Aferdita Demaku ft Dona & Pimi Janova - Ma knaq shpirtin djali e qika (Fmija Jonë)

  Shikime 110,641

Aferdita Demaku

Muaj më parë

Linku i kenges origjinale "Fmija Jonë"👇👇👇
👉👉alpost.info/mine/nZvHuJ3Og3m6e6s/video
Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Aferdita Demaku on...
FB: smarturl.it/AferditaDemakuFB
IG: smarturl.it/AferditaDemakuIG
Subscribe: smarturl.it/AferditaDemakusub

© & ℗ Aferdita Demaku & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
Qendresa.bahtiri Qendresa.bahtiri
Qendresa.bahtiri Qendresa.bahtiri 20 ditë më parë
😎😎😎😎😎😍😍😍😍😍😍😍
Dashi Cajkri
Dashi Cajkri 27 ditë më parë
O ti kesh me jet
Ibrahim Ramadani
Ibrahim Ramadani 27 ditë më parë
Shumee shumee ju duam e gjithe familja ime nga gjermania kosova zvicra e amerika 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ibrahim Ramadani
Ibrahim Ramadani 27 ditë më parë
Nje familje shumee e bukur shumee e mrekullushme Allahu ju rujt prej synit keq mashalla 🧿🧿🧿🧿🧿❤❤❤❤🧿⚘⚘⚘⚘⚘🙏🙏🙏🙏
aola wili
aola wili 27 ditë më parë
Mashalla aferdit ishalla iki me ymer e me na fak si djalin si qiken mashalla ju koft jeni familje e merkulushme 🙏🤲
Fari Sulejmani
Fari Sulejmani 27 ditë më parë
Zoti ju rujt qofshi gjithmonë të lumtur Vuajtet dhe lotet e nënave Shqiptare nuk ndalen asnjher 🥲❤️ ju pershendes nga Hollanda
Mimi Moza
Mimi Moza 28 ditë më parë
Allahu ti rujt evlad Aferdit te pershendes nga Prizreni ❤❤👍
wnnalis cioov
wnnalis cioov 28 ditë më parë
Syri keq mos ju paft kurre zoti🤲 ju rrujte nga e keqja jeni family te mrekullueshem 👍👏❤❤
KUZHINA SHKENDIJES
KUZHINA SHKENDIJES 29 ditë më parë
I paq me shendet dhe jete te gjate femijet
Erlinda Ela
Erlinda Ela Muaj më parë
Gjith jeten te këndoft Zemra,e Adhuroi dhe dua aq shum Aferdiat Demakun,se kur ja ndegjoi zërin ma zbut shpirtin😚😚😚😚
valjeta lukaj
valjeta lukaj Muaj më parë
Te kndoft zemra gjithmon nje kenge e mrekullushme respekt 😍🙏
Ve Ka
Ve Ka Muaj më parë
O kendofsh gjithmon ne gezim
Fatmir Martinaj
Fatmir Martinaj Muaj më parë
Ti rujt i madhi zot
Aferdita Demaku
Aferdita Demaku Muaj më parë
Linku i kenges origjinale"Fmija jonë"👉alpost.info/mine/nZvHuJ3Og3m6e6s/video👈
Aleksi Aleksi
Aleksi Aleksi Muaj më parë
Te lumt ajo goj aferdita me gjith femit etu sa bukur kendoni 🌷🌷🌷☀️
beni beni
beni beni Muaj më parë
Qofshi gjithmon te lumtur dhe ju kendoft zemra gjithmon💖💖💖
kosov m.f
kosov m.f Muaj më parë
Amin ishalla o zot ☝️🙏🤲❤
Sevdaim Sadrija
Sevdaim Sadrija Muaj më parë
Som bukur 🥰😘
Viva Kommentar
Viva Kommentar Muaj më parë
Ju këndova zemra shum bukur dhe mrekullueshme me këndu nan e bi e djal në shtepi Respekt ✌️Si gjithmon
Albana Kryeziu
Albana Kryeziu Muaj më parë
Mashallah ishalla me jetë gjatë lumturi qofte gjithë jeten me Prindritë
Valbona Shkreli
Valbona Shkreli Muaj më parë
Sa bukur 🌟🍀👌
Ukaj Shpresa
Ukaj Shpresa Muaj më parë
Marshalla zoti ju rujt ❤️ ❤️ ❤️
Zylfije Jusufi
Zylfije Jusufi Muaj më parë
Mashalla zoti ju rujt jeni famile shum e mir ishalla zoti ju run ishalla gjdo famile e gzon gjdo famile me femi kush ikah zoti jav rujt kush si kah zoti ja fal anin 👐🙏🙌🙏👐👐🙌
ArtaDita Forever07
ArtaDita Forever07 Muaj më parë
🙏🙏❤️❤️❤️🙏🙏
Pavlin Frroku
Pavlin Frroku Muaj më parë
Jeni te mrekullushem Zoti ju rujte kush ju paste inate keshtu ju pafte per dite e per nate
ah ah
ah ah Muaj më parë
Si gjithemone aferdite e madhe je..mashalla fmit..harmoni paq gjithemone se jep mesagj te mire..love from Sweden..
