Komente
x . klevisi
x . klevisi 22 orë më parë
Likun e par e bera un
Mexhit Prethi
Mexhit Prethi 22 orë më parë
1
Addisonfp Addisonfp
Addisonfp Addisonfp Ditë më parë
1:36 ka shum zero!! Pastaj beri telefoni
luiza cani
luiza cani Ditë më parë
Ju jeni yjet e shipris
DL ϟ EULEX
DL ϟ EULEX Ditë më parë
1
jeta mehmeti
jeta mehmeti Ditë më parë
plsss replay jam komenti i parr😔😔
Adisa Ademi
Adisa Ademi Ditë më parë
1
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 2 ditë më parë
Sa fallco je ..
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 2 ditë më parë
like:himena❤ comment:anisa veseli🤢
Leart leart
Leart leart 2 ditë më parë
Zemernia
Emiljano Xhelo
Emiljano Xhelo 3 ditë më parë
0:10 😂😁
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 3 ditë më parë
like:tayna❤ comment:anisa veseli🤢
WORLD GAMING
WORLD GAMING 3 ditë më parë
Ku shtyhen anisa me Taynen si Messi me lojtar feronikelit
TAYNA
TAYNA 3 ditë më parë
Taynaaa💖💕👑😚
kida kidaa
kida kidaa 4 ditë më parë
Si tha ? Fatjonit do ti thoja .... se nuk kuptohet mund te m thoni ?
Rake R
Rake R 4 ditë më parë
Emrin dhe mbiemrin pse i ke qe te2 grek
Affe Affe
Affe Affe 5 ditë më parë
Hai medet hai, Qa spaska pra gjithqka...
Adrian Vlore
Adrian Vlore 5 ditë më parë
Mevlan mos dil me .po deshe nxir mamin per intervista se do perputhej mr mua direkt .se ti aty do dalesh singell
Adrian Vlore
Adrian Vlore 5 ditë më parë
Je kot o gjyshi
Az Khadivi
Az Khadivi 5 ditë më parë
🔊I love uuuuuuuuuu. My darling Very nice very nice😘😘😘😘😘😘
Sabrije Zeqiri
Sabrije Zeqiri 6 ditë më parë
💕💞💘😍
Virusi Në Aksion
Virusi Në Aksion 6 ditë më parë
2:27 pot pres 🤪😂
TAYNA
TAYNA 6 ditë më parë
Single aa😂🔥
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 6 ditë më parë
like: tayna❤ comment: anisa veseli🤢
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 6 ditë më parë
@TAYNA ❤❤
TAYNA
TAYNA 6 ditë më parë
Tayna nrm💖💖👑
Vani Matoshi
Vani Matoshi 6 ditë më parë
Nice 👍
Samuel Koro
Samuel Koro 6 ditë më parë
Po po kari po
FF PIDHQIRSI
FF PIDHQIRSI 6 ditë më parë
po kari po bravooo
Aidi Brahimi
Aidi Brahimi 6 ditë më parë
Pldh
Hajredin Cerma
Hajredin Cerma 6 ditë më parë
Isi kare n pith
Hamza Gunner
Hamza Gunner 7 ditë më parë
Jeni nisoj vetem robat i kini ndrishe
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 7 ditë më parë
Kjjjjkk
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 7 ditë më parë
🐺
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 7 ditë më parë
Hijj
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 7 ditë më parë
😘
Entela Uruci
Entela Uruci 8 ditë më parë
YB; h huge, gun the
Akil Mirena
Akil Mirena 8 ditë më parë
Like marsela cibukaj coment fifi une jam me marselen
zevegs gsgsh
zevegs gsgsh 8 ditë më parë
🧿🧿🧿🧿🧿
Sofie kociu
Sofie kociu 8 ditë më parë
yllli i ekranit shqiptar 💋💋⭐⭐🌟🌟
Zurakowski Christof
Zurakowski Christof 8 ditë më parë
Sehr schöne Video von dir 😊😊
Arlinda Kordhaku
Arlinda Kordhaku 8 ditë më parë
E dyta
FARAON FARAON
FARAON FARAON 8 ditë më parë
I pari
Orce Zlatkovski
Orce Zlatkovski 8 ditë më parë
Shum bukur
singer or song
singer or song 9 ditë më parë
“Unë jam Gena” 😭😭😭😭
Armela Filaj
Armela Filaj 9 ditë më parë
❤❤❤
Everything's about Cars
Everything's about Cars 9 ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.alpost.info/show/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Limbjana Pengu
Limbjana Pengu 10 ditë më parë
Bravo sindi ❤💜💜
Everything's about Cars
Everything's about Cars 10 ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 alpost.info/show/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Everything's about Cars
Everything's about Cars 10 ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 alpost.info/show/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Everything's about Cars
Everything's about Cars 10 ditë më parë
Ajde mer makinen se tu rregullu😄
Klaudio Qosja
Klaudio Qosja 10 ditë më parë
pfff njeriu me i urruer te shiko kush luan ky ishte
Sofie kociu
Sofie kociu 10 ditë më parë
juliana kinge je 🙏🙏💋💋🙋🔥🎊🎊
Pranvera Qormemeti
Pranvera Qormemeti 10 ditë më parë
Te dua
KING MARJO
KING MARJO 11 ditë më parë
Si qenka ky djali si gay
Vani Matoshi
Vani Matoshi 11 ditë më parë
Nice 👍
erlind deva
erlind deva 11 ditë më parë
Ahuuu
Xhesika Uka
Xhesika Uka 11 ditë më parë
Bora normal
wag1 babyyy
wag1 babyyy 11 ditë më parë
çar osht ky mer daj ?
