation 17 orë më parë
Ahahahahah juli shum je njeri i rrafsht dhe simpatik
kledja show
kledja show 18 orë më parë
Mevlan juli jeni king jeni te preferuarit e mi ju dua🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍
Xhuli Novaku
Xhuli Novaku 18 orë më parë
Osht humer jo G-class 😂😂✌️
Xhuli Novaku
Xhuli Novaku 18 orë më parë
O jul i ke fut naj teke para se te filloje klipin 😂😂 se nuk dukesh mir 😂😂😂😂😂
Indrit Begu
Indrit Begu 18 orë më parë
haha or ju. Ju mdjeg tr perputhen
Andrea Qafa
Andrea Qafa 18 orë më parë
Irhjrhdkiebkw9u2
Asllan Bejta
Asllan Bejta 18 orë më parë
king mevlan
Silva Dankshi
Silva Dankshi 18 orë më parë
🤣🤣sa kot fare
dion idr
dion idr 18 orë më parë
Uuuuuuuu👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎hiq e mir muzika
Denis Ahmati
Denis Ahmati 19 orë më parë
!b
Redi Sotirllari
Redi Sotirllari 19 orë më parë
Ju lumte super talent juli je shum i sinqert te perputhen o mevlan merre ledianen ore per nuse
Deti Kokonozi
Deti Kokonozi 19 orë më parë
Kjo këng është më e bukur se të gjitha
Anxhela Manga
Anxhela Manga 19 orë më parë
Bravo👏
Jogu Sukulli
Jogu Sukulli 19 orë më parë
Bravo Mevlan
monika lila
monika lila 19 orë më parë
Suksese
Ana ana
Ana ana 19 orë më parë
😆😆
Era Alda
Era Alda 19 orë më parë
Swper Mevli Juli
Admir Biçaku
Admir Biçaku 19 orë më parë
💥💥💥💥 o byrazer e ke myt
Nardi Carciu
Nardi Carciu 20 orë më parë
Super yje
Mom & Dad Number one
Mom & Dad Number one 20 orë më parë
Sa bukur 👏👏👏👏😘😘😘
Valterrr
Valterrr 20 orë më parë
Shume kenga e bukur
denis hysen
denis hysen 20 orë më parë
ok i was my life time
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 20 orë më parë
Ciro Di Marzio
Ciro Di Marzio 20 orë më parë
o julo ca leviz ashtu ,spo t'ze bytha ven
denis hysen
denis hysen 20 orë më parë
ok i was my life time