“Kam rrembyer femijen tim”, Arjola Demiri tregon mes loteve momentet me te vështira ne jete | ABC

  Shikime 377,951

ABC News Albania

Muaj më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alpost.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
nela nela
nela nela 4 ditë më parë
Arjola o dashuri 💖💖💖💖💖💖💖
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 8 ditë më parë
Me vjen shum keq moj vajz ...po si ka munci divorcet ???????
Online Offline
Online Offline 9 ditë më parë
Për show mendoj se nuk është nevoja të tregohen gjëra kaq personale.Por u kuptua se drama tashmë rrit audiencen
Matilda Kolaci
Matilda Kolaci 13 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Etleva Ylli
Etleva Ylli 13 ditë më parë
I lumt prinderve , sepse ka gra qe nuk i kan mbeshtetur vajzat e tyre , as vellezerit qe gjoja mbroj motrat kur ato jan beqare ne shpi te prinderve por kur martohen jo sikur por i heqin qafe vajzat, motrat ,dhe pse i shikojn ne gjendje te rende psikologjike , fizike dhe pse keta prinder dhe vellezer e kan mundesin per ti ndihmuar , e keqja eshte se kur keto gra kaperxejn gjith keto mundime dhe ringrihen nga zerua bashk me femijet e tyre, keta prinder vellezer afrohen atehere njohin se kan moter apo vajze, kur keta prinder dhe vellezer kekojn ndihm per yzmet spitale mbeshtetje, por per mendimin tim te qendrojn larg , ashtu si ata qendruan larg halleve te vajzes apo motres se tyre , i hodhen i braktisen ne piken me kulminante .
Patrik Kurti
Patrik Kurti 14 ditë më parë
Shumë bukur kjo Arjola, aktore fantastike.
- almaseiti
- almaseiti 15 ditë më parë
Raste te tilla na zhveresojne ne te tjereve qe presim vendimet e gjykatave per te patur kujdestarine e femijes. RREMBIMI eshte KRIM- do çuditesha nese nuk ju kane denuar. Njoh nga shume afer dhimbjen tuaj, dhe une jam e divorcuar dhe kam femije. ¡Lo siento no pienso igual!
Ariana Voga
Ariana Voga 16 ditë më parë
Uaaaa kjo del tek cifti i lumtur... 😟😢😔😭😭😭😭😭😭Sme besohet
Fitnete Pasha
Fitnete Pasha 18 ditë më parë
😢😢😥☹️
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn 20 ditë më parë
Nji femer , grua , nene, burrneshe e forte, 3 femije Te rritesh pa burre esht shume e veshtire. Te kam ndigjuare me vemendje ne kete video, respect per ty , je Nji femer me bukuru, zgjuarsi dhe force. Te uroj fat be karriere dhe ne jete.
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn 21 ditë më parë
Sa bukur kjo history, ska gja me Te Malle se dashuria e nenes.
Enoeno Kapa
Enoeno Kapa 23 ditë më parë
Nuk esht e drejt qe i ati te rri me dur ne gji. Zemer ka dhe bashkshorti.. jo me qen egoiste ngule thiken nga vetja te dhem ? Ashtu dhe i dhem dhe ish bashkshortit
Dorina Seferi
Dorina Seferi 23 ditë më parë
😢😢😢😢👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Adelina Dokja
Adelina Dokja 25 ditë më parë
Jam e prekur shume nga historia e juaj! Jam dakord qe femijet duhet te rriten me nenen e tyre. Zoti ju bekofte familjarisht!
MIRANDA TSATA
MIRANDA TSATA 26 ditë më parë
Je nji nen e mbrekullushme 1000 her bravo vemijet e tu do jene krenar per ty l❤❤❤
melina nasi
melina nasi 26 ditë më parë
Fuck of🤬 Nena buca Beni mekate plot dhe pastaj dilni ekraneve per te lar gjunahet nuk ka asnje justifikim qe te lesh femijet vetem 🤬ju urrej te gjithave
TIKI . Info
TIKI . Info 28 ditë më parë
alpost.info/mine/Yqaxx2a7janJcoE/video Bora Zemani Tregon emrin e saje te vertete...
