Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

  Shikime 924,967

ArkivaShqip

3 muaj më parë

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7HuByuO30kOwMKMI2ddAmd
iTunes: alpost.info/mine/icSlrYurpGLIc6c/video

Komente
Tefta bravo efif mehlih arzu Zogaj
Tefta bravo efif mehlih arzu Zogaj 8 ditë më parë
Bravo cuna na kënaqet
Jurgen Patos Jurgen patos
Jurgen Patos Jurgen patos 17 ditë më parë
Jeni te papara djema bravo🌴🌴
Di Ana
Di Ana 19 ditë më parë
Çfar këngë është kjo .?? 🙏🏻
arjana uruci
arjana uruci Muaj më parë
Jeni shume te mbrekullushem bravo
Melina Zanai
Melina Zanai 2 muaj më parë
Ju ruajt zoti 🙏🙏🙏🥰🥰🥰na kenaqni cdo dit me kengt tuaj 🥰🥰🥰
Irena Mato
Irena Mato 2 muaj më parë
😍😍
Matilda Balla
Matilda Balla 2 muaj më parë
Shume kenge e bukur...Bravo 😊
Saqine Muhaj
Saqine Muhaj 2 muaj më parë
Zera perfekt ! Sidomos Renato ♥️
Luto Denaj
Luto Denaj 2 muaj më parë
Këngë të kënduar nga Populli,me përkushtim Edashuri eshumë të Goditura të përshtatu ra,sipas krahinave. Komunitet shqiptar Është thesar ipa Shteruar,kush meret Me këngë i gëzoft Zemra !!
Jetmir Vlore
Jetmir Vlore 2 muaj më parë
Zjarr cunat e fierit
Marion Kameri
Marion Kameri 2 muaj më parë
❤️❤️🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
essa
essa 2 muaj më parë
Shume e bukur bravi jeni super 👍🌟
dorela memaj
dorela memaj 2 muaj më parë
Bravo cuna na kenaqet jeni m t miret .ju jeni artistet me t mir t fierit krenohemi m ju suksese n kenget e tjra presim kngen e radhes ..☺
Elvisa Tsobai
Elvisa Tsobai 2 muaj më parë
Super kolazh bravo grupi👏👏
Shqiponja Stefa
Shqiponja Stefa 2 muaj më parë
Braviiiiiiiiiiiiiiiii
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 2 muaj më parë
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Guri Beqiraj
Guri Beqiraj 2 muaj më parë
Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna
Lela Lela
Lela Lela 2 muaj më parë
SUKSESE!
Daniel Aris 2
Daniel Aris 2 2 muaj më parë
Bravooo shume bukur.
Romeo Ruka
Romeo Ruka 3 muaj më parë
Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏
John Cina
John Cina 3 muaj më parë
SUPER DUPER KENG
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka 3 muaj më parë
👏👏
Aristo bezhanic947
Aristo bezhanic947 3 muaj më parë
Super🔥🔥
Maria Zeneli
Maria Zeneli 3 muaj më parë
Super 😍😍😍😍
Enny Thiago
Enny Thiago 3 muaj më parë
Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret
Nertil Zeneli
Nertil Zeneli 3 muaj më parë
Ka lezet kshu🔥🔥🔥
Toni Klintoni
Toni Klintoni 3 muaj më parë
Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱
Ledjan Roci
Ledjan Roci 3 muaj më parë
Bravo çuna ju pershendes...
Jeta Cala
Jeta Cala 3 muaj më parë
Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏
KIDDA LOVE0
KIDDA LOVE0 3 muaj më parë
Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Dalip Salliu
Dalip Salliu 3 muaj më parë
Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥
Elisabeta Metushi
Elisabeta Metushi 3 muaj më parë
No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟
Denada Oparaku
Denada Oparaku 3 muaj më parë
Super jeni me te miret 🥰
Arentina Gjoni
Arentina Gjoni 3 muaj më parë
Jeni me te miret 🥰
Laura Laura
Laura Laura 3 muaj më parë
Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍
Nurie Agaraj
Nurie Agaraj 3 muaj më parë
Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏
Bruna Banushi
Bruna Banushi 3 muaj më parë
👏👏👏👏
lida lazaj
lida lazaj 3 muaj më parë
Si gjithmon gjiganda bravo cuna
Sokol Kararaj
Sokol Kararaj 3 muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥✌
Myftarago Lorena
Myftarago Lorena 3 muaj më parë
Super na kenaqet
Kristo Marku
Kristo Marku 3 muaj më parë
Jeni me te miret 😍
Redian Xhafaj
Redian Xhafaj 3 muaj më parë
Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!
Ili Osmanaj
Ili Osmanaj 3 muaj më parë
Sukse me teja
Joana Koro
Joana Koro 3 muaj më parë
Ju lumt goja
Keli Keli
Keli Keli 3 muaj më parë
Bravo SUKSESE cuna
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra 3 muaj më parë
Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟
Xhezo Eml
Xhezo Eml 3 muaj më parë
Shume kenge te bukura suksese cuna
Bebi Bebi
Bebi Bebi 3 muaj më parë
Bravooo
elvi elvi
elvi elvi 3 muaj më parë
super keng suksese
PewPew Albo
PewPew Albo 3 muaj më parë
Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥
ff saker
ff saker 3 muaj më parë
Super I malli Bardhi Naka
Amoremio Syzana
Amoremio Syzana 3 muaj më parë
Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍
Astrit Meidani
Astrit Meidani 3 muaj më parë
Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee
ARMAND LLUSHA
ARMAND LLUSHA 3 muaj më parë
Po Endrin ku e keni
Klejdiseiti Klejdiseiti
Klejdiseiti Klejdiseiti 3 muaj më parë
Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj
Astrit Meidani
Astrit Meidani 3 muaj më parë
Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte
Erion Majko
Erion Majko 3 muaj më parë
Shume e bukur kjo kenge o cuni
Albi Cakaj
Albi Cakaj 3 muaj më parë
Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥
Ilir Gjoncari
Ilir Gjoncari 3 muaj më parë
Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍
Arif Bala
Arif Bala 3 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
CECILIA AYALA
CECILIA AYALA 3 muaj më parë
Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘
Elidon Brakai
Elidon Brakai 3 muaj më parë
Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket
Flori Caushi
Flori Caushi 3 muaj më parë
Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥
Vullnet LAMAJ
Vullnet LAMAJ 3 muaj më parë
Shum bukur bravo cuna..
Eriselda Selda
Eriselda Selda 3 muaj më parë
Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte
Anxhela Abazaj
Anxhela Abazaj 3 muaj më parë
👏👏👏👏👏
Regiela Kastle
Regiela Kastle 3 muaj më parë
Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE 3 muaj më parë
Fieri brravo
Vlore
Vlore 3 muaj më parë
Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng
Tila Tila
Tila Tila 3 muaj më parë
Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj 3 muaj më parë
Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime
Ana Taullaraj
Ana Taullaraj 3 muaj më parë
😍😍😍👏👏
Matilda Xhardja
Matilda Xhardja 3 muaj më parë
💃🙃
Enkileda Cakaj
Enkileda Cakaj 3 muaj më parë
Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏
Andrea Prifti
Andrea Prifti 3 muaj më parë
Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
romeo bida
romeo bida 3 muaj më parë
Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo
Argyro Vasili
Argyro Vasili 3 muaj më parë
Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟
Jetmir Musagalliu
Jetmir Musagalliu 3 muaj më parë
Bravo cuna
Erlind Meraj
Erlind Meraj 3 muaj më parë
Bravo
amore Arce Award
amore Arce Award 3 muaj më parë
Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌
Bledar Pane
Bledar Pane 3 muaj më parë
Njesha bravo
Enver Demalia
Enver Demalia 3 muaj më parë
Suksese te metejshme
Doni Doni
Doni Doni 3 muaj më parë
Legjend çunat nga patosi
Dorela Cela
Dorela Cela 3 muaj më parë
Bravo cuna
Drita Bulla
Drita Bulla 3 muaj më parë
Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥
Dj Nikolla
Dj Nikolla 3 muaj më parë
Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.
Teuta Gjeka
Teuta Gjeka 3 muaj më parë
Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙
Ermir Mecaj
Ermir Mecaj 3 muaj më parë
Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese
Klajdi Koromonaj
Klajdi Koromonaj 3 muaj më parë
Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱
Rezo Rezo
Rezo Rezo 3 muaj më parë
Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤
Sonila Shehajjj
Sonila Shehajjj 3 muaj më parë
Shum bukur bravo
refit nuhaj
refit nuhaj 3 muaj më parë
Suksese çuna Jeni më të mirët
Lorimeti Hazizaj
Lorimeti Hazizaj 3 muaj më parë
👏👏
O bektash
O bektash 3 muaj më parë
Bravo djema👏👏👏
Ladii Danaj vizion plus
Ladii Danaj vizion plus 3 muaj më parë
Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Eneida Ruçi
Eneida Ruçi 3 muaj më parë
💥💥💥💥
Mikel Harizi
Mikel Harizi 3 muaj më parë
Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .
ZacharyZaxor
ZacharyZaxor 3 muaj më parë
Bravo
maria kola
maria kola 3 muaj më parë
Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻
Kleo Blloshmi
Kleo Blloshmi 3 muaj më parë
Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎
Art Prenga
Art Prenga 3 muaj më parë
Jeni me te miret
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
02:53
Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)
1:41:27
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,4 mln
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 16 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Alternative - Kolazh Jugu (Official Video 4K)
08:08
Alternative Official
Shikime 2,4 mln
Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)
06:42
Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)
03:26
Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
03:22
Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)
15:49
Aurela Gace
Shikime 799 mijë
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,4 mln
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 16 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,2 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 31. Bölüm🏹
2:21:42
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,3 mln
Superheroes Saves The Pregnant Girl
0:37