Fakte tronditese nga Artan Hoxha: Si u vra bosi i droges dhe “Benz”-i misterioz me 400 mije euro

  Shikime 218,058

ABC News Albania

Muaj më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alpost.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
Erduan Eki
Erduan Eki 11 ditë më parë
Vdekje tradhtarve shpijunav te policis... e lypi e gjeti ... qeni endacak ngordhi..
Lerdi Beqo
Lerdi Beqo 12 ditë më parë
Ai ruan karin tane dajti se dajti eshe djal qe se linde me nena z.tane dajti lirim sa me te shpjet 🙏🙏
Eva Evisa
Eva Evisa 16 ditë më parë
Po lëre moj të flasi moj ta foltëëëë njeher e mirëël
Eva Evisa
Eva Evisa 16 ditë më parë
Policia i bie me dorë kur ndodhin vrasjet... Me pas gjendet në terren e mban kronologjinë e radhës..... Pfffff
Eva Evisa
Eva Evisa 16 ditë më parë
O artan. Kjo gazetarja e do karin në gojë O artan. O artan orë dermannnnn. O taniii O bobe po tër kto histori që i komenton i fort Je O bablok ëëëë.. ...... Me kujdes me kujdes ❤
Misto Tiko
Misto Tiko 23 ditë më parë
Po se Mbylle njehehere zgurden o gazetare
Luan Blac
Luan Blac 23 ditë më parë
Po po ju per her i dini te gjitha po flisni me vones .ja kjo kukumjacka paska pi na nji viz qepe mor gojen ti paske nevoi per na nji cop mish pa kocka me ta myll gojen .ore ti keshim peng mor shoku artan po ti e din mir kush i bon kto vrasje edi edi nona krimit
Seferi Vajes
Seferi Vajes 25 ditë më parë
a ju qift tan hoxha nbyth juve o popull kar. Po pse re kte morracakun besoni ju o karat e conit. Ky flet kodra mas bregut, se e di ky qe ti qin ropt mileti
ARKAN ALB
ARKAN ALB 26 ditë më parë
O gazetareeeeee Mbydhe ore gojen nje second Nuk esht faji jot por kush te ka ber gazetare Lere ore te flasin.
Renaldo Pojani
Renaldo Pojani 27 ditë më parë
q
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti 27 ditë më parë
Pse ore Keto istori do degjojme perdite flite per Rinine qe po iken dhe vendi po boshatiset e bete te shkretin Behare si Ozama po Fole per beharin meri me ralle fillo nga deputetet se behari eshte bishti gjarprit
spiro arapi
spiro arapi 28 ditë më parë
gazetarja me kot qe kam pare... tamam si papagall ...po lere oj goce te flasi ai po i shpjegon me detaje... ti e nderpret.. gazetarja nuk vlen asnje 0
spiro arapi
spiro arapi 28 ditë më parë
bob
Daily Things
Daily Things Muaj më parë
Sa acaruese booo
Luljeta Bejleri
Luljeta Bejleri Muaj më parë
Po mos e ndërprit moj gazetare Artanin se na acarove nuk pushon
Franc Jonuzi
Franc Jonuzi Muaj më parë
Gazetare e paafte njer te topi njer te vizioni se mban njeri
Andre Inesta
Andre Inesta Muaj më parë
Pusho pushooooo o gazetare bllokojani zerin kesaj robqirje
Elcapo Columbia
Elcapo Columbia Muaj më parë
Na plasi k@@@@## nje legen me plake
Gon Dibrani
Gon Dibrani Muaj më parë
Po lere ta prefundoj pytjen oj shereleme
BossyBossy2021
BossyBossy2021 Muaj më parë
O gazetare ,cicat mal i paske.po goja ste ri rehat.haaaa
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Boi 1
Boi 1 Muaj më parë
Oj gazetare mos fol shum se po te qi kurven e nanes , leje te mbarojn fjalin Zotri Artan
Toni Shehu
Toni Shehu Muaj më parë
A mbaet per nuse kjo nuk pusho i minut Bo Bo Bo ma mir i bij karit me dor o shqiptar gjeja e para ne bot vje qetsija me besoni 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
erald noj
erald noj Muaj më parë
Po pusho moj gazetareeeee
Toni kola
Toni kola Muaj më parë
³
Afaristo Zevras
Afaristo Zevras Muaj më parë
po ca qenka kjo gazetare ropqime kshu nuk pushoka kur fillonka fol po pusho moj kurv te ngjojm tanin se smerr vesh ti na kto pune
Leonard Mucaj
Leonard Mucaj Muaj më parë
Po ti ske pun tjeter shumë informacion keshiko punen tande
Besi Driza
Besi Driza Muaj më parë
kjo gazetarja qenka llapiste e mir
Skrillex Official Gamers
Skrillex Official Gamers Muaj më parë
Kazanja
Skrillex Official Gamers
Skrillex Official Gamers Muaj më parë
T punosh gazetare me mik q r sa acaruse
Fabjan Drini
Fabjan Drini Muaj më parë
Po pusho mi o kare femer..derr derr si pidh robshe
Aleks Gjoni
Aleks Gjoni Muaj më parë
Nuk ka mafjoza shqiperia, asnje televizion te flas je per shqiperin turp turp ne burg,
blerta berati
blerta berati Muaj më parë
Flitet qe eshte kunati i Baba Takut ( Spartak Brahos) eshte e vertete???
