At e bir përballen pas 24 vitesh. I ati:Një polic më tha "mos e tako më". Djali: Dua të njoh vëllanë

  Shikime 258,204

Me Zemer Te Hapur

Muaj më parë

"Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 26 shkurt, 2021 - pjesa 2
Ashtu siç u paralajmërua, në emisionin “Me zemër të hapur” do të ketë një përballje mes mes Denis Xhanit dhe babait të tij Mafmut alias Bekim Xhani. mNjë takim I shumëpritur ky nga Denisi I cili ka 24 vite që nuk e takon babain e tij. Ai është ndjerë edhe më I braktisur kur fytyrën e babait e njohu nëpërmjet ekranit të televizorit, ku I ati tek emisioni ynë u dilte në krah fëmijëve të të motrës të mbetur jetim. I kontaktuar nga emisioni, Bekim Xhani tha se emri Denis nuk I thoshte asgjë dhe se ai do vinte të fliste përballë me djalin që I thërret baba. Çfarë ka për të thënë Bekimi? Pse ka ardhur kjo mungesë kaq e gjatë? Pse pas divorcit ai nuk përmbushi detyrimet e tij atërore? Në këtë përballje emocionuese pritet që shumë pikpyetje të ngritura nga Denisi në këto 24 vite të marrin përgjigje.

Komente
sami shaqiri
sami shaqiri 11 orë më parë
Ky koka bash njeri i eger
Mark Raja
Mark Raja Ditë më parë
Ky paska rrshqit, po qfar besimi ky ka me Zotin Ky paska pun me Dreqnit
fiton salihu
fiton salihu Ditë më parë
moderatore e pist
Mimo01 Izito
Mimo01 Izito 3 ditë më parë
Edhe ky djali paska ardh per prona aty jo per baban
Denis Xhani
Denis Xhani Orë më parë
Mua nuk me intereson pasurija o shok se e kam ndretuar vet me aq mundsi sa me ka llen zoti ok e kam BER vete se ai don ti behet bamirs po nuk I shkon kaq ai njeri Ka BER edhe disa emisjone te tjera aty shihi te gjitha dhe atehe gjyko
Mimo01 Izito
Mimo01 Izito 3 ditë më parë
Ky qenka i semur mentalisht per cfar e keni pranu ne studio ky mund te jet cfardo por besimtar nuk esht ndoshta beson djallin ky
Teuta Qamili
Teuta Qamili 3 ditë më parë
Cka te duhet ki baba o djal
Aferdita Haxhiraj
Aferdita Haxhiraj 3 ditë më parë
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😆😅😅😆😅😅o çfarë mban toka , si nuk hapet te përpi ketë mbetje .
Aferdita Haxhiraj
Aferdita Haxhiraj 3 ditë më parë
O ky ì paska leshu ar pëllumbat , ì ka mbetur vetem kafazi.😅😅
Ludovik Kola
Ludovik Kola 3 ditë më parë
cfare trasmetoni kete lloj mostre
eltjon kotoni
eltjon kotoni 3 ditë më parë
E Njof Shume Mire Kete Torollak Qe Hiqet Si Fetar I Ka Lene Femijet Rrugeve Te Kavajes
nico duka
nico duka 4 ditë më parë
Te gjith keta qe bejn si fetar jan ma shpirt zite!!!!
nico duka
nico duka 4 ditë më parë
Kapeni per mjekerre dhe nxirreni jashta mashtrues muti
Vjollca Sulo
Vjollca Sulo 4 ditë më parë
Po ca pret prej ketij ky flet si e oma zeqes maje te thanes po ce do at baba koti
Violeta Rozgari
Violeta Rozgari 4 ditë më parë
Ik o budalle
Remzi Rexhepi
Remzi Rexhepi 5 ditë më parë
plaku keq
Blu La
Blu La 6 ditë më parë
Po cfar babai ky Lyp hu gardhi po ska kush ti jap Matrapaze Njeri me te poshter spaskam pa ndonjeher
lola lola
lola lola 6 ditë më parë
Hahaha kam fol me zotin vdeka e ka ndatrru zotin me djallin e zoti te vraft a ka ndal nga cmendina
Dj Setti
Dj Setti 7 ditë më parë
ca leshi fol ky mo, ky esht psikopat, ky ka sulme psikosomatike, ca feje esht kjo qe mundoeht ky ta transmetone ketu mo se ma hoqi trurin fare ma hoqi. ca drejtsie zoti moooo si do vdes offffff mo of .
