72 ore para vdekjes! Çfare shikon njeriu? Pse disa njerezve ju shfaqen te afermit qe kane vdekur?

  Shikime 607,794

Elvis Naçi

5 muaj më parë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
Genta Mitrushi
Genta Mitrushi 42 minuta më parë
babi im ne kohen qe dha shpirte derdhi lote😢😢😢
Victoria Paloka
Victoria Paloka 9 orë më parë
Eshte shume e vertet se pak para vdekjes fillojne te flasin me njerzit e afer qe kane vdekur perpara te njeten gja kane bere prindrit e mi 😭😭
Leonard Jakupas
Leonard Jakupas 3 ditë më parë
Amin zoti na falt gabimet
London london
London london 14 ditë më parë
Ore lere patricen ke argument me kuran ose me hadithe mos ja fut pordhes se kjo nuk ka fare me fen islame feja islame iken me kuran dhe sunset e Muhamed it dhe hadithete e Jo me pordhet e doktoreshes
Rafaela Kaci
Rafaela Kaci 15 ditë më parë
Zoti na falte😢
mafia yt
mafia yt 17 ditë më parë
ALLAH UKBER 🕋❤🤲
Gazmend Piro
Gazmend Piro 17 ditë më parë
Amin amin 🤲🤲🤲🤲
Gazmend Piro
Gazmend Piro 17 ditë më parë
Amin amin 🤲🤲🤲🤲
Franceska Shenjtolli
Franceska Shenjtolli 20 ditë më parë
8i8
Vera Muho
Vera Muho 20 ditë më parë
o allah na ben te vdesim me iman duke thene lailahe ilallah dhe na bashko me te dashurit me xhenet ferdevsit
Dee Palmer
Dee Palmer 21 ditë më parë
Please allow for English subtitles. Thank you so much!
Spejtim Llapi
Spejtim Llapi 23 ditë më parë
Elhamdurilla
SStudjo Sstudjo
SStudjo Sstudjo 24 ditë më parë
O Allah te qofshifm fal na fal per cdo gabim qe kemi ber
Elena Balla
Elena Balla 28 ditë më parë
Shume e vertete babi im para vdekjes kishte 20 dite numeronte ditet dhe pyste cdo dite cfare dite eshte sot. Dhe diten e fundit i thote mamit sot do te bej pak rremuje ne shpi do keshe shum njerez por ma bej hallall i thote kerkoje hallall para se ti dilte shpirti.
rosa Imed
rosa Imed 18 ditë më parë
😭😭😭 kur kujtoj ate dite o zot me mire te shihja vdekjen time ,,si i kemi percjelle ATA prinder,,,😭😭😭
Mattsun
Mattsun 29 ditë më parë
Zot na fal gamimet tona:(😣😥😣😥😣😌😌😦😦😭😧😧😧
Mattsun
Mattsun 29 ditë më parë
Aminn
Faton Vataj
Faton Vataj Muaj më parë
Gjyshim ka fol me nanen e vet pre nuk e kena dit se qfar po fol sepse ajo kishte dek mot 😩😩
Dion Maliqi
Dion Maliqi Muaj më parë
0
Claudia Stephan
Claudia Stephan Muaj më parë
Njeriu kur vdes nuk degjon nuk shikon nuk shkon diku shpirti .nuk ben asgje per Perendin ai eshte ne nje gjum te thell .
Original VideoTM
Original VideoTM Muaj më parë
Mallkimet Shqiptare : alpost.info/mine/n5vIvp_RmquyZGg/video
Enrik Rushan
Enrik Rushan Muaj më parë
Kisha gjyshen 100 vjet dhe kujtonte burin shpine njerez qe kishin vdekur sikur I takonte e bisedonte me ta sh e vertete
Enrik Rushan
Enrik Rushan Muaj më parë
Po e vertete
Rruga Hyjnore
Rruga Hyjnore Muaj më parë
Ç’ndodh me shpirtin pas vdekjes alpost.info/mine/hKuzznbYkIeupWg/video
Avdulla Gashi
Avdulla Gashi Muaj më parë
Muzika osht haram ne islam
Avdulla Gashi
Avdulla Gashi Muaj më parë
@Den Isa ka sa te dush na e kem plan programin e jetes sikur ni shtet nese nuk ka ligj nuk funksionon si duhet.