Ariana Grande
Ariana Grande Muaj më parë
Lumturi paqi gjithmone. Kenget e tua kur i nigjoj shpirtin ma kenaqin ju duaaaaaaaa
Lina Zeqiri
Lina Zeqiri Muaj më parë
❤❤
Aksa 21po do e shikoj
Aksa 21po do e shikoj Muaj më parë
O MashaAllah
Arsa Begaj
Arsa Begaj Muaj më parë
Aminn ishalla krejt ata qe nuk kan fmi zotii ju jepp e ju ngroh shpirtin
Le Ricette Del Nonno
Le Ricette Del Nonno Muaj më parë
Ju kendoft zemra o zot mbushe plot me femij dhe dashuri cdo shtepi amen o zot
Kristina Nikollbibaj
Kristina Nikollbibaj Muaj më parë
Zemra ju gezofte 👍🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Dard Krasniqi
Dard Krasniqi Muaj më parë
Zoti ju rujt far familje❤
Mama Mama
Mama Mama Muaj më parë
Ma mira je. Ishalla ju run zoti. Shum kam qef mi ni keng te tua. Bravo. Respekt
Adnan Krasniqi
Adnan Krasniqi Muaj më parë
Rrofshi u gezofshi
Nexhat Dina
Nexhat Dina Muaj më parë
Bravo ju qoft ju lumt jeni ma te mirt❤❤❤
Linda Linda
Linda Linda Muaj më parë
Allahi ti rujt ashtu Ethe une ikom dy evlad Allahi me ka gzu me evlad qik e djal kush ika Allahi ja rujt aj qe sika Allahi jav falt Amin ☝️☝️☝️☝️☝️
Gresa Hoxha
Gresa Hoxha Muaj më parë
🥰🥰🥰🥰
Besnik Topi
Besnik Topi Muaj më parë
👏👏👏🙏
Serbeze Alimehaj
Serbeze Alimehaj Muaj më parë
Aferditen e duam shume si kengetare, edhe femijet i ka siq eshte vet e mire.
Imeri Shpenza
Imeri Shpenza Muaj më parë
Mashalla Afrdita ipatsh me jet tqjat inshallha zoti jurujt inshallha 🤲😘😘😘
Melek Ljimoni
Melek Ljimoni Muaj më parë
Valla si zemra ngat nanes Allahu ju rujt inshallah se valla boll na ka mar malli me kon ngat e me ja prek doren nanes q😔😭😔😭
wnnalis cioov
wnnalis cioov 28 ditë më parë
gjithmon 🙏🙏🙏💖💖💖💖
Zejnie Uka
Zejnie Uka Muaj më parë
Ju knaqt zoti treve
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi Muaj më parë
🤗🤗😍😍👌☝
Bajram Lamaj
Bajram Lamaj Muaj më parë
Urime dhe Matshallah Zoti ju bekofte dhe drite e paci jeten🙏🙏🙏
Flore Berisha
Flore Berisha Muaj më parë
❤❤💙⭐⭐⭐👏👏👏
Iliriana Alikaj
Iliriana Alikaj Muaj më parë
Zoti ju bekoft ishalla. Marrshalla Aferdita nje famiglie e completume..
