Klanifornia - Opinion - Edi Rama

  Shikime 955,618

RTV KLAN

29 ditë më parë

#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpost for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Elian Alia
Elian Alia 18 orë më parë
Kur fatkeqesia u duket shqiptareve humor. Vertet per te ardh keq. Kryeministri drogaxhi, "aktori" cigan bythelepires. Ky lloj niveli kete nivel humori meriton.
Rozeta Ferko
Rozeta Ferko 2 ditë më parë
😂😂😂🤣🤣🤣
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi 3 ditë më parë
Artist boti, nudo nudo, haha
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi 3 ditë më parë
Haha bravo Edi,
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi 3 ditë më parë
Nuk rruhet se ashtu eshte moda
Ola Mira
Ola Mira 4 ditë më parë
Bravo Albano je shum i zoti ne punen qe ben.
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb 4 ditë më parë
22:22 ja futi Rama 😅
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb 4 ditë më parë
Albano 👑 i humorit Shqiptar .
DjUlerima
DjUlerima 5 ditë më parë
Go Rama Go je Gjigand! haha
Blerim Pergjegjaj
Blerim Pergjegjaj 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
xhina 007
xhina 007 6 ditë më parë
A vdeksha une per kete .. Bossi
Kevin Kolleshi
Kevin Kolleshi 7 ditë më parë
Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Bleona Orhan
Bleona Orhan 8 ditë më parë
une jam fejuar 9 her mo 🤣
Jurgen Kola
Jurgen Kola 8 ditë më parë
😭😭😭
Eri Ermal
Eri Ermal 9 ditë më parë
Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.
sartv _57
sartv _57 9 ditë më parë
Haaaaaaaaaa
sartv _57
sartv _57 9 ditë më parë
Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva
sartv _57
sartv _57 9 ditë më parë
E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum
Leonard Hysa
Leonard Hysa 10 ditë më parë
Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano
Lek Toma
Lek Toma 10 ditë më parë
Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma 10 ditë më parë
Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava
Lek Toma
Lek Toma 10 ditë më parë
Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit
Lek Toma
Lek Toma 10 ditë më parë
Merni bashen e futja ne B....
Lek Toma
Lek Toma 10 ditë më parë
Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie
Lek Toma
Lek Toma 10 ditë më parë
Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama
Lek Toma
Lek Toma 10 ditë më parë
Jepi nje shuplak hahaha hahaha
Angel Angel
Angel Angel 10 ditë më parë
Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂
Angel Angel
Angel Angel 10 ditë më parë
Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha
Angel Angel
Angel Angel 10 ditë më parë
Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂
مورتي مورتي
مورتي مورتي 11 ditë më parë
أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد
9 H
9 H 11 ditë më parë
HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣
Ilmi Hoxhaj
Ilmi Hoxhaj 11 ditë më parë
Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet
Naser Rexhepi
Naser Rexhepi 11 ditë më parë
Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT
Isni Shatri
Isni Shatri 12 ditë më parë
Fitoj pisi
Aurel Metolli
Aurel Metolli 12 ditë më parë
Bisha
Ramazan Asllani
Ramazan Asllani 13 ditë më parë
Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ
Lindsey Rodenberg
Lindsey Rodenberg 13 ditë më parë
Te vrafte zoti ishalla mar edi rame
Ze Ver
Ze Ver 13 ditë më parë
Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3
BENARD GUGA
BENARD GUGA 13 ditë më parë
CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA
Dardania Sacra - Kosova
Dardania Sacra - Kosova 13 ditë më parë
Edvinov ramoviq drogirash
Besnik Lusha
Besnik Lusha 14 ditë më parë
Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi
Ermira Kasa
Ermira Kasa 14 ditë më parë
Saliut
Ermira Kasa
Ermira Kasa 14 ditë më parë
Si vjen ke kemba
Ermira Kasa
Ermira Kasa 14 ditë më parë
Bravo
Ermira Kasa
Ermira Kasa 14 ditë më parë
Po ti more
Johnny Depp
Johnny Depp 14 ditë më parë
Ca rrote kari ky Rama
Klebeta Bollati
Klebeta Bollati 14 ditë më parë
Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️
Osmosis
Osmosis 14 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo
Mirela So
Mirela So 15 ditë më parë
Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar
Elisa Elisa
Elisa Elisa 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !
klotilda cenko
klotilda cenko 15 ditë më parë
Je Njesh EDI RAMA!
Olgert Gertyy
Olgert Gertyy 15 ditë më parë
🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist
Bes Nik
Bes Nik 16 ditë më parë
E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣
Brian Merdani
Brian Merdani 16 ditë më parë
Je i lart Gilbert
Zeus Tv
Zeus Tv 16 ditë më parë
Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Alban Shabani
Alban Shabani 16 ditë më parë
Top show
rema rema
rema rema 16 ditë më parë
Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍
Zeus Tv
Zeus Tv 16 ditë më parë
Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈
Zeus Tv
Zeus Tv 16 ditë më parë
Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta
Selman Bulica
Selman Bulica 16 ditë më parë
😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘
Selman Bulica
Selman Bulica 16 ditë më parë
bravo edirama bravo
Anxhela Banaj
Anxhela Banaj 16 ditë më parë
Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 16 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Ardonisa Galantzi
Ardonisa Galantzi 16 ditë më parë
Zoti Rama je shume i zgjuar
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo 16 ditë më parë
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo 16 ditë më parë
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo 16 ditë më parë
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!
Armadinio GamerYT
Armadinio GamerYT 17 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Arnaldo Veliaj
Arnaldo Veliaj 17 ditë më parë
Shume bukur
Fatos Burraj
Fatos Burraj 18 ditë më parë
Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot
Rate Respi
Rate Respi 18 ditë më parë
Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist
Adelio Kapllanaj
Adelio Kapllanaj 18 ditë më parë
Pyt
Αλμπι κοτσι FILE TEMA
Αλμπι κοτσι FILE TEMA 18 ditë më parë
Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka
Gezim Kaba
Gezim Kaba 18 ditë më parë
Eshte shume per te qeshur
Suela Hyka
Suela Hyka 18 ditë më parë
Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0
olsi kocli
olsi kocli 18 ditë më parë
Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion
Dani khtte
Dani khtte 18 ditë më parë
ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta
Armend Zikolli
Armend Zikolli 18 ditë më parë
Qfar publiku pldh
Alen Goretic
Alen Goretic 18 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏
DBICY
DBICY 19 ditë më parë
i paska vu dhomt albano
Ardian Gjata
Ardian Gjata 19 ditë më parë
Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama
chico malo
chico malo 19 ditë më parë
Per te qeshur apo per te qar
Xh1 016
Xh1 016 19 ditë më parë
Fitore PS 💜🌷
Bad Boy
Bad Boy 19 ditë më parë
BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Alda Zejno
Alda Zejno 19 ditë më parë
😂 😂 😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 16 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
shpresa Odei Dahen Kamil konja
shpresa Odei Dahen Kamil konja 19 ditë më parë
Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 19 ditë më parë
Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bouytt guyt
bouytt guyt 19 ditë më parë
Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....
Vasil tasoulas
Vasil tasoulas 20 ditë më parë
Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare. BRAVO TE QOFTË ALBANO. Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍
Eva Bushaj
Eva Bushaj 20 ditë më parë
Hahahahahah sa qeshqa
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 16 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
krijime me mjete te reciklushme
krijime me mjete te reciklushme 20 ditë më parë
Albano je i madh mire ja bete😂😂
bouytt guyt
bouytt guyt 19 ditë më parë
Rama e jo basha
Nimet Beqo
Nimet Beqo 20 ditë më parë
Që kur të pashë ty fillova të mendoj .... SE në Shqipëri një ditë do të ketë DEMOKRACI TË përshëndes ! Të paktën kemi artistë që bëjnë ART . Ka pse gëzohem ! Sa të ketë art ka FRYMËMARJE KA jetë Faleminderit ALBANO ! Faleminderit!
freestyloo231
freestyloo231 20 ditë më parë
E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat
oiuet souiu
oiuet souiu 20 ditë më parë
Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣
negisa negi
negisa negi 21 ditë më parë
Albano legjend
Edra Hoxha
Edra Hoxha 21 ditë më parë
Spektakel 🤣 Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰
FF ALBOZ
FF ALBOZ 21 ditë më parë
💙✌🇦🇱
Liza Bar
Liza Bar 21 ditë më parë
Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"
oiuet souiu
oiuet souiu 20 ditë më parë
Njoni me ps se tjt 😂🤣
ed junior
ed junior 21 ditë më parë
Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...
O. D.
O. D. 21 ditë më parë
🤣🤣🤣
yasio bolo
yasio bolo 21 ditë më parë
14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !
M Point
M Point 21 ditë më parë
te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve
Lo ve
Lo ve 22 ditë më parë
😂😂😂😂
Argjent Jashari
Argjent Jashari 22 ditë më parë
Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !
PapaTili Tiliontop
PapaTili Tiliontop 22 ditë më parë
Te gjith po falendoroni Albanon por te gjith keni Arth per te degjuar Edi Ramen bythqirsaaa 🤦‍♂️😂
yasio bolo
yasio bolo 21 ditë më parë
Si ja beri doren edi rama atij kur po i hiqte rruazat asaj 🤣🤣🤣🤣
celu line
celu line 22 ditë më parë
Rama e jo basha
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Samanta - Emnin Tem (Official Video)
3:03
Samanta
Shikime 442 mijë
14 Weird Ways to Sneak Makeup in Jail
12:54
WooHoo WHOA
Shikime 14 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Opinion - I ftuar Pandeli Majko
10:46
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Samanta - Emnin Tem (Official Video)
3:03
Samanta
Shikime 442 mijë
14 Weird Ways to Sneak Makeup in Jail
12:54
WooHoo WHOA
Shikime 14 mln
Fara e Flliqt - Episodi 8 Sezona 3
32:20
Fara e Flliqt Official
Shikime 194 mijë
If My Mom Was a Mayor! 16 Funny Situations
10:03