Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

  Shikime 1,274,473

Top Channel Albania

11 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Vesa Morina
Vesa Morina 14 orë më parë
Vaser
Rama Bajram
Rama Bajram Ditë më parë
Atdheu e andi e kan zbukuru emisionin jasmina edhe ola
N1
N1 Ditë më parë
qr 20min reklam vetem per 1 App vari lesh 4euro ne muaj kush eshte Ai i "menqur" qe e shkarkon dhe paguan per ket vk App😑
saliji merxhan
saliji merxhan Ditë më parë
Antonela ik ik nga aty moj poshtersir se je femra ma e poshter qe mban toka
marieta marieta
marieta marieta 2 ditë më parë
Atdheu dhe Antonela jane bere si ajo gjella qe thartohet kur nuk e fut ne frigorifer...e keni parasysh ca ere bie ..
Shpeta Boja
Shpeta Boja 2 ditë më parë
Ofendon rend atdheu antonelen.ofendon antonela atdheun.dhe ne fund ne sqarim kerkojn falje njeri tjetrit.turp per dyt.erdh koha qe tha nana vet koha tregon sakt
Fullbright
Fullbright 3 ditë më parë
Bora Zemani - Të kesh kujdes të madh se si sillesh me personazhet e përputhen. Mos u bej injorante e dorës së parë, mos e prish emisionin me gojën tënde të ashpër. Ti je thjesht prezentuese dhe prezento, mos i pengo emisionit ori egoiste e poshter. Mos na qëndro ti neve ftofur ose ngrohur ti nuk na intereson na interesojnë personazhet. Flliqësirë.
Bukuroshe Hoxha
Bukuroshe Hoxha 3 ditë më parë
Te dy jan nje karakter Te dy jan baxhella
Alb Albania11
Alb Albania11 3 ditë më parë
Sa zhgenjim me ke dhene sonte o Antonela hodhe poshte betimin e babit tend per nje njeri si atdheu.Turp
Gent Gjeka
Gent Gjeka 3 ditë më parë
Na plk
Mary Mar
Mary Mar 4 ditë më parë
oct
Daniela Meta
Daniela Meta 4 ditë më parë
Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte
Daniela Meta
Daniela Meta 4 ditë më parë
Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut
Daniela Meta
Daniela Meta 4 ditë më parë
Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin
Daniela Meta
Daniela Meta 4 ditë më parë
Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese
Daniela Meta
Daniela Meta 4 ditë më parë
Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin
Teo
Teo 4 ditë më parë
My song
Adele Adele
Adele Adele 5 ditë më parë
Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.
Longwide _Wow
Longwide _Wow 5 ditë më parë
Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..
Shqiponje Rama
Shqiponje Rama 5 ditë më parë
Jeni shume te mir😍
Muja Curri
Muja Curri 5 ditë më parë
Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje
Muja Curri
Muja Curri 5 ditë më parë
Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
NRG_Mario11 NRG_Mario11
NRG_Mario11 NRG_Mario11 6 ditë më parë
erdh luani i sindit
My Girls My Life
My Girls My Life 6 ditë më parë
Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫
arber leka
arber leka 6 ditë më parë
Urime nga Norvegjia
Rama Bajram
Rama Bajram 6 ditë më parë
Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte
Aleksander Drenova
Aleksander Drenova 7 ditë më parë
Addhe je ma i miri
Lori Lorela
Lori Lorela 7 ditë më parë
Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.
Fation Agaraj
Fation Agaraj 7 ditë më parë
Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...
Kristina Sabriu
Kristina Sabriu 7 ditë më parë
Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages
Dark Fire
Dark Fire 7 ditë më parë
Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣
nora nora
nora nora 7 ditë më parë
Falcifikim emisoni!
xhina 007
xhina 007 7 ditë më parë
Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂
Silvio Duro
Silvio Duro 7 ditë më parë
Na e ka shpif kjo Antonela.....
Marshall
Marshall 7 ditë më parë
Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet
Marshall
Marshall 7 ditë më parë
Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”
Marshall
Marshall 7 ditë më parë
Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real
Rama Bajram
Rama Bajram 7 ditë më parë
Si kthehet atdheu 2 Million klikime
Xona Xona
Xona Xona 7 ditë më parë
Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah
Seli Seli
Seli Seli 7 ditë më parë
OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT
Alba A
Alba A 8 ditë më parë
O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃
Alba A
Alba A 8 ditë më parë
Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...
Beta lena
Beta lena 8 ditë më parë
Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!
Arbenita Leka
Arbenita Leka 8 ditë më parë
Shume i bajatshem bre
Glejdi Veseli
Glejdi Veseli 8 ditë më parë
FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..
Aaron Kastriot Iseni
Aaron Kastriot Iseni 8 ditë më parë
🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢
Valon Zymberi
Valon Zymberi 8 ditë më parë
Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik
Valon Zymberi
Valon Zymberi 8 ditë më parë
O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo
OSI Moeller
OSI Moeller 8 ditë më parë
Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮
Rand Sesi
Rand Sesi 8 ditë më parë
zhdukeni antonelen nga programi
shy_wolf 01
shy_wolf 01 8 ditë më parë
Rinian je shume i mire bravooo
Meri Meri
Meri Meri 8 ditë më parë
Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj 8 ditë më parë
Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu
stefan gergi
stefan gergi 8 ditë më parë
Po ke shikon me inaat ky t...pi
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj 8 ditë më parë
Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....
Boss Denaroo
Boss Denaroo 8 ditë më parë
Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen
flora g.
flora g. 8 ditë më parë
Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj 8 ditë më parë
Sa
Florinda Toma
Florinda Toma 8 ditë më parë
Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe
Shpresa Onuzi
Shpresa Onuzi 8 ditë më parë
Jemi shum mzor per ato
Me Hej
Me Hej 8 ditë më parë
Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu
Desaldo Kasa
Desaldo Kasa 8 ditë më parë
Duhet beshty antonela
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka 8 ditë më parë
Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka 8 ditë më parë
sa min zgjati ky takim tani?!
Selam Mualejkum
Selam Mualejkum 8 ditë më parë
NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.
Treshi Krasniqi
Treshi Krasniqi 8 ditë më parë
opa
Sefer Serjanaj
Sefer Serjanaj 8 ditë më parë
Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap
Erisa Amla
Erisa Amla 8 ditë më parë
Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam
Drita Karruka
Drita Karruka 8 ditë më parë
Ishalla perputhen ca t'them
Baad Girl
Baad Girl 8 ditë më parë
murat e dheve qetash
Ana Cela
Ana Cela 8 ditë më parë
keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔
daniel shkoza
daniel shkoza 8 ditë më parë
Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi 8 ditë më parë
ALLAHU AKBAR
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi 8 ditë më parë
Inshallah krejt du vdekin
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi 8 ditë më parë
Ishallah krejt du vdesni
Aurel & Enxhi
Aurel & Enxhi 8 ditë më parë
A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston
Meti Hasani
Meti Hasani 8 ditë më parë
Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!
Black Black
Black Black 8 ditë më parë
Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮
Elsa Marku
Elsa Marku 8 ditë më parë
E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣
diemme market
diemme market 8 ditë më parë
Turli
leo on
leo on 8 ditë më parë
Qa rq atdheu I paftyre
Halit Zhugolli
Halit Zhugolli 8 ditë më parë
Mos e merr atedhe antonelen te lutem
Yuli Mandri
Yuli Mandri 8 ditë më parë
Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend
19 98
19 98 8 ditë më parë
Varikarset e perputhen
Erlind Mustafa
Erlind Mustafa 8 ditë më parë
Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.
Elona 02
Elona 02 8 ditë më parë
jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova
Elona 02
Elona 02 8 ditë më parë
a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮
Rama Bajram
Rama Bajram 8 ditë më parë
Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh
Asani Asan
Asani Asan 8 ditë më parë
Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo
Rama Bajram
Rama Bajram 8 ditë më parë
Ku cfar cifti i mire
Gostivar Gv
Gostivar Gv 8 ditë më parë
Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng
Joker 29
Joker 29 8 ditë më parë
Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋
Piter Hasi
Piter Hasi 8 ditë më parë
Gja pa ba spo lan femrat per pak fam
Suada Lani
Suada Lani 8 ditë më parë
Antonella e flliqte
Klevis sheha
Klevis sheha 9 ditë më parë
Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩
Elchapo. ff
Elchapo. ff 9 ditë më parë
Juli me tel mbrapsh bhahahahaha
Muhamet Lutolli
Muhamet Lutolli 9 ditë më parë
Ajo osht një djall
Fatmir Paja
Fatmir Paja 9 ditë më parë
Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija
Dory Dory
Dory Dory 9 ditë më parë
Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...
BerinHQ
BerinHQ 9 ditë më parë
Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Camdaki Kız 2. Bölüm 3. Fragman
0:57
Camdaki Kız
Shikime 1,7 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Camdaki Kız 2. Bölüm 3. Fragman
0:57
Camdaki Kız
Shikime 1,7 mln
MADDIE FAINTED! We Found a REAL GHOST in Our House
21:28
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52
Dude Perfect
Shikime 11 mln
My Thoughts on Reality Shifting
9:48
TheOdd1sOut
Shikime 8 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm🏹
2:24:56
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 991 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı
1:08
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3,1 mln