Binjaket - Edi Rama | Mato Lale | Episodi 13 - Show - Vizion Plus

  Shikime 184,451

Vizion Plus TV

Muaj më parë

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #EdiRama #MatoLale
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alpost.info

Komente
florenc balla
florenc balla 7 ditë më parë
Dododododdo bohem internacional
Drift Simulator
Drift Simulator 10 ditë më parë
pause 27:47 ngjyrat e ftyrave njeri verdh tjetri kuq wtf ? cremi i skaduar ?
Mirela So
Mirela So 12 ditë më parë
Sa veshtiresi ka ne te folun ky Mato
FF DIABLO
FF DIABLO 14 ditë më parë
Gagaci lalit
Qesh me te madhe
Qesh me te madhe 14 ditë më parë
Matooo
Jusuf Nasif
Jusuf Nasif 19 ditë më parë
Si e ruan patrulla me sirena mbrapa jaahqh
qazim hodaj
qazim hodaj 22 ditë më parë
Ik se poti qi rop ma dhamq
Albania Gang
Albania Gang 23 ditë më parë
Noizy like Matolale comment (Per mua Noizy👑)
Artur Mustafaraj
Artur Mustafaraj 23 ditë më parë
O gagac me top qellove mullaret e barit fizve u rrujte karrin
Andrea Fier
Andrea Fier 23 ditë më parë
Quhet ne hetuesi jo n prokurori o Garriii pa
Armando Albania
Armando Albania 25 ditë më parë
🤣🤣🤣ca pate me fiset. Noizy (plaku Mere )
S M
S M 26 ditë më parë
Barcaletat tu i bo skena vk
Yuhuuu
Yuhuuu 27 ditë më parë
Me pelqen shum ky show sepse vet prezantuesit jan vetvetja pa skenar pa gjo kshu qe bravo e shikoj cdo jav
New York
New York 27 ditë më parë
Tka inat ty noizy. qr sa larg je ti nga ai o matokari
Ardian
Ardian 27 ditë më parë
Une keta te dy vella e moter I shoh si njerez pa komplekse , bravo ju qofte
Fjona Shaho
Fjona Shaho 27 ditë më parë
Ftoni Butrint Imerin .
texas masacre
texas masacre 28 ditë më parë
Rama ik
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj 28 ditë më parë
o gagaci mutit do bhesh m i fuqishmi ti o ropqir i pabes
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj 28 ditë më parë
t qifsha dern e shpis o mato lale
KAPO
KAPO 28 ditë më parë
GAGACI LALIT🤣🤣🤣🤣
Genious 1
Genious 1 29 ditë më parë
ca jane keta Matokara mo qr.
giar_artist
giar_artist 29 ditë më parë
😂😂😂😂
arben hysi
arben hysi 29 ditë më parë
s'kam pare drejtues emisioni te rrine si UFO.....
arben hysi
arben hysi 29 ditë më parë
po ik o bej ndonje centro se nuk ju shkon ky emision
Gjak Shqiptari
Gjak Shqiptari Muaj më parë
U kthye edhe kta dy ne kurva politike 🖕🖕🖕🖕
GameDab TV
GameDab TV Muaj më parë
A nuk ngjajn Matolale dhe Erlindi i perputhen😂😂?
