Komente
Mc Records
Mc Records 6 orë më parë
Amin
Mc Records
Mc Records 6 orë më parë
Amin
G Master
G Master 6 orë më parë
ZOTI TË RUJTË O NJERI TË FALENDEROJMË ZOTIN QË TË KA CU TE NA ELHAMDULILAH
Shuajb Ruhan
Shuajb Ruhan 7 orë më parë
ALLAHU TE SHPERBLEFT HOXHE I NDERUAR DHE I RESPEKTUAR ELVIS NACI KURSE NEVE VLLEZRIT MOTRAT TONA NA UDHEZOFT NA FALT I MADHI ZOT JARABI AMIN
mjesh ter
mjesh ter 8 orë më parë
Allahu na i shtoft hyjrihet
fıgaro fıgar
fıgaro fıgar 9 orë më parë
o i madhi Zot na fal gabimet. se cdo sekunde qe hec ora pritet vdekja. e vjen dita e gjykimit.
Shuajb Ruhan
Shuajb Ruhan 7 orë më parë
Amin jarabi E na falt GABIMET Tona Naj mundesoft me iman me dal NGA kjo bot Amin
fıgaro fıgar
fıgaro fıgar 9 orë më parë
gjitcka ne ket bot i fiton me durim. cdo her fiton ai qe ben saber. Durim
duraje maps tv
duraje maps tv 9 orë më parë
ALLAHU ☝️🤲🥰🕋❤️esht nje dhe i vetmi i adhuruari i njerezve
Swiss Decor Pacolli
Swiss Decor Pacolli 9 orë më parë
Allahu ju shperbleft me gjithat e mirat e kesaj bote dhe ne boten tjeter qe po na inspironi me video dhe po naj qetsoni zemrat tona.
Gazmend Piro
Gazmend Piro 9 orë më parë
Zot na udhezo ne rrugen tende 🤲🤲🤲🤲
Tatjana hysenaj
Tatjana hysenaj 10 orë më parë
O zot mbro njerzit e varfer dhe te ndershem dhe mos e kalofshin testimin e zotit Saliu Edi, Luli likja dhe Mona qe i shikojm qe futen ne kultet fetare duke na i bere te pa kencme situatat atje.Zoti ju tregoft vendin sa me par dhe ua ktheft patkojt nga djelli🙏🙏🙏🙏🙏
Arkadiusz Dziewulski
Arkadiusz Dziewulski 10 orë më parë
Je l'ai regardé 7 fois. Que des réflexions. J'ai envoyé à une quarantaine d'amis. Tout ça c zs m'a attristé MAIS ça m'a aussi comme: purifié. Grand! Très grand Merci ❤
Arkadiusz Dziewulski
Arkadiusz Dziewulski 10 orë më parë
Trop Trop Trop beau et émouvant. À mes 63 ans j'ai pleuré comme une madeleine. Trop beau !
