Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)

  Shikime 475,153

PetroXhori Official

28 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗮𝘁 𝗲 𝗝𝘂𝗹𝗶𝘁 - 𝗣𝗲𝗿𝗽𝘂𝘁𝗵𝗮𝘀𝗶𝘁 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribePETROXHORI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
____________________________
🎵 Lyrics: 𝗝𝗨𝗟𝗜
🎵 Beat: 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratejulit
🎵 Connect with 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜 :
Instagram ► xhulio.milloshi14
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2Kt0Kvg
____________________________

℗ & © PETRO XHORI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Juli #Perputhasit #Folé

Komente
PetroXhori Official
PetroXhori Official 27 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribePETROXHORI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
Mira Mullaraj
Mira Mullaraj 16 ditë më parë
Kenge me shume rime Juli je me i miri.
Brian Briandemiri
Brian Briandemiri 21 ditë më parë
A
Perparim Krasniqi
Perparim Krasniqi 22 ditë më parë
hahahahahha
Redjona Tsako
Redjona Tsako 22 ditë më parë
No
lyric_ gerta
lyric_ gerta 25 ditë më parë
alpost.info/mine/odaTm5-Oe5O9g6c/video vaenturat e julit_perputhasit(me tekst) by aventurat e julitp
Kate Hazizaj
Kate Hazizaj 22 orë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi Ditë më parë
Juli bravo
Deborah Beqiri
Deborah Beqiri Ditë më parë
E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat
Eno eno
Eno eno Ditë më parë
Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰
Suela Bakollari
Suela Bakollari 2 ditë më parë
💪✌👍🔥
Glediola Ferracaku
Glediola Ferracaku 2 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahaahahaah
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 3 ditë më parë
Ok
Mrs watterson
Mrs watterson 3 ditë më parë
Arjani ne Kulltuk po na han shum mut
Pashuk Isufi
Pashuk Isufi 4 ditë më parë
te lumte goja
jona_official
jona_official 4 ditë më parë
M mir Juli sesa Melisa😅
Edvin Parmeza
Edvin Parmeza 5 ditë më parë
Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD
cool
cool 6 ditë më parë
Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam
fshatisos15 fshatisos15
fshatisos15 fshatisos15 6 ditë më parë
Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂
Enkeleda Duka
Enkeleda Duka 7 ditë më parë
Bravo juli😍😍😍😘😘
Amet Aljiji
Amet Aljiji 7 ditë më parë
Bravo juli me pelqen kenga
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 7 ditë më parë
O juli je i madh pz
Sabiano Sabiano
Sabiano Sabiano 8 ditë më parë
Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥
Lediana Leka
Lediana Leka 8 ditë më parë
Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂
betim ahmeti
betim ahmeti 8 ditë më parë
Hahahahahahahahahha i qar je
Ray's Apriori
Ray's Apriori 8 ditë më parë
keng varikarin si puna atij rakut qe e knon
laura
laura 8 ditë më parë
Bravo ♥️♥️
RIP_ KING
RIP_ KING 8 ditë më parë
hahahahah😅😅
Liza Duka
Liza Duka 9 ditë më parë
Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin
blerim sharka
blerim sharka 10 ditë më parë
O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑
Moza Bejtja
Moza Bejtja 10 ditë më parë
Hahaha😊😊
Rina Hunci
Rina Hunci 10 ditë më parë
O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott
ff entjol
ff entjol 11 ditë më parë
Kur te filloji sindi o po bo me mir maos ta shikoj sot
medina mullai
medina mullai 12 ditë më parë
Juli me kte tekst per tgjith ka fol po ka harru me fol per veten Se edhe ai aty per te rrit subscribers dhe shikimet e kanalit te vet esht fut