Fatjon Hoxhaj
Fatjon Hoxhaj Muaj më parë
Eshte diqka qe e kam perjetuar dhe unë vet,dy jave te plota nuk ia kam ndi Aromen e djalit, per mu ka qenë dhimbja me e madhe 😥 Fal Zotit jemi bashke qe 4 vite dhe jetojme te lumtur se bashku 👩‍👦💞 Nuk ka gje me te vlefshme se evladi ,zoti e gezoft cdo njeri me femijë 🙏
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Anila Driza
Anila Driza Muaj më parë
Arjola eshte nje femer shum e fort e pergezoj👍👍👍👍👍❤❤❤❤
Gerton Xhixhs
Gerton Xhixhs Muaj më parë
Tet bej nje pytje po' sikur ta bonte ish bashorti jot ket qe ke Bo si do te vij ty
Gerton Xhixhs
Gerton Xhixhs Muaj më parë
Ajo pun nuk justifikon asgjes
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari Muaj më parë
🥺
Nora Mustafa
Nora Mustafa Muaj më parë
O zot ekum kalu dhe une kete 😥😥😥😥
Nora Mustafa
Nora Mustafa Muaj më parë
😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥
ANJELA MORINA
ANJELA MORINA Muaj më parë
Zoti te bekoft shembul cdo grue 😪
Albana Gosturani
Albana Gosturani Muaj më parë
Zoti Ti rujt o lot bre mos derdh se je nje ylli tropojes ton ❤️❤️
Floreta Kola
Floreta Kola Muaj më parë
Je vertet Nene e mrekullusheme ,bravo te qoft
anna nili
anna nili Muaj më parë
Arjola, bravo e ke permbushur me se miri rolin tend si NENE .
Sanije Kosova
Sanije Kosova Muaj më parë
Inshallah
Zodiac Quest
Zodiac Quest Muaj më parë
Me ke bere te qaj,jam nene vet dhe ta kuptoj dhimbjen,femijet e tu duhet te jen krenare me ty❤️😘
Blerina Haxhimusa
Blerina Haxhimusa Muaj më parë
Me ngjane nje pjes te jetes sime!
Dia Baloshi
Dia Baloshi Muaj më parë
Te qifsha mu ne pith o ju Kara e pithi
Xhuljo Laze
Xhuljo Laze Muaj më parë
rdyg
Arta Prendi
Arta Prendi Muaj më parë
Bravo ❤❤💝💝💖💖⚘🌹💫💫
ermira haxhija
ermira haxhija Muaj më parë
Ti je nje burrneshe. Kete qe bere ti c' do mama do e bente.ju jeni nje aktore me talent. 🏘
Ona Dona
Ona Dona Muaj më parë
Komplimente per Emisjonin e dedikuar femrave , qe kan vuajtur ,e qe ja kan dal mbane . Bravo Arjola je shembull🌷
Bernardina Gegaj
Bernardina Gegaj Muaj më parë
🌟🙏🙏🙏
Adrian Sances
Adrian Sances Muaj më parë
po ceshte ky muabet rremben femijen. gjyqi te cakton te mbash dy femij babi nje ti vete ja mer dhe ate. Po ta kishte bere buri jot? Pse jane dy standarde femrat lejohen meshkujt . Doni barazi gjinore ju
Privat Privat
Privat Privat Muaj më parë
❤❤❤
Elisabeta Nika
Elisabeta Nika Muaj më parë
Je shum e mir ❤
Ana N
Ana N Muaj më parë
Fake
Esa Ersa
Esa Ersa Muaj më parë
Edhe une po qaja Shyqyr Zotit jeni bashk
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Duffy duff
Duffy duff Muaj më parë
😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Anila Hallunovic
Anila Hallunovic Muaj më parë
Bravo arjola ja dole.❤
Besnik Alili
Besnik Alili Muaj më parë
Zoti te rujt ti edhe fmit e tu me dhave forc per djalin tim
Dori Komedi
Dori Komedi Muaj më parë
subscribe kanalin tim per me shum video humoristike
Ylvije Lekaj
Ylvije Lekaj Muaj më parë
Te lumte ❤
Memi Mem
Memi Mem Muaj më parë
Me shpirtin e shenjte i bejne keta femije qe spaskan te drejte baballaret?
