Spotlight- Ngjela shperthen ndaj Metes. Jam ndeshur me tigra s'pyes per mace - Vizion Plus

  Shikime 209,642

Vizion Plus TV

Muaj më parë

www.vizionplus.tv
spotlightvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
2 Marset e Ilir Metes. Të ftuar në studio:Klevis Balliu, ish-deputet i PD-së; Brizida Gjikondi, jurist-aktiviste; Enton Abilekaj, Dosja.al; Alfred Lela, PolitikOn. Në lidhje skype: Spartak Ngjela, avokat..
-----------------------------------------------------
SPOTLIGHT është një format gjithë përfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, Show Biz, Profili i Personazheve, Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00.
#spotlight #albandudushi #vizionplus
---------------------------------------------------------
Subscribe: alpost.info

Komente
Ina Seido
Ina Seido Ditë më parë
Ilir Meta kryetar i socialisteve
Ina Seido
Ina Seido Ditë më parë
Ky eshte burr
Besnik Cullhaj
Besnik Cullhaj 2 ditë më parë
Bravo te qofte SPARTAK Ngjela 👍👍👍👍
Haxhi Qoku
Haxhi Qoku 4 ditë më parë
Na ha mutin ky fariu fytyre mut
Sajmira Mehmetaj
Sajmira Mehmetaj 5 ditë më parë
Mos akuzo amerikanet e edi rames po un shikoj edi ramen nuk po te sulmon po do te veri perpara Punet qe Ka nisur po nuk keni pse te sulmoni kryeministrin le ta mari mandatin e 3kryeministrit po nuk e mete per te shqetsuar ilir meta mos te shqetsohen po levta Mari mandatin e 3kryeministri pasi eshte ok per stabilitet kryeministri dhe amerikanet mos guxo te ti akuzosh kur ATA skane faje mos u Zini me me situatat meta duhet te dije se kryeministrin con demokracine perpara po nuk kuptojn gje.
Sajmira Mehmetaj
Sajmira Mehmetaj 5 ditë më parë
SE ju si opozite keni kriminelat tuaj po boll me.
Sajmira Mehmetaj
Sajmira Mehmetaj 5 ditë më parë
Po nuk ka turpe qe zene te huajt ne goje po nje gje ta dine klasat e tjera politike mos te guxojne te Shajne njeri tjetrin dhe nese klasat e tjera mesojne situatat sulm me njeri tjetrin po boll ore le ta mari kryeministri mandatin e trete per arsye stabiliteti kaq ju them une dhe Jo tadhen shyqyr o vezen qe ske uje thote fjala e urte lere te punoje ligjin do zbatohet kryeministri me Pas kush kerkon ckerkon lere te punoje kryeministri dhe Jo presion me situatat nuk duhet me te bejne me Jo ti po une po Beni stabiliteti gjykata dhe cdo situate duhet qe injoranca nuk behet kabulle.
marimanga ezez
marimanga ezez 6 ditë më parë
Taku eshte nje nga familjet me te persekutuara nga regjimi komonist por por ka then nje te drejt bravo S. Ngjela je i fort
orhan lula
orhan lula 6 ditë më parë
ti moji. qore e rames. ilir. meta. rsma ia mune iliri do jet president dhe. rames do. perfundoi ne burge ase te mos medoni se do fitoni. avukati dovei me ramen ne burge iliri talle bythen me ramen sedimir. qe fiton. pedeja rama jaka qedisur dosjen rames amerika dhe evropa edo ramen ne burge
orhan lula
orhan lula 6 ditë më parë
cakasjelle rezyltatin kjo. drejtesi ejuaji qe. ubron. ju qevithni ajdutur tizonje dotemarin25 prilli mevete seti je nji mashtruse e qelbur por. ti zonje do perballed me drejtesin
orhan lula
orhan lula 6 ditë më parë
si ngjela dhe dudushi. kane rudhur nga trut ekokes dota shikoni numerimin do dodhin qe zgjedhjet ifiton luli seramen po pret burgu kete radhe do ti tregoi. rama tegjitha pislleqet
Nada Bts
Nada Bts 7 ditë më parë
Bravo zonja dhe avokat Ngjela
Nada Bts
Nada Bts 7 ditë më parë
Bobooo nga e kane gjetur kete papagallin balliun?!! Kot fare. Po Ilir i Meti i ka marre shqiptaret per dele? Zgjohuni o njerez se po ju hane te gjalle per hesapet e tyre dhe ju i duartrokisni.