flamurtari1990
flamurtari1990 Muaj më parë
Kjo është e mirë vetëm për atë muhabetin...
dhimo dhimo
dhimo dhimo Muaj më parë
Paska qen spiun po kot nuk te vret njeri jo
Beqir Fetishaj
Beqir Fetishaj Muaj më parë
E kam ven re qe ne Soire, kjo gazetarja esht kokrra e pijaneces ajo s del n studio pa nja 3 gota ven, veini men ste le rehat me fol, rroft telekomanda 🤣🤣🤣🤣
Kanani Beci
Kanani Beci Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂Pijanece Ohh sa e fort.. Me lot
skampa8833
skampa8833 Muaj më parë
O shoqe gazetare kush te ka mare ne pune ty aman.pa pike taktike.
Heidi Bauer
Heidi Bauer Muaj më parë
Ehaaaaa
Alma Aliu
Alma Aliu Muaj më parë
Puuuu na cmendi kjo gazetarja kujton se po prezanton spektakel idjotja nderhyn pa sens fare
Fikret Bujzi
Fikret Bujzi Muaj më parë
Ishe mir te suare.. vol muzike sa dush nuk degjoheshe kaq shum 🙈😂
kurt 004
kurt 004 Muaj më parë
Artan hoxha aje ti Detektiv privat per zbulimet e vrasjeeve apo je gazetar?
Vula Gajda
Vula Gajda Muaj më parë
Sa lavire kjo slen me fol dil fol vet se na cave ate qe sthuhet
Bake AL
Bake AL Muaj më parë
Kshu perfundojn spiunat ja qifsha Pragun mori ne qaf nje trim dhe 4 hallexhinj
sig askushi
sig askushi Muaj më parë
po ndonje gote vere moj, nuk ka per artanin? (apo apo eshte emision tjeter ky)
Eagle 1
Eagle 1 Muaj më parë
Ua cfare injorace kjo qenka komplet e mbaruar nuk nderpritet tjetri ne kete menyre, shume injorace.
ari ari
ari ari Muaj më parë
Kjo do shtypur me goj mbyllur se po filloj tu fol ta çau rrapin dhe e le fare pastaj.
Alex Alex
Alex Alex Muaj më parë
Zerin si pizge kjo piu piu piu
Mimoza Kuka
Mimoza Kuka Muaj më parë
Gazetare....
altin gremi
altin gremi Muaj më parë
Lere te flasi I ftuari moj laraskee
Ali Ali
Ali Ali Muaj më parë
ARDJAN KULICI ne meste te gjithckaje ai I coj atje se kishin informacjon per lidhjet e tij me dajtin
Ali Ali
Ali Ali Muaj më parë
Sorry agron kulici ishte ne ate kohe ne krye te policise edhe te kokaines policat u vrane se kishin informacjon per kapjen e kokaines
Nikolle Gashaj
Nikolle Gashaj Muaj më parë
Kjo lope gazetare , ti nxjerr mendet, mshile o lop??
