Rama takim elektoral në Lezhë
11:19
"Arena" - Vota 2021 - 14 Prill 2021
1:48:47
Komente
Adem Kreshta
Adem Kreshta 18 minuta më parë
ORE QE JE DONIÇ BRAVO PO PO E MORE DHE KESAJ RADHE KETU NE KETE VEND PASTAJ DUHA TE THEM SE KETU SKA OPOZIT TE PRESIM
Adem Kreshta
Adem Kreshta 17 minuta më parë
DOBIÇ
David Totokoci
David Totokoci 44 minuta më parë
Ku i ka gjetur Mami 4000€ per tet blere nje varese pervec te tjerave ?????
Evanthi Bektashi
Evanthi Bektashi Orë më parë
Gjithmone as mish as peshk!!!
Arash S.
Arash S. Orë më parë
Sikur tè kishim me shum patriote se ty, populli nuk do tè merrte arratine...... Njeriu duhet te te vlersoi punen dhe jo tè gjykoj me opinion ose me interes......
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras Orë më parë
Gogu I Beratit nderton Tiranen e Mafies
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras Orë më parë
Rama e pranoi qe kullat ne Tirane I nderton Mafia
Ndue nora e kelmeidt
Ndue nora e kelmeidt Orë më parë
O gjela idjor
Anjeza Marqeshi
Anjeza Marqeshi Orë më parë
HAGAHAHAGAHAHAGAHAGA
Ndue nora e kelmeidt
Ndue nora e kelmeidt Orë më parë
Hiqne ket enverist prej stutjes
Ndue nora e kelmeidt
Ndue nora e kelmeidt Orë më parë
Mos e coft zoti me drejtua ky soj njerit asht ma zi se edi rama
Ndue nora e kelmeidt
Ndue nora e kelmeidt Orë më parë
O a dini ca asht avukat gjela i kamunist i vertet mos gaboni me thirr
OX OX
OX OX 2 orë më parë
Largohu o pijanec ja nxorret bojen vëndit me ata kriminelë që të mbështesin që 30 vite... Me Zotin Rama nuk luhet eshtë fat që SHqipërija ka një njeri kaq të aftë dhe kaq të përgatitur duke u vurë per herë të parë kundër korrupsjonit dhe krimit në pushtet... Si nuk të vjen turp po përgatitë vetem llum dhe gënjeshtra tani që internacionalët po na vëzhgojnë... Zoti Rama do të trimfojë sepse është me SHBA për interresat e vëndit ato që ti i vodhe dhe i shkatërrove në këto 30 vite...tani po kujtohesh ti për pasaportat pse nuk i denoncove në organet e drejtësisë apo tani mendon se mund të bësh siç kë bërë heret e tjera në momentin e papritur do ta mbulosh m......me sh...... duke u hellur tym në sy popullsisë siç ke bërë në 30 vjetë...
Eduard Bond
Eduard Bond 2 orë më parë
Ne dore te kishes katolike. Na kane pushtuar katoliket dhe na trajtojne si skllever
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 2 orë më parë
SHKA MARTOJU MOR PALJAÇO BURR
Zef Leka
Zef Leka 3 orë më parë
Me than njo Katolik se Ali Pasha Gucis asht ken turk e jo shqiptar aty duhet dajaku por me than ni Shqiptar Musliman se Gjergji a Terezja jan vllah apo shkije nuk guzon kush me fol si do mos Katoliku ju vec thoni se asht katolike se tite ken Muslimane asht asht Shqiptare
Zef Leka
Zef Leka 3 orë më parë
Para 30 dit tjesha se kta vra korona more olsi baje ni DNA me pa a ke Gjak Shqiptarit
Marco
Marco 4 orë më parë
Kritikoni Edin ju qe ne jeten tuaj jeni sahanlepires, eshte cudia shqiptare.
SystemAish
SystemAish 5 orë më parë
te dhenat e takut...ruset do destabilizoje ballkanin,me trupa amerikane ne troje....lol.Shko mer tak, futi i dhalle per mjes.