EVRYTHING EVRYTHING
EVRYTHING EVRYTHING 28 ditë më parë
te dy jan gagaca 😂
Alleid Ainot
Alleid Ainot Muaj më parë
Lapera vlonjate servila gjith jeten ken qen dhe jen fucke all🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻dhe ju me Edvin Drigaxhiun🖕🏻🖕🏻🖕🏻
Amarildo Ildo
Amarildo Ildo Muaj më parë
Mato kari
Alban Hyseni
Alban Hyseni Muaj më parë
Na shpifet me keto te qeshurat fallco
alexandros kodelai
alexandros kodelai Muaj më parë
jan arsye shum te fojta thot haha😂😂😂 se thot dor r rrrrrrrrrr
Best Things
Best Things Muaj më parë
Shikoni pak basha ne paskuqan dje ne minuten 2:10 si kapet dhe terhiqet basha prej zhelesh si kukull nga flamur noka dhe i thot " Hajde knej " pastaj i thot " ketu ketu ketu eshte " ahahahah pastaj bejn skenarin me karten qe gris ai i shkreti qe harron dhe fjalet qe i jan thene 😂
Drilon Murtati
Drilon Murtati Muaj më parë
Agaga gagaç kari
Marsela Frasheri
Marsela Frasheri Muaj më parë
Keto te qeshurat nuk perputhen me kete show o zot hiqini nuk jane te bazuara me realitetin shume lart duken shum qarte qe jane fallco
Tra Përmet
Tra Përmet Muaj më parë
Pse tallni karin me tirin tiri ë çun i mir
gazmend ramadani
gazmend ramadani Muaj më parë
O sonila je shum zemer mire 💙❤️👌🌷🌷💫👏⭐️
Robert Zaku
Robert Zaku Muaj më parë
O matolale po ti je si sternip te fisi i fiseve
taulan Shehu
taulan Shehu Muaj më parë
Bravo edhe by binjakve bythleprisa bashk me ate homosexuel 2 metrosh
Xhensila Canaj
Xhensila Canaj Muaj më parë
Ngelen tu shajt maton se ca fitojn se kuptoj pakten ai esht nje talent nje artis po ju ca jeni shyqyr ngrofni vendin n shpi aty . Harrova qe jeni zarat e noizyt 🤣. Ai mund t ket problem me shqiptu r -ne kurse ju keni problem qe se shikoni dot aq lart maton se ju dhembin syt 🤭
Diana Mushkolaj
Diana Mushkolaj Muaj më parë
Kto të qeshurat të tepruara, ju lutem ti heqni
WTBY Lionsdale
WTBY Lionsdale Muaj më parë
O legen edhe kta te kan thirr ne emision shkaku i dissit per noizyn se ty askush sdo te kishte ngju per ty, por si don ty me te suportu kur thu se smund te jem antar i otr dhe shkon e flet me kundershtaret e otr ti don qe tsuportojn prap, ti ski qendru drejt si flet ktu
EMIL Zhiba
EMIL Zhiba Muaj më parë
Uuuui binjaket me ramen i hubet piket...harram jeni te rinj dhe scialista pupupupu..
EMIL Zhiba
EMIL Zhiba Muaj më parë
Kush i dobeson kta do bej humanizem..tamam pa djallezi...Zoti ti ruaj se kan shum shendet
EMIL Zhiba
EMIL Zhiba Muaj më parë
Bravo binjaket ..vetem per motren dhe vellan fitoni shum pik..ja njerez te thjesht dhe te pa djallezuar...bravo
Haxhi Kapllanaj
Haxhi Kapllanaj Muaj më parë
O mato r..... rot e sapllakut
Ckemi mir Mir ti mir
Ckemi mir Mir ti mir Muaj më parë
Te gjith koment per maton e harrun edin fare 🤦🏻‍♂️😂
Mario Alb
Mario Alb Muaj më parë
Gagaxhi karit ti me noizy je sikur I fmi qe ka lind sot o karuc gagaxh
RESPECT DESIGN
RESPECT DESIGN Muaj më parë
E qeshura edhe duartrokitja teper jo e sinkronizuar po ashtu edhe duket fallco, please regjia chage that damn thing hehehe !