REI Jahaj
REI Jahaj Muaj më parë
Ik moj pirdhu😡😡Un u ndava pa edit te mite ((se do fillonin mos u nda ete tj))u ndava edhe femiet si lash kurr po kurr skisht burr nene as gjykat as nje emos egezofsha jeten ti lia femit..Po te pelqente kariera ty...😡😡Sot qurraviteni...vet ja dola imora si ajo kllocka dola jasht me ta punova eme dy turne po cdo dark flia me ta..esot jemi mirr fkm zotit...edhe babit tyre qe sme solli kurr penges madje edhe ne pagaset me teper se u vendos ne gjykat..se mbi te gjitha jemi prind...pz se konceptoj te lesh femien kurr kurr kurr kurr...ekur te vdes zdo me tret dheu😡😡😡😡Nje femer falet per ndo nje gabim...po nje nen kurr😬😬😬
T M
T M Muaj më parë
😪😪
Eni Rrapaj
Eni Rrapaj Muaj më parë
😭😭😭 lotet e tu u shnderrofshin vec ne buzeqeshje per engjejt e tu.
ana anna
ana anna Muaj më parë
Sa e mir esht 😊🥰
Curraj Eperm
Curraj Eperm Muaj më parë
Po mire pse nuke punove per te edukuer nje femije me nane e baba ku ka disa baballare qe per hire te femijevet e dine qe grueja gabon dhe e kane mbylle per hire te femijes nuke eshte normale te them te lumte te lumte po te rrije brenda mureve ku i linde respekte per ty si femer po jeta i ka keto me vjen keq ti je shembull i shum sakrificavet po skrifiko qe ti bejsh grate e forta te duejn veten burrin dhe familjen te ecin nje familje e shendoshe me mirekupto edhe nje here
Lina Ramaj
Lina Ramaj Muaj më parë
Arjola je nene Heroin mbreteresh si shum e shum nena shqiptare Te gjitha nenat kemi te njejten zemer per zemrat e zemres sone te shejt femijt Je nje aktore shum e mrekullushme Te adhuroi
Bona Bona
Bona Bona Muaj më parë
je shum e mir edhe e talentume 💕💕💕
Adelina Berisha
Adelina Berisha Muaj më parë
je yll je ma e mira ni artiste shum e fort ♥️♥️♥️
Jolanda Puci
Jolanda Puci Muaj më parë
Sa nena jane gjykuar nga opinjoji, ligji dhe nuk i eshte dhene asnje munci , jane gjykuar padrejtesisht . Ligji te ne nuk funksionon si duhet
Popcorns Mom
Popcorns Mom Muaj më parë
Trimereshe E pjekur ne veprime Sepse me pelqeu qe u ngrite ne fillim nga pika 0 duke i lejuar te rrine tek i ati per 18 muaj, se si je ndjere ti ne ato momente vetem kush e ka provuar e di. Se smund ti marresh e te ikesh e te jetosh per buke goje.. Je modeli i femres se realizuar ne karrjere dhe ne memesi. Te falenderoj per kete mesazh Nene ❤️
Alkida Cenko
Alkida Cenko Muaj më parë
❤️
Suada Ferati
Suada Ferati Muaj më parë
Pa Komet bravo Nena sun i len fmit asnjeher😭😭😭
Helloou Bitch
Helloou Bitch Muaj më parë
na bere te ndjehemi keq ...por mos qaj moj zemer ...Zoti t ndihmoft ty dhe femijet e tu 🙏
Margena Haraciu
Margena Haraciu Muaj më parë
😰😰😰😰
ονειροπολος
ονειροπολος Muaj më parë
ti idiote nena kurre nuk e braktiss femijet sado te qash eshte e kot kurv/////
Drenusha Spahija
Drenusha Spahija Muaj më parë
😘 i paq me omer o Zot ki safrifiku shum
Adele Adele
Adele Adele Muaj më parë
Ka shum nena qe ju a kan marre femijen ish bashkeshortet ,lind pyetja si jeto nje nene pa femijen e saj kur dhe nuk ja lene te shikoje femijen e saj ,un njoh nje rast te tille ja moren dhe ajo nuk e pa kurre me as qe sja tregojne oh zot,ty bravo te qofte 😰😨
Silva Gega
Silva Gega 22 ditë më parë
ka edhe nga ato nena qe i braktisin vet femijet tek ish burrat e tyre ngaqe duan te jetojne jeten e tyre pa pengesa dhe pa shqetesimi ..per momentin po jetoj dhe po rris 2 engjell qe nena tyre i la 3vjece dhe 8 vjec te madhi dhe i merr vetem 1here ne jav ne tel per te folur pavaresisht qe goca e merr perdita shpeshhera kurse ajo nuk ia hap tel dhe i con sms qe kam pun nuk flas dot ..ka nene mbi nena por ka dhe femra qe se meritojne fjalen MAMA
Adele Adele
Adele Adele Muaj më parë
@Elena Meta Kurre mos u dorezoni cdo gure te levizesh per femijte e tu ,ligji eshte ti mbaj nena dhe babai kur ne nje kopje ka divorc apo nuk shkon mire une jetoi punoi ne Itali fatemiresishte i di ligjet si ketu si atje ,pra femijte ti mbajne si babai si nena pa kondradiksione qe do te thote keni te drejtevte dyja palet .