Sevdail Bajra
Sevdail Bajra 10 orë më parë
ELHAMDULILAH
rrabbit bunny
rrabbit bunny 10 orë më parë
O Allah te qofesheshin fale ti je i pelote fuqishem☝❤
1988Shpresa.A
1988Shpresa.A 10 orë më parë
Vajzat jan ilaqi zemres
NORI GAMING TV
NORI GAMING TV 11 orë më parë
Muhamedi a.s nje njeri adhurus i madh
vaso sinjari
vaso sinjari 11 orë më parë
😍😍😍😍🙏🙏😍😍🙏😍😍😍🙏
Hajredin Jakupi
Hajredin Jakupi 11 orë më parë
Ti vlen Drilon tlumt ti nuk ofendon kerken je i hapun si me hoxhallar ashtu edhe me njerz xhaila ama tiiiiiiii je nje mesus taman me gjith kuptimin e fjales ti nje dit ki mei vetdisu njezit e mir te cilet qe e pasojn nje mesheb edhe mendojn se ekan drejt se ashtu juasht servu edhe e shajn e e urrejn tjetrin pa e kuptu se jan tu bo gjuna e keta njerz ike te gjith perkrahs te mendimit tand,edhe shum hixhallar qe jan te sinqert ,a p.sh naim ternaven kurr ski me pas perkrahs edhe shum shok te ti te cileve midhon zoti ymer edhe nimi vjet ata postin nuk ja lishoj kerkujt po ata pak mbesin mas nje periudhe ty te lumt
Rovena Zacelli
Rovena Zacelli 12 orë më parë
Zoti ju dhente shendet familjarisht
Demirane Sherifi
Demirane Sherifi 12 orë më parë
Ozot te lutem métal mua llefemijtemi amin
CorsoMarsi
CorsoMarsi 12 orë më parë
Pershendetje i nderuar Elvis Naci kisha nevoj per ndihem nga ju ose me sakt per disa keshilla
Ilva Hazizi
Ilva Hazizi 12 orë më parë
🙏🙏🙏🕋🙏🙏🙏 Aminnnn Allahu na ruajt 🕋 🙏 🙏
123 45
123 45 11 orë më parë
Shkjet🙏🏻 Ne 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Maksim Manuka
Maksim Manuka 12 orë më parë
TE LUMT GOJA ALLAHU TE QOFT NE XHENET.
Ani Dervishi
Ani Dervishi 12 orë më parë
O Allah te lutem Mos na sprovo Amin
Olga Sanchez
Olga Sanchez 12 orë më parë
Hola, no entiendo el idioma, para ver que escribieron otras personas, disculpas, pero felicitaciones por este relato, pude subtitularlo en español, soy Argentina, aunque solo las imágenes lo dicen todo!!, ojalá puedas entenderme, me dedico desde hace mucho a educar y capacitar docentes, ya hace más de 40 años y duele ver realidades como esta, pero lo importante es ponerlas en discusión y repensar lo que hacemos, cariños y un gusto haberte conocido
Ennas Shyti
Ennas Shyti 12 orë më parë
Tlumt Goja
Egzona mulliqi
Egzona mulliqi 12 orë më parë
🥰😍❤❤❤❤❤❤❤🤲🤲🤲❤❤❤❤
Islam-Peace
Islam-Peace 13 orë më parë
Si hapen dyert e mëdha Një mbret vendosi për shkak të një pozite me rëndësi në pallat t’i testojë oborrtarët. E rrethuan njerëz të fuqishëm dhe të urtë dhe mbreti u tha: - Kam një dyshim dhe më intereson cili prej jush do të më ndihmojë që ta zgjidh. Pastaj i solli para dyerve tejet të mëdha dhe u tha: - Këto janë dyert më të mëdha dhe më të rënda në mbretërinë time. A mundet dikush nga ju t’i hap? Shumica prej atyre që ishin prezent filluan të lëvizin kokën me mosbesim. Disa tjerë filluan të shikojnë dyert nga afër duke i prekur, por në fund të gjithë pranuan se nuk mund të hapen. Mirëpo, papritmas nga turma doli një oborrtar, u afrua te dyert, i shikoi, i preki dhe i shtyri. Menjëherë i shtyri me lëvizje të fortë dhe dyert u hapën. Dyert në fakt ishin që nga fillimi pakëz të hapura, por jo të mbyllura. Për hapjen e derës e cila ishte pakëz e hapur ishte i nevojshëm vetëbesimi që kjo të bëhej në prezencën e vetë mbretit. Mbreti shpalli: - Ti do ta fitosh këtë pozitë në pallat. Nuk u bazove në atë që ke parë. Pate kurajo për të provuar atë që në fillim dukej e pamundur. Kështu është edhe në jetët tona. Shumë dyer tanimë janë pak të hapura, por ne frikësohemi që t’i hapim deri në fund. Një autor ka thënë: - Të provosh është çmimi i përparimit.