Ramadan Jahaj
Ramadan Jahaj 7 ditë më parë
ky qenka çoban fare
laurent Klarentina
laurent Klarentina 8 ditë më parë
Denis spo e di a e ke at nene te bekuar gjall po puthja duart e kembet qdo dit qe ju ka larguar nga ai njeri i qmendur kuku jam friksu ka fliske po un jam Muslimane po feja nuk thot qflet ky njeri i qmendur e mohon ket shejtan more Denis je me fat je I bekuar nga Allahu qe ju ka rrit ajo nane me respekt edukat kultur e gjith te mirat e ksaj bote hallall te koft dashurin e babait se ke pas por ke arrit te bejsh atesin dhe dashurin e nje prindi respekt
Besmir Kurti
Besmir Kurti 9 ditë më parë
I vetmi njeri qe se km kuptu,un mesa di nje besimtar nk i lejohet te shkojn ne lokal te takohet me njerz
Eva Hasaj
Eva Hasaj 9 ditë më parë
Ky.gjithcka.mun.te.jet.po.njerinuke.esht.ba.si.thuhet.kti...kyspaska.fe.as.lum.ne.per.te.aszot.as.prejgamer.palo.burr.ik.eqe...sja.vlen.zanin.mas.me.ta.nigju.as.ftyren.me.ta.pa.djali
Hamit Ukhaxha
Hamit Ukhaxha 9 ditë më parë
Ti qanke nji burr i poshtur ti i thu veti besimtar o cjap Denis me vjen keq per ty cfar te duhet mut
Ismajl zymeri
Ismajl zymeri 10 ditë më parë
Dénis qenke djale i mire dhe i menqur te uroje shendet
Ismajl zymeri
Ismajl zymeri 10 ditë më parë
Po ta kisha nje baba si ky bekim leshi e kisha fure ne studio
Izairi Amar
Izairi Amar 11 ditë më parë
Besimi kety mjekroshi nuk egziston asnje liber fetar se ksi lloj njerzish nuk u egziston asnje lloj libri i shenjte fejes kety qe e besson enderat dhe i takon njerezit shpirterisht kjo eshte thjesht besim koti
Tosy Gjeta
Tosy Gjeta 11 ditë më parë
Ti paske pjerthur o mik
alketa hasani
alketa hasani 11 ditë më parë
Per mua ky njeri eshte i semur dhe ky ofendon fene bektashjane. Asnje besimtar nuk mohon femijet e vet. Kur to mohon femijet e tu ca besimi te ket zoti te ty o I semur psiqik😡
Elias Bajraj
Elias Bajraj 12 ditë më parë
O Denis e di qe secilit njeri i mungojn prinderit dhe me ket Baba nuk ja vlen! Mer Motren dhe Vllaun e largou nga ky.
Elias Bajraj
Elias Bajraj 12 ditë më parë
Rrespekt nga kjo zonja qe e udheheq sot ket emision! Nervat e forta shum. Te flasesh me keso lloj te ketij surrati esht me veshtir si me nje kafsh.
Neki Hoxha
Neki Hoxha 12 ditë më parë
Vetem ky nuke e ka emrin emisjone bla bla
Deni
Deni 12 ditë më parë
Simor fol ky njeri ipa shpirt e mohon femin e vet po kete as vorri mose lasht mbrenda fllictira botes
Juli Julian
Juli Julian 12 ditë më parë
Super ordiner dervish mashtrus analfabet
Miraxh Hallulli
Miraxh Hallulli 13 ditë më parë
Ky do terheq per mjekrre injoranti mutit
Armando Doda
Armando Doda 13 ditë më parë
PO ATO NJERZ QE JETOJN ME TE SI KA MUNSI SI E DUROJN KYT NJERI
Dionis Dranga
Dionis Dranga 15 ditë më parë
Ky qeka i smur.