Νορα Σαντρια
Νορα Σαντρια Muaj më parë
Ti rujte zoti qofshi jetegjate e te lumtur gjirhmone 🙏🙏💥💥
Maria Metane
Maria Metane Muaj më parë
Ju lutet gaja Amin ishalla rrespeket
Ebubeker Osmani
Ebubeker Osmani Muaj më parë
Ne kto dit Ramasani jemi merzitur boll per familjaret ton zoti ju gzoft me krejta te mirat lum t Aferdita per kto dy fmi zoti ju ruajt nga e kecja dhe qofshi gjithmon bashk ju duam
Sadije Fera
Sadije Fera Muaj më parë
Zoti jurujt Aferdita fmit ike si drita ❤❤❤🤲
Juli Juli
Juli Juli Muaj më parë
O zot syt me lot mi mbushe me kte kenge dhe un kam elhamdulilah nje vajze dhe nje djale ju ruajt zoti sukese pacit ❤️❤️🤲🏻🤲🏻
aola wili
aola wili 27 ditë më parë
Ju këndova zemra shum bukur dhe mrekullueshme me këndu nan e bi e djal në shtepi Respekt ✌️Si gjithmon
Liti Berisha
Liti Berisha Muaj më parë
Syri keq mos ju paft kurre zoti🤲 ju rrujte nga e keqja jeni family te mrekullueshem 👍👏❤❤
Gjakova 20
Gjakova 20 Muaj më parë
Ska dhurat me te bukur. Se femit jan shpres motiv i jetes femia ta knaq zemren 🙏🙏🇦🇱🇨🇭
Elbasane Krasniqi
Elbasane Krasniqi Muaj më parë
I paq me jet te gjat ❤❤❤na emcjoneve te duam shummm je ⭐⭐⭐🌺🌺🌺❤❤
labinot shaqiri
labinot shaqiri Muaj më parë
Mashalla ju shkoft mbar perher
Sara
Sara Muaj më parë
Ah sa me lakmut afer nanes, une jetoj me gurbet dhe nene time qe dy vite nuk e kam par shume kam mall per te, Allahu inshallah na i ruan nenat kudo qe jan!🥰🤲
Melek Ljimoni
Melek Ljimoni 28 ditë më parë
Amin inshallah 🤲🤲
Melek Ljimoni
Melek Ljimoni Muaj më parë
Edhe mu valla mka mar.malli njet si ty qe dy vjet se kam.pah hajt inshallah Zoti na mundesoft me shku tash veres inshallah mos ta nin se ka plot si na qe na mungon malli nanes babes 😔😔😔
Silvana Mullahi
Silvana Mullahi Muaj më parë
Lumi per ate qe ka vajza 😢😢💔Zoti i ruajt femijet tane... Zoti i gezofte te gjithe prinderit me femi 🤲❤
Albana Kryeziu
Albana Kryeziu Muaj më parë
🙏🙏🙏
Lila Bytyci
Lila Bytyci Muaj më parë
Ishalla Edhe ty mi qik
Rifat Osmani
Rifat Osmani Muaj më parë
Allahu ju knaqt gjithomn😘😘😘
Suzana Farizi
Suzana Farizi Muaj më parë
Mashallah sa bukur
Arbana Armand Kastrati
Arbana Armand Kastrati Muaj më parë
Mashalla zoti ju rujt❤🙏😘
Lula Prifti
Lula Prifti Muaj më parë
Te uroje nga zemra gjithe te mirat e kesaj bote SA bukure Respekte 💖💖💖
Begie Ahmetaj
Begie Ahmetaj Muaj më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤👸👸🤴🤴💑💑💞💞
Donika mekshi
Donika mekshi Muaj më parë
Ju kendofte zemra gjithmon 😘😘😘😘😘😘
Fred Pjetri
Fred Pjetri Muaj më parë
Marshalla zoti ju rujte e ju bekofte me cdo tmir e atyne ce skan fmi zoti jau gzoft prehnin e ato ce i kan zoti jau rujte e jau gzoft zemren per uladin aferdita zemra te kendoft gjithmon 🙏🙏🙏💖💖💖💖
Fred Pjetri
Fred Pjetri Muaj më parë
💖🙏
mexhide bytyci
mexhide bytyci Muaj më parë
Zoti ju rujt 🙏
Neta B
Neta B Muaj më parë
Paqit gjithmon lumturi
Xhorxhia Elezi
Xhorxhia Elezi Muaj më parë
Keta Jane kengetare qe kendojne me mire live se play back bravo 😍😍
kreshnik sadikaj
kreshnik sadikaj Muaj më parë
Shum shum bukur megjathate edhe emocjonuse ju lumt Rrini meshendet
Bekim Gashi
