Iliazi ka diçka për t’u thënë 2 grave të tij - Dua të të bëj të lumtur, 6 Shkurt 2021

  Shikime 1,531,291

Top Channel Albania

22 ditë më parë

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
Facebook: tch.duatetebejtelumtur/
Instagram: duatetebejtelumtur_topchannel
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Komente
Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹
2:26:47
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 2,7 mln
Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:36:39
DIY with Mr Bean | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:58:30
Dua të të bëj të Lumtur - Pajo kërkon mikeshë
33:05
Top Channel Albania
Shikime 1,2 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
1:42:13
At the Hospital | Funny Episodes | Classic Mr Bean
45:38
Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹
2:26:47
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 2,7 mln
Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:36:39
Kuruluş Osman 48. Bölüm 2. Fragmanı
0:38
Herşey Burada
Shikime 334 mijë
AUTOGOL CARTOON - Conte Vs Agnelli
4:00
Gli Autogol
Shikime 1 mln
Son Yaz 9. Bölüm | Si Sorti: Sen Nerdeydin
2:30:58
Sadakatsiz 19. Bölüm
1:51:08
Sadakatsiz
Shikime 877 mijë