sonila alicka Alicka
sonila alicka Alicka 11 ditë më parë
Ana je nje femer e kompletuar,dhe shpresoj mos ta humbesh Rinianin keni kimi mbi te gjitha,dhe jam shum e sigurt qe plotsoni njeri tjetrin.a mos lejo te te ngarkojn me makiazhe sepse nuk ke nevej.
Sofie kociu
Sofie kociu 11 ditë më parë
eraldo sa i mire qe je te kam shume xhan
Gentian Osmalli
Gentian Osmalli 11 ditë më parë
Shum vari Karin je besoj se edhe ti e din
Tani Hoxha
Tani Hoxha 12 ditë më parë
Erlid pederefka
ximi pengu
ximi pengu 12 ditë më parë
Bora❤💓💘💘💘
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s 12 ditë më parë
Rekllam per lek ........
five stars
five stars 12 ditë më parë
Ceki kamt pak n'tok se shum nelt po t'rri , katastrof.... A thu je e vetmja në kët botë ,o Ana karakteri , o ana silicone, o ana ka(u)ri.
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi 12 ditë më parë
Waw sa shume bronze ke vu ne gjoks, sikur te ishte nje cop plastic atu siper !! Shume keq duket 👎
Napoleon Marak
Napoleon Marak 12 ditë më parë
Hello hello 🥰🥰🥰🥰 always the best Bless you guys 🥰🥰🥰
Den Isa
Den Isa 12 ditë më parë
O Luana hidhi me perpara kto o goc,se kshu mbas 3 muajsh palidhje
five stars
five stars 12 ditë më parë
Panajoti ka dal n'pension😉😁😄🤣
jujuju30 cococo
jujuju30 cococo 12 ditë më parë
interviste idiote fare me kte injorantin qe sdha nje pergjigje me tru
OUTLAW
OUTLAW 12 ditë më parë
A ke reng para intervistes o bir nanen ta qifsha 😂😂😂😂😂
Biram Damlla
Biram Damlla 12 ditë më parë
Veshje sportive thot ku shiko shi vishet gjoksin perjasht
Lirie Kaziu
Lirie Kaziu 12 ditë më parë
Ana nuk me pelqen fare 🤨🤨🤨🤨
Fitim Selmani
Fitim Selmani 12 ditë më parë
1:56 johny deep është i shwbiz it shqiptar wtf
Anna Anushi
Anna Anushi 12 ditë më parë
Bravo 👏 do e shohi dhe familja kete normal ca jan ato pyetje vendi me I cuditshem qe ke ber sex🤦🏻‍♀️ sezonin e ri ishalla me pyetje me te hajrit Alesia shume e mire ♥️♥️😍😍
ana
ana 12 ditë më parë
Subcribe klarisa & Melisa Dani ju lutem nese ju pelqen ky kanal
Sofie kociu
Sofie kociu 12 ditë më parë
nuk ka sezon tjeter vetem ky eshte i fundit
Franc Saraci
Franc Saraci 12 ditë më parë
Kjo sdin me fol shqip letrare ca pritet tket lidhje me gjerat artistike kjo
ska emer
ska emer 12 ditë më parë
po e ky arjani singel qenka pse sfutet tek djemte 😂😂
___ xhovanna
___ xhovanna 12 ditë më parë
hahaha mjfton t jet njeri😂
Greta
Greta 13 ditë më parë
Na e shpifi
Ruana Sula
Ruana Sula 13 ditë më parë
hahahahahhahah ncncn qfar qike
Celu Line
Celu Line 13 ditë më parë
Po ana mbiemrin e ka Lleshi dhe Melisa po ashtu cfare e ka Melisen ajo
Nefeli Crafts
Nefeli Crafts 13 ditë më parë
duket sa i pelqen veshjet sportive ti motra😂
Akil Mirena
Akil Mirena 13 ditë më parë
Ftoni yll demaj ne emision luana ylli duhet te fiton
Kledian K
Kledian K 13 ditë më parë
A keni mikrofona a ca?