Elena Meta
Elena Meta Muaj më parë
@Adele Adele flm po me avokat jam por jan shtyr gjygjet 😢😢😢!!
Adele Adele
Adele Adele Muaj më parë
@Elena Meta me vjen keq per rastin tuaj une nuk jam nene akoma por nese femijet qe keni ju jane te mitur ju duhet te dini i takon ti mbaje nena ,une nuk e di si eshte gjendja juaj konkrete nga ana tjeter ekonomike ,nese ju i mbushni kriteret per tu mbajtur nga ana ekonomike mund ti keni femijet tuaj duke kapur nje avokat te mire qe tju ndihmoj te keni femijet tuaj ,ne te kunderten nese ju nuk i mbushni kriteret nga ana tjeter pa diskutim qe sti japin femijet me vjen keq per rastin tuaj te dhimbshem te uroi nga thellesisia e zemres ti kesh femijet tuaj prane vetes te pershendes e dashur .
Elena Meta
Elena Meta Muaj më parë
Ke te drejt 😢😢 nk jan nenat qe vendosin por ligji ...dhe un po bej cdo gje qe ti kem femijet pran por me gjygjet cdo gje jan shtyr dhe mi mban burri as te foli nk me le dhe as ti shoh u ben 8 muaj 😢😢😢😢😢😢 vec nje femer nje nen sikur un mund ta kuptoj dhimbjen time😢😢😢 shoh shum komente qe si mund te duroj nje (NENE) pa femijet !!!Nuk esht ashtu sic mendoni vec ju uroj mos ta kaloj asnje femer kte dhimbje qe kam un ne zemer ne shpirt😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢!!!
Monda Serdari
Monda Serdari Muaj më parë
Je shume fisnike.te adhuroi si aktore
Alajdin Bafqari
Alajdin Bafqari Muaj më parë
O my got 😭😭😭
Lind Pajona
Lind Pajona Muaj më parë
Zoti te dhont krejt tmirat e ksaj bote e tbotes tjeter
blue beach
blue beach Muaj më parë
Nuk eshte per te marre shembull per tu divorcuar, shembull i mire eshte te jetosh sebashku si burri si gruaja siq kane jetuar prinderit tane ajo ka qene dashuria e vertete na kan rritur edhe pa lek edhe pa buke e shume e shume halle te tjera qe kishte ajo kohe por dashuria egzistonte,por sot fatkeqsisht po jetojme ne nje epoke qe njerezit kane ndryshur qdo veshtiresi ose problem zgjidhja me e shpejt eshte divorci jo o njerez kur dashuron dike ne jete te mira e te keqija duhen perballuar sebashku deri sa te mbaroi fryma nje dite, eshte per te ardh keq kur degjon te tilla probleme po mjer kujt i bien jete e poshter 😥
Rea Ree Rea 777
Rea Ree Rea 777 Muaj më parë
Je shum e mire Ariola zemer
Almi Almi
Almi Almi Muaj më parë
aman at luajtjen me pianon heqeni
Naj Ada Flp
Naj Ada Flp Muaj më parë
Nje bravo te madhe nga un je.heroine
eneklida pero
eneklida pero Muaj më parë
femijet jam me te lumtur me nenen dhe per ta ben shum sakrific une te njejtin fat po femijet nuk i lash kurr i kam ne zemren ne duar e mia te vlersoj shum qe ke ber ate sakrific te jetosh e lumtur pa lote ne sy ❤
Adrian Sances
Adrian Sances Muaj më parë
po pse vetem i ke bere ti mot kare ? me nenen thote se meshkujt vari karin
ELLA.A LEEA
ELLA.A LEEA Muaj më parë
Shummm fjal të verteta shyqir qka je bashku me femijet edhe shpresoj tjeni gjithmon te lumtur.... Por faj ka shteti se ska kushte per Nena te vetme pa rrugdalje si puna jote se po tishe pas ndim nga shteti nuk do te kishe ndodhur keshtu, por tu kisha lut femijet jan para Suksesi tend mbaje nje pun sa per te kalu jeten normale deri sa te rriten pastaj puno ma shumm se femijes i jet kujtimi me ty jo lodra qka ja sjell....Rspekt per ty.
