Komente
Maria Hali
Maria Hali 8 orë më parë
Kënga me e bukur jo si ato këngët gjysmake hahahahaha 😂😂 gjysëm shqip gjysëm anglisht 😂😂😂😂😂😂😂
Maria Hali
Maria Hali 8 orë më parë
Me i miri 🥰🥰🥰🥰👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻: )
Emi Di
Emi Di 13 orë më parë
A eshte kenge rumene e perkthyer shqip ??? Faleminderit kush pergjigjet
Emi Di
Emi Di 10 orë më parë
@MB Music Faleminderit per pegjigjen . Kenga super e bukur. Komplimente 🎉🎉🥂
MB Music
MB Music 12 orë më parë
Joo kjo eshte kenge e bere nga ne Emi
Jeni Stiuca
Jeni Stiuca 13 orë më parë
AUGURI ♥️💜♥️
Alexandra Seidirai
Alexandra Seidirai Ditë më parë
🌹🌹🌹🌹🌹🌹💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟
Antonetaneta Antonetanet
Antonetaneta Antonetanet Ditë më parë
7u
jeta ballaj
jeta ballaj 2 ditë më parë
Ma te miret shume e bukur dhe se kuptoj kur Melisa mer 1M fuck her shit kenge qe nuk eshte b...
Pullum Sallaj
Pullum Sallaj 2 ditë më parë
Gezuar 2021 super
hellbanianz realife
hellbanianz realife 3 ditë më parë
Brrraaaaaaaa leliaaaaaaaaaaaaaaaaa 👑
Vjollca Bushati
Vjollca Bushati 4 ditë më parë
:okej
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri 4 ditë më parë
Super projekt ju lumtë 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Shpati
Shpati 4 ditë më parë
Rrespekt edhe për ju🙌
diku tv Diku tv
diku tv Diku tv 4 ditë më parë
😍😍😍😍😍❤❤😍😍😍😍❤❤❤❤😍😍😍❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍❤❤😍😍😍❤❤❤😍😍😍❤❤❤😍😍😍😍😍😍❤❤😍😍😍😍😍❤❤❤❤😍😍😍😍❤❤❤😍😍😍😍❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤😍😍❤❤❤😍😍😍😍❤❤❤❤😍😍😍😍😍❤❤😍😍😍😍❤❤❤😍😍😍😍❤❤❤❤😍😍😍😍❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤😍😍❤❤😍😍😍😍
Marieta Faur
Marieta Faur 4 ditë më parë
Ador muzica asta💝Albania💔
Jona Patra
Jona Patra 4 ditë më parë
Shum e bukur si kenge
Xhevi Saraci
Xhevi Saraci 5 ditë më parë
Nje ylll me xixa ❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟
Ana Hila
Ana Hila 5 ditë më parë
Super keng
Filan Fisteku
Filan Fisteku 6 ditë më parë
Respekte
Kostandin Stefani
Kostandin Stefani 6 ditë më parë
Muzik me te lodhur skm egnuar vk
Erjola Goga
Erjola Goga 6 ditë më parë
Ca ca mke be mu....suksese
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов 7 ditë më parë
Like
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов 7 ditë më parë
Like 🔥🔥🔥👍
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов 7 ditë më parë
Like 🔥🔥🔥👍
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов 7 ditë më parë
Like 👍
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов 7 ditë më parë
Thank you 🔥🔥🔥👍
oliver B
oliver B 7 ditë më parë
Croatia -albania
Gjovalin Nikolli
Gjovalin Nikolli 7 ditë më parë
O katnar mos e pi kur nuk ta ban 😂😂😂 Merob shpie Sabjani ky te mytt dekun😂😂😂😂😂😂
Raju arora
Raju arora 7 ditë më parë
Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️
Alba Musa
Alba Musa 8 ditë më parë
Shume e sakte kush jeni ju te gjukoni jeten time. Kenge me shume kuptim complimenti 🙏😘😘 jeta eshte imja
majlinda dada
majlinda dada 6 ditë më parë
😘😘
Xhevahir Truka
Xhevahir Truka 9 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏💣💣💣💣💣
Jolanda Topalli
Jolanda Topalli 9 ditë më parë
Bravo altin
Benny Petra
Benny Petra 9 ditë më parë
Like 👍 is dope
ema elena
ema elena 9 ditë më parë
🔥
Tupac Junior
Tupac Junior 9 ditë më parë
Ne jem ca me boooo o lali dhe ato fieraker qe qin ne tr kosovare jan te fierit ... kurse fierakeve karin na hengshit
Tupac Junior
Tupac Junior 9 ditë më parë
Popoppooo
Tupac Junior
Tupac Junior 9 ditë më parë
Len sabianin se po i qihet gruja ne fier me ben qinen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋😋😋😊😊
Arjan Dyrma
Arjan Dyrma 10 ditë më parë
Jo nuk jan t ko.