Den Isa
Den Isa Muaj më parë
A keni ndonje gje juve qe seshte harram? Ndaj kendojne hogjat se eshte harram ...Pika ne koke juve me kto budalliqe...Shijoni morre jeten idiota
Besmir Koçia
Besmir Koçia Muaj më parë
All-llahu merr shpirtërat në momentin e vdekjes së tyre si edhe tek ata që nuk kanë vdekur dhe janë në gjumë, dhe ia pengon atij që i ka caktuar të vdes, dhe dërgon të tjerë deri në afat të caktuar. Këto janë, me të vërtetë, argumente për ata që mendojnë.(39:42)
Ed Ed
Ed Ed Muaj më parë
E vertet eshte ashtu shkuan alahu eshte I madh
Zonja Mretnesh
Zonja Mretnesh Muaj më parë
Oalla me bej te behem.banore e gjenetit
Merishah Dibrani
Merishah Dibrani Muaj më parë
O Allah mos na bej te vdesim ndryshe perveq se si musliman 🙏e na fal neve na i prano pendimet tona o rrotullues I zemrave o I plotfuqishem 🙏
Dituria Hyjnore
Dituria Hyjnore Muaj më parë
Hadith Madhështor Ebu Dheri transmeton se i Dërguari i Allahut {alejhi selam} ka thënë se Allahu i Madhëruar ka thënë: “O robërit e Mi! Unë ja kam ndaluar Vetes padrejtësinë, por e kam ndaluar atë edhe për ju, prandaj mos dhunoni njëri tjetrin! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni në humbje, përveç atij që Unë udhëzoj, prandaj kërkoni udhëzimin Tim, që tju udhëzoj! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të uritur, përveç atij që Unë e ushqej, prandaj kërkoni t’ju ushqej, dhe unë do t’ju jap! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të zhveshur, përveç atijë që unë e vesh, prandaj më kërkoni veshje, unë do t’ju vesh! O Robërit e Mi! Vërtetë, ju gaboni natën dhe ditën, kurse Unë i fal të gjitha mëkatet, prandaj më kërkoni falje, që t’ju fal! O robërit e Mi! Ju nuk do të arrini kurrë të bëni diçka që do të më dëmtonte, dhe as të bëni diçka që do të më sillte dobi. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhinët të ishin të devotshëm si zemra më e devotshme e njeriut, kjo nuk do ti shtonte asgjë sundimit Tim. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhindët të mblidheshin në një vënd, të më luteshin, e Unë t’jua plotësoja dëshirat dhe lutjet secilit prej jush, zotërimi Im nuk do të pakësohej as aq sa pakësohet deti kur del një gjilpërë. O robërit e Mi! Këto janë veprat tuaja, të cilat Unë i ruaj, i llogaris dhe ju shpërblej në bazë të tyre. Kush gjen mirë, të falenderojë Allahun, ndërsa kush gjen tjetër gjë, të mos fajësojë tjetër kënd veç vetvetes.”
Linda Tushi
Linda Tushi Muaj më parë
O allah ndihmoj prinderit e mij dhe na co ne xhehnet amin❤🤲
urbancity13
urbancity13 2 muaj më parë
Babai im na tha para se te vdiste po ik ne ate dynja 😭😭😢6 para se te vdiste😢😢😢💔
Lutfije Gjyshinca
Lutfije Gjyshinca 2 muaj më parë
O Allah mos ma mer shpirtin pa qen i knaqur me mua.. Ska te adhuruar tjeter perpos Teje qe je Nje dhe i Vetmi Krijusi i gjithqkaje qe frymon.. Elhamdulilah!