tele vizor
tele vizor 12 ditë më parë
Bravo
Never Up
Never Up 13 ditë më parë
Sindi kisha nje gje per t then o bora O juli te kenga perputhasit ke then emrin sindi a e di ce eshte bulizim hhhahaahaha
M4RKO
M4RKO 13 ditë më parë
I ke qr😂🔥🔥🔥
Enton Dalani
Enton Dalani 13 ditë më parë
14 K, Sindi do ul siguresat,na plasi neve
Feride Plaka
Feride Plaka 13 ditë më parë
😂😂
Erald Alushaj
Erald Alushaj 14 ditë më parë
te na rroj olsa qe na beri bashk hahaa
Xhani Xhani
Xhani Xhani 14 ditë më parë
Mos perfito tashi se barbon do ngelesh po behu djal i mir rri sikur ne fillim
Erion Krasniqi
Erion Krasniqi 14 ditë më parë
Ledijana antonela dit per dit per lesho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Joana Kurti
Joana Kurti 15 ditë më parë
Wtf is this ???
Albulen Neziri
Albulen Neziri 15 ditë më parë
👮👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬
Albulen Neziri
Albulen Neziri 15 ditë më parë
Cafv
rei shqip tv
rei shqip tv 15 ditë më parë
Keshtu e njeva ashtu e bera 🤣
Marko Hoxha
Marko Hoxha 16 ditë më parë
Mir ta benin ata o Jul qe ste manin afer ti je si budall aty
Jasin Saiti
Jasin Saiti 16 ditë më parë
ato reshtat e para e kishte fjalen per sindin haha
Xhorxh Lufi
Xhorxh Lufi 16 ditë më parë
Bravo
klevis zahoaliaj
klevis zahoaliaj 17 ditë më parë
Ah more Juli , sikur ti kishe gjete nje tekst tjeter kesaj vije muzikore. Nam do kishe len
Anila Gega
Anila Gega 17 ditë më parë
alpost.info/mine/lJnI2WG6sn7Rhpc/video
Reno Rene
Reno Rene 17 ditë më parë
O rac shkerdhyer
Reno Rene
Reno Rene 17 ditë më parë
O lyps
Reno Rene
Reno Rene 17 ditë më parë
O rac qire
Reno Rene
Reno Rene 17 ditë më parë
O grua qire
Reno Rene
Reno Rene 17 ditë më parë
O fis qir
Reno Rene
Reno Rene 17 ditë më parë
Akoma gjalle ky rac qire
Elton Cela
Elton Cela 18 ditë më parë
Bravros suksese💥💥💥
Granit Idrizi
Granit Idrizi 18 ditë më parë
ti o Jul iden e muzikes se ke, sdi qa ke dal prej shpelles that was your ideal pleace for you. E shet veten per high man amo je cop mishi qe vlen 0!
Shqipe Tv
Shqipe Tv 18 ditë më parë
Je nish o jul
Eris Fidhi
Eris Fidhi 18 ditë më parë
I madh 😅 e dashuroj kte njeri
Manjola Kallushi
Manjola Kallushi 18 ditë më parë
Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂
Viisi Ademaj
Viisi Ademaj 19 ditë më parë
😂😂😂😂
Diter Togu
Diter Togu 19 ditë më parë
Je mbret
Geus Ndoj
Geus Ndoj 19 ditë më parë
Arjani ne kulltuk ne mendje qpo sajon here i bertet her i lavderon 😂😂🤣😅
Geus Ndoj
Geus Ndoj 19 ditë më parë
Keshtu e ndjeva keshtu e bera😅😂🤣
46FF AMELJO
46FF AMELJO 19 ditë më parë
Bravo juli
Ina janushaj Janushaj
Ina janushaj Janushaj 19 ditë më parë
Shum e bukur Bravi juli😂😂
ff_deni_yt
ff_deni_yt 19 ditë më parë
alpost.info/mine/esi7tYKkpJ-siXU/video
enki harruni
enki harruni 20 ditë më parë
Yeaaaaaaaaaa juli 👑😂
Debian
Debian 20 ditë më parë
E bukur suksese metejshme vazhdo me hite te tjera
BOZA YT
BOZA YT 20 ditë më parë
🙈🙈🙈🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😁😁😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣
Antonio Ajdini
Antonio Ajdini 20 ditë më parë
Je i papar juli 🖐😈
I don't care I love it
I don't care I love it 20 ditë më parë
Presim kenge tjera keshtu. Sos per julin e shofim perputhen tashme 🤣🤣🤣
Belkisa Roci
Belkisa Roci 20 ditë më parë
brv juli
KING LALE
KING LALE 21 ditë më parë
Legend je
N.OlvFtr
N.OlvFtr 21 ditë më parë
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候
Cristina Litou
Cristina Litou 21 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Astrit K Vlersoni
