Enca - Perhaps (Cover)
1:31
ENCA - BALAD 💔
2:43
2 vjet më parë
Enca - Dua (Official Video)
3:54
Enca - Facetime with Fans
1:47
3 vjet më parë
"CIAO" Summer Diary 👸🏻
3:07
Enca - Ciao
3:36
3 vjet më parë
Enca - Love On My Body
3:38
4 vjet më parë
ENCA - DREQ (Official Video HD)
3:51
ENCA SOUL KILLA
0:19
5 vjet më parë
ENCA - A PO TPELQEN  ? SOON!
0:12
A a A a Po T'Pelqen....
0:08
6 vjet më parë
Enca - Dua Te Jesh Ti
3:40
7 vjet më parë
Komente
Kristjan Demce
Kristjan Demce 3 orë më parë
Prill 15 2021
Kaushal prasad Kosariya
Kaushal prasad Kosariya 11 orë më parë
Hukka bukka, susa salai, dipti donsaki.
Egzon Kafexholli
Egzon Kafexholli 16 orë më parë
💯🇦🇱
Bledi Sukulli
Bledi Sukulli 18 orë më parë
👿
sanabarzanje
sanabarzanje 18 orë më parë
نه شطااا 😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂🤣🤣
Manjola Zeki
Manjola Zeki 21 orë më parë
respect from turkey🇹🇷
Vera Pranvera
Vera Pranvera Ditë më parë
E vetmja gje qe nuk me pelqen tek kjo vidjo eshte qe enca ka me teper makiazh sec duhet.
Muhlisa Muxtorova
Muhlisa Muxtorova Ditë më parë
Bravo Enca 1 love you💋❤❤ musik yesss
________🙋‍♂️________
________🙋‍♂️________ Ditë më parë
________🙋‍♂️________
________🙋‍♂️________ Ditë më parë
________🙋‍♂️________
________🙋‍♂️________ Ditë më parë
________🙋‍♂️________
________🙋‍♂️________ Ditë më parë
احمد العثماني
احمد العثماني Ditë më parë
لماذا لاتغنين كردي مع العلم انت كردية الاصل
احمد العثماني
احمد العثماني Ditë më parë
مطربه كرديه الاصل
max
max Ditë më parë
Iku shqiptaria për lesh . Na mbuluan Kurvat
max
max Ditë më parë
A po të qihet pidhin në Dubai .
Saimir Camera
Saimir Camera Ditë më parë
cok guzel
Saimir Camera
Saimir Camera Ditë më parë
cook guzel
hokuto shinken
hokuto shinken Ditë më parë
Bona
Nermin Sakol
Nermin Sakol Ditë më parë
Kalee ❤️❤️
David Pjetri
David Pjetri Ditë më parë
Kjo muzik ka me mbet shenj ne muzikt shqiptare 😉😉😉😉😉😉😉😉😉🤤🤤🤤🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👌😉🍑🔥
JetaToni AlpiHeroni
JetaToni AlpiHeroni Ditë më parë
Enca pidhja👑💛😍
BORA
BORA 2 ditë më parë
🔥
Εραλντ κολλαντει
Εραλντ κολλαντει 2 ditë më parë
Ke ca kile te tepruara me duket e nuk te shkojn edhe aq 😉
Sevgi Nur Güngören
Sevgi Nur Güngören 2 ditë më parë
Hepiniz aynısınız
Mdshohag Khan
Mdshohag Khan 2 ditë më parë
BANGLADESH,,🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩DHAKA,,
Mdshohag Khan
Mdshohag Khan 2 ditë më parë
Wow short song
Samuel Laci
Samuel Laci 2 ditë më parë
Love enca 😍😍😍😍ences do mja fut koken ne cica
Hadi
Hadi 2 ditë më parë
Perfect
emanuel cera
emanuel cera 2 ditë më parë
shum e bukur zemer
Enver Murtati
Enver Murtati 2 ditë më parë
Qije encen
نواف لاطة
نواف لاطة 2 ditë më parë
حلوي
Samuel Laci
Samuel Laci 2 ditë më parë
love enca 😍😍😍uuuuu ca cicash ka pidhin emadh ences do mja fut like me cica
BATALHA
BATALHA 3 ditë më parë
Vim através do Instagram,Futgoleiros.