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka 2 muaj më parë
amin
aloneRedBull
aloneRedBull 2 muaj më parë
Esht e vertet sepse kusheririt te gjyshit tim i esht shfaqur vllau i vet qe ka vdekur
Original VideoTM
Original VideoTM 2 muaj më parë
alpost.info/mine/fZzdqKXCiarVpWw/video “MOJ E BUKURA MORE” /ATDHEU I HUMBUR
Mevlan Hajrullaga
Mevlan Hajrullaga 2 muaj më parë
Ishalla zoti na is fal amin🤲
Visho Osmenaj
Visho Osmenaj 2 muaj më parë
Amin
Klajdid Klajdid
Klajdid Klajdid 2 muaj më parë
Babai im ka nderruar jete 22 vite me pare me nje semundje te pa sherueshme dy javet e fundit te jetes se tij filloi te shfaqte disa anomali u ngrinte duke buzeqeshur dhe me thonte jan dy vajza (hyjni) ato me qetesojne dhimbjen qe kam ne gjunje, jane veshur nuse.Diten qe vdiq fliste me njerzit tan te vdekur ,duke i thirrur ne emra" me kujtohet si sot kur me tha po me ngren lart jan kater persona me te bardha kto nuk i njoh ne ate moment nderroi jete .E kam ngushelluar veten gjithmon me mendimin qe babai im ka hyr ne dyert e xhenetit.
Zoja Zoja
Zoja Zoja 2 muaj më parë
Mos leshoni shume za kur fflet
Leonard Xhelaj
Leonard Xhelaj 2 muaj më parë
Allahu e di
Jalec Vali
Jalec Vali 2 muaj më parë
Shume e cuditshme por dhe prekese njekohesisht😥
Nazmi Hasani
Nazmi Hasani 2 muaj më parë
A eshte ky kanal Islam a fantastiko shkencor. Ne si besimtar na intereson Kurani dhe Syneti qka thon per vdekjen e jo kuj ti teket me ba hulumtime . . Se keto i gjejm ne kuriozitete te gazetave tv e portaleve .
vizatime te bukura
vizatime te bukura 2 muaj më parë
Allahu eshte imadhe un e besoj ati zoti na broj 😇njeri duhet jemi gati per cod gje por duhet kemi fuqi 😭vellezer dhe motra 😊
ismete I
ismete I 2 muaj më parë
O ALLAH o ZOT i i gjithësisë na bej nga banorët e xhennetit na bashko me njerzit e mire me gjithë ymetin MUHAMMED. 🤲🤲🤲🤲🤲
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci 3 muaj më parë
Ozot na fal amin🙏🙏🙏
Zyra Memini
Zyra Memini 3 muaj më parë
??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ti sedin ,cfar behet as une dhe as nje ne bote.
Belikze Veliu
Belikze Veliu 3 muaj më parë
Zoti na falt gjunahet e tena amin
bella bella
bella bella 3 muaj më parë
🤲🤲🤲🤲
Renis Ibrahimi
Renis Ibrahimi 3 muaj më parë
Elvis naci allahu ju rujt nga cdo e kekqe
Renis Ibrahimi
Renis Ibrahimi 3 muaj më parë
O Allah i madh na i fal te gjitha gabimet
Esmeralda Esmeralda
Esmeralda Esmeralda 3 muaj më parë
A thu ky si flete ka provu. Budalliqe
Fatlum Adventures
Fatlum Adventures 3 muaj më parë
Mirëmrama Zoteri a kishit mujt me Instalu Kurani Shqip MP3 dhe me jep Vlersimin ne Play Store dhe ta shperndani Linkun. Faleminderit shum Allahu ju Shperbleft play.google.com/store/apps/details?id=com.deongames.radioshqip
Eja Eja
Eja Eja 3 muaj më parë
Babai im ka vdekur nga nje infrakte dhe te gjitha jane te verteta nje ore para se te vdiste mamaja e tij gjyshja jone i kishte thene se do te shkonin diku por babi i kishte thene gruaja dhe femijet e mi do ti mar mali nese vi ne ty gjyshja i kishte thene bir ata do te jene mire sepse ti do ti shikosh dhe ne ate moment babai im vdiq ne moshen 64 veçare ne jemi dy vellezer une jam12 ndersa vellai im eshte 10 keshtu ndodhi me fatin e babait tim allahau i falte lumturi dhe shendet te gjithe te dashurve te tyre AMIN
Tanushaj Gjemali
Tanushaj Gjemali 3 muaj më parë
Shumë e vërtetë ,babai im vdić nga kanceri ne pankreas dhe ai shkoi duke përmendur se po shkon po ikrn dikund dhe allahu e past mshiruar dhe bane banor te hjenetit dhe fale kur ta ringjall ate shpirte te bute dhe puntorë i tej zellshëm Amin..