Bekim Gashi Muaj më parë
ALLAHU JU SHPERBLEFT ME TE MIRA PERSHENDETJE NGA AUSTRIA ADONIS E AGON GASHI ALINA E AGNESA GASHI JENI SHUM TE MIR BRAVO ❤❤❤
Nazë U
Nazë U Muaj më parë
Zemra ju gezofte bashke, e kurr kenga mos u ndalt🙏🏻
shake Kuqi
shake Kuqi Muaj më parë
Amin
Niceynice00
Niceynice00 Muaj më parë
Zoti ti ruaj gjith femit dhe zoti thju japi ature qe skan si cili prinder te shegoj dashurin te nje femijes suksese shum bukur duken si githmon nje peshendetje nga America 🤗🤗
Sonila Hykaj
Sonila Hykaj Muaj më parë
MashaAllah MashaAllah Zoti u rujt 🤲🤲🤲
Sahit Muzliaj
Sahit Muzliaj Muaj më parë
Mashalla zoti ju rujt aferdita je yll i muzikes te knoft zemra gjith per lumturi
bardhec Uka
bardhec Uka Muaj më parë
Oj aferdit ti veq kendon pdr pare vet ke shum pak fmi ti eki lan motren pa moter vallan pa vlla fmija tu gjith mon jan te vetmum pa vlla pa motr le ate veq kendon per leklama zoti ta rujt ket djal ishalla se ndegjon ty ju ve keni ngajt me uba me fam une pa pun qaq te madh ikam kater fmi 3 vajza dhe mat voglin djal nuk indrroj me pasunin ekrejt botes pak zor mi rrit pö kalohen sod ikam dy infermjere te dipllomume etjere ne shkoll kur isho me behet zemra mal .
kosov m.f
kosov m.f Muaj më parë
@Aferdita Demaku amin ishalla te lumt goja allahi ti ruft fmin mashalla si yll i ke ☝️🙏🤲
bardhec Uka
bardhec Uka Muaj më parë
@Melissa Karaqica une mendo mir nuk ekam pas per djal apo vajz por ne testin e saj esht te mbushet shpija fmi une ikam shkru motren pa motr vllan pa vlla ika veq dy fmi eje shpija plot .
Melissa Karaqica
Melissa Karaqica Muaj më parë
@bardhec Ukawow bash ti sen nuk paske thane!!! Ti veq kqyre qka ke shenu vet , edhe pyte vehten diqka!!!! Po ti qe e paske fmiun tan te Katert Djal!! Pse nuk vazhdove ???? Po te ishte djali fmiu yt i dyt nuk i kishe 4 fmi sod, si shqiptari qe deri sa ti lind djali 3 vajzat nuk kan pas vler!!!!!! Vetem te ne ndodh kjo, 10 Vajza me ju fal Zoti prap nuk jan te knaqur deri sa te ju lind nje djal!! Gjynah me gjyku njerzit , e Sidomos Aferditen me familjen e saj qe jan shembull i Mir si per femijet tone si Nanat kah do qe jan let Marrin msim se si Duhet te Rritet fmija dhe Edukohet,!!!
bardhec Uka
bardhec Uka Muaj më parë
@Aferdita Demaku jo valla djalin ekam mbas vaszav bili edhe ate ne mosh te shtyar mbas 47 veq mos mi len motrat pa vlla deshti zoti ma fali edhe ti zonja aferdita dy fmi mu mdoken pak esht dhunti e zotit por ke pas mundesi megjeth kur endegjova kengen tende shumshum kujdes tekstin ekengv por djali yt shum mu dhimt me gjeth se esht pun ejuja por si kengtare shum kam respekt .
Aferdita Demaku
Aferdita Demaku Muaj më parë
Zoti ti ruajt ty dhe gjithe femijet e botes e Zoti ju falt dhe atyre qe skan🙏! Ndersa keto fjalet tjera qe i ke than per mua jane paragjykime tua si njeri i ditur e ne fakt s'po din por po ke qejf me than diçka. Edhe ti tash po dashka edhe nje djale me pas me ja ba edhe nje vlla sipas teje...Kur don me shkru e me than diçka mendo mire a ke naj baze, a ke naj arsye a vetem me ra ne sy. Kerkoj falje por mua mu duke i pa kuptim ky shkrimi juaj!