Eni Zeneli
Eni Zeneli Muaj më parë
Labushet binjaket e karit ju qifsha rracen
manuel Albanisch
manuel Albanisch Muaj më parë
Intervi e bkr por ma ka heq trunin mato me at „R“. A m varros qa na bone m varros
Vipat Shqiptar
Vipat Shqiptar Muaj më parë
Prit pak mos ik😂
Ina Kristina
Ina Kristina Muaj më parë
mato ❤
Mimi Myrtaj
Mimi Myrtaj Muaj më parë
Injoranter koplet jeni qe te dy si kopje. Ti vesh veshin edhe Sonida me Genardin cuditen nga injoranca juaj. Bythlepirsa
Xhoana Bui
Xhoana Bui Muaj më parë
Vetëm për Soniden e kam parë këtë emisjon
CELA Cela
CELA Cela Muaj më parë
Gagaci lalit 😂😂😂😂
Μπλακάουτ Ττ
Μπλακάουτ Ττ Muaj më parë
Shum mir mato edhe mo na cani karin ju stresonoiza
Al Tu
Al Tu Muaj më parë
Vec per gjera bukra gjera mira po e shoh dhe Hera par jan pozitivitet ☺️
Drita Rungo
Drita Rungo Muaj më parë
BRAVO BEKIME NGA JEZUS KRISHTI ALELUJA
fjori sulollari
fjori sulollari Muaj më parë
ftojeni varrosin javen tjeter
Ersil Kurti
Ersil Kurti Muaj më parë
na jep cik nr matos
Marinela Coca
Marinela Coca Muaj më parë
Do doja shume te votoja me dt. 25 Kryeministrin Z. Edi Ramen Por smundemi , jemi jasht vendit 😕 Nuk dua te fitoj Lulushi 😡
Xhuliano Cili
Xhuliano Cili Muaj më parë
Gjigand
Krisi Saliaj
Krisi Saliaj Muaj më parë
e keni gabim me keto gjera qe thoni ne komente ata me pun edhe me vullnet ariten gjithcka edhe ju i mbani pishen edin te gjith shiqiptaret kush jan personat nen fjale,,,,,,,,,,,,,,,,
Lili Adamo
Lili Adamo Muaj më parë
Bravo moj korcare nga mami korcaret Kane qene dhe Jane me te edukuarit ne gjith
Fatmir Kadisi
Fatmir Kadisi Muaj më parë
Edi blene artista
Antoneta Ina
Antoneta Ina Muaj më parë
Hëngshi vedin me gjithe edi ramen
Discover Albania
Discover Albania Muaj më parë
O mosmirnjohes.
Discover Albania
Discover Albania Muaj më parë
O buk shkels
Kamber Kaloti
Kamber Kaloti Muaj më parë
O sonida do martohemi bashk
Otr Franca
Otr Franca Muaj më parë
Arit sun e thot arrit 😂😂😂RRrrrrrrrrrr
AKail all
AKail all Muaj më parë
Vk
ALDO ALDO
ALDO ALDO Muaj më parë
O mato.o bq nuk bonte bashkpunim me ty po mos i donte kari
Baby Lon
Baby Lon Muaj më parë
O Donald tik tak tik tak ai sitlolapsi plak na fiksove ,mos fol me budalliqe kot aman
Ina shop al
Ina shop al Muaj më parë
Audio cop cop , skam nerva ta shoh as der ne gjysme... klm 👋
THE MASK REACTS
THE MASK REACTS Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂✌😂😂✌✌✌😂😇😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🎭ROPT
Ina shop al
Ina shop al Muaj më parë
Po keta vertet nuk e dallojn sa keq duken te qeshurat? Te cmendin 👿
jocker Lonly
jocker Lonly Muaj më parë
Matokare
jocker Lonly
jocker Lonly Muaj më parë
Rama ikk
jocker Lonly
jocker Lonly Muaj më parë
MatoKare
Damian BOSI
Damian BOSI Muaj më parë
Jeni komplet vari karin , ju njerez tme falni per shprehjen por kto negativat nenvlersojn ato dy rop qe jan vlla e moter , pse e Beni o legena dituria tyre dhe njohuria qe kan ju fisin karin juve po ju rroftë qe keni zen i cop vent neper televizione zhulsa kari .
19 98
19 98 Muaj më parë
🔝Lereni Pra Edin😎 te Shetisi Vloren👑 e Bukur🔝🇦🇱🔝
Durim Xhameta
Durim Xhameta Muaj më parë
Po' nuke din ti japi makines🤭
M Kola
M Kola Muaj më parë
Shyqyre e se na muori madhi arej
Erinda Luga
Erinda Luga Muaj më parë
O Binjake , hiqni dore se nuk beni per kete pune. A qesh ndonje me ju se une sado qe mundohem t'ju ndjek me pozitivitet, serish nuk me shkaktoni humor.