gjeto lepuri
gjeto lepuri 15 ditë më parë
ater epaske pas mahmut kuse tashe epask mute senuke qenke fetar po kriminel frgacake ithom atije djalit nuke paske humbe po jeni i fituar aje eka venin ne burg
gjeto lepuri
gjeto lepuri 15 ditë më parë
Ky kenkA NJE nje hajvan qe se paska shoqin e vete ma hajvan aje duhet me cua ne burke orgjentishte
gjeto lepuri
gjeto lepuri 15 ditë më parë
ju lutem po pati munsi ppsikologja te vizitoj se qenka jo normal ja kshilloj te kaloj ne mjekim sa ma orgjent ju falemnerit me mirkuptoni
Gjelbrim Bilali
Gjelbrim Bilali 15 ditë më parë
ta qifsha rracen ty mor burr I poshter te vrafte allahu
En Is
En Is 16 ditë më parë
Ky ska lidhje me fene, por probleme mendore
beqa kosova
beqa kosova 16 ditë më parë
Po ky qenka i smur psiqik paska nevoj per rehabilitim po kot gomari plak nuk ngarkohet ik qka po e kerkon ket psikopat
Ardit Gjordumi
Ardit Gjordumi 16 ditë më parë
Ik mer te qifsha fen tate mer vk
Indrit Isteri
Indrit Isteri 17 ditë më parë
Ti paska pjerdh o mjekerr cap
Natasa Bekvalac
Natasa Bekvalac 18 ditë më parë
Ki plaku qenka rot ka krya haha
Biran Mustafa
Biran Mustafa 18 ditë më parë
Ta cifsha at familjen n pick Edi rama putja kryen kty Duhet me ja djeg mjekren Ku ka fe ky jahudi
Majlinda Kacaj
Majlinda Kacaj 19 ditë më parë
Si I lene keta njerez te dalin ne TV keta jan per ty mbyllur ne psikiatri
Artur Vukaj
Artur Vukaj 19 ditë më parë
Qija ropt humba 1:11:7 minuta te jetes time Duke degjuar kete
Rasha Kos.
Rasha Kos. 19 ditë më parë
Këso njerz të smuar është mëkat ti sjellni në studio. Mua me duket se mama e Denisit është fajtorë që ka lexuar Denisin të takoj baben e smuar psiqikisht. Ndoshta gaboj porë nëna është dashtur ti tregoj se baba është I smuar.
kosova kosova
kosova kosova 19 ditë më parë
qfar Dreqi Psikopat ky far bekim Dreqi I mallkum
Nick Smakaj
Nick Smakaj 19 ditë më parë
Ky plaku paska pjerdhur fare
Redian Xhafaj
Redian Xhafaj 19 ditë më parë
Ti paske pjerdhur o mik, ti ke vajt per lesh
faik konica
faik konica 19 ditë më parë
paska then zoti duhet ti djegesh stakfirulla na nxori na vetja si reziston i biri pa i ndy duart te ky
faik konica
faik konica 19 ditë më parë
ku paska leshuar pllumbat teqi rri adhuron te vdekurit atije me shejtan edhe kshu e ka mendjen e trrazuar sdi cflet
Klodian Ceka
Klodian Ceka 20 ditë më parë
Duhet te fshihet kjo rrac nga bota
OLD MOVIES
OLD MOVIES 20 ditë më parë
Turp ti vijë këtij prindi që mashtron edhe në emër të zotit. Çfarë kodesh di ti more kodosh plak. Nuk ekzistojnë kode ore palaço burrë. E nderuar ai nuk është fetar i mirfilltë. Është një njeri naiv i paditur.
Reis shala
Reis shala 20 ditë më parë
Karakteristik e sekteve sufiste eshte se pasuesit e tyre i shendrrojn ne debila si ky debili qe po flet jerem
valter nezaj
valter nezaj 20 ditë më parë
Plak matuf👎
valter nezaj
valter nezaj 20 ditë më parë
Qfar hoxhe 🤦 stupid
fisnik halili
fisnik halili 21 ditë më parë
Ky zotriu eshte shume i qarte por sa sho une ketu edhe produksioni kan ber skenar ketu nuk e len as te flas e injorojne ndersa ky qe qenka pixhoz gji mashtrus i mbajne krahun shokuse
Halil Kledia
Halil Kledia 21 ditë më parë
Ky qenka i mjekerr xhuls po ky qenka djalli vet ik o bq te qifsha mjekerren legen burr
Artur Molla
Artur Molla 21 ditë më parë
Ty të paft zoti e jo të ndihmoj o injorant , kollaj ësht ti bësh fëmijët pore e vështir ësht ti rrisësh o kafsh me fytyr njeriu gënjeshtar . Si të pranojn ty njeri I dëmshëm që ti shërbesh zotit me kaq shum të meta kur ti nuk u shërben fëmijëve të tu o idiot që del e flet live në emision 😡😡😡😡 ...
Artur Molla
Artur Molla 21 ditë më parë
Si nuk ka turp që del e flet në publik ky mostra , çfar njeri i zotit qyhet ky ( ? ) o i pa turp edhe kafsha do e tregonte dhëmbsurin për foshnjën e vet e jo më njeriu 😡😡😡😡 ...