ELLA.A LEEA
ELLA.A LEEA Muaj më parë
@Tigers Gjini Te kuptoj eshte shum e veshtir por shpresoj edhe djali ta kthen me tmira e ste braktis kurr se nket Koh te ligt ma shum hjekin njerzit e mir.!
Tigers Gjini
Tigers Gjini Muaj më parë
per Zotin, elhamdulilah. kam pas fat qe mkan hap deren prindrit se edhe un jam e ndare nga burri dhe kam nje djale qe eshte drita e syve te mi. kam punuar shume per ta rritur, tani po mundohem me shpirt e me zemer ti bej nje te ardhme te mire dhe mos ti mungoje asgje qe ai te mos me braktise kur te rritet e te shkoje te baba vet.
Elena Meta
Elena Meta Muaj më parë
Ne vendin e kesaj nene jam edhe un 😭😭😭 u ben 8 muaj qe nk I shoh femijet e mi 😭😭😭 dita dites mezi marr frym zemra po me coptohet derisa ti marr ne krahet e mi🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭!!!
Marie Prenga
Marie Prenga 17 ditë më parë
Zoti ti ruajt e dashur, nuk ka kun në bot nënë të keqe!
Marie Prenga
Marie Prenga 17 ditë më parë
Të ken jeten , qdo gjë shkon në vendin e vet" Fëmia ësht i nënës dhe vetem i nënës! Zoti ua zgjidhët problemin si tua deshiroj zemrat tuaja .të gjitha nënat e dashura!
aferdita shala
aferdita shala 19 ditë më parë
@Elena Meta uhu nj ii nj ok nj in nj ii nj j nj in ok ok ok ok ok I I I ok I I Jj bb I bb j ok j ok ok ok j j ok ok k O o I ii j in in in Z in in ok ok I ok oh j in in in h j B JJ IN JJ IN UH UH J J BB J
aferdita shala
aferdita shala 19 ditë më parë
Yhibibjhibjbj j jbi zz ibjbJ j k Uh uh in in uh bH uh bH uh in in h I j j Io I I o
aferdita shala
aferdita shala 19 ditë më parë
Hdninodjodnksnisnksjosos odonlwl bkaobioanoanksknkenlek L LNO K
Diana Naikolli
Diana Naikolli Muaj më parë
😭😭😭😭😭👏👏👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏🙏
Domenika Velaj
Domenika Velaj Muaj më parë
BRRAVO. TË. QOFTË. METË. VERTET. JE. NJI. NAN. HEROIN. KSHTU. ASHT. NANA. SIBAN. PËR. FËMI. ZOTI. TA. PRIFTË. MARË.
fetie gagelmann
fetie gagelmann Muaj më parë
O SHQIPTARE: PERDORNI FILLOJ ; FILLOVA ; DO TE FILLOJ: EDHE BIBLA E PERDOR NE FILLIM : ARBERESHET E ITALISE KU UN JAM SHPESH I SHQETSON KY FAKT: NE TIRANE NUK THONE FILLOJ POR STARTOJ: TURP TURP TURP PER JU
Hasie Neza
Hasie Neza Muaj më parë
E kane prishur shum gjuhen shqipe, shum fjale shqip qe jane hequr, dhe jane zvendosur me fjal italisht. Kam verejte ne vendin tone, si nga femijet, te rriturit, ne tv 🇦🇱, politik. Perdorin shum fjal ne italisht. Vertet turp i madh per ne si popull qe po e zhdukin gjuhen shqipe te bukur. Jemi popull qe se duam vendin ton, qe se duam kulturen tone, jemi popull byth lepires te tek huajte. Edhe emrat shqiptare i kane zhdukur, vendosin emra te huaj. Duhet te grehet ne vemendