Klanifornia - Mos ma shani vëllanë - I ftuar Fation Kuqari

  Shikime 517,272

RTV KLAN

3 muaj më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpost for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Berti Bert
Berti Bert 8 orë më parë
Viola😂😂😂😂😂😂
Luna Music
Luna Music 3 ditë më parë
Sa puder te kan hedh o fatjon😂
ledio toli
ledio toli 7 ditë më parë
Sindi left the chat..!?🏳🏳😂😂😂
Neka Neku
Neka Neku 15 ditë më parë
Ik mor varikara
sweet gissele tuqi
sweet gissele tuqi 18 ditë më parë
Jeni super kush mendon keshtu like 👍 ♥️
myangeltayna
myangeltayna 23 ditë më parë
🤣🤣
19 98
19 98 23 ditë më parë
🔝Looood🔥🇦🇱🤣Vk🔝
Wili Wili
Wili Wili 24 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Gëzim Selami
Gëzim Selami Muaj më parë
ATA QË KAN LEXUAR NJERËZIT DHE KAN ÇMUAR LIBRAT KAN HUMBUR VIRGJËRINË MBI POPUJT 🤣🤣🤣🤣 SIGURISHT KA DISA QË I KUPTOJN, RRALL SKENARIST DHE RRALL REGJISOR! A BËN A JO TJETËR PUNË, SEPSE VETËDIJA TREGON KUPTIM TJETËR, PUQ PUQ 😗 NGA NJË COP MËSUESE QË ENDE SJA KA PRE KUSH RRUGËN PËR TA NDRUAR... (Flitet për popj që jan kthyer përmbys nga injoranca).
Robert Meta
Robert Meta Muaj më parë
Pa lidhje
silvi jakova
silvi jakova Muaj më parë
Bravo Fatjon
silvi jakova
silvi jakova Muaj më parë
Mbylleni se lat nam
silvi jakova
silvi jakova Muaj më parë
Klanifornian e shef nji shoku im qe e bojn me qesh kto karagjozet
Panda GT
Panda GT Muaj më parë
i LYN ME SHERK FATIONI
Mirela So
Mirela So Muaj më parë
Fationi ka puth vetem lopen thot edhe ahst shume e vlersuar🤨 e mjer ti o dihet boterisht sa njeri kot je
Resul Puci
Resul Puci Muaj më parë
Hahaha
Arian Ari
Arian Ari Muaj më parë
Humor vk
Arber Cara
Arber Cara Muaj më parë
Gjasme humor ky ik zhdukuni nga ekrani turp i zotit ku k perfundu shqiperia
46FF AMELJO
46FF AMELJO 2 muaj më parë
Mo. Kari. Mutit
46FF AMELJO
46FF AMELJO 2 muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Loco Oni beats
Loco Oni beats 2 muaj më parë
Qumeshti matet me kile apo me litra?
Lani Sulika
Lani Sulika 2 muaj më parë
Pse talleni me të
Bekim Terziu
Bekim Terziu 2 muaj më parë
Grrr morra hahah🤣🤣
Travis Stoaty
Travis Stoaty 2 muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Game Over
Game Over 2 muaj më parë
O fation ke fidhu me u duk si luana vjollca me patinimin ne ftyr. Ste duken me as dhembet pffff.