Jim Jimmi
Jim Jimmi 5 orë më parë
Komente primitive njerez.... Fatkeqsi per Shqiptare injorante
Rama Ik
Rama Ik 6 orë më parë
Elvis Naçi supermashtrues!! Qe ska lidhje me Fen e Allahut !! Eshte I devijuar nga komet ke koka!! Delenxhi me kollare Te Kuqe 🤣😂😂😂, mir vet Ka mor ne Fatmen showgirl me Buzekuq dhe me vetulla te heqme 😂😂🤣🤣. Jam Teolog thot hahahahaha ky eshte Qafo 24 karatsh Ky as fjalen Allah Se perdor plus thot islami qeka paqe dhe dashuri Hhahahaha trrap budalla qe Ka per qellim Shtremberimin e Fes Se Allahut me ato barcaletat e prrallat qe derdellit perher!! I shkofshit nga mbrapa ju qe shum e doni
Jony Enns
Jony Enns 6 orë më parë
🥒🥒🥒🥒🙄🙄
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi 7 orë më parë
E kan serjozisht kta 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Te dekorohesh se kendon muzik tallava ,llumin e muzikes .. Ku kemi arritur qr .
Sherif Qarri
Sherif Qarri 7 orë më parë
brava te kovt
Sherif Qarri
Sherif Qarri 7 orë më parë
romina zoti te shprebleft
eoe eoe
eoe eoe 7 orë më parë
Sa kushton ky operacion
good day
good day 7 orë më parë
Prake ky idiot? Asgje si del...
kaizer soze
kaizer soze 7 orë më parë
Pse martohesh me elton ilirjanin o gejush
Bukurie Zena
Bukurie Zena 8 orë më parë
Fitore se emeriton bravo
Arben Hajredini
Arben Hajredini 8 orë më parë
Sa kot
Melissa Denizi
Melissa Denizi 8 orë më parë
Kush esh ishela ,si ta Ken Mar ne rrug
IlluminuimAge
IlluminuimAge 8 orë më parë
Kjo aulona eshte vk o burr e kan pas qi ca barrbona su shifte me sy jo se ky ropqiri me i mire
IlluminuimAge
IlluminuimAge 8 orë më parë
Analdo tu qifshin ropt shkerdhat po me dole para do te beshty ne surrat fisqir si ate dit e mban mend ti ropqir qe ike me vrap
Melissa Denizi
Melissa Denizi 8 orë më parë
2 budallej te ftuar
ariana pertena
ariana pertena 8 orë më parë
Rama 2021
Lou Gjolaj
Lou Gjolaj 8 orë më parë
Ket e shef veq te shqiptari i veriut🤮
Deti D
Deti D 8 orë më parë
O TAKU LE NOM IK FLI GJUME O PALLE
Inxhi Tafa
Inxhi Tafa 8 orë më parë
Arab pa fund larggen
Jony Enns
Jony Enns 8 orë më parë
Ahahahah cja ke bere mir keti karuci
Alketa Keta
Alketa Keta 9 orë më parë
ik mor rrace qim kush te jep drejte fjale ty gjak prishur
Fatmir
Fatmir 9 orë më parë
Armiqt e jashtëm na grin shyqyr që kemi armiqt e brëndëshm.
Mira mira
Mira mira 9 orë më parë
Rames ti vini anash , jeni plera.
Lindita Rabija
Lindita Rabija 9 orë më parë
Edhe body eshte veshje intime, dhe eshte shkelje te jesh pa rrip sigurimi
Dori Dorian
Dori Dorian 9 orë më parë
👍🏼
Adenis Rrapaj
Adenis Rrapaj 9 orë më parë
O ngjela ik pi ilacet se ke rrjedhur....
old castle
old castle 10 orë më parë
Kam 2 cuna yje , njeri thote do bier shi e tjetri thote do beje kohe me diell dhe nuk ka dite mos ti dale njerit -- ju thoshte nje grua shoqeve te saj . Fiks Nazarko marksisti , barkderri .
itsAnidTV Anidarmy
itsAnidTV Anidarmy 10 orë më parë
Ket fustan e ka vesh dhe Ana lleshi shoqja jote
Lorenzo Lenci
Lorenzo Lenci 10 orë më parë
E do e gjithë Shqipëria thotë ky palla. Çfarë po tua!
Kercova 6250
Kercova 6250 10 orë më parë
Po me intereson a osht Mandi musliman a katolik?
Shejtani shejtani Dreq
Shejtani shejtani Dreq 10 orë më parë
Jena te famshem na kan inate 😂😂😂🙄🙄😂
I dont need a Name
I dont need a Name 10 orë më parë
Ahmedi shpirt njeriu dhe shume i artikuluar
Rama Ik
Rama Ik 6 orë më parë
Pirdh pirdh Se lirohesh Kollarexhi Ma Te keq Se ai skam pa noi her 🤣🤣😂😂
Biba Rakip
Biba Rakip 11 orë më parë
Mbreti i tallavas je Mandi
Tili Cjap
Tili Cjap 11 orë më parë
Ca psikopati ky vk,romina po ce merresh me kesi lloj Barbonash se te prish imazhin
alekos caushaj
alekos caushaj 11 orë më parë
O të shkërdhyera
Erket Peleshka
Erket Peleshka 11 orë më parë
Ik mooo i Droguar Pleraniku i mutit..