Gezim Imeri
Gezim Imeri 21 ditë më parë
Manipulus i pa fytyr qenak ke maskara
Bujar Nasufi
Bujar Nasufi 22 ditë më parë
Paska pjerdh te ardht keq
Besnik Hashani
Besnik Hashani 22 ditë më parë
ky njeri thot kam gjen nje njeri tjeter me emer dhe mbiemer tjeter tash me ka bekuar zoti tash jam ky qe jam,i mohon femijet e vet,ky njeri spaska tru,ky djali vet sdi pse e kerkon ket shizofren dhe i kerkon llogari.
Χρηστοσ Μουκολλαρι
Χρηστοσ Μουκολλαρι 22 ditë më parë
Ju lutem jam ne greqi .po ku plaku asht i smur kok fort po cmend fare
Un jam kjo qe jam Sheride
Un jam kjo qe jam Sheride 22 ditë më parë
Po si ka besim ky kur nuk pranon fmit e vet ore ky esht genjeshtar ky zdi as fe qe ka
Visar Gashi
Visar Gashi 22 ditë më parë
Subhanallah. Runa zot nga njerëz të tillë. Po si thot se drejtësia e zotit nuk ma lejon. Po qysh e nënqmon Allahun. Po allahu e don qdo njeri që mundohet për familjen e tijë. Atherë se vetëm këtë nuk e don Allahu.
Visar Gashi
Visar Gashi 22 ditë më parë
Fryma e zotit të madhërishëm ti paska marr mendët. Jam i bindun se ti më së paku beson në Allah. Plak matuf . I pa shpirt. Ti je besimtar i njerzëve jo i krijuesit të gjithësisë. Marre për mjekrrën që po e mban. Njeri që e keni deviju fenë muslimane . Ju jetoni në ëndrra.
Reuf Rexhepi
Reuf Rexhepi 22 ditë më parë
Ki zotrija Bekim ska lidhje me njohjen e Allahut nji se nji prid qe sdo femin e vet paha mar vete msish
Toni Gjokaj
Toni Gjokaj 23 ditë më parë
e kti ja kisha qi nanen ..
Jorgo Tahiri
Jorgo Tahiri 23 ditë më parë
allahu na rujt ca po flet ky eshte ne gjum pasha allahun ky nuk eshte normal allahu na falt
Drilona Rasa
Drilona Rasa 23 ditë më parë
O ti i ke then trurit ik e pjerdhur ky bekimi as me zotin e as me robin nuk qenka e as nk je
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 24 ditë më parë
O ty te paska hik petlla o pall te pjerdhsha reshat. Bardhin mune mlulet te ballit
Theo X
Theo X 24 ditë më parë
ja ky eshte fruti i asaj qe mbollen para 30 vjeteve ata burgaxhinjte e arabise qe erdhen ne shqiperi me fustan te bardhe te veshur si grate. dhe fatkeqesisht si ky mahmuti ka me tonelata tani ne shqiperi.
kazimi ajredin
kazimi ajredin 25 ditë më parë
njeri i trente cka pofol ki durdu folka me yllzi sjetojka ne tok por jetojka ne mares paska nevoje te shkoje nen amerik te astronautat edhe tujape te dhena se cka ka atje mose hulumtojne amerikant paldjke
b b
b b 25 ditë më parë
Sipas Kodeve te Plakut.. KY Quni eshte biri I Hekuranit.. GJITHA gjerät tjera jane PORDH ne Det..!!!
beqir shaqiri
beqir shaqiri 25 ditë më parë
ti sje as me zot As me pop as me sheh ti tek je pa fe pa zemer pa ndjenja njerzore
Mira Berbati
Mira Berbati 25 ditë më parë
Djall koka 😂
Kat Kor
Kat Kor 25 ditë më parë
Pko
Macho Macho
Macho Macho 25 ditë më parë
Zoti i meshiroft te gjith kto . Zoti na falt zoti na udhezoft ne rrugen e drejt zoti na shtoft harmonin begatin dashurin mes familjes njerzve qe na rrethojn . Nje njeri i till nuk meriton asgje ki esht thjesht nje hic mos mirnjohe mashtrus e intrigant . Nje baba nuk hiqet nga femijet me fjal te njerzve Kam pa ne jet se njerzit kan sakrefikuar jeten e tyre per femijet Ki ska ber asgje per ket femij . Zoti i udhezoft ne rrugen e drejt .