FF serveti
FF serveti 13 orë më parë
ALLAHU NA UDHËZOFTË
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga 13 orë më parë
Zoti i begatoft të gjithë!
Halil Hasani
Halil Hasani 13 orë më parë
♥️♥️♥️
Selim
Selim 13 orë më parë
Ne si Mysliman me emrin e Allauht duhet qe te kemi durim per gjithqka! Allahu Ekber 🙏
123 45
123 45 11 orë më parë
E pse pi qon durt pra si shkjet Qishtu na e kem🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Islam-Peace
Islam-Peace 13 orë më parë
Si hapen dyert e mëdha Një mbret vendosi për shkak të një pozite me rëndësi në pallat t’i testojë oborrtarët. E rrethuan njerëz të fuqishëm dhe të urtë dhe mbreti u tha: - Kam një dyshim dhe më intereson cili prej jush do të më ndihmojë që ta zgjidh. Pastaj i solli para dyerve tejet të mëdha dhe u tha: - Këto janë dyert më të mëdha dhe më të rënda në mbretërinë time. A mundet dikush nga ju t’i hap? Shumica prej atyre që ishin prezent filluan të lëvizin kokën me mosbesim. Disa tjerë filluan të shikojnë dyert nga afër duke i prekur, por në fund të gjithë pranuan se nuk mund të hapen. Mirëpo, papritmas nga turma doli një oborrtar, u afrua te dyert, i shikoi, i preki dhe i shtyri. Menjëherë i shtyri me lëvizje të fortë dhe dyert u hapën. Dyert në fakt ishin që nga fillimi pakëz të hapura, por jo të mbyllura. Për hapjen e derës e cila ishte pakëz e hapur ishte i nevojshëm vetëbesimi që kjo të bëhej në prezencën e vetë mbretit. Mbreti shpalli: - Ti do ta fitosh këtë pozitë në pallat. Nuk u bazove në atë që ke parë. Pate kurajo për të provuar atë që në fillim dukej e pamundur. Kështu është edhe në jetët tona. Shumë dyer tanimë janë pak të hapura, por ne frikësohemi që t’i hapim deri në fund. Një autor ka thënë: - Të provosh është çmimi i përparimit.
HECTOMEN. PRAJM.
HECTOMEN. PRAJM. 14 orë më parë
🙏🙏🙏🙏🙏 KINI DURIM PËR GJITHSHKA.
123 45
123 45 11 orë më parë
Qka hamamin pi qoni durt si shkjet Qishtu duhet 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Juri In fortnite
Juri In fortnite 14 orë më parë
Sub han allah
HECTOMEN. PRAJM.
HECTOMEN. PRAJM. 14 orë më parë
I pari
Anife Kalashi
Anife Kalashi 14 orë më parë
Ligjerata shume te bukura Zoti ju bekofte me te mira O i madhi zot meshiroi ata femije qe nuk respektojne prinderit be emer qe te kfhehen ne rrugen r ndritshme te allahut
Visi Eri
Visi Eri 14 orë më parë
Elhamdulilah allahu ekber subhanallah
Dilber Laci
Dilber Laci 14 orë më parë
°`°°
Ionida Peza
Ionida Peza 15 orë më parë
🥰🥰🥰💖💖💖💖🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲😭😭😭
sknabi ansary
sknabi ansary 15 orë më parë
আল্লাহ পাক সবাই কে ভালো রাকোক।
P P.
P P. 15 orë më parë
UN JAM SHQIPËTAR I FES KATOLIKE, NJERZIT PA MORAL NUK I DUROJ DOT, NUK MUND I SHOF ME SY, SHQIPËTARI E KA PAS ZAKON ME E RUJT NDERIN, MORALIN ME GJDO KUSHT, TASHTI DALIN LAKURIQ, NA KORITEN KREJT NA MARRUN SI SHQIPËTAR. DO ZOTI SHQIPËTARET DO I VEN GISHTIN KOKES.