Alfred Ziu
Alfred Ziu 11 orë më parë
Do maresh lesht e Curros o petro, harroe vetem ne qoftese i vjedh.
Alfred Ziu
Alfred Ziu 11 orë më parë
Do maresh lesht e curros o petro.
G Master
G Master 11 orë më parë
TANË AMBASADORËT QË VINË TE NA NUK VINË PËR NE JOOOOOOOOOOOO VINË PËR INTERESAT E VETA PUSHTA
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 12 orë më parë
Baxhell ...dhe ai ajdar ....
Claudia Stephan
Claudia Stephan 12 orë më parë
Kjo plera qe ka mor ky arjoni nje femer e shthurur dhe shume e degjeneruar
Reno Rene
Reno Rene 12 orë më parë
Ik te kufom o fuci djathi
justiniani i madh
justiniani i madh 12 orë më parë
Kjo i bie që kriminelët janë legjitim në Shqipëri. Pra Departamenti i Shtetit Amerikan qënka dakord që shqiptarët të kenë mundësi zgjedhjeje edhe një grupim kriminelësh!
Arben Myrtaj
Arben Myrtaj 12 orë më parë
Genjeshtra genjeshta vetem per karriget e hajdutave mos i besoni me mos i votoni me
Marselin Hitollari
Marselin Hitollari 12 orë më parë
Mandi je me i miri me i njohuri flm per kenget e tua vlla
S . A
S . A 12 orë më parë
E ka pyt per homoseksualet se ka hallin e vet ky gazetari😂
Titanic Titan
Titanic Titan 12 orë më parë
Po komentet pse nuk i lejoni te duken te gjitha?, o kanale te shitura dhe te blera sa ne nje ana ne anen tjeter
Sokol doraci
Sokol doraci 12 orë më parë
O Rama ato qe po vjedhe ti cfar ti quajm o noc roke
justiniani i madh
justiniani i madh 12 orë më parë
Kjo përfaqëson,,sorrën" dhe axhendën famëkeqe të tij.
rimi rimi
rimi rimi 12 orë më parë
Po i ps je ti qa thot ky ka ik per lesh brekusha
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku 12 orë më parë
25,jo 15 prillit
tiku taku
tiku taku 12 orë më parë
Ku Ke folur ndonjëherë drejt ti , gjithmon me PS Ke qenë
Fatbardha Kovaci
Fatbardha Kovaci 13 orë më parë
Epo te majte qe jetojne si sheike, vetem ketu ne Shqiperi gjen! Kjo mban ere korrupsion dhe padrejtesi.
Regbin Vata
Regbin Vata 13 orë më parë
T372736e5et2
Servis Novi
Servis Novi 13 orë më parë
Po ku i ben pershtypje 30 mij leke asaj çifutes ,ajo edhe 30 miljon euro e firmos me kenaqesi se leket tona jane.
broeschabe
broeschabe 13 orë më parë
Arjoni ësht më i miri 🙂🙂pas fationit hahahha
Niku Lala
Niku Lala 13 orë më parë
Pse flet si miza ne qyp ti o moska se na enjte
Arian Marku
Arian Marku 13 orë më parë
Analizë BRILANTE. Në kaq pak minuta zbërthyet shumë gjëra dhe si gjithmonë interesante dhe të sakta.
Gentian Oshafi
Gentian Oshafi 13 orë më parë
pèr cfar fame e ke flalèn pèr famèn e putanès llare
Rafael Caushi
Rafael Caushi 13 orë më parë
Fodografin e pinoçetit mund ta nxirni bashk me fodografin e metès sepse meta do sakrifikohet si salvador alliende .edhe pse meta nuk e sakrifikon veten te jeni tè sigurt sepse i dhimbset pasuria
Rafael Caushi
Rafael Caushi 13 orë më parë
Po çfar lidhje ka pinoçeti kètu sepse Zonja Ambasadore pèrfaqèson USA
Madona
Madona 13 orë më parë
🙈🤮🤮 U mjafton bukuria ketyre, se nga logjika qenkan njesoj!