Fation Kuqari, në një rrëfim të rrallë mbi jetën private | Glamour Zone nga Ester Bylyku

  Shikime 159,529

RTV Ora

Muaj më parë

#rtvora #glamourzone #fationkuqari

Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALpost Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALpost Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 3,5 mln
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
Top 10 Craziest Concept Cars 2019
20:57
Supercar Blondie
Shikime 28 mln
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 3,5 mln
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 802 mijë
LIFE WITHOUT SPY NINJAS
19:41
Daniel Gizmo
Shikime 3,4 mln
Emanet 159. Bölüm Fragmanı LEGACY 159 Episode Promo
1:05
Maraşlı 14. Bölüm Fragmanı
1:02
Maraşlı
Shikime 792 mijë