Adi I
Adi I 3 muaj më parë
Para se me vdek gjyshja ime kur shkojshim me flejt shikojke ka ballkoni dhe thojke a po sheh ate grua aty jasht une shikojsha jasht po nuk shisha asgje dhe gjyshja ime i thoshte hajde brenda se ftoft dhe qenke zhveshur dhe paske nje femij me veti e ka te ftoft dhe u ndalke dhe une i thosha gjyshe po aty nuk esht askush gjyshja me thoshte prap a nuk e sheh ate grua jo i thash dhe pak u friksova dhe i thash naten e mir. Pas nje kohe te shkurt gjyshja ime nderroj jet ndoshta ka qen nena e saj qe ka par.
oljan tv bos
oljan tv bos 3 muaj më parë
on
oljan tv bos
oljan tv bos 3 muaj më parë
no plis
king E N E O
king E N E O 3 muaj më parë
Naten e vitit te ri pash babin te vdekur o ahllah me falr per mekatet Mia te lutem mos ma merrr babin
Martin Oshafi
Martin Oshafi Muaj më parë
Thjesht enderr esht ske pse merzitesh thon qe shtohet ymri ka jete gjatesi
Nazlije Sinani
Nazlije Sinani 3 muaj më parë
ccwep
Aleks Pondikati
Aleks Pondikati 3 muaj më parë
Vdekja vjen papritur o njerez te Allahut , eshte nje nga 5 gjerat e gajbit qe vetem Allahu e di , shikoni video dhe degjoni sesi njerezit jane duke afruar filxhanin ne goj per ta pire por nuk e con dot deri ne buze sepse te parapriu vdekja ne moment dhe ti nuk dije asgje per te
Edi Hoxhaj
Edi Hoxhaj 3 muaj më parë
O Zot na falte gabimet
ADI Ff
ADI Ff 3 muaj më parë
ALLAH IS ONEE❤❤❤
Ardian Mati
Ardian Mati 3 muaj më parë
perralla..... usht
Samuel Disha
Samuel Disha 3 muaj më parë
Amin
elsi gamingtv
elsi gamingtv 3 muaj më parë
Me vjen shum keq per motren dhe babain tuaj shpirti i u preft ne xhehnet 🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋🕋
•Ajete•
•Ajete• 3 muaj më parë
Oh Allah na lehteso momentin e vdekjes dhe na mbroj nga xhehnemi
Megi Sineballa
Megi Sineballa 3 muaj më parë
❤️🙏
xhersi bashvogli
xhersi bashvogli 3 muaj më parë
Jam shume i zhgenyer qe nje sure kurani te shoqerohet me muzike pianoje
Grisild Merkohitoj
Grisild Merkohitoj 3 muaj më parë
Budall nuk elziston gje zot jo parais jo ferr jo e jo dhe djal li jo
Besmir Koçia
Besmir Koçia Muaj më parë
@Den Isa A mos vallë, ata janë krijuar pa Krijues, apo mos janë ata krijues të vetvetes?! (52:35)
Den Isa
Den Isa Muaj më parë
Po kujt ti thuash, kane trurin e shperlate keta fetarat
Gucci Kosovo
Gucci Kosovo 4 muaj më parë
Allahu i madhnishem na udhezoft ne rrugen e hajrit , na falte gabimet na befte banore te Xhenetit Amin 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Alfred Smoqi
Alfred Smoqi 4 muaj më parë
Jan shum te verteta kam par vet live kur mkan vdek ca njerez te afert te mi edhe vet i mbaj mend disa skena pas aksidentit qe kam pas qe kam qen gjendje kome.
dr!nsanety
dr!nsanety 4 muaj më parë
Allahume inni as alukal i Jannah x3.