jimy jimy
jimy jimy Muaj më parë
Artan investigator jurnalist me i miri ne shqiperi
Santino Rocco
Santino Rocco Muaj më parë
11:07 domethan ky paska qen spiun thash me veten se Nuk te vrasin kot
Idajet Halili
Idajet Halili Muaj më parë
Of mo,, mos e luaj fare
klaurel cobanaj
klaurel cobanaj Muaj më parë
Po po , ne jemi nje shtet aq i lodhur e vari trapin saqe s'ngre dot breket e veta e jo me te meret me Mafian , turp
Xhevdet Berisha
Xhevdet Berisha Muaj më parë
U pa puna po nderroj kanal e ka thirr e nuk e len me fol
Kanani Beci
Kanani Beci Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Xhevdet Berisha
Xhevdet Berisha Muaj më parë
Leje te flasin
Gentian Lleshi
Gentian Lleshi Muaj më parë
Ai u ruante nga 4 cuna te armatosur , ate dite ku ishin ?
tonny
tonny Muaj më parë
Lere fucking te flase se nuk morem vesh gje.
tonny
tonny Muaj më parë
Lere te flasi te shkretin. Sa e besdisme je moj
Tony Tony
Tony Tony Muaj më parë
Ky flet si pas pagesave qe i bejn grupet kriminale
citroen uno
citroen uno Muaj më parë
Të gjith ne do ta paguajmë faturën. Mjerë ata që u gënjen mëndja dhe duan të pasurohen me lëndë vdekjeprurëse. Droga është vdekje ata që e shesin janë vrasës Vdekjen e kanë hallall
Ari Esk
Ari Esk Muaj më parë
Nuk na plasi fare coca cola, se u vra nje bajge
Alket Kellici
Alket Kellici Muaj më parë
Amen.
Armand Berdaku
Armand Berdaku Muaj më parë
Prandaj Skapardhit ishin gjith oficer a sigurimit se i dining te gjitha
Ted Bak
Ted Bak Muaj më parë
Mir qe than njeher bos droge se ngelen duke then biznesmeni
Moza Kita
Moza Kita Muaj më parë
uuaa e degjon veten sa keq nderhyn me pyetje te gjata e me zerin si pizge ...lere moj te degjojme
altin gremi
altin gremi Muaj më parë
O moza, I thashe dhe une asaj laraskes por nuk me degjoj
Tufina Rulot
Tufina Rulot Muaj më parë
Mirmbrema Mimoza gazetare qe i pelqen vetja
Chopper n
Chopper n Muaj më parë
Spushoka kjo lene te flasi idjote blah blah blah blah
Led Labz
Led Labz Muaj më parë
Kjo gazetare eshte shum Budallaqe me pytjet qe Ben
Edison Zenelaj
Edison Zenelaj Muaj më parë
Ti je nje kokeshege qe vetem lef si nje zagar, Nuk ke Idene e ketyre puneve.
Nazmi Behrami
Nazmi Behrami Muaj më parë
Po qysh spo ka nji ekzukator ti qin nanen Rames e litohet populli
Fred Marku
Fred Marku Muaj më parë
Po per derisa kater efektivet e operacionales kan shku me arme te pa regjistruara, dhe pa urdher pse duet me i shpall heronj kombi, hero i kombit ne kte east dhe medalje meriton Dajti
sole23milan
sole23milan Muaj më parë
Ej o goce boll fole se ja fut kot.Nuk merr vesh.Lere Tanin te flase
Rudin Alterziu
Rudin Alterziu Muaj më parë
Ka pun puna do koh ti gjeni
Stavros Myrtezai
Stavros Myrtezai Muaj më parë
Pushoooooooo po pushoooooooo apo esht emisioni yt
Gua Kip
Gua Kip Muaj më parë
Bla bla bla bla bla bla bla si su mësuat me fol me RRADH.F...g bi...ch. Llafazone dreqi
Edmond K
Edmond K Muaj më parë
Po cna cau trapin kjo gazetarja derderder
Gua Kip
Gua Kip Muaj më parë
100% ka pas lidhje me QEVIRITARËT.
Manol Semini
Manol Semini Muaj më parë
Si konfini pas te vjelave
Brendon Gjoni
Brendon Gjoni Muaj më parë
I Tanoooooo....mos dil me me kete transexualen.na ka ca trapin me zerin qe ka.sikur shfryn gaz
VAN _ VAN _
VAN _ VAN _ Muaj më parë
Mbylle gojen moj byth qire femer
Gjemajl Popaj
Gjemajl Popaj Muaj më parë
Oh pusho moj leje let. Tregon Apo nisja ti trego
Aldin Harizi
Aldin Harizi Muaj më parë
Te isha un burrri ksaj kur te vinte ne shpi ndark thjesht divorcing se naaaaa caaaaaveveee kaaaariiiin mbyyyyyllleeee dashke noj kar ngoj se ndryshe aaaa
Aldin Harizi
Aldin Harizi Muaj më parë
Po pusho moj kare tqifsha ropt na cave karin terr terr lene ate te foli mer vesh to fudulle
Arian Mucollari
Arian Mucollari Muaj më parë
Kete çupen do ta marrim partizane. ( idiotesia me vendin tone ska fund) . Ja ngaterroj fare artanit kjo cfare do te thoshte. Cfare ka pire kjo dhelpra mo aman. O I shkreti tani.