Mario Russo
Mario Russo Muaj më parë
Ti nuk te bejn me qesh mua me acarojn nervat kta te dy i beni gon llaka te ndien humorista
Cristiano Ronaldo7
Cristiano Ronaldo7 Muaj më parë
matolale is different from all Super Talent RESPECT from Tirona
Coki Albania
Coki Albania Muaj më parë
Gagaçi lalit 😜
Roni Xhelili
Roni Xhelili Muaj më parë
Shum e prishin emisionin ato duartrokitjet dhe te qeshurat qe fusni ne cdo fjale
Denis Hajdëraj
Denis Hajdëraj Muaj më parë
Emison me koti, dhe me vari lesht nuk mund te kem par, turp për pyetjet edhe sjelljen tuaj, mendoni se beni humor por sjeni për asgjë. Me vjen keq për Maton që u prezantua ne emsionon tuaj! Turp Një pyetje inteligjente nuk dini te beni!
Genard Hajdini
Genard Hajdini Muaj më parë
Ju lumtë Çunave: Romit dhe Donit për mikëpritjen e Danoçes: Sonidës!!!! Dua Lipa me Edi Ramën fiks fare, edhe Mato Lale fuqishëm. Bravo Tiri me Grupin!!!!!
Olivia Kerrnaja
Olivia Kerrnaja Muaj më parë
Puntate shume e mire 😊😊😊😊
Milano Desio
Milano Desio Muaj më parë
Hajde kryeminister hajde, Meru me pun o edo , leni budalleqet.
Same Like Me
Same Like Me Muaj më parë
Mos fusni kaq shum te qeshme ne shose na cat karin
hack12 hacker
hack12 hacker Muaj më parë
gagaci lalit😂
E R
E R Muaj më parë
Prej cilit minut ja nis me fol rreth grupit Otr ? Se spo skam koh me kqyr krejt intervisten
ROMINA
ROMINA Muaj më parë
Minuta 38
ma mafia official
ma mafia official Muaj më parë
kush esht me edi ramen te beje like
Etelästä Suomen
Etelästä Suomen Muaj më parë
Emisjon koti jeni kot qe te dy 🤣🤣🤣😒😒
Art Decor
Art Decor Muaj më parë
Fushata moderne 2021 Albania 🇦🇱
Mirjan Berhimi
Mirjan Berhimi Muaj më parë
Gagaçi lalit😅😅
Bali Ajet
Bali Ajet Muaj më parë
Hekni keta te qeshura se na shpifet
Moto Browse
Moto Browse Muaj më parë
Mato kari puh te qifsha ropt Noizy❤
sandri simoni
sandri simoni Muaj më parë
ore ky qenka gagaç me vrt 🤣🤣🤣
Gert 1
Gert 1 Muaj më parë
Ku e ke gagacin mer rak
Grigor Plasari
Grigor Plasari Muaj më parë
Ky nje fjale e thote 5 here😂😂
Binjaket - Edi Rama, mos ik! - Show - Vizion Plus
02:54
Highlights: Man Utd 2-4 Liverpool
1:30
Liverpool FC
Shikime 4,2 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 139 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 955 mijë
Binjaket - Don Xhoni | Episodi 10 - Vizion Plus
1:24:06
Binjaket - Gazmend Paja | Episodi 9 - Vizion Plus
1:44:33
Binjaket - Kejvina Kthella | Episodi 8 - Vizion Plus
1:31:29
Kozak Braci "Në Pranga" / toa.al
25:28
Highlights: Man Utd 2-4 Liverpool
1:30
Liverpool FC
Shikime 4,2 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 139 mijë
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Kuruluş Osman
Shikime 3,1 mln
Baraj 39. Bölüm 2. Fragmanı (Final)
0:45
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 16 mln
Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı
0:59
Camdaki Kız
Shikime 3,2 mln