Kshae Kshae
Kshae Kshae 10 ditë më parë
Shume e bukur bravo ju lumte goja suksese
Marinela nela
Marinela nela 10 ditë më parë
💔💔💔💔💔💘💘💘
E. D.
E. D. 10 ditë më parë
Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗
Velentina Veseljaj
Velentina Veseljaj 11 ditë më parë
😊😊😊👌👍🌎
Marina Cali
Marina Cali 11 ditë më parë
Pe
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 12 ditë më parë
BRIKENA ASA 💖💖💖 I LOVE YOU
Barbie Melina
Barbie Melina 12 ditë më parë
Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍
balo loko
balo loko 12 ditë më parë
Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..
Jeni Stiuca
Jeni Stiuca 13 ditë më parë
🌺🌹🌺🌹🌺🌹🌺🌹🌺 MIRE COMPLIMENTI
Mateo Hebeja
Mateo Hebeja 13 ditë më parë
Spr hit 💥💥
Marghe
Marghe 13 ditë më parë
Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna
TONIEL TONI
TONIEL TONI 14 ditë më parë
🔝
Di Ko
Di Ko 14 ditë më parë
Nice
Emil Brike
Emil Brike 14 ditë më parë
Ku e kan xhiru kte video!?
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов 14 ditë më parë
Like 🔥🔥🔥👍
S M
S M 14 ditë më parë
Këngë e vjedhur
Bukra Agolli
Bukra Agolli 14 ditë më parë
Erdhe si era dhe ike shpejt 😞
Bukra Agolli
Bukra Agolli 14 ditë më parë
Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔
Teresa Pjetri
Teresa Pjetri 15 ditë më parë
Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet
beba ime
beba ime 15 ditë më parë
Shum e bukur bravo dhe seksese
Valmira Pasha
Valmira Pasha 15 ditë më parë
Bravo ylli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Gramos Karafilaj
Gramos Karafilaj 15 ditë më parë
👏👏👏👏♥️♥️♥️💋💋
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 16 ditë më parë
😂😂😂😂😂🤐
Alexandra Seidirai
Alexandra Seidirai 16 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Alexandra Seidirai
Alexandra Seidirai 16 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Alexandra Seidirai
Alexandra Seidirai 16 ditë më parë
🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟
Esmeralda Tafa
Esmeralda Tafa 16 ditë më parë
🔥🔥🔥❤️❤️😍🥰 lit
MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
MANUSUPERCOOLFANTASY Dance 16 ditë më parë
🤩🤩😍
Mazza One
Mazza One 16 ditë më parë
Spr😍👌🔥
Ailsa Ni
Ailsa Ni 16 ditë më parë
Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏
Alda Xhika
Alda Xhika 16 ditë më parë
Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍
Ludovik Kociaj
Ludovik Kociaj 17 ditë më parë
Me te mirët !
Alda Xhika
Alda Xhika 17 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥
Ailsa Ni
Ailsa Ni 16 ditë më parë
1:14
Nora Vesele
Nora Vesele 17 ditë më parë
Suksese👌🙌👏👏
visi pashkaj
visi pashkaj 17 ditë më parë
like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃
Marinela kumria
Marinela kumria 17 ditë më parë
Suksese ❤👏👏💓💓💓💓
Ilirjeta ilirjeta
Ilirjeta ilirjeta 17 ditë më parë
Sa bukur 😍
Artemis Marku
Artemis Marku 17 ditë më parë
U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund
Silvana Canaku
Silvana Canaku 18 ditë më parë
Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