Genny Genaro
Genny Genaro 4 muaj më parë
O Zot me fal nga gabimet qe bej
Anisa Yzellari
Anisa Yzellari 4 muaj më parë
Shum e vertete e besoj sepse me ka ndodhur e njejta gje me babin kur e kisha te semur para se te vdiste babi fliste dhe shikonte nga muret e spitalit dhe bente me shenja me gisht dhe shum veprime te tjeta e besoj shum
Sokol Gora
Sokol Gora 4 muaj më parë
La lahe ilalla..Zoti eshte i madh.bota e perjtesise ekziston.vetem allahu na jep mundesine te hyme ne parajse.Por qe zoti te na futi ne parajse me pare duhen bere vepra te mira ne kete dynja..
FaZe Sway
FaZe Sway 4 muaj më parë
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Rabije Rab
Rabije Rab 4 muaj më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
arbnor morina
arbnor morina 4 muaj më parë
Amin
Yllka Brahimaj
Yllka Brahimaj 4 muaj më parë
Kjo esht shume e vertet .me ka vdekur babi para 5 muajsh dhe shikonte motren dhe maman e tij qe kishin vdekur i shikonte neper shtepi. Dhe thoshte qe me lajmeroni pas 5 ditesh ne oren 10.30 se kam pak pune dhe do iki.Ka vdekur nga canseri 59 vjec 😭😭 dhe ka vdekur mbas 5 ditesh ne oren 10.30 ashtu si thoshte 😔😔😔😭😭😭
Saimir Bani
Saimir Bani 22 ditë më parë
Me vjen shum keq, dhe mua me ka vdek mami ne festen e bajramit. Dhe mami im me kancer. Ditet e fundit para se vdiste nuk shikonte me, dhe fliste me boten tjeter deri sa vdiq.😭 Allahu qoft i madh 🤲Une i besoj allahut☝️
nasuf muja
nasuf muja 23 ditë më parë
Edhe mua me ka vdekur babai ka 8 dite qe shpirtin e tij e dorezoj te Allahu ,Allahu e shperblefte me Xhehnet InshAllah,kjo corona Po mer jete njerzish perdite Allahu na ruajt InshAllah
nasuf muja
nasuf muja 23 ditë më parë
Allahu e shperblefte me Xhehnet InshAllah 🤲🤲🤲🤲🤲
Craysevens 114
Craysevens 114 4 muaj më parë
Nuk osh e vertet shembulk mu oersonalisht me ka ndodh shum her kete parandenj se kam me vdek.sikurse njerzit ta dishin 2 dit para se ka me vdek do kishi bo shum sevape ose kishin mar hallall nga cdo njeri i fanilijes thjesht kjo nuk osh e vertet
Alban Bala
Alban Bala 4 muaj më parë
Shfaqja e personave të dashur në prag të vdekjes nuk është gja tjetër vetëm se shfaqja e shejtanit në atë formë dhe tentativa e tij t'a devijojë njeriun edhe në atë gjendje. Duke thënë se bëhu çifut ose i krishterë se aty gjetëm shpëtimin. E mendoj shpesh këtë çast dhe se Zoti na ruajttë nga ato momente të frikshme dhe na mundësoftë Xhen-netin Firdeus...
