Irkenc hyka - Më Fal
2:37
2 muaj më parë
Komente
VERISSIMO Marie - Hélène
VERISSIMO Marie - Hélène 7 orë më parë
dommage qu'il n'y ait pas la traduction des paroles mais c'est très joli
Teuta Hasa
Teuta Hasa 9 orë më parë
Üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü0
Klea Gashi
Klea Gashi 13 orë më parë
a 5p
Ale Alesja
Ale Alesja 13 orë më parë
te gjith jemi dashuruar dhe e kemi humbur ate person😓😓
Ale Alesja
Ale Alesja 13 orë më parë
kengetari im i preferum 😊😊
Ale Alesja
Ale Alesja 13 orë më parë
super hit😘😘
Anonymous User
Anonymous User 17 orë më parë
Super keng ❤nga🇺🇲
JaxShazam
JaxShazam Ditë më parë
alpost.info/mine/m9bPlZCUkqupfGw/video
aola wili
aola wili Ditë më parë
That was great!
Marcu Iulian
Marcu Iulian Ditë më parë
2021 some one 😘😘🤟🤟🤟🤟💪💪💪
Γεωργία Τόντι
Γεωργία Τόντι Ditë më parë
Super 👏👏👏
Xhent Hoxha
Xhent Hoxha Ditë më parë
😍😍😍
Marko Vasovic
Marko Vasovic Ditë më parë
💝💝💝💝💝
MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
MANUSUPERCOOLFANTASY Dance Ditë më parë
Zeri super ,keng e bukur mekatet i ke me la ❤❤👍👍🤩
RSH
RSH Ditë më parë
alpost.info/mine/fs6k2ovTgmS4iaM/video
Best Music
Best Music Ditë më parë
alpost.info/mine/nJiZynbIjKHbn30/video
aola wili
aola wili Ditë më parë
Loved
Berti Lala
Berti Lala Ditë më parë
😍😍😍sa keng e bkr
Master Nailek
Master Nailek 2 ditë më parë
43s
kavouras aleo
kavouras aleo 2 ditë më parë
Kalampaka🇬🇷
Sidi Sidi
Sidi Sidi 2 ditë më parë
Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄
Piano Shqip
Piano Shqip Ditë më parë
😂😂😂
Dorina Semini
Dorina Semini 2 ditë më parë
Aaaaàaaww
Sarah Jakupi
Sarah Jakupi 2 ditë më parë
Sa Zeri i bukur dhe Kenga ashtu 🎵🎶🎤🎧
Piano Shqip
Piano Shqip Ditë më parë
😍
Enea Begaj
Enea Begaj 2 ditë më parë
Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Endem rrugve si i marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un s'e paskam dit Sa shum ty te kam dasht Vitet shkojn e vijn Akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa thinjat t'me ken dal Ta shuaj kete mall Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot
Piano Shqip
Piano Shqip Ditë më parë
😍😍
Piano Shqip
Piano Shqip 2 ditë më parë
great song..nice video..lyrics...wooow
Toro Man
Toro Man 3 ditë më parë
Wow ka shum koh qe nuk e kam ndegjuar nje keng qe me bon me vibracione ne gjith trupin brravo shqipe 👏👏👏👐🎶🙋‍♂️🍹
Piano Shqip
Piano Shqip Ditë më parë
👏👏
dutoiu hour
dutoiu hour 3 ditë më parë
That was great!
toijg avnnr
toijg avnnr 3 ditë më parë
That was great!
MEA MARTIRI
MEA MARTIRI 3 ditë më parë
Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️
Piano Shqip
Piano Shqip Ditë më parë
😓👏👏
Alexandra Manolache
Alexandra Manolache 3 ditë më parë
😍😍😍😍🤗🤗🤗
Leticia 22
Leticia 22 3 ditë më parë
Shume ze i ngrohte!
Marsela Tallamishi
Marsela Tallamishi 3 ditë më parë
E adhuroj Ka nje ze kaq te bukur cdo keng esht kaq e ndjer Bravo Irkenc Jam fanse e jotja dhe e adhuroj muziken tende 🥰🥰🥰
toijg avnnr
toijg avnnr 3 ditë më parë
That was great!
marinelaaa
marinelaaa 3 ditë më parë
Iken edhe vjen ne cdo mendim dua te te prek por je vegim nuk eshte fai im ti mbete kujtim... J
Anisa Nisa
Anisa Nisa 4 ditë më parë
Kenga me e bukur nbote smerzitesh ta degjosh 100 here ne dite inspirim
Anisa Nisa
Anisa Nisa 4 ditë më parë
O ty trujt zoti se
Anisa Nisa
Anisa Nisa 4 ditë më parë
Kenget e irkencit nuk vdesin kurre jane hite sot e 100 vite ze brilant
Anisa Nisa
Anisa Nisa 4 ditë më parë
Irkenci si💫✨💥🌟❤🧡💛💛💚🤎💜💙briilant ze yll bote
Anisa Nisa
Anisa Nisa 4 ditë më parë
Sa i mire ky irkenci si shpirt eshte lum nene qe e ka djal flori talent bravo 🌟👍💙💜🤎💚💛🧡❤
annag cocl
annag cocl 4 ditë më parë
it would be so funny... ??
Diana Czirle
Diana Czirle 4 ditë më parë
Ador melodia ! ❤😊 Chiar dacă nu înțeleg ce spune .
markeliano peti
markeliano peti 4 ditë më parë
Janam janam -dilwale
Vital Gjinaj
Vital Gjinaj 4 ditë më parë
Beni muzike shqip o turq
Lume Lume
Lume Lume 4 ditë më parë
Oüü qäh TV.ei bc moi
Regdu Geht
Regdu Geht 4 ditë më parë
Loved
annag cocl
annag cocl 4 ditë më parë
He’s really funny.