orhan lula
orhan lula 7 ditë më parë
DHE TY DUDUSHI IKE. DITET TE NUMRURA. BASHK ME GJELEN. 25 PRILLI GJELA RAMA CUPI. NAZARKO ETJERE DOTE. GORDHIN. NE. BURG. NGJELEN DOTA MESOJME AVUKATIN. TYNGJELA JE MESUAR NE BURG BASHK. ME BABANE. TENTE DO QIJE NE BYTH NGJELEN DHECDUDUSHIN ERAMES 25 PRILLI DO. TASHFSHE KUSH ESHT. ILIR META
orhan lula
orhan lula 7 ditë më parë
ngjela. dota shfim pas 25 prillit ku do perfundoi kreu shtetit ilir. meta ramen do ta coji ramen ne burk zgjedjet ifiton. luli dhe president. sali berisha. mister i bredshem. do. jet ILIR META KJO KA MAR FORMEN E PRERE TA DIJE MIR CA. PRET RAM AJDUTI
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari 12 ditë më parë
Rama esht imadh je me imiri kam shum respekt jo meta
André Cela
André Cela 13 ditë më parë
Nuk priten duar.po ekziston eliminim deskremini e famiglias shqiptare keto Jane faktet o analiste te je ironces boterore
André Cela
André Cela 13 ditë më parë
Zoja avukat quhet giudice po flisni je ijoronce per je shtet
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami 14 ditë më parë
Gjikondi nje flliqesire qe deri dje i lepinte bythen metes dhe nuk mori post dhe cuditerisht u be armike e lsi.nje turp i nje plehre qe kerkon tu jape mend shqiptareve.nje plehre e peshtire per tu peshtyre
Piperia Athen
Piperia Athen 14 ditë më parë
Respekt Z Avukat Spartak Ngjela flet hapur populli mos ti harroj keto Z flet ne menyr te shkelqyer se respektojn kur flet flitet per Cuba na dlin dhe keta te rinje me Cuba degjoheni gjykimin etyre eshte per te ardhur keq.
Piera Matteoni
Piera Matteoni 16 ditë më parë
O avokat tu rrit nera
Piera Matteoni
Piera Matteoni 16 ditë më parë
Ti ore qen balliu Edi Rames ti hash mutin. U bere ti legen. Ta njofim surratin
Emiljo King
Emiljo King 17 ditë më parë
Shqipetareve priteni karin se vetem ate keni ngel o rob qira pa u bere shqipetareve budallenj qe ju vijne pas 30 vjet
Emiljo King
Emiljo King 17 ditë më parë
O ngjela o guak mes bej llak llak han mut kot organizohuni bashkohuni futeni ne burg Sali berishen Ilir meten Lul bashen Edi ramen dhe kupolen e tyre bandite qe kane qeveriz dhe talle me shqipetaret per 30 vjet Turp marre per ju gazetare lope qe mereni akoma me keto mbeturina te diktatures keto duan burg te perjetshem per te zezat dhe vuajtjen qe i kane shkakyu popullit
Emiljo King
Emiljo King 17 ditë më parë
Pershendetje zoti ngjela ndryshojeni shqiperine formoni nje force te re demokratike zhdukeni regjimin komunist qe na la peshqesh Rm8z Alia mbas 90tes zhdukeni kete fare te keqe komun8ste partia demokratike dhe partia socialiste nje jane dy parti te zeza komuniste qe mbrojne vjedhjet e njeri tjetwrin Mos meri me ilir moter qirin o gazetare lope poluftoni dhe cojeni ne burg Ilir meten sali berishen dhe kupolen banditeske te tyre
Emiljo King
Emiljo King 17 ditë më parë
Ne burg Komunistet banditet qe na la peshqesh diktatura ne 90ten Salikrimineli Ilir meta Lul basha Edi Rama keto kriminele komunist kane 30 vjet qe tallen me popullin shqipetareketo kriminele duhet te jene ne burg dhe sekuestru pasurine marramendese qe i kane vjedh popullit Turp kush ju shkon akoma ketyre banditeve
Emiljo King
Emiljo King 17 ditë më parë