Donald Gace
Donald Gace Muaj më parë
Sa gazetare l...qe ,kush kujt ? Pyet sikur ka porositur pica emer , tel ,adress , fare debile
liberty liberty
liberty liberty Muaj më parë
Nga ajo qe po kuptoj ne kete rastin e Dritan Dajtit ne baze te shpjegimit qe po ofron gazetari Artan Hoxha. Eshte se policet paskan shku me bo plaqkitjen e Dritan Dajtit. Keshtu po rezulton. Nje kriminel si Dritan Dajti nuk munden me arrestu 5 police. Por duhet skuader me uniforma.
Hasan Prishtina
Hasan Prishtina Muaj më parë
kur lirohet Dajti..?
Kastriot Doda
Kastriot Doda Muaj më parë
O injorante leje te flasi mos e nderpre , oj kok boshe
Anonymous
Anonymous Muaj më parë
Hahahaahhahah nuk prisja kaq super komente ketu srz , ia kalon edhe perputhen 🤣🤣🤣
Vilma Lu
Vilma Lu Muaj më parë
Vec sa i kokoleps me shume Artani se seshte budall merr leftat x ato qe duhet te thote... 😉
Idajet Halili
Idajet Halili Muaj më parë
@Albox 39 meso nje cike elenika dhe ti😝😝😝🤦🤦🤦
Albox 39
Albox 39 Muaj më parë
Lekt esht ne shqip nuk thomi lefta
fredi guci
fredi guci Muaj më parë
o fisqima sa vritet njeri direkt e boni trafikant droge edhe ai qe shet ndonji gram e boni trafikant ikni o ju qifsha ropt ty mer moterqir me gjith ket karen qe nuk i pushon goja
old castle
old castle Muaj më parë
Ky qan hallin e Dritan Dajtit se perse u fut ne kurth nga ky Behari duke e shitur te policia e shtetit . Ky eshte funderine mor ti , ky eshte klysh i vertete. Nese Behar Sofia ka dhene info te policia e shtetit kunder Dajtit atehere ai duhej dekoruar per sherbim te larte ndaj shtetit dhe ligjit .
Lulzim Katuci
Lulzim Katuci Muaj më parë
O ti gazetare sa fol ti ta can trapin slen te tjeret te flasin mbylle ate Buc
Niku Lala
Niku Lala Muaj më parë
Qepe halen dhe degjo moj llahinge dreqi
Ermisa Rama
Ermisa Rama Muaj më parë
O zot o alla o zhezu o sa zoter ka.Ndimoni kete gazetare se na e shpifi eshte si kur te ze diarrea qe duket sikur ska mbarim dhe kjo sle ta mbarosh fjalin
old castle
old castle Muaj më parë
O Tan klyshi , thuaj te verteten qe di ti dhe mos u largo nga pista kryesore . Iku Qazimi i Iranit (kasem sulejmani) , iku dhe ky trapi qe kishte lidhje me te .
Ken Ken
Ken Ken Muaj më parë
Y
Elidon Jaku
Elidon Jaku Muaj më parë
Artan hoxha eshte Cia Albanese
Luan Shehu
Luan Shehu Muaj më parë
S
G Production
G Production Muaj më parë
Hahaha sa out kjo gazetarja do te bej si e pregatitur e gojes dhe ben zhurem kot me pyetje retorike hahahahaha ...kurioz jam e shikon veten pas emisionit kjo profesoresha
Ken Ken
Ken Ken Muaj më parë
Jùú
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3 mln
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06
Top 10 Craziest Concept Cars 2019
20:57
Supercar Blondie
Shikime 28 mln
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3 mln
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Menya 2 e Iftarit , Plot Shëndet dhe Bereqet 🤲🤲🤲
10:36
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 76 mijë
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Ronela Hajati
Shikime 273 mijë
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,4 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 351 mijë