Mentor Berisha
Mentor Berisha 2 muaj më parë
♥️🥰🥰🥰💞💞
ALCATRAZ  FF
ALCATRAZ FF 2 muaj më parë
Fatjon Luani🤪🤪🤪🤪
Klevis Mema
Klevis Mema 2 muaj më parë
Bravo farjoni vandam je 🤙🤙🤘🤘💪💪🇦🇱🇦🇱
Valdrin Mehmedi
Valdrin Mehmedi 2 muaj më parë
Diss sindit
Valon Gashi
Valon Gashi 2 muaj më parë
Un u ngula, i qova dëm 4 minuta t jetes 😔
Eduardo Necaj
Eduardo Necaj 2 muaj më parë
🤣🤣😂
shqipetar shqiprie
shqipetar shqiprie 2 muaj më parë
Varikarsa
Its Gimi
Its Gimi 2 muaj më parë
Ipasni qit pashtet ftyres fatjonit
You Tube
You Tube 2 muaj më parë
5
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 2 muaj më parë
Nami me komente te Fatjoni
kristi ago
kristi ago 2 muaj më parë
Kisha koh pa par shkollen 😂😂
Jonida Balla
Jonida Balla 2 muaj më parë
Keke m ry j n er ur k er u neh n er if n er I neh nrjr n ty kg ktkr ktit n er it nrjr n ty kg n er if n er if n er if nrjr ntjt h ry Jr key nrjfντκφ μ ευ ηρ μεη μεξρ μεξρ μ ευ ξδ
Orges Pjetri
Orges Pjetri 2 muaj më parë
Fatjoni😈
Julian Fier
Julian Fier 2 muaj më parë
Fationi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅
Ujku Shijakut
Ujku Shijakut 2 muaj më parë
UAT DHË FAK
Brunilda Bogdani
Brunilda Bogdani 2 muaj më parë
Dvhgprppovkkkbbvcghhsffkj nzzzzushsbzbxbxbjdospspspspsllslsksbsjsoskskkskskskskdkkdkksokdkdkdkfjfjdjdjdbb. Jsisjd. D 20ldjz8dijxksjsjsk2ididuiwizxjxxn b. Jsjdjd8Djdjsjkskswoowoei88kdndnnkskzzskskkbvhsusjkspdlkdndbxjxjeojx xhidis
Shpetim Muci
Shpetim Muci 2 muaj më parë
Ju lutem çfarë ka për të bere publikun të qeshi por në të kundren qeshni vetë. Iku ai umor i atere viteve. Që i mban mend i madh dhe i vogël që qeshmim me lote gjith Shqipëria. Vetëm dua ti falënderoj. Parodistet e rinj VLONJAT.
Ariol Muça
Ariol Muça 2 muaj më parë
Klanifornia: I ftuar fation kuqari... Me: kujt I plasi kari.
Natasha Qirjaqi
Natasha Qirjaqi 2 muaj më parë
😍🤑 yll Fationi
Ismail Qemali
Ismail Qemali 18 ditë më parë
O baxhell
Albanian TV Albanian TV
Albanian TV Albanian TV 2 muaj më parë
3:33 nuk duhet te shajme te tjeret te lumte Fation je me i mire
Viktori Micani
Viktori Micani 2 muaj më parë
Super
Irinda Iris
Irinda Iris 2 muaj më parë
Egg gyuuhfrgty
Gabriela Muslli
Gabriela Muslli 2 muaj më parë
Ooo fation 💪💪💪💪
Flavio gaming
Flavio gaming 2 muaj më parë
Hahahahahahhahahahaahahahahhaja mor fation
Bjoni Lushjani
Bjoni Lushjani 2 muaj më parë
Hahahahaha 😂😂😂
FF 1K8N2
FF 1K8N2 2 muaj më parë
Ju lutem me beni like subscrite.FALEMINDERIT
blockMe X
blockMe X 2 muaj më parë
SNL
Jonida Balla
Jonida Balla 2 muaj më parë
💍💍💍💍💍💍💍💍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jonida Balla
Jonida Balla 2 muaj më parë
Βάλεις καλά καλά βδηδ και ❤️και καθ και ναι μτκτ να ❤️καλά κατά ❤️κάθε κάθε ναι φη να ❤️και καθ νακεγ ναι με ❤️💋❤️❤️💋💋❤️❤️💋❤️💍💍💍💍💍💍💍💍
Valter V
Valter V 2 muaj më parë
JONIDAAAA??????
ff mallisti
ff mallisti 2 muaj më parë
😂😂😂
Aldo Marku
Aldo Marku 2 muaj më parë
Super
Daniel Memaj
Daniel Memaj 2 muaj më parë
A kuku qfar .mjerimi humor zero
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb 2 muaj më parë
humor Burgu bet50
Jonida Balla
Jonida Balla 2 muaj më parë
καλά ❤️❤️κ ευ ξδ ❤️❤️❤️καλέ ❤️❤️κ ευ ξδ μεη ❤️❤️μ ε κ ❤️❤️❤️μεξρ με ❤️❤️🙏🙏🙏👌👌❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍
mariglent hajdari
mariglent hajdari 2 muaj më parë
Po ngelet tu kopju tek SATURDAY NIGHT LIVE cdo skec...te pakten zgjidhni naj nji te para dy vjeteve jo ket qe keni bere sot ska nji jav qe e kan transmetu ata...