Astrit K Vlersoni 21 ditë më parë
Edhe si perfundim Juli miliarderi me i ri ne shqiperi😂😂😂 Ja keshtu ja fillon nga zeroja dhe nis te humbasin zerot perpara1,2,3,4.....dhe fillojn 000 zerot nga pas😂😂😂juli shpellari miliarderi me i ri ne perpurthje😂😂😂
leana messi
leana messi 21 ditë më parë
Po rri o Juli ti e more famën nga Sindi .Do të pérfitosh akoma nga ajo ? Zeriozisht e keee ...êëë seriozisht 😅
Flori Asllani
Flori Asllani 21 ditë më parë
Mos u merr me mevlanin se do marresh fund e ti
Shaqe Ongari
Shaqe Ongari 21 ditë më parë
Bravo juli
G.k. Arul saru
G.k. Arul saru 21 ditë më parë
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候
Bensu Soral
Bensu Soral 21 ditë më parë
Hahaha sa kam qesh prz! 😂😂😂
Anjeza Shera
Anjeza Shera 21 ditë më parë
Super keng
Domeniko Dukaj
Domeniko Dukaj 21 ditë më parë
Të lumtë Juli për qdo gjë je i sakt
enki harruni
enki harruni 21 ditë më parë
Juli o mret👑😂😂
Israel Martínez
Israel Martínez 21 ditë më parë
➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候
Lani Buzi
Lani Buzi 21 ditë më parë
Julo imagjino me i shkrep truri Sindit me te bo naj diss. .🐒🤮 Qyqjaaa mavri me boje🤣🤣🤣🤣🤣
erkida mhilli
erkida mhilli 21 ditë më parë
Juli me mi miri aty
Defrime Uku
Defrime Uku 21 ditë më parë
Tony Montana
Tony Montana 21 ditë më parë
Po ik o Jul se na ke care Trapin. Ke mar shum zemer koht e fundit dhe fillon e Bullizon kot mkot. Stvje turp ! Jo se eshte e mire Sindi por nuk ke byth ti qe ti thuash 1 meter e Gjys e 1 meter e 40. Turp te kesh !
Jugerta Lula
Jugerta Lula 21 ditë më parë
😂😂😂😂
Orgito Saraci
Orgito Saraci 21 ditë më parë
O juli pse te dalish nga emisjoni ti je me I mir🌍🌍🌎🌏💝💝💝☄☄🍕👿🤑💝
Gezzz P
Gezzz P 21 ditë më parë
Super kenge, bravo Juli. 💪😍
Altin Kalemi
Altin Kalemi 22 ditë më parë
SUPER KENGE
Bahrije Haxholli
Bahrije Haxholli 22 ditë më parë
jon ba te famshem keta te perputhen
Lidjon Zeqiraj
Lidjon Zeqiraj 22 ditë më parë
kush i ka ber 100 here reply ksaj kende...
Bigboom Shakaloom
Bigboom Shakaloom 22 ditë më parë
Po t'i o bythmut e bën pa lekë
Fato saraj
Fato saraj 22 ditë më parë
Bravo
Amelio Memo
Amelio Memo 22 ditë më parë
Mir e ke o jul
Amelio Memo
Amelio Memo 22 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Demire Hafisllari
Demire Hafisllari 22 ditë më parë
Hahahahahhaha na shkrive Jul
RYS ORESTI
RYS ORESTI 22 ditë më parë
Shum i drejte juli
Toli Fustanja
Toli Fustanja 22 ditë më parë
Allall
Argis Leba
Argis Leba 22 ditë më parë
Macha 😂
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
Shikime 2,5 mln
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
02:41
Mevli Official
Shikime 935 mijë
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 882 mijë
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
PetroXhori Official
Shikime 3,4 mln
Kënga e preferuar e Përputhasve
02:31
Aventurat e Julit
Shikime 859 mijë
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
05:56
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Polo G - RAPSTAR (Official Video)
02:49
Takim në lagunë me Aristelën
08:01
Aventurat e Julit
Shikime 199 mijë
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 882 mijë
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Shikime 15 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
NF - LOST ft. Hopsin
4:04
NFVEVO
Shikime 14 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Olivia Rodrigo - deja vu (Official Video)
3:52
OliviaRodrigoVEVO
Shikime 30 mln
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Ronela Hajati
Shikime 254 mijë