Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

  Shikime 168,202

NGOP

15 ditë më parë

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 5 ditë më parë
lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Hip-Hop AV
Hip-Hop AV 6 ditë më parë
Transballkanik😂😂😂
irwinkachi
irwinkachi 7 ditë më parë
si transballkanik🤣🤣🤣
kuishia
kuishia 7 ditë më parë
Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣
Leo frost
Leo frost 8 ditë më parë
Diten grek naten shqiptar .
anxhela love
anxhela love 8 ditë më parë
😅😅😅
florian dauti
florian dauti 8 ditë më parë
Backla te hengt e te shkurtoft😂😂
Eni Hysa
Eni Hysa 9 ditë më parë
Kush e don emrin me pa kete filem
LENCI GO
LENCI GO 9 ditë më parë
Xheni=EFI PIKOULA
Agim Qosja
Agim Qosja 9 ditë më parë
I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.
Mohan
Mohan 9 ditë më parë
Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂
Gerti Demiri
Gerti Demiri 11 ditë më parë
Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂
Neki Agalliu
Neki Agalliu 11 ditë më parë
Super
albanian gaming
albanian gaming 11 ditë më parë
Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣
Delvina Elektronik
Delvina Elektronik 11 ditë më parë
👰🤵sz
Fabio Mustafaj
Fabio Mustafaj 11 ditë më parë
Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip
Ledjon Xhambazi
Ledjon Xhambazi 11 ditë më parë
Fundi ?
Tile Laz
Tile Laz 12 ditë më parë
😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂
Eminem Muzic
Eminem Muzic 12 ditë më parë
osa filma grek ka jepin
PetalyyBoyy
PetalyyBoyy 12 ditë më parë
Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?
FF BLECK
FF BLECK 12 ditë më parë
Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤
Anna anna
Anna anna 12 ditë më parë
Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰
Festim D18
Festim D18 12 ditë më parë
ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje
Erlind Muqullari
Erlind Muqullari 12 ditë më parë
Hj
BS D E M O N E ' S
BS D E M O N E ' S 12 ditë më parë
10:20 haha me lot
Gerald Sulaj
Gerald Sulaj 12 ditë më parë
Gallat
Gerald Sulaj
Gerald Sulaj 12 ditë më parë
Aman vazhdoeni se eshte gallla
Urim Demirxhiu
Urim Demirxhiu 12 ditë më parë
Njisha fare😂😂😂😂😂
Mateo Rrungo
Mateo Rrungo 12 ditë më parë
Ngushellime per ZOTI maci
Festim Kupa
Festim Kupa 12 ditë më parë
ju lumt #NGOP 😘
Adelina Emini
Adelina Emini 12 ditë më parë
O profesor po ti luan me goca
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 13 ditë më parë
o cuna adotabeni profesori episodi plot
Luciano Hoxha
Luciano Hoxha 13 ditë më parë
Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌
Bruil Konda
Bruil Konda 13 ditë më parë
Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂
LENCI GO
LENCI GO 9 ditë më parë
EFI PIKOULA
MAYKO
MAYKO 11 ditë më parë
Ah sa e kemi kerkuar or mik.
Global Tasker
Global Tasker 13 ditë më parë
Jeni njesha per zotin
Titan AL3X
Titan AL3X 13 ditë më parë
Mau😔💔
lori lorino
lori lorino 13 ditë më parë
Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem
Muli Ttafa
Muli Ttafa 13 ditë më parë
Ka dal
Eltjon ł
Eltjon ł 13 ditë më parë
o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂
Serdi Pengili
Serdi Pengili 13 ditë më parë
Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭
Legenda
Legenda 13 ditë më parë
Njesha jeni🔥
Anastasia Roko
Anastasia Roko 13 ditë më parë
🤣🤣😂
lori lorino
lori lorino 13 ditë më parë
Hallall kshu vazhdoni 👏👏
Luis Gaming
Luis Gaming 13 ditë më parë
Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
Plateo MeLLo
Plateo MeLLo 13 ditë më parë
Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura
Marçela shehu
Marçela shehu 13 ditë më parë
"Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣
Orges Morina
Orges Morina 13 ditë më parë
qitni ma shum qisi seriale
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 13 ditë më parë
Zorzopi i mutit😂😂
Alexander Kbc
Alexander Kbc 13 ditë më parë
Qenka maskuar si transballkanik 😂😂
Rig Doko
Rig Doko 13 ditë më parë
Transballkanik 😂😂😂😂😂😂
Toni Da
Toni Da 13 ditë më parë
Bhoooo lajm i keq,seria fundit
MineSam Craft
MineSam Craft 13 ditë më parë
jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤
Denis Stefani
Denis Stefani 13 ditë më parë
Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂
Bajame Banaj
Bajame Banaj 13 ditë më parë
O Roz gatos emri i filmit
Aldo Cocka
Aldo Cocka 13 ditë më parë
Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯
Via Latina