Ne burg Komunistet banditet qe na la peshqesh diktatura ne 90ten Salikrimineli Ilir meta Lul basha Edi Rama keto kriminele komunist kane 30 vjet qe tallen me popullin shqipetareketo kriminele duhet te jene ne burg dhe sekuestru pasurine marramendese qe i kane vjedh popullit Turp kush ju shkon akoma ketyre banditeve
Vera Vera
Vera Vera 17 ditë më parë
Ik mo ajdut
Vera Vera
Vera Vera 17 ditë më parë
Po car beni mo p folni per salen per lirn o ky qe flet vetem nje qe ka lepi saliun
Giorgio Nurce
Giorgio Nurce 20 ditë më parë
I madh ngjela sdi kompromis as me vetveten 👏sdi compromis as me te kaluaren as me te tashmen . Endrimtare i pa shterur qe shqiperia te ket nje drejtesi .(Ci doni qe i mbroni mor te shkret) shpirt i lire dhe i pa mposhtur kur tigrat pushkatinin Ngjela fliste, Kur macet paguajn Ngjela nuk shitet ( respekte zoti Ngjela 🙏
Erjon Tafaj
Erjon Tafaj 20 ditë më parë
Avokati eshte burr
Marie Prenga
Marie Prenga 12 ditë më parë
Shum i sakët o mik"me kë tē flas?".
Fatmira Ruka
Fatmira Ruka 20 ditë më parë
MONIÇKA NUK U MGOPËT.ILIRIÇKA METIÇKA. KU JU ÇON MUSHKA. ÇOU O XHAXHI ENVERI DHE SHIKO SE ÇFARË KE LËNË PAS. ...DO TI LANI PATJETËR. .KËTU LAHEN MONIÇKA....META. PLEHRA
Vera Vera
Vera Vera 21 ditë më parë
Turp
Kimete Troplini
Kimete Troplini 21 ditë më parë
po mire more Alban pse e ul veten me keta zagare qe sdine ca flasin jepu rralle te tjereve se na hape barkun me kete qelbesira se ju qelben dhe studion....👎👎👎👎👎
Spiro
Spiro 23 ditë më parë
Kush e voton kete katharma? Kush? Jemi ne rregull nga mendja? Nuk e shikoni se cfare fytyre ka? Ai te vrete naten dhe te qane diten! Meta eshte mafia, mafia, dhe gruaja e tij ato gjurme ecen! Keta jane mbeturinat e shqiperise politikanet te gjithe!
Spiro
Spiro 23 ditë më parë
E bravo zoti Ngjela! Je i madhe! Kini kujdes , se politikanet jane mafia, se nuk kane qejfe tu dalesh kondra, se shume njerez me vlera, i zhduken , me forma, e forma, qe nuk do ti kapi kurre drejtesia, njerezit qe jane me vlera, te medhaja! Neve shqipetaret kush na prek interesin, bejme ate qe nuk ta merre mendja! Ata vrasin nenen, vetem te marrin pushtetin!
Spiro
Spiro 24 ditë më parë
Bolle me ate gishtin, duke e tundur gjithe popullit shqiptar! Je nje lloxhur, qe ja ke kaluar Enverit! Je mafia! Je hajdut! Je genjeshtar! Je vrases i njerezve , qe ty te dalin kundra! Ke vjedhur gjithe pasurine e popullit shqiptar , qe jane pa kra, pa para,! Je nje shembell negativ per shqiperine!
beyond infinity
beyond infinity 25 ditë më parë
Suksesi reformes ne drejtesi eshte qe jane nderruar 190 gjyqtare haha llaf burrash ketu cmendesh
Klaus Dieter Wunsch
Klaus Dieter Wunsch 25 ditë më parë
👍💥🤗😘
Mary Petsou
Mary Petsou 25 ditë më parë
Z, Ngjela jeni figure e larte demokratike, ✌️🇦🇱fatekeqesisht esht qeveri banditesh arrogantesh diktatoresh mafioze,, drejtesi per popullin Shqipetar ✌️🇦🇱te largoheni kriminele, skizofrene, te semure psiqika,,
Βιολέτα Τσαρο
Βιολέτα Τσαρο 26 ditë më parë
P0
amantia hs
amantia hs 26 ditë më parë
poshte e me poshte pd me balliun idiotin, pd, lsi e bejne vjelljen e votes. me kutia. po fituat ju balliu ikem ne, nga syte kembet vetem mos te shohim si do te digjni ju prap shqiperine si e keni djegur sa here keni ardh ne pushtet.balliu je nje rrugac goje shthurur je nje cope hajvan.