Arksel
Arksel 2 muaj më parë
Fationi esht 1sh plako
Ervin Xhafa
Ervin Xhafa 2 muaj më parë
Humor bythqirash
Marije Vathaj
Marije Vathaj 2 muaj më parë
Vetem lopen ka puthur ne jet
Captain gamer
Captain gamer 2 muaj më parë
Hahaha sa gallata ka ky Fationi 🤣🤣🤣
Renaldo Merdani
Renaldo Merdani 2 muaj më parë
Eeee ca kIsHtE pEr tE qEsH KeTu😅😒😏😏
Alex Braçe
Alex Braçe 2 muaj më parë
kete 18 vjec edhe virgjer e ka per sindin 😂😂😂🤦😂
Greta Fecami
Greta Fecami 2 muaj më parë
Po
Armand Shehi
Armand Shehi 2 muaj më parë
🤣🤣🤣😂😂😂😂
Shefqet Haka
Shefqet Haka 2 muaj më parë
O funderina muti te tille jeni
Anxhela Barxhaj
Anxhela Barxhaj 2 muaj më parë
Sa e dua kete fatjonin ne sencin qe me pelqen si tip jo si te dashur❤❤🤣❤❤❤❤❤❤
VΞN   Sᴛᴇᴀʟᴛʜ⁵
VΞN Sᴛᴇᴀʟᴛʜ⁵ 2 muaj më parë
martohuu
VΞN   Sᴛᴇᴀʟᴛʜ⁵
VΞN Sᴛᴇᴀʟᴛʜ⁵ 2 muaj më parë
loddd
Albania
Albania 2 muaj më parë
Humor vari çips
Arta Prendi
Arta Prendi 2 muaj më parë
Na kenaqet sidomos fation kuqari ⚘🌹💖💝💞💕💓💗❤❤💫🥵🥵🧡💛🥰🥰😍💟🤗💙💚💜😏😏
Kledis Lushi
Kledis Lushi 2 muaj më parë
fatjon kuqari
jonaldo Shehaj
jonaldo Shehaj 2 muaj më parë
Humor burgu 😎😉
Tirana Albania
Tirana Albania 2 muaj më parë
7
Tirana Albania
Tirana Albania 2 muaj më parë
🙂🤗😍😋😋🤔😙☺🙄☺🤨🙂😚🤨😶🤨😚
Tirana Albania
Tirana Albania 2 muaj më parë
🐅🦌🐆6🐆😋😋😎
Tirana Albania
Tirana Albania 2 muaj më parë
tuopoi
Tirana Albania
Tirana Albania 2 muaj më parë
🦌🦌🦌🦌🐆💚💚😊🦓🐮🦓🦄😚☺☺
Tony Margjoni
Tony Margjoni 2 muaj më parë
Kjo esht copy paste from Saturday night live as nuk lodheni fare me kriju hahaha 🖕🏼
Masha & Ariu
Masha & Ariu 2 muaj më parë
Fatjon varikarsi qe shet atlete kineze
Rajsa Rajsa
Rajsa Rajsa 2 muaj më parë
🐒🍑🥥🦊🐂🍑🦊🐂🍑🦊🍎🍐🍎🐯🍐🥥🐺🍐🥥🍑🥥🐺🍉🐆🥥🍐🥥🐺🐯🦝🍏🐑🐆🍐🍑🐩🐵🍉🐽🐵🍉🥒🥬🐩🦊🐕‍🦺🐩🐂🐩🐂🍑🐂🐕‍🦺🐂🐕‍🦺🐂🥬🦝🐕‍🦺🥬🦝🐂🦝🦝🥬🐂🐂🥬🐂🥬🥬🦝🦝🐕‍🦺🐂🦝🦝🐂🦝🐂🦝🥬🦝🥬🍏🥑🍏🦊🥬🦊🥬🦊🦊🐵🐵🍏🦊🍏🥬🦊🐂🍏🐂🍏🦝🐒🐽🐒🐯🐯🐯🐒🦝🐯🐯🐩🐯🐩🐯🐩🐩🍏🐵🍎🐆🍎🦊🦊🦊🐂🐵🐄🍐🦝🐩🐮🦧🐮🐽🦌🐅🐅🐮🦧🐯🦍🐺🐮😘😘🙃🤪😜🤤🤔🦌🍐🐵
Edison Groshi
Edison Groshi 2 muaj më parë
Lepurusht e vegjel
Silva Nora
Silva Nora 2 muaj më parë
Te lumte fatjon edhe une vajze jam por e mbroj vellan ne shkoll
Gff Ggg
Gff Ggg 2 ditë më parë
Hahahahaha
Laurim Selmani
Laurim Selmani 2 muaj më parë
Kjo kenka per Sindin
Flor Doda
Flor Doda 2 muaj më parë
edhe lopa ime u dhi tu qesh. Kur pa kte 'humorin' tuaj nga 5 kg qumesht tani ben 25kg
K L
K L 2 muaj më parë
Me vjen per te vjelle...Si i mban KLANI keta!,,
Suna Shini
Suna Shini 2 muaj më parë
