Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

  Shikime 501,880

Gold AG

15 ditë më parë

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Komente
mikea hiooi
mikea hiooi 3 orë më parë
Te lumt gold a dg
Xhery Syla
Xhery Syla 2 ditë më parë
Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..
Komandant Bjeshka-1
Komandant Bjeshka-1 2 ditë më parë
.......Veq ni Nane!
Walid Chaathane
Walid Chaathane 3 ditë më parë
Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤
Youtube Youtube
Youtube Youtube 3 ditë më parë
🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲
mikea hiooi
mikea hiooi 3 orë më parë
Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Xhevdet Muliqaj
Xhevdet Muliqaj 3 ditë më parë
BRAVO SHQIPE RESPEKT
abbsnn cose
abbsnn cose Ditë më parë
🇦🇱👐🇦🇱
Shqipetare 777
Shqipetare 777 3 ditë më parë
Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Bon Bon
Bon Bon 3 ditë më parë
Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose 2 ditë më parë
This was fun!
Shauka Hodan
Shauka Hodan 3 ditë më parë
Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
abbsnn cose
abbsnn cose 2 ditë më parë
Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱
Day Light
Day Light 3 ditë më parë
Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.
Arber Lecaj
Arber Lecaj 4 ditë më parë
Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍
samir zymeri
samir zymeri 4 ditë më parë
Teper kang e mir ku asht ky vend
Shauka Hodan
Shauka Hodan 3 ditë më parë
Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏
Nora Lumaj
Nora Lumaj 4 ditë më parë
Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻
Mimoza Uka
Mimoza Uka 4 ditë më parë
Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍
Afrim Hasanmetaj
Afrim Hasanmetaj 4 ditë më parë
Jeni 1shi
Altin Halili
Altin Halili 4 ditë më parë
⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥
yuoop noke
yuoop noke 4 ditë më parë
Te lumt gold a dg
Meso Gjermanisht
Meso Gjermanisht 4 ditë më parë
Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!
Bardhok Prenga
Bardhok Prenga 4 ditë më parë
Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
O K
O K 4 ditë më parë
Si gjithmon NIKOLLA Nr.1
Cookie
Cookie 4 ditë më parë
🇦🇱👐🇦🇱
yuoop noke
yuoop noke 4 ditë më parë
Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍
Marsel Meta
Marsel Meta 5 ditë më parë
Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱
aola wili
aola wili 5 ditë më parë
This was fun!
Sweet Love
Sweet Love 5 ditë më parë
Yll Botet pershendetje na MICHIGANI
Albflix
Albflix 5 ditë më parë
Suksese Dyve👏👏❤❤
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi 5 ditë më parë
Suksese
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi 5 ditë më parë
Mir shum
aola wili
aola wili 5 ditë më parë
👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐
Ana Lleshi
Ana Lleshi 5 ditë më parë
Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏
Steph Ivanaj
Steph Ivanaj 6 ditë më parë
Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Drejtësi Barazi
Drejtësi Barazi 6 ditë më parë
Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹
miko foin
miko foin 6 ditë më parë
Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍
Flora Halimi
Flora Halimi 6 ditë më parë
Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Aurel Gjoni
Aurel Gjoni 6 ditë më parë
Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet
abbsnn cose
abbsnn cose 6 ditë më parë
Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍
Alberita Selman
Alberita Selman 7 ditë më parë
Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️
Ad Mirro05
Ad Mirro05 7 ditë më parë
Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱
Shqipetare 777
Shqipetare 777 7 ditë më parë
Nikollë a e ke shkue ti tekstin...
Shqipetare 777
Shqipetare 777 7 ditë më parë
Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..
Shqipetare 777
Shqipetare 777 7 ditë më parë
Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit
Vera Lirsch
Vera Lirsch 7 ditë më parë
👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐
sandra m
sandra m 8 ditë më parë
bravooo!!
Valmira Likaxhiu
Valmira Likaxhiu 8 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰
Nik Kodra
Nik Kodra 8 ditë më parë
Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱
Lumbardh Kryeziu
Lumbardh Kryeziu 8 ditë më parë
Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.
Shark Next Door
Shark Next Door 8 ditë më parë
Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun
Luarezi H10 Hoti
Luarezi H10 Hoti 8 ditë më parë
Jasha Nikolle be, kalle krejt !!
misolou fout
misolou fout 8 ditë më parë
❤❤❤
The Albanian
The Albanian 8 ditë më parë
Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?
misolou fout
misolou fout 8 ditë më parë
😍😍😍😍
annag cocl
annag cocl 8 ditë më parë
ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭
alex koci
alex koci 8 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Teuta Ukshini
Teuta Ukshini 9 ditë më parë
Hajde shqipe hajde 👌
Qazim Hajzeraj
Qazim Hajzeraj 9 ditë më parë
Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.
annag cocl
annag cocl 8 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️
butti fdft
butti fdft 9 ditë më parë
Bravo ju qoft
Shqipetare 777
Shqipetare 777 9 ditë më parë
Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️
blueibabygirl07
blueibabygirl07 9 ditë më parë
Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱
nijuo joing
nijuo joing 9 ditë më parë
Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
butti fdft
butti fdft 9 ditë më parë
Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit
FAIK Asani
FAIK Asani 9 ditë më parë
Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.
Anton Marashaj
Anton Marashaj 9 ditë më parë
Lumt Goja Bilbili i Malsis!
Driton Rexhepi
Driton Rexhepi 9 ditë më parë
ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩
nijuo joing
nijuo joing 9 ditë më parë
njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !
Seladin Dalipi
Seladin Dalipi 9 ditë më parë
👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍
laskin riubn
laskin riubn 10 ditë më parë
Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏
Tina Gjoni
Tina Gjoni 10 ditë më parë
😍😍😍😍
Liridona Sinishtaj
Liridona Sinishtaj 10 ditë më parë
❤❤❤
Hajdin linda Muja
Hajdin linda Muja 10 ditë më parë
laskin riubn
laskin riubn 10 ditë më parë
eiekck j5k
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 10 ditë më parë
Bravo ju qoft
dolimi jotoo
dolimi jotoo 10 ditë më parë
Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan
Geg.& Tosk
Geg.& Tosk 10 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️
mitro Kosova
mitro Kosova 10 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 10 ditë më parë
Bravo teper kang e mir hallall ju koft
Kristjan Peta
Kristjan Peta 11 ditë më parë
🔥 🇦🇱
dolimi jotoo
dolimi jotoo 10 ditë më parë
Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot
misolou fout
misolou fout 11 ditë më parë
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur
Drilon Plava
Drilon Plava 11 ditë më parë
Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit
Francesco Falco
Francesco Falco 11 ditë më parë
Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹
Liridon Shatri
Liridon Shatri 11 ditë më parë
👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤
misolou fout
misolou fout 11 ditë më parë
Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Engji Ramaj
Engji Ramaj 11 ditë më parë
Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !
NKN.VIRALS Video's
NKN.VIRALS Video's 11 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla
Elza Hadergjonaj
Elza Hadergjonaj 11 ditë më parë
Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯
Teouta Misimi
Teouta Misimi 11 ditë më parë
🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐
Naser Guri
Naser Guri 11 ditë më parë
Pp . P. Llpppplppp
lulzim morina
lulzim morina 11 ditë më parë
eiekck j5k
monsterr monster
monsterr monster 12 ditë më parë
Legjenda Ilir Shaqiri e Goldi 👍🇦🇱
Flore Berisha
Flore Berisha 12 ditë më parë
👏👏👏👌👌🔥🔥
Bekim Gashi
Bekim Gashi 12 ditë më parë
ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭
samir zymeri
samir zymeri 12 ditë më parë
Bravo teper kang e mir hallall ju koft
Blabla Blablabla
Blabla Blablabla 12 ditë më parë
Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot
Ditmar Elezi
Ditmar Elezi 12 ditë më parë
Gjithmon ilir edhe pse te vuajtur e te merzitur nga padrejtesit qe na jan ber por jemi te fort
Sexi Barby
Sexi Barby 12 ditë më parë
alpost.info/mine/l9CQtKSln3O6l4U/video
01-Anonymous
01-Anonymous 12 ditë më parë
Hallal ju koft!! Ju knoft zemra❤️👌🏻
Fari Sulejmani
Fari Sulejmani 12 ditë më parë
Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gashi Flamur
Gashi Flamur 12 ditë më parë
🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱
Gashi Flamur
Gashi Flamur 12 ditë më parë
🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱
bleron bajrami
bleron bajrami 12 ditë më parë
Sukses Shqipe veq perpara
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 12 ditë më parë
Aju kujtohet prifti katolik Anton Kcira kur tha .Milloshi u dasht mi mbyt Krejt Kosovaret Musliman. E Golld keq ki ba se ki ba keng me kit Nikoll mutin edhe emrin e Serbit e ka Nikoll.qdo kryqali shqipfoles jan pjell e keqe
kakami
kakami 12 ditë më parë
Turp per ty qe i thue kto fjal
Live Shqip Music
Live Shqip Music 12 ditë më parë
KUSH MENDON SE GOLD AG ESHT MBRET..? 👇
Lule Zefi
Lule Zefi 12 ditë më parë
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha 12 ditë më parë
Gjithmon ket keng, e kendo ,ky nikoll nikprela, 😂😂😂😂
Jutbina Salihaj
Jutbina Salihaj 12 ditë më parë
👏👏👏🇦🇱🇲🇫
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 13 ditë më parë
Ta Rujt i Lumi Zot. Djalin 🥰
Age Biblekaj
Age Biblekaj 13 ditë më parë
Suksese 🍀🙏
Jeta Ima
Jeta Ima 13 ditë më parë
Allahu e boft plak ate bukurosh me jete te gjatë Inshallah Gold
Jeta Ima
Jeta Ima 13 ditë më parë
Ju lumt te dyve 👍👍👍👍
Esa B
Esa B 13 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👏👏
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
NGOP
Shikime 165 mijë
Shpresa Gojani - Jam shqiptare
02:26
Produksioni Ardi
Shikime 3,9 mln
Shkurte Fejza - Mora Fjale (Official Video)
04:57
Shkurte Fejza
Shikime 407 mijë
Gold AG - Liri a Vdekje
03:28
Gold AG
Shikime 614 mijë
B2N & Eralda Jashari - Shqipet neper bote
02:34
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
NGOP
Shikime 165 mijë
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
Shikime 2,5 mln
Arıza 23.Bölüm 1.Fragman
1:02
Arıza
Shikime 874 mijë