Albana Doraci
Albana Doraci 15 orë më parë
Ky fjalim dhe keto keshilla vlejn per cdo koh Shum domethenese E kam degjuar disa her me pelqen shum kjo video Ifaleminderti Elis
Tauland Sharka
Tauland Sharka 15 orë më parë
Amin
SaYa BeatZ
SaYa BeatZ 15 orë më parë
Vetmia sjell kete semundje mendore ce te behet ves edhe pastaj shum semundje te tjera trupore po sidomos mendore dhe imoralitet
adelinagilli
adelinagilli 15 orë më parë
Allahu na rujt
Gentjan Topi
Gentjan Topi 15 orë më parë
Nena eshte gjeja me eshtrenjt ne bot lum kush edi
Dhurata Canko
Dhurata Canko 16 orë më parë
Allahu ta shprebleft gjith te mitat Amin Amin
Seldi Tali
Seldi Tali 16 orë më parë
🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋
Seldi Tali
Seldi Tali 16 orë më parë
Ty dhe familjen tate
Seldi Tali
Seldi Tali 16 orë më parë
HALLAHU TE RUJT
Fiona Britton
Fiona Britton 16 orë më parë
Aman kush flet po ju të kësaj feje merreni me të yshtur dhe mallkime.
Bukurie Hafizi
Bukurie Hafizi 17 orë më parë
Zoti na e ka len token,por ne kemi haruar ta punojm ashtu sic duhet.
Неля Данилова
Неля Данилова 19 orë më parë
Всего 4 минуты -душу выворачивает,до слез, спасибо!!🙏
1 TON
1 TON 19 orë më parë
😭😭😭😭😭😭😭💔💔
Amarildo Zaimi
Amarildo Zaimi 19 orë më parë
A e di njeri se si quhet djali qe kendon KUR'AN ?! 🤍
Etleva Leva
Etleva Leva 20 orë më parë
😂😂😂😂😲😲😲😆😊😊😊 oooo lot lot...hahahaaaaa
Orgito Daka
Orgito Daka 20 orë më parë
Kur do bie ky termet
ARR Shkoder
ARR Shkoder 20 orë më parë
Ma mir ma than Allahu na e marrt hakun ton amin !🤲🤲🕋
Bona Kruja
Bona Kruja 20 orë më parë
Selamun Aleikum vlla Elvis të quaj teolog hafiz mos qofsha gabu nuk shpjegon njeri me shpirt e zemër si ty sa her të ndëgjoj më dridhet trupi dhe sytë më qajnë..Shyqyr o Allah i Gjithsisë që ka njerz të mir .respekte.
Almi Almi
Almi Almi 20 orë më parë
PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH🕋☝️🕌🤲📿
Almi Almi
Almi Almi 20 orë më parë
SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM🕋🤲🕌☝️📿
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
Bravo
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
Bravooooooo
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
😢😢😢😢😢😭😭😭😭
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
Shummm prekse
zoo4255
zoo4255 21 orë më parë
😢💔😢💔😢💔
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Bujar Saraqi
Bujar Saraqi 21 orë më parë
Zote ruje
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
😢😢😢😢😢
Bujar Saraqi
Bujar Saraqi 21 orë më parë
Zoti shperblefte elvis
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
Te dua nen me fal
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
Un nenen time e kam merzitur shumm
anxhela Sinani
anxhela Sinani 21 orë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢
anxhela Sinani
anxhela Sinani 22 orë më parë
Po shum e vertet
anxhela Sinani
anxhela Sinani 22 orë më parë
😢😢😢😢😢😢😢
anxhela Sinani
anxhela Sinani 22 orë më parë
😢😢😢😢
anxhela Sinani
anxhela Sinani 22 orë më parë
😢😢😢😢😢😢