Marjana Spahiu
Marjana Spahiu 4 muaj më parë
😢😢😢shum e vertet babi im kerkonte kpucet te shkoj ne shtepi ma jep ta vesh kostumin ta vesh ne njer se do vesh kostum te bardh me tha🤲🤲☝️zoti na bashkoft ne xhenet
Genta Mitrushi
Genta Mitrushi 44 minuta më parë
edhe babai im i fliste nenes se tij qe kishte 20 vjet e vdekur .
rosa Imed
rosa Imed 18 ditë më parë
Edhe Babi im dikujt i fliste jam bere gati ,,gati i kam te gjitha 😭😭😭
Ed Ed
Ed Ed Muaj më parë
Amin
Bilbil Ceni
Bilbil Ceni 4 muaj më parë
jeta e ksaj bote eshte vec kenaqesi mashtruse ☹️🥺
Zemra Ime
Zemra Ime 3 muaj më parë
E sakte nje bot mashtruse
Liliana Braha
Liliana Braha 4 muaj më parë
Amin oh zot na ben prej banorvet te xhenetit🤲🤲☝️☝️
Yuuyu1 Yuuyu1
Yuuyu1 Yuuyu1 4 muaj më parë
ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN 🕌🌟🌟🌟📿📿📿☝️☝️☝️🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋
Marjol Doksani
Marjol Doksani 4 muaj më parë
Amin!
Marjol Doksani
Marjol Doksani 4 muaj më parë
Bravo!
Nisa _Miss
Nisa _Miss 4 muaj më parë
Asgje nuk esht e vertet
Erlin Zinxhiria
Erlin Zinxhiria 4 muaj më parë
ALLAHU EKBER ☝️👐🕌🕋
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 4 muaj më parë
Shef flaken e ferrite qe do e djg nga kembet che do i djegi masken e korona virusit che do e lej te ifektoje che te vdekurit e tjer
Mega Trivial
Mega Trivial 4 muaj më parë
FOL SHQIP KREJT FJALTE;
Mega Trivial
Mega Trivial 4 muaj më parë
ZOTI
Mega Trivial
Mega Trivial 4 muaj më parë
Zoti, shqip!
Kosova Video
Kosova Video 4 muaj më parë
Allah na mundso te kalojm kit bot me faqe te bardh e na mundso te hyjm ne xhenet te pastert 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Isa Metiu
Isa Metiu 4 muaj më parë
O Zot me mer shpirtin Te vdes! Pas diasa vitesh me ringjall e te shef bota Realitetin! Se kjo bot udheheqet nga mashtrusit,duke u ber lufta duke mar shpirterat nga bomba e pluma, duke, duke ua marë te drejtat njerezore mashteruesit hajduk tradhetar atyre te pa fai,...pse dikush jeton me hajni e dikush me vuajtje e keqtraitim nga bishat e egra! Bene me fakte o Zot...ça jan 100 zotra e as nji me nji....secili tregon te veten....Zbrite nje shembull 1 her per gjithmon e qe populli njerzimi te jet i bindur 100%. Mjaft gjak derdhje e luftera fetare, bene me forcen potencial e tjen te barabarta...jo Amerika jo japani jo Rusi e jo Turku e jo Arabija E jo Australija e jo Kosova apo Serbija....një po një...na dogjen thash e thena....
Flora Qitaj
Flora Qitaj 4 muaj më parë
Paste driten e dillit ne ate bote
Flora Qitaj
Flora Qitaj 4 muaj më parë
Asht mase e vertet edhe mama jeme fliste keto gjana
Drita
Drita 4 muaj më parë
Nvitin 2000-2002 nqet periudh saktesisht spe di se kur ka dek gjyshi im, dhe ne qastin e vdekjes ka bisedu me vllaun tim qe ka vdekur prejmoshes 2 muajshe seri 2 vjeqare se di saktesishte, gjyshi ime gjithemonka nejt te axha i madhe i imi dhe nfund vdiq ne duart e babait tim. Eshte e vertet qe njerezit para se me vdek flasinme njerezit e vdekur. Allahu na befte prej banorve tXhenetit.