Edon Bajrami
Edon Bajrami 3 ditë më parë
Someone 2021 🇦🇱🇽🇰❤
Polikron Lutaj
Polikron Lutaj 3 ditë më parë
10 years enca ❤❤
Deniz Aram
Deniz Aram 3 ditë më parë
Kurdistan Up❤️🇹🇯 ILove you enca❤️😻
Shyrete Gashi
Shyrete Gashi 3 ditë më parë
shume bukur ☺🤩
ema elena
ema elena 3 ditë më parë
NASHTA T'HARROJ KREJT 😔
ema elena
ema elena 3 ditë më parë
Broblemi i ksaj kange asht qe maron shpejt🤦‍♀️ 2021? 😁
Endri Krrashi
Endri Krrashi 3 ditë më parë
NOJZI 👑👑
Niaz Ali
Niaz Ali 3 ditë më parë
I love you enca💥💥🇦🇫🇦🇫
Adile Xhemshiti
Adile Xhemshiti 3 ditë më parë
Hahah po valla
SaddAm GuRu p
SaddAm GuRu p 3 ditë më parë
İs video ko Dil Se Pasand Kon Kon Karte Hain like kro fast and 🙏🏿
Gianpiero Caponera
Gianpiero Caponera 3 ditë më parë
🥂👄🇮🇹✌💪
Artan Muca
Artan Muca 3 ditë më parë
Prill 2021 kush
Xaxi Koli
Xaxi Koli 3 ditë më parë
Prill 2021
jahahaha jahahahaa
jahahaha jahahahaa 4 ditë më parë
barbienca •QUEEN TODAY IT'S MY BIRTHDAY I HOPE YOU WISH ME WELL😩😭🥺🙏🏻
You__.
You__. 4 ditë më parë
noizy is delet in here youtube 🙂
Kristi kristi Kristi kristi
Kristi kristi Kristi kristi 4 ditë më parë
King doni
Ghzal Sahel
Ghzal Sahel 4 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢
Florim A. Gashi
Florim A. Gashi 4 ditë më parë
2021 duhesh me sjell ma shume ritem ne keget e reja si te Ciao.
Ekadi Stem
Ekadi Stem 4 ditë më parë
Yes.. autotune is the power...
danoTAROT
danoTAROT 4 ditë më parë
l.o.p.a means 🐮 🐄 in 🇦🇱
danoTAROT
danoTAROT 4 ditë më parë
lopa
علؤش صكار الشغب
علؤش صكار الشغب 4 ditë më parë
هل من عراقي
Ravshan 0098
Ravshan 0098 4 ditë më parë
👍👍👍👍🥰
sumit Np
sumit Np 4 ditë më parë
I like this Song .😍😍😍😍😘😘
Λία Τσέλα
Λία Τσέλα 4 ditë më parë
Ππ οκ ην νι ί
RON1 _
RON1 _ 4 ditë më parë
Edhe un
!# &
!# & 4 ditë më parë
140 Milion 🔥🔥🔥💣👑😅
MAFFJA YT
MAFFJA YT 4 ditë më parë
Sa bukur
Rigona Krasniqi
Rigona Krasniqi 4 ditë më parë
Bravo
Mama m
Mama m 5 ditë më parë
Du disst loredana 😡😡😡😡😖
SHANMUGHA DASAN Kannoly
SHANMUGHA DASAN Kannoly 5 ditë më parë
Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com
Vesa Merruko
Vesa Merruko 5 ditë më parë
Bravooooooooooo na kenaqet 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