Ragip Bajrami
Ragip Bajrami 4 ditë më parë
Trujt zoti vla
vliduu zeeb
vliduu zeeb 3 ditë më parë
Love your video
Itis Me
Itis Me 4 ditë më parë
I love you 🥺❤️🧸😍😘💔💔🥺😭
Lenc Alla
Lenc Alla 4 ditë më parë
L
yuitr loing
yuitr loing 4 ditë më parë
He’s really funny.
Piano Shqip
Piano Shqip 2 ditë më parë
why funny
vliduu zeeb
vliduu zeeb 3 ditë më parë
he’s amazing
Zyba kaca Zyba kaca
Zyba kaca Zyba kaca 4 ditë më parë
Bravo 😍😍
Regdu Geht
Regdu Geht 4 ditë më parë
Vous êtes incroyables les gars ! Cette vidéo était énorme, un gros bravo !
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 5 ditë më parë
Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈
Piano Shqip
Piano Shqip 2 ditë më parë
😢😢😢😢
Erik Sverige
Erik Sverige 5 ditë më parë
the blessing feeling melody of the Osman Empire. Great!!!)))
Michela Vitale
Michela Vitale 5 ditë më parë
Amo questa canzone ❤️❤️❤️
lumi hoxha
lumi hoxha 5 ditë më parë
Such a beautiful song!
yuitr loing
yuitr loing 4 ditë më parë
I have to say, this was a really good one!
Debora
Debora 5 ditë më parë
Thjesht wow !! Jam perhumbur ne kete melodi , tekst , muzik !!! 🥰
Ina Lika
Ina Lika 5 ditë më parë
❤ ❤
Piano Shqip
Piano Shqip 2 ditë më parë
🥺🥺🥺
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 5 ditë më parë
Dehur me premtimet e bukura qe ishin...
Nury
Nury 5 ditë më parë
tkeqen vllai mos bo mo kong. 😔
nijuo joing
nijuo joing 5 ditë më parë
Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤
Elushka29
Elushka29 5 ditë më parë
👌❤️
Jasaray Lumturie
Jasaray Lumturie 5 ditë më parë
💖
Andrei
Andrei 6 ditë më parë
❤❤😘🙏💔
vliduu zeeb
vliduu zeeb 6 ditë më parë
O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh
Pavljon Lika
Pavljon Lika 6 ditë më parë
Ku e gjete kurajon per te publikuar kete keng xhanem
Piano Shqip
Piano Shqip 2 ditë më parë
cfare i mungon kenges?
Albert Vishi
Albert Vishi 6 ditë më parë
Super Vokal , Super Këngë ... 😍
nijuo joing
nijuo joing 5 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚
Agron Vija
Agron Vija 6 ditë më parë
LYRIC: Ref Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot Endem rrugve si I marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un se paskam dit sa shume ty te kam dasht Vitet shkojn e vin akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa dhimbjet tme ken ndal Ta shuaj kete mall Ref x2 Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot
vliduu zeeb
vliduu zeeb 6 ditë më parë
💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Alime Toska
Alime Toska 6 ditë më parë
Kenga shum e bukur....nje ze shum i embel dhe muzika super....suksese te metejshme te uroj....😊
Esmeralda Ganci
Esmeralda Ganci 6 ditë më parë
Bravo Irkenc super tekst super kenge 😍
Piano Shqip
Piano Shqip 2 ditë më parë
bravo
Mariglen Lleshi
Mariglen Lleshi 6 ditë më parë
Kengetari me i mire ne shqiperi te pakte keshtu mendoj une ... Vetem vazhdo perpara👌👌👌😘😘😘😘
Mariglen Lleshi
Mariglen Lleshi 2 ditë më parë
@Piano Shqip hahaha jo se eshte kengetar i mir
Piano Shqip
Piano Shqip 2 ditë më parë
i treti apo kateri ndoshta😅
Eli Eli
Eli Eli 6 ditë më parë
You are the best my friend loves you very much ❤️😍😘❤️❤️❤️❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️❤️💕💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕
Elife Lumani
Elife Lumani 6 ditë më parë
😭😭💔💔❤
Alamin Rahman
Alamin Rahman 6 ditë më parë
I'm not understanding what they say, but love this tune it's so BANGING🔥💯 LOVE from BANGLADESH🇧🇩
Etleva Pjollaj
Etleva Pjollaj 6 ditë më parë
Asnje femer nuk meriton shuplaka. Sa keq
Cristal Caraballo
Cristal Caraballo 6 ditë më parë
Hajde mor burr se ta jap un nje cigare se te fundit kam ne pakete
Elmira Kulheku
Elmira Kulheku 6 ditë më parë
Keng me e bukur Zero lakuriqsi Zero fallsitetit ... thjesht Dashuri.
shkoder shkoder
shkoder shkoder 6 ditë më parë
O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh
Ramona Galusca
Ramona Galusca 6 ditë më parë
E frumoasă ♥️♥️♥️♥️
Nini Hoxha
Nini Hoxha 6 ditë më parë
Dehur me premtimet e bukura qe ishin...
Asia Vrana
Asia Vrana 6 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Corceag Ioana isabela
Corceag Ioana isabela 6 ditë më parë
Even if I don’t understand the song it’s beautiful I love it 😻 all the like he deserve it 🙏🥰🔝
Lemnaru Tiberiu Catalin
Lemnaru Tiberiu Catalin 7 ditë më parë
JAPONIAAAA💪💪👌
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch 7 ditë më parë
@@......
skull
skull 7 ditë më parë
Foarte bine! Bravoooo