60 sekonda: David Dreshaj
1:14
PRIVE - Promo - 26.02.2021
1:02
60 sekonda: Laura Bilalli
1:15
8 ditë më parë
PRIVE - Promo - 19.02.2021
1:00
8 ditë më parë
Komente
Artnck 12
Artnck 12 22 orë më parë
alpost.info/mine/Z7vMraenbae1m3U/video
Happy Memories
Happy Memories 22 orë më parë
Jonida dhe eksperiencat e Saj te dashurise...Mezi priti te divorcohej te mari Shqiperine mbare... ska faj ndoshta ka deficit e nga kjo Ane dhe po zevendeson “kohen e humbur”
N20ϟ ATOM
N20ϟ ATOM 22 orë më parë
T 4 re jo t 5
Mimoza Uka
Mimoza Uka 23 orë më parë
Shpjet u ndane, dukeshin shume te dashuruar ne foto.......kta VIP tone .....Jonida me gjithe respektin qe kam per ty, si kengetare. Nje kurs Anglishtje ta sugjeroj❤️
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY Ditë më parë
Gjithsesi projektet e tyre te jen zjarr se na lan me kto tjeret ti bejne sa me shpejt
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY Ditë më parë
Kur te maroj pandemia se ti do 4 5 3 muj te nxjerresh edhe me ardian bujupin kushedi kur e ban e kpt 2
Shpetim Berisha
Shpetim Berisha Ditë më parë
E kan rre nGjakovë ja kan aj kryt boksa . Veq duhet edhe me trus se njerzt edhe t hekin krejt .
Leo Leo
Leo Leo Ditë më parë
Je si nene e Romeut aj ka ber zgjedhjen mat mir
Era Elsa
Era Elsa Ditë më parë
po kur ka qene noi her e bukur jonida ? tani eshte bo me thik e bukur gjoja
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Ditë më parë
Ky solo esht si po doket si diller
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Ditë më parë
Jeni munu me marr vemende kishe ekena rre don xhoni po dulen te vertea
Filan Fisteku
Filan Fisteku Ditë më parë
I kena pa kta live te gjoniblack hahahhaha gjyna mos me kan producenti i taynes kta kishin punu ne qadra durres
Ermal Kalia
Ermal Kalia Ditë më parë
Solo Dhe Selmo Ja vlen t'ndegjohen me dhum se 1 her n dit Sa per finem skam mendim se duket sikur esht justifikim n mes Se sban rep
Yo Yo
Yo Yo Ditë më parë
Puntore, inteligjente, e sjellshme, e bukur dhe e talentuara. Inspirim je! 😍 #HatersGonnaHate
Arianit Qirezi
Arianit Qirezi Ditë më parë
ferrk me repera qe po ma knojn jeten .... djemt e mamit gangsta para kameres
esma power
esma power Ditë më parë
💫
K D
K D Ditë më parë
Te katrori kan dal tfort Kizi pazarit dhe nji mashtrus e hajdut pulash
dolita windo
dolita windo Ditë më parë
SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE
Visa Imeraj
Visa Imeraj Ditë më parë
Boss lady ❤️
Isra Beqiri
Isra Beqiri Ditë më parë
Shume e mire je ti melisa
Astrit Hoshi
Astrit Hoshi Ditë më parë
Un nuk i njof kta
être femme
être femme Ditë më parë
Jonida je dhe mbetesh e mire. Kush te shan dhe te denigron thjesht sepse as mund te afrohen ty dhe as mund te jen si ty. Une nuk te ndjek neper rrjete sociale, dhe as me duhet fare se me ke je apo s'je. Me mjafton fakti qe na ke bere krenar me prezencen tende ne eurovizion, ishe thjesht perfekte. Je nje artiste qe ke respekt maksimal. Per tjerat qent lehin, karvani ecen perpara. Romeo? Who's that!?
Armend Kurtaj
Armend Kurtaj Ditë më parë
Aaslsmmm... mah
Vita Tare
Vita Tare Ditë më parë
sa mire qe jeni ndar
Big Albania
Big Albania Ditë më parë
kto pz do i bojn diss stresit por do e keni keq me ate hahaha
PRINCI
PRINCI Ditë më parë
me stresin ken raporte te mira dhe nese e keni ndjekur intervistën thn nk bejm disse
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
Urime dhe suksese
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
🙂
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
Emisioni me i mire i show biz ne Kosove. 🙂
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
Jonida yll i bukur 😍
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
Urime dhe suksese...
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
Emisioni me i mire i Show Biz...
PRINCI
PRINCI Ditë më parë
@Marjus Lukani po nuk esht lediana e vrt more kjo jan kot
Marjus Lukani
Marjus Lukani Ditë më parë
o Rrush shif Mevlanin se po ta marin sepse po humb nje djal me vlera dhe me shum dinjitet.nese do ti kushtoje me shum vemendje dhe afrimitet nese vertet e do beje te kuptoj qe i intereson . lere kto vipat rehat te bejn ndonje klip .pershendete pak mevlanin nga un ne ekran 👍
ALBERT
ALBERT Ditë më parë
A TU SE THA SDO N DAHEMI SI DO REPERA E PAT PER MOZZIK DHE LOREDANA 😂😂
PRINCI
PRINCI Ditë më parë
jo ska lidhje ajo ishte ne form batute...se kpt si gjithmonë i keqkuptoni gjerat
ALBOS 04
ALBOS 04 Ditë më parë
Mos boni sherre, hani molla😂
Joli Rina
Joli Rina Ditë më parë
Te them te drejtn me i mir finem dhe solo sesa noyzi edhe pse nouzi eshte me i famshem prap me pelqen finem
Joli Rina
Joli Rina Ditë më parë
Me Kiden bre 1 bashkpunim plissssss😞
PRINCI
PRINCI Ditë më parë
ishalla👍
lina kabashi
lina kabashi Ditë më parë
Tayna meniher meju rras nbyth njerzve qe e marrin famen shpejt.. idiote femer
Orkide Official
Orkide Official Ditë më parë
Uhuh un e kam then qe ne fillim kur mora vesh qe jonida me romeon jan lidhur.qe ata kan per tu ndar.po pse budalla eshte romeo te marri joniden grua me fmi .ai thjesht eshte lidhur per tu ber ne qënder te vemendjes naper mediave .edhe donaldi sa per tkalu kohen e ka marr boren
juliessa xoxo
juliessa xoxo Ditë më parë
po cke mi gru pske gjithe kte mllef dhe gjithe kto informacione thua u ban pishtarin😂jemi ne 2021 sbesoj se bejne sens kto qe thua por gjithsesi romeo dhe jonida kishin nje hapsire te madhe moshe kjo gati 40 ai 20 e ca . bora me donaldin mire me duken kan shume pak diference
Qamil Lika
Qamil Lika Ditë më parë
e na rrufshi rakun te dy ju sidomos solo
Besir Karemani
Besir Karemani Ditë më parë
Dy Reperat Ma Dobt ne hip hop Ky Finemi ne Freestyle Te gjoni black zanin si me hi nburre, Kurse nmuzik krejt zanin ja ndreqi
Busy Boy
Busy Boy Ditë më parë
Kur bani ju si te fort me lekt e babit o vk
Łøŕî Ťúfãłłàřî
Łøŕî Ťúfãłłàřî Ditë më parë
Finem & Solo you are the best 👑👑
alban krasniqi
alban krasniqi Ditë më parë
O bisha o finem solo 😍😍😍😍😍🤪🤪🤪🤪🤪
Esmale Hasani
Esmale Hasani Ditë më parë
ne shpi me syza runa zot 😜😜😜😜😜
Mimoza Muzlija
Mimoza Muzlija Ditë më parë
Ke me per BELULIN ME SYZE..
StAr's Channel
StAr's Channel Ditë më parë
Prap u nda kjo🤣
Elfons elfons
Elfons elfons Ditë më parë
Solo esht me i mir se finem ka zë te mir
Olgerta Hoxhaj
Olgerta Hoxhaj Ditë më parë
KPT përgjithmon 👑👑 Finem&Solo
AVD Digital
AVD Digital Ditë më parë
Ana largohet nga Perputhen te dielen, habit arsyeja pse ajo largohet alpost.info/mine/Xba42nfOj3SVZ58/video
Mentor Halili
Mentor Halili Ditë më parë
Qellimi dhe temat e kengeve te tina dhe elita5 kane qene meshkujt mi bajte pantollat nalt te ngushte e poshte te gjere flokte duq
Mario Derstilaツ
Mario Derstilaツ Ditë më parë
2:40 "Kam ngrene ushqim", pse moj Jonida me cfare punon ti apo me energji elektrike?!
MR media
MR media Ditë më parë
😂😂😂😂 me benzine
Bisha Athine
Bisha Athine 2 ditë më parë
Respekteee💪💪😎😎🔥🔥🔥
Ir Si
Ir Si 2 ditë më parë
Po ik o baxhell ngele kar me kar. Je bere ai motre Michael Jackson me keto operimet
nelson kreka
nelson kreka 2 ditë më parë
Bravoo 👏👏👏 finem dhe solo kur te rritem si ju do behem
Enea Kevin
Enea Kevin 2 ditë më parë
K.P.T (2)
Mario Alb
Mario Alb 2 ditë më parë
PO ca muzik ka bo kjo kjo asht bo si telenovelat meksikane krejt plastic
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj 2 ditë më parë
Cte duher ai si majmun mire ke ba se je nda
Cr7 Info
Cr7 Info 2 ditë më parë
SOLO 😎
Futo Escobar
Futo Escobar 2 ditë më parë
Kush jan keta pabuksa
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 2 ditë më parë
Ska ma nje kangtar artist djalë shembullur e i edukuar si ti. Tash tyrli rrugaqi tyrli rrugaqe kan kap mikrofonin ne dorë.
Arbër Topalli
Arbër Topalli 2 ditë më parë
Qenka edhe smart mbi te gjitha! Nuk duket bazik ne mendesi, siq jane shumica.
OZZY OG
OZZY OG 2 ditë më parë
Si bejn kot kta si karderra ahahaha
the kings
the kings 2 ditë më parë
Bravo t lumt p...ka
Labii
Labii 2 ditë më parë
Stresi o legend 🦅👑
ll aa
ll aa 2 ditë më parë
Oj jonida ti ke ber krim ke pordhunuar ni djal me te ri se veten gjyaf gjej nje ne moshen tate se te rinjet te shfrutezijn 😂😂
Fjoralba Lamce
Fjoralba Lamce 2 ditë më parë
Je si shpirt Adelina je shum okey😘💗
Blerta
Blerta 2 ditë më parë
Qysh kane lind fmija ne 2005 e po thot tash i bajne 15 vjet!?
Ilir Rama
Ilir Rama 2 ditë më parë
Qia more nanen ca jane kta repera qoftesh ca sherresh bojn kta mer abababa kta akoma veshin pelena wtf dhe ju me ke mereni
Denis Kras
Denis Kras 2 ditë më parë
KUSH KARI O KY
Don tom
Don tom 2 ditë më parë
Kujdesi ndaj kafsheve..largues stresi alpost.info/mine/mpTdvJzJhF_XpWQ/video
arton arton
arton arton 2 ditë më parë
qr ta merr mmenja se i kan ka 60 vjet sherre e lesha hahahaha ik ore laqo se zbon gengsta mu shit kur ski vjet se hala se keni kerku jeten mmir gg
Don tom
Don tom 2 ditë më parë
Kujdesi ndaj kafsheve..largues stresi alpost.info/mine/mpTdvJzJhF_XpWQ/video
Ibrahim Shabani
Ibrahim Shabani 2 ditë më parë
solo ma p9
Toni Montana
Toni Montana 2 ditë më parë
Kjo mepak fjal iban krejt kapak Me pak fjal ban Gojoret me Vesh se me goj smundet😭
Insomnia TIA
Insomnia TIA 2 ditë më parë
Dy vk me sh qe marrin fame kot
L'lindi
L'lindi 2 ditë më parë
Prita qe po folin najsen meqem
Hellboyz 666
Hellboyz 666 2 ditë më parë
Jeni shum lart djem ❤️
kristine kristin
kristine kristin 2 ditë më parë
"urimin per ciftin" duhet ta jepje ne nje menyre qe te tregoje se je ne paqe me veten... dhe pse me te drejte mund te jesh e lenduar ironia te ul pike dhe te penalizoi te gjitha cka the para urimit.
Happy Memories
Happy Memories 22 orë më parë
Shume keq e ka Punen me ciftin. Is going crazy 😜
bilishu aliss
bilishu aliss 2 ditë më parë
Te lumt Melisa❤️
selami hamza
selami hamza 2 ditë më parë
U rroft silikoni o kuqkat kengetare
Ardita Tasholli
Ardita Tasholli 2 ditë më parë
shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙
Ardita Tasholli
Ardita Tasholli 2 ditë më parë
melisa