Dritan Marku
Dritan Marku 26 ditë më parë
Mashtrus
Tiku 333
Tiku 333 27 ditë më parë
Hahaha .ca kok sjetulle
Mahir Ishmaku
Mahir Ishmaku 27 ditë më parë
O ky nuk eshte hoxha por bektashi , a degjoni ca fol kam qen me zotin ndasem fola me zotin , me tha mos shko jo u do shkoj thot e fola me zotin mbrem qe ti grrisesh letrat etj etj ,po ky eshte bashkpuntor me shejtan fol me xhind e jo me zotin,lexoni per fen islame qe ky bjen ndesh me fen e zoti ,bektashit jan magjistar te shmendur qe nuk kan lidhje me Islam. Kodet e ti jan emrat e shejtanve mos e prano si baba Kate deri qe te lajne Kate fe bektashi e te kthehet ne islam .
Home to Home Construction 1
Home to Home Construction 1 27 ditë më parë
O Ti do djeg me Benzin mor Njeri I posher Mjer Ato Fmi ka kan Bab
Selim Malo
Selim Malo 5 ditë më parë
Ky bab respekt nuk paska ky po thot qe nuk je femij i tij ti ovlla mbaj afer familjen per kete baba te ardht keq ky po flet si nje dijetar i madh thjesht po mashtron
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 27 ditë më parë
Ki garant vali corleonen eka djal e pershtatet me ta qfar leku ki dhsn ti me pigjama ti as portofol ske ty gjynah esht qe tmban gjamija
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 27 ditë më parë
Po kush ste ka leju o mut mi taku fmit etu edhe un jam indam me grun per dit itakoj mu veq zoti ma ndalon mipa fmit emi tjerve kush jav rras i zhduki nga faqja dheut
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 27 ditë më parë
Shpia muti shpia pasurija ti gati je ka des mthu ktu pasurija qa leshin tvyn ty pasurija o mjekrra e keqe lsho zemren edhe nje 20 Cent nese ike ngjep ik vdis si njeri musliman me faqe tbardh
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 27 ditë më parë
Ik shko hiqi ato pigjama magjup
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 27 ditë më parë
Qysh uvesh taman taliban muti ki ka msu shqipen sesht as shqiptar kush te don kshtu qysh je as qent ty met qit midis tiranes nuk te han qent ti sdi as per fen muslimane me fol
Flamur Kyqyku
Flamur Kyqyku 27 ditë më parë
Qka karin ka ki mjekrra qe sillet si fmit nkpopsht nkarrige hiqjani mejekrren me gjilpara ki esht mut
Gledi Dushku
Gledi Dushku 27 ditë më parë
ska pidh nane psikolog kinez se te sjell ne vete or zotri
Viki Valbona
Viki Valbona 27 ditë më parë
Ku e gjetet këtë njeri se vetëm njëri i Zoti nuk është nuk i vjen turpe që permen fenë bektashian turp përmend edhe emrin e zotit turp
Saimir sinaj
Saimir sinaj 28 ditë më parë
Ky duhet te jet babi I lek plepit
Berisha Bajram
Berisha Bajram 28 ditë më parë
Ky dosi i paska hyp skijave mbrapsht
stela dashi
stela dashi 28 ditë më parë
Ky paska ik lumadhi I roft mjekra
Genc Kurti
Genc Kurti 29 ditë më parë
Po ky qenga nje rrot kari po ky djali ti qi kurven ti fusi nje c4 ta bej copa medet cfar mba zoti ne kete tok
Elsa Pali
Elsa Pali 29 ditë më parë
moster e mashtrus,ti je djalli ,ti je per psikiatri ,vetem baba nuk mund te quhesh
Avni Rustemi
Avni Rustemi Muaj më parë
Si ka mundesi nje besimtar e devojte mbaka meri ( mbetje qejfi ) me teper se njerezit normal !?
Emanet 158. Bölüm | Legacy Episode 158
53:46
بث مباشر || قناة القرآن الكريم Makkah Live
قناة القران الكريم
Shikime 17
Dua të të bëj të Lumtur - Masakra e Suharekës/ Mc Kresha
40:58
Emanet 158. Bölüm | Legacy Episode 158
53:46
Karens Who Got What They Deserved
11:18
SSSniperWolf
Shikime 3,1 mln
HYBE x Ithaca Holdings
9:21
HYBE LABELS
Shikime 3 mln
Superheroes VS Team Siren Head
1:56
FatTV
Shikime 4,6 mln
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,8 mln
Alev Alev 23. Bölüm 2. Fragman
1:07
Alev Alev
Shikime 1,1 mln
Feeding a City in Need
4:19
Beast Philanthropy
Shikime 4,3 mln