E paskan kopjuar nga SNL, dhe asnjeri version Nuk me pelqeu apo me beri me qesh shume ( Pak depresionuese) gjithsesi ok, hyra vetem me pa Fatjonin si aktor humori.
Daily Things
Daily Things 2 muaj më parë
Humor, 🤔🤔🤔🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Fatjon Saliaj
Fatjon Saliaj 2 muaj më parë
Po
Aleandra Korcari
Aleandra Korcari 2 muaj më parë
😂😂
Florie Kupe
Florie Kupe 2 muaj më parë
Kush e di sa i gezume osht ai djali qe e perqeshnin qw ka taku nga afer fatjonin
VICENZO KAMPIONI
VICENZO KAMPIONI 2 muaj më parë
Eshte Fation bosi ky jo do si do
Gazmir Leka
Gazmir Leka 2 muaj më parë
Cf humori 😒🤣
Greta Fecami
Greta Fecami 2 muaj më parë
Fatjon me i miri
Greta Fecami
Greta Fecami 7 ditë më parë
@Bardhi po
qen ne shitje qen ne shitje
qen ne shitje qen ne shitje 2 muaj më parë
😆😅😅
Matilda gjuzi
Matilda gjuzi 2 muaj më parë
O fation
Mehedi Zhe
Mehedi Zhe 2 muaj më parë
5yvhgh
Halil Gecaj
Halil Gecaj 2 muaj më parë
Hajde humor hajde me Fatjon kokkarin ashtu kuqarin se u ngatrrova
Eraldo Bleta
Eraldo Bleta 2 muaj më parë
As humor burgu nuk mund ta quash te mbaruar cfar mesazhi trasmetuat
Elidon Saliaj
Elidon Saliaj 2 muaj më parë
lot 😅😅😅😂🤣🤣🤣🤣🤣
Xhulia Rama
Xhulia Rama 2 muaj më parë
😂😂
Valter V
Valter V 2 muaj më parë
Xhuliaaaaaa?????
Boco Boci
Boco Boci 2 muaj më parë
That king of veshët me make up .
xhensilda rst
xhensilda rst 2 muaj më parë
Sindi chekkkk
fjoralb smakaj
fjoralb smakaj 2 muaj më parë
Humor vk klanifornia 🖕🖕🖕
Nelas G75
Nelas G75 2 muaj më parë
Po kte injorantin barkthare pse e keni futur 🤮
King
King 2 muaj më parë
Kiu
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 1000 mijë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,9 mln
Mateus Frroku & Eli Fara - Copa Copa (Official Video)
3:36
Mateus Frroku Official
Shikime 64 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 1000 mijë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,9 mln
Mateus Frroku & Eli Fara - Copa Copa (Official Video)
3:36
Mateus Frroku Official
Shikime 64 mijë
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Rich Bride vs Broke Bride /  Funny and Awkward Moments
12:25
Fara e Flliqt - Episodi 8 Sezona 3
32:20
Fara e Flliqt Official
Shikime 194 mijë
Menajerimi Ara 37. Bölüm 2. Fragman
0:57
Menajerimi Ara
Shikime 1 mln