Selime Bylyku
Selime Bylyku 4 muaj më parë
O ZOTE NA BEJ NGA TE XHENETIT
Lulzim Thaci
Lulzim Thaci 4 muaj më parë
Po eshte e vertete kemi fakte personale une vete kam degjuar ate qe po vdiste qe fliste me te vdekurit
Bashkim Shabani
Bashkim Shabani 4 muaj më parë
.mos. shkoni. Pas. Njerzve. Opo. Mbas. Besimit. Te. Prinderve. Un. Kam. Nje. Histori. Te. Pa. Besushme. Shpia. E. Djallit. Nuk. Ka. Pagezim. Kisha. E. Vertete. Eshte. Kisha. Jezu. Krishtit. Te. Shenjtorve. Te. Diteve. Te.mevonshme. nuk. E. Bej. Ad. Per. Politik. Apo. Cfar. Mendoni. Ju. Shpetoni. Shpirtin. Tek. Kjo. Kishe. Mjer. Njerzimi. Dhe. Njerzit. E. Mi. Qe. Sme. Besojne. Amen
Bashkim Shabani
Bashkim Shabani 4 muaj më parë
Falenderoj. Jezu. Krishtin. Un. Qe. Po. Shkruaj. Kam. Deshmi. Te. Forta. Krijuesi. Eshte. Jezu. Krishti. E. Di. Se. Kush. Eshte. Shpia. E. Djallit. Dhe. Prindrit. Nuk. Me. Besonin. Dua. Te. Themvetem. Te. Verteten. Shpia. E. Djallit. Nuk. Ka. Pagezim. Kush. Nuk. Pagezohet. Nuk. Shkon. Ne. Mbreterin. E. Zotit. Kisha. E. Vertete. Eshte. Kisha. E. Jezukrishtit. Te. Diteve. Te. Mevonshme. Mjer. Njerzimi. Mjer. Dhe. Njerzit. E. Mi. Qe. Nuk. Besojn. Eshte. Histori. E. Vertete. Kjo. Qe. Me. Ka. Ndollur. Qe. Kam. Par. Por. Shum. E. Pa Besushme. Per. Njeriun. . Shkoni. Tek. Kjo. Kishe. U. Pagezoni. Zbatoni. 10. Urllerimet. Qe. Ka. Dhene. Zoti. E. Di. Qe. Zdo. Besoni. Me. Vjen. Keq. Per. Njerzit. We. Po. Mashtron. Djalli. Smund. Te. Them. Kush. Eshte. Se. Do. Te. Me. Urreni. Se. Gjith. Token. E. Ka. Mashtruar. Po. I. Vesh. Njerzit. Me. Te. Zeza. Nuk. Mund. Te. Flaszdo. Te. Me. Besoni. Zoti.jezus. ju. Rujt. Edhe. Une. Si. Ju. Kam. Qene. Por. Nje. Enderr. Mu. Shfaq. Ngaqe. I. Besova. Endres. . Mesova. Te. Verteten. Ju. Lutem. Shkoni. Tek. Kjo. Kishe. Mos. Degjoni. Mendimet. Negative. Qe. Ju. Vijne. . Se. Djalli. Ka. Fuqi. Te. Malle. Ne. Mendjen. E. Njeriut. Qe. Te. Bejne. Gjera. Te. Keqia. Te. Prishi. Familjen. Droga. Ta. Perdorin. Trupin. Per. Lavirsi. E. Shum. Gjera. Te. Tjera. Nuk. E. Bej. Per. Tu. Genjyer. Ju. Por. Per. Te. Shpetuar. Shpirtin. E. Njerzve. Djalli. Ka. Fen. E. Vet. Po. Ta. Themm. Ju. Do. Me. Urreni. Dhe. Prindrit. Nuk. Besonin. . Amen
Denisa Aga
Denisa Aga 4 muaj më parë
Ozot na fal na meshiro🤲
Endrrat e verteta! Si t'i dalloni?
04:31
Elvis Naçi
Shikime 86 mijë
Highlights Real Madrid vs FC Barcelona (2-1)
3:08
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
HUTBE | Ku qëndrojnë shpirtat pas vdekjes - Fadil Musliu
31:44
Qendra për Studime Islame
Shikime 147 mijë
Te fshehtat e vdekjes! Çfare duhet te dime?!
12:15
Highlights Real Madrid vs FC Barcelona (2-1)
3:08
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
3:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 91 mijë