AURELA GACE - ME MBAJ
3:12
Vit më parë
Hajredin Pasha Live - Aurela Gace
10:10
Aurela Gace - Te Dua
3:32
2 vjet më parë
Do Marr Ciften - Aurela Gace
3:41
Cu Mbush Mali - Aurela Gace
3:58
Komente
Eni Fetahu
Eni Fetahu 6 minuta më parë
ooo e cmendura AURELA GACE termeti skenave SHQIPTARE te pershendes nga BERATI yllooo
Vladimir Guri
Vladimir Guri Orë më parë
Pershendetje. Nga. Treviso. Itali. Shume. Mallengjyese. Brava. Aurela.
Linda Kaci
Linda Kaci 2 orë më parë
Ylli muzikes👑e jugut
Linda Kaci
Linda Kaci 2 orë më parë
Ooooooh ylli I muzikes shqiptare. Oooh ti je 👑e jugut
Ana Rama
Ana Rama 3 orë më parë
Te lumte ajo goje bravooo
Fier Fier
Fier Fier 3 orë më parë
No Coment 🥰🥰😍
elin fest
elin fest 6 orë më parë
Duket qarte se cila eshte artistja e vertete dhe cila karagjoze. Nuk mund te sillesh keshtu sikurse sillet Gace se te jesh artist duhet te transmetosh nivel, dije, kulture dhe urtesi. Te jesh kengetare nuk mjafton vetem te kendosh kengen. Si mund te jesh artiste e te besh si budallacke ne skene me humor pa kripe. Muzika Popullore nuk simbolizon muziken e fshatit por muziken kombetare. Respekt per Kleopatra Doklen!
luna storta
luna storta 8 orë më parë
Te kenaq shpirtin e pa llafe
Zenel Kasemi
Zenel Kasemi 8 orë më parë
Te lumte goja bravo 👏
luna storta
luna storta 8 orë më parë
Djemte tane hajde dete😭😭😭 labe o labe me halle me ate zemer te madhe ... zoti te bekoft moj vajze
Bahir Nuhaj
Bahir Nuhaj 10 orë më parë
Bravuo kamerine jugt epalodhurr dhe urinofsh per zerin brilant respekte per kengen eviter zonjes klopardes
Eduart Lleshaj
Eduart Lleshaj 11 orë më parë
Gezuar 8 Marsin
Ina Karafilaj
Ina Karafilaj 12 orë më parë
Je njeshe Aurela te lumte goja
Robert Prifti
Robert Prifti 13 orë më parë
Je me è mira. ZOTI te dhente ze e jete
Selfijaze Teli
Selfijaze Teli 14 orë më parë
Mbi dashurinë e nënës time, Ëngjëjt këndojnë, Mbi mallin e saj , Shtegtojnë dallëndyshe ,. Në zëmrën e saj , Bletët , mbledhin nektar për fëmijët , Në sytë e saj , Digjen flakë biblike! ************************** S Jaho @Copyright. 28/2/2021 Gëzuar Aurela ! Gëzuar dhe gjithë nënave këtyre perlave për sytë tanë , kësaj porte xheneti e pa fundme! ❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹✍🏼
Faton Ibrahimi
Faton Ibrahimi 20 orë më parë
Bravo
Lilo Ianis
Lilo Ianis 22 orë më parë
Të lumtë Aurela na nderove gjithë Shqipërinë në të gjithë anët i cove peshë gjithë shqiptarët Shkup e Preshevë Ulqin e camëri jemi një rroftë Shqipëria përjetësisht
Lilo Ianis
Lilo Ianis 22 orë më parë
Kleopatra e madhe kështu qofsh gjithmon e re si këngët e tua plot gëzim e hare na bën të harojmë gjithë këto që po kalojmë
Bina Pjetergjokaj
Bina Pjetergjokaj Ditë më parë
Waa o zot si mu be mishi kokerr🥺🥺🥺
cnjsms 627hsha
cnjsms 627hsha Ditë më parë
Ti AURELA JE 1 JE BIO .
Mimoza Bogdani
Mimoza Bogdani Ditë më parë
Fjale me kuptim dhe ritmi magjik
Iliriana Alikaj
Iliriana Alikaj Ditë më parë
Bravooooo
Agim Zulfiu
Agim Zulfiu Ditë më parë
E madhe je aurela shpirtin e mbushur krejt muzik
Stomici Gofile
Stomici Gofile Ditë më parë
Bravoooooo aurela💫💫💫👌👌👌👌
Αθηνα Ντουλη
Αθηνα Ντουλη Ditë më parë
Te lumte zeri se po te degjoj cbo dit jam ne kurbet o bilbil ishqiperis
Gaming YT
Gaming YT Ditë më parë
Bravo patriote flak e skenes shqiptare 💥
Maringlen Xheka
Maringlen Xheka Ditë më parë
Ti je alien or bab nuk je njeri! 1 ne 1 milion vjen si ty! Bho pa fjale thjeshte e shijova dhe u emocionova!
izmir zanaj
izmir zanaj Ditë më parë
Ah moj Aurela me ate kengen labe
Gjyhzyle Mino
Gjyhzyle Mino Ditë më parë
Sei stupenda mi sono venuti i brividi..complimenti.
Zani i mirè
Zani i mirè Ditë më parë
RESPEKT nga Shqipèria e Mesme
aleksander culaj
aleksander culaj Ditë më parë
Disa këngëve u mbetesh në qafë, o Aurelë. Pastaj, një këngë kaq e ndjeshme nuk këndohet me gjoks jashtë, sepse ia humb vlerat edhe këngës, edhe vlerave folklorike kombëtare.
Laje Ferra
Laje Ferra Ditë më parë
Ha mut ha se po te degjohemi
Erlind Kamberaj
Erlind Kamberaj Ditë më parë
E te lumt goja moj aurela super
vlore vlore
vlore vlore Ditë më parë
ti je krenaria e vlores mos vdeksh kur o e madhja aurela gace
Feha Feha
Feha Feha Ditë më parë
I pershendes Shqipetaret ku do qe jeni
five stars
five stars Ditë më parë
❤❤👌
five stars
five stars Ditë më parë
Aurela këndon Bylbyl more vllaà,,👌 Legjendë je Aurela, Të dyja perfekt. ❤❤
Hysen Skenderasi
Hysen Skenderasi Ditë më parë
Aurela eshte njeshi kenges vlonjate na kenaqe
Lindi Sh
Lindi Sh 2 ditë më parë
Kenge shume e bukur e kenduar nga dy artistet e mrekullueshme ju knoft zemra gjithmone 👏👏👏
Bilbil Sakuta
Bilbil Sakuta 2 ditë më parë
jeni mbreteresh
Besa Gerxhalija
Besa Gerxhalija 2 ditë më parë
Të Kendoft Zemra😘😘😘❤❤❤❤💋💋💋💋
Linda Gashi
Linda Gashi 2 ditë më parë
Super kenge
Linda Gashi
Linda Gashi 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Lore T
Lore T 2 ditë më parë
Keng qe te rrengjeth mishin dhe te ben te ngrihesh ne kemb edhe ne kulm te gjumit. Plus qe Aurela cdo gje e nxjerr bukur dhe perfekte
Albana Aliaj
Albana Aliaj 2 ditë më parë
Na kenaqet zemren,jeni te mrekullueshem. Kenga e risjelle mrekullisht nga te dy 💫💫e te njejtit duet.Great job.
Adelina Kajo
Adelina Kajo 2 ditë më parë
Super Keng.. 👏👏❤️❤️🇦🇱🇦🇱
Abedin Arifi
Abedin Arifi 2 ditë më parë
Aurela është për, Gjuhen Shqipi Ni prejè, Ma e, Mira Këntare .
Florika Mazreku
Florika Mazreku 2 ditë më parë
E parepe bravo te lumtur goja
emine kabashi
emine kabashi 2 ditë më parë
Perfekt dy ikona
Erion Bytyci
Erion Bytyci 2 ditë më parë
Zoti ju rujt me kte keng ce ju kendoni e bashkoni shqiprin e madhe
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA 2 ditë më parë
Bravo🤗👏👏❤🤍
Meko Harley
Meko Harley 2 ditë më parë
🇦🇱Prizreni, Shkodra, Durresi, Peje, Gjakova, Drenica, Llapi, Rugova, Decani, Mitrovica, Kacaniku, Kamenica, Gjilani, Ferizaj, Klina, Kruja, Gjirokaster, Tepelena, Mallakaster, Has, Mirdite, Kukesi, Tetova, Gostivari, Tivari, Bujanovci, Medvegja, Suhareka, Malisheva, Gollaku, Podujeva, Plave, Guci, Hoti, Gruda, Malesia, Diber, Oher, Struge, Lezhe, Puke, Tropoja, Cameria, Filati, Manastiri, Korca, Berati, Permeti, Gramshi, Elbasani, Vlora, Saranda, Devolli, Delvina, Kurbini, Preveza, Kopliku, Finiqi, Dropulli, Mamushë, Fieri, Lushnja, Bulqiza, Myzeqe, Belshi, Ballshi, Erseka, Shijaku, Gumenica, Konica, Istogu, Besjana, Skrapari, Sanxhaku, Pogradeci, Kucova, Shkupi, Ulqini, Presheva, Janina, Prishtina, Tirana🇦🇱
Astrit Zyberaj
Astrit Zyberaj 2 ditë më parë
Bravo nje kombinim shume I goditur,,Kleopatra akoma qendron shume lart,, faleminderit nga larg..
Bledar Lami
Bledar Lami 2 ditë më parë
madheshtore je pasuri e madhe prz
Gentjan Demiraj
Gentjan Demiraj 3 ditë më parë
Skam fjale ma bukur nuk ka ju lumte.krejt bota ka njo TINA TURNER ne kena 2(dy)
Delta Ciao
Delta Ciao 3 ditë më parë
Kengtare e madhe
Donald Meto
Donald Meto 3 ditë më parë
perfekte
Arksel
Arksel 3 ditë më parë
Aurela e ke qa 👏
Valentina Kulemani
Valentina Kulemani 3 ditë më parë
Waw c'far emocionesh të jep kjo Kong!!!
Artur Xhelilaj
Artur Xhelilaj 3 ditë më parë
🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱 ju pershendes nga origjina ime Mallakastera,
Zana Llana Avduramani
Zana Llana Avduramani 3 ditë më parë
Bravooooo 🌟💖👌👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🌟🌟🌟🌟🌟
Arbresha Sejdiu
Arbresha Sejdiu 3 ditë më parë
Respekt
lene veri
lene veri 3 ditë më parë
Dy ye qe nuk do te shuhen kurre zoti ju rrite jeten
Lina Hoxha
Lina Hoxha 3 ditë më parë
Je jeta eghithe shqiptarve te lunte goja je e mbrekullushme mbi ty ska njeri ne bote.
Kristina Lleshi
Kristina Lleshi 3 ditë më parë
Ylli dhe bilbili i shqipes
Celular Line
Celular Line 3 ditë më parë
Aurela BISH e papare je ❤❤❤💋💋💋
Amc Amc
Amc Amc 3 ditë më parë
Dy yje nje jugu tjetra nga veriu .Ju duam shuuuuume🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🇧🇯
Reg '
Reg ' 3 ditë më parë
💞💞💞💞🥺
Gezime Abduli
Gezime Abduli 3 ditë më parë
Oju lumt shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱bashk gjithmon 🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷💗💞🕋🕌💞
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala 4 ditë më parë
🙏🇦🇱🙏👏👏👏🙏🇦🇱🙏
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo 4 ditë më parë
Gjigand gjithmon ne skene bravooooo fantastik nje pershendetje dhe respekte per dy vlonjatet tan te paritshem
Cerriku Artemis
Cerriku Artemis 4 ditë më parë
Shume bukur jane te persosur te dy si kegetare dhe njerez te thjeshte.👏🙏
ramadan matarova
ramadan matarova 4 ditë më parë
dy bilbila
holta hasgjeta
holta hasgjeta 4 ditë më parë
Ahh ky zëri jot perl e rrallë 👏🤩🥰
Srbi su naslednici Ilira.Albanci dolaze iz severoistocne Afrike
Srbi su naslednici Ilira.Albanci dolaze iz severoistocne Afrike 4 ditë më parë
alpost.info/mine/YsjV2JbFeZ65cZc/video
Srbi su naslednici Ilira.Albanci dolaze iz severoistocne Afrike
Srbi su naslednici Ilira.Albanci dolaze iz severoistocne Afrike 4 ditë më parë
alpost.info/mine/l6fJrpairWuuYZs/video
Srbi su naslednici Ilira.Albanci dolaze iz severoistocne Afrike
Srbi su naslednici Ilira.Albanci dolaze iz severoistocne Afrike 4 ditë më parë
alpost.info/mine/l6fJrpairWuuYZs/video
Flamur Cullhaj
Flamur Cullhaj 4 ditë më parë
Jeni njishaaaaaa të dy bravooooi🥰
Xh Be
Xh Be 4 ditë më parë
Hallal🇦🇱🤝🤲❤
Al
Al 4 ditë më parë
Al
Al 4 ditë më parë
Krenari❤❤