Via Latina 13 ditë më parë
alpost.info/mine/o8zIsXPRmWaqiqM/video - filmi i rradhes
Visi Tirona
Visi Tirona 13 ditë më parë
Bravo cunat e ngopit jeni të papar
Ermal Kote
Ermal Kote 13 ditë më parë
Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...
Leonard Shehaj
Leonard Shehaj 13 ditë më parë
🤣😂keshtu vazhdoni
Genci Genci
Genci Genci 13 ditë më parë
Si e ka emrin ky filmi
Endrjon Cela
Endrjon Cela 13 ditë më parë
me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek
house game
house game 13 ditë më parë
Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?
VideoShqip
VideoShqip 14 ditë më parë
Jeni me te miret 👑
denis hasa
denis hasa 14 ditë më parë
Permbledhjen de e bani?
Komentatori Unik
Komentatori Unik 14 ditë më parë
Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon
illyrikum
illyrikum 14 ditë më parë
😂😂
ERY KING GAMER
ERY KING GAMER 14 ditë më parë
Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂
SUPREME _FF
SUPREME _FF 14 ditë më parë
Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur
FREE FIRE ALBANIA
FREE FIRE ALBANIA 14 ditë më parë
Mos aman
Anime & Games
Anime & Games 14 ditë më parë
Jeni 1 e humorit ne Shqiperi
Denis Mecaj
Denis Mecaj 14 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣👍👍👍
IGLIm
IGLIm 14 ditë më parë
Te mban mend pak nga bythet🤣
Ana Ana
Ana Ana 14 ditë më parë
😜😜😜😜
Ana Ana
Ana Ana 14 ditë më parë
😂😂😂
Gerthart Muho
Gerthart Muho 14 ditë më parë
Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha
Ardenal Ferhati
Ardenal Ferhati 14 ditë më parë
Jeni gjiganda
Social Girls
Social Girls 14 ditë më parë
Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor
Blue3agl3 Gaming
Blue3agl3 Gaming 14 ditë më parë
Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)
Tony Lika
Tony Lika 14 ditë më parë
I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer
Gucci
Gucci 14 ditë më parë
Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte
Al Ks Mercedes
Al Ks Mercedes 14 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Arlind Qokaj
Arlind Qokaj 14 ditë më parë
Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH
Elsi Sel
Elsi Sel 14 ditë më parë
Beni prap please
PRO iveDevi
PRO iveDevi 14 ditë më parë
Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot
elvis xhelo
elvis xhelo 14 ditë më parë
vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën
Klajdi Hatija
Klajdi Hatija 14 ditë më parë
Bravo! Me te miret!
stefan gergi
stefan gergi 14 ditë më parë
Hahahahaha
golem harp
golem harp 14 ditë më parë
po pse e fundit o vlla😓
muzik 02 ALB
muzik 02 ALB 14 ditë më parë
Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok
andi goxhaj
andi goxhaj 14 ditë më parë
Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂
Klevis Daka
Klevis Daka 14 ditë më parë
Kam qesh me lot
Shqip TV
Shqip TV 14 ditë më parë
Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin
Arber Syla
Arber Syla 14 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna
Mil Rroshi
Mil Rroshi 14 ditë më parë
Zoti lopic
LoLeander
LoLeander 14 ditë më parë
Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗
Lorenco Lorenco
Lorenco Lorenco 14 ditë më parë
me vertet mbaroj?
Beso Kuta
Beso Kuta 14 ditë më parë
Vana Barba..poli zeksi...
Nemesis
Nemesis 14 ditë më parë
E paska me pllëmba si TV.
King of the World Game of The World
King of the World Game of The World 14 ditë më parë
Qysh quhet filmi i vertet
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela 14 ditë më parë
Roz gatos
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela 14 ditë më parë
Macja roze Ροζ γατος
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Profesori - Episodi 6 | NGOP.TV
11:14
NGOP
Shikime 130 mijë
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05
Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?
16:55
DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV
29:45
NGOP Fails 93 | NGOP.TV
09:27
NGOP
Shikime 86 mijë
Cifti Simpatik - Dyshime | NGOP.TV
04:03
RRIHEMI NË GJYQ 5 | NGOP.TV
04:30
NGOP
Shikime 353 mijë
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
NGOP
Shikime 302 mijë
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05
Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?
16:55
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 218 mijë
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 4,1 mln
Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı
1:07
Teşkilat Dizisi
Shikime 1 mln