Erol Kır
Erol Kır Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👸👸🤴🎼🎶💯
Mejreme Drugzani
Mejreme Drugzani Muaj më parë
Mashallah 💞💞
Aferdita Dakaj
Aferdita Dakaj Muaj më parë
Mashalla aferdit ishalla iki me ymer e me na fak si djalin si qiken mashalla ju koft jeni familje e merkulushme 🙏🤲
Elhomdylilah
Elhomdylilah Muaj më parë
Amin
Nexhmije Ahmpppeti
Nexhmije Ahmpppeti Muaj më parë
Si yjee
Mark Gegaj
Mark Gegaj Muaj më parë
😍😍🤩🥰🥰🥰🌹🌹👏👏👏🙏🙏🙏
Zymrije Fetahi
Zymrije Fetahi Muaj më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ana Ferati
Ana Ferati Muaj më parë
Ju lumte goja 😍😍
Njomza A
Njomza A Muaj më parë
Ishalla 🙏❤️
driton kelmendi
driton kelmendi Muaj më parë
mashalla zoti ju rujti gjithve🙏👑❤️❤️❤️👑👑❤️🙏🙏🙏
Krisztina Grabanar
Krisztina Grabanar Muaj më parë
♥️♥️♥️😘
Anjeza _
Anjeza _ Muaj më parë
🤲🤲Inshallah
kushtrim trimi
kushtrim trimi Muaj më parë
🌺🌺🌺
kushtrim trimi
kushtrim trimi Muaj më parë
mashalla 🌷🌷🌷
merita Bytyqi
merita Bytyqi Muaj më parë
Mashalla ju kofte 🧿🙏🤲
LOLA ASMR
LOLA ASMR Muaj më parë
Mrekulli ♥️♥️♥️♥️Zoti ju Bekoft ♥️ Teper bukur me ju Pa ♥️♥️♥️
hallo Hallo
hallo Hallo Muaj më parë
Zoti Madh plotsojav ket deshir atyre qe nuk kan Fmi Amin ❤❤❤ Aferdita ti je ni mrekulli 😘
Esmeralda Kula
Esmeralda Kula Muaj më parë
Amin O Perendi
Lumnije Selimi
Lumnije Selimi Muaj më parë
Po valla qashtu esht ishalla zoti ju jep atyve qe skan o zot ,se un vet jam kan 10 vjet po um gzoj zoti mi dha dy ylla qe mu ka mbush shpija ishalla zoti jav plotson deshiren atyve qe ka nevoj.
Vitore Beqa
Vitore Beqa Muaj më parë
🙏🙏🙏🙏
giorgio rossi
giorgio rossi Muaj më parë
A jan femit e tu zoti ju ruejt shum bukur 🥰🥰🥰
1234 hallo
1234 hallo Muaj më parë
Mashalla zoti va plotsoft xhith deshirat qe keni nejet Aferdita tedun shumica shqiptae Ty e per femite tu dihet qe tedun ju uroj tekeni shendet Lumturi suksese xhith temerat nejet per shum vite 🌟
Rion Hysenaj
Rion Hysenaj Muaj më parë
Mashallah zoti ju rujt e ju gezoft te gjitheve🥰😍❤
ana l
ana l Muaj më parë
Zoti ju rujte shum te mire jini
Liza rraqi
Liza rraqi Muaj më parë
😍😍🙏🏼🙏🏼
Helena Gashi
Helena Gashi Muaj më parë
Mashalla zoti ju rujt 🙏❤😗😗😗
Makbulemurati Makbulemurati
Makbulemurati Makbulemurati Muaj më parë
💔💔💔💖💖💖💖💙💙❤
Makbulemurati Makbulemurati
Makbulemurati Makbulemurati Muaj më parë
💚💚💖💖💕💕💓💓💜💜
l
l Muaj më parë
❤❤❤
Aferdita Demaku - Fmija jone (Official video 2021)
03:25
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,7 mln
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
Shikime 1,3 mln
Shyhrete Behluli - Jeta me art
04:32
Shyhrete Behluli
Shikime 306 mijë
Pimi Janova - Zemra mu ka ngri ( Prod.by Bini Diez)
03:01
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,7 mln
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
Shikime 1,3 mln
Coke and Mentos Explosion! #shorts
0:22
AnthonySenpai
Shikime 122 mln
Roll a 7, Win $10,000
0:27
MrBeast Shorts
Shikime 2,5 mln
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,2 mln