Vera Vera
Vera Vera 26 ditë më parë
Ik o budall
Ismet Sukraja
Ismet Sukraja 26 ditë më parë
perputhen
Ethem Brahimaj
Ethem Brahimaj 26 ditë më parë
Doli dhe Cuni i Fariut te kape mend Duhet te kesh dy Bythe nje t'a mbash e. Nje t'a cash O Dudush ve ne Kete budalla qe fton ne emision
Rexhep Oshafi
Rexhep Oshafi 27 ditë më parë
Kleviss ke . Fariun babi te mson. Luli ke. Berishen e meson te kater jeni Serb oo medhenje
Vera Vera
Vera Vera 27 ditë më parë
Kkkkkkkkkk
Αλτιν Ρεφατλλαρι
Αλτιν Ρεφατλλαρι 27 ditë më parë
Ky edhe ka rrjedhur po edhe pjerdhur
Ksavi Bushi
Ksavi Bushi 28 ditë më parë
Akoma spo kupton qe je rrjellur nga trute
Ksavi Bushi
Ksavi Bushi 28 ditë më parë
O ke deviacion psiqik ti ..o s'ka njeri ne politke pas rames
Ksavi Bushi
Ksavi Bushi 28 ditë më parë
Tigrave ju je lepire maceve ju ke friken
Fatime Sheqi
Fatime Sheqi 29 ditë më parë
Zotni presidenti po na dilka garant për mos të vidhet vota pro po pyes a vihet ujku të ruaj DHënt/Bagëtitë? Pale po thotë se ai vetë do tja presë Dorën, në të njëjtën kohë atij duhet ti priten të dyja Duart!!! Për të gjitha vjedhjet që ka bër që nga votat për 30 vjet dhe duke pasur parasysh edhe Floririn. Populli të zgjohet nga gjumi dhe mos të mashtrohet as me thesa Mielli e as me 100 mijë leksha se do ta vjellin gjithë jetën ‼️
Toni Nito
Toni Nito Muaj më parë
ik o bir komunisti!! komunist e minister pa portofol te beri Edi 😊😊😊
Taku Meta
Taku Meta Muaj më parë
Kgk
Meti Mulla
Meti Mulla Muaj më parë
Vertet ky balliu qenka me gomar se i ati
diana previzi
diana previzi Muaj më parë
PO kjo shqipria qe fol kaq shume per kte edi ramen nuk ka njeri tjeter qe nuk e heqin dhe te vene njeri tjeter
diana previzi
diana previzi Muaj më parë
E kam. Qef monika krajemadhi
Ilir Ferra
Ilir Ferra Muaj më parë
Mace të veshura si tigra hahaha
Ilir Ferra
Ilir Ferra Muaj më parë
Lidhja fort e mirë me avukatin. Shumë bukur foli.
Le Kro
Le Kro Muaj më parë
Atyre qe vjedhin voten u pritet dora, kurse atyre qe vjedhin floririn dhe djersen e popullit u pritet koka.
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani Muaj më parë
Je nder te paket o Spartak qe del hapur kunder korrupsionit shteteror. Paataj vijne zoterinjte Baze... Cupi... A. Doci... S. Minxhozi e disa korifej te tille qe i dermuat keta hajdute. Por kur do vihen para drejtesise se re?? Deri dje keta e kane patur drejtsine prandaj sfunksiononte
Kroni9
Kroni9 Muaj më parë
Ngjela flet cfare do populli, por mban anen e Rames dhe te PSSh, ndonese flet edhe kunder tij e saj! Anmiku me i madh i Ngjeles eshte gjithmone e djathta shqiptare! Vertete, Meta, as Rama, as Sala, as... nuk jane tigra as mace(Shqiperia si shtet i vogel me popullsi te pakte nuk mund te nxjerr ndonje lider te madh), po Ngjela qe gjithnje krekoset, cfare eshte?
Pasho Kastriot
Pasho Kastriot Muaj më parë
Z.Balliu avukati Likes
Pasho Kastriot
Pasho Kastriot Muaj më parë
Jo mo analiste,do Dali ,por Jo opozit,por BURGE
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti Muaj më parë
Edi fito prap 100% Opozit katastrof
Azem Hoxhalli
Azem Hoxhalli Muaj më parë
Zoti ngjela mos u mer me gomere gazetaret
Petros Sakka
Petros Sakka Muaj më parë
balliu gomar gjalper djall
ble erti
ble erti Muaj më parë
Edi rama the boss
Kona Leka
Kona Leka Muaj më parë
Au dhjevsha opoziten
Fol drejt
Fol drejt Muaj më parë
Ça fmi muti ky balliu
Ramadand Halili
Ramadand Halili Muaj më parë
Shum mirë foli Spartaku mjer shqiptaret kush po i udh’heq O shqitarë qinju nonen rrxoni kta dirigjusë kriminela.!
Ramadand Halili
Ramadand Halili Muaj më parë
Patjeter duhet prerë doren atijë qe vjedh voten, vota asht e shejtë, edhe kur blehet vota asht vjedhje, prandaj ju shqiptarë, merreni shembullin e Kosoves.!
Gimi Gimi
Gimi Gimi Muaj më parë
Po mos u mer me meten o Spartak
Florim Kastrami
Florim Kastrami Muaj më parë
Kjo laperica qenka
Adriatik Joni
Adriatik Joni Muaj më parë
NA BETE REZIL OR ZOTI U VRAFTE...DASHTE ZOTI E NDEGJONE KETE LUTJE T'IMEN....
Artan Arti
Artan Arti Muaj më parë
Kot s'thote populli Peshku qelbet nga koka mor lal
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Muaj më parë
Gjikondi eshte nje lepirese profesioniste.e peshtire ne menyren si serviliset.deri dje lepinte meten kurse tani lepin ramen.nje qelbesire e shtirur qe habitem ca opinioni duan nga nje e perdorur
shkelzen orani
shkelzen orani Muaj më parë
Po e ndien qe te ka ardhur ngordhja o gomar
Nozy Nozy
Nozy Nozy Muaj më parë
Ti ngjjela kari ke pjerdhur fare bashk me kte grua qirin dudushin
viorel balmus
viorel balmus Muaj më parë
CFAR DJALI ESHTE KY BALLIU MO AMAN TJA QISH TAN ROBT
Bresa KFZ
Bresa KFZ Muaj më parë
Ngrihuni o Popull Djegni Komuniste nese doni te jetoni me dinjitet ne ate Shqiperi te Perdhunuar
Sadik Aadik
Sadik Aadik Muaj më parë
Zoti Ngjela ju jeni akoma mace dhe me macet do luftosh ķur tè bèhesh tigèr po u bère me votat e shqiptarve si.Ilir Meta atèher do ndeshesh me tigra
Bledi Kurti
Bledi Kurti Muaj më parë
Ti Avokat lodhesh kot ti flet për vjedhje hapur nuk meren masa as një syn në burg jemi lodhur me këta legena
Defrim Cenaj
Defrim Cenaj Muaj më parë
Bravo Spartak Ngjela je 1 ,Ilir Meta ne burg te gjithe hajdutat, Ilir shkerdhata nuk eshte presdent i Shqiptareve
justiniani i madh
justiniani i madh Muaj më parë
Ramës dhe ripjelljes sorosiane po i qijmë t'ëmën më 25 prill.
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
ZOTRI AVOKATI SHQIPTARET PA LITARIN ZVIN NE MENT PO FRIGOHEM ENE ATHER ZVIN VENI LIDJIN SI NE AMERIK SE E CHUDITET BOTN.
Gentiana Seferaj
Gentiana Seferaj Muaj më parë
Ti je hajduti i shqiperise jo presidenti po leje ate muhabet
Luiza Lika
Luiza Lika Muaj më parë
Ilir Metà duet te veje ne klasen e pare te mesoj e akoma nuk di te fole kush eshte ai qe thote do ti prese doren fatkeqesisht ku eshte e ardhshmja e popullit Shqipetare.... Lipame Ilir
Sali Rerza
Sali Rerza Muaj më parë
Ngjela me patrioti me fal per gabimin
Sali Rerza
Sali Rerza Muaj më parë
O z. Ngjela je me parrioti nga te gjithe je njeshi te kesh jete te gjate
Dani El
Dani El Muaj më parë
Ngjela esht njeri me i zgjut
AGRON SHABANI
AGRON SHABANI Muaj më parë
O SHPELLARE HARBUTE PSIKOPATE BALLIU MBYLLE GOJEN TE FLASIN TE TJETET O IDIOTE
Skender Ljumani
Skender Ljumani Muaj më parë
Ore leshpera po sa duar kini prere gjer tashi o genjeshtare politikane e katandiste shqiperine dhe shqiptaret si ata gabelat qe jetojne neper chadra bga nje vend ne nje tjeter. Vodhet Shqiperine dhe shqiptaret sa mbeten qe edhe breket ti merni ketij populli te varfer dhe te vojtur.Turp te kini se mekatet nuku i pranoni.
Rezart Ajdari
Rezart Ajdari Muaj më parë
Si thot ky nuk ben dot reform se vjedh dit per dit kurse kta vidhnin ore minut yyyyyyt se kokrat e k...es jeni qe te gjith e lat kte ven mbrapa do vi dita per te ter ju
Ukshin Komani
Ukshin Komani Muaj më parë
O z. Rama cilli do që fitoni s‘do ketë drejtësi në Shqipëri 😡
John Seca
John Seca Muaj më parë
I Spartak Tigri.Mban mend ne selenice te hipnin ne karroce dhe te godidnin me Kake Lope . Ku I gjete tigrat ti more plesht?
Geni,në,kohë Koko
Geni,në,kohë Koko Muaj më parë
Bravo avokat.balliut i shkaperdhefsha te vdekurit ne varr.
Bledi 12
Bledi 12 Muaj më parë
Llpllllpl
MUKA ARMAND
MUKA ARMAND Muaj më parë
Vetem murrizi ju vjen hakut ju bijve te kriminelve spiune te sigurimit po me e keqa eshte se prej disa njerzve të pa skeupullte aq sa kan futé ne Burge dhe familjare te vete sote akuzojne Enver Hoxhen po ku ka diktatore apo lider qe te me thot spiuno vellan apo gjakun tate mu po jeni fis qira
Fran Imeraj
Fran Imeraj Muaj më parë
S'ka ma bukur ..... " Arbiter " na doli Ilir Meta ....... Hallin e ka te madh , por ka dhe probleme psiqike .......
POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA
POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA Muaj më parë
O lela po duart e veta pse si preu meta kur i vodhi vota vete
POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA
POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA Muaj më parë
O elvis te gjithe koment i ke kunder
Opinion - Spartak Ngjela! (8 nëntor 2011)
1:39:19
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,8 mln
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
3:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 91 mijë
Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?
16:55
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 2,9 mln
FAKE OFF - 22 Mars 2021 - Show - Vizion Plus
29:47
Vizion Plus TV
Shikime 31 mijë
Turkey 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:42
FAKE OFF - 8 Mars 2021 - Show - Vizion Plus
31:26
Vizion Plus TV
Shikime 86 mijë
FAKE OFF - 5 Mars 2021 - Show - Vizion Plus
30:47
Vizion Plus TV
Shikime 46 mijë
Armiku i Popullit - Episodi 20 - Vizion Plus
1:14:09
Vizion Plus TV
Shikime 12 mijë
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,8 mln
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
3:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 91 mijë
Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?
16:55
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 2,9 mln
If Among Us Had 0 Impostors
1:07
Shiloh & Bros
Shikime 5 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm
2:12:56
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 3,2 mln
Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı
1:07
Teşkilat Dizisi
Shikime 1 mln
My Thoughts on Reality Shifting
9:48
TheOdd1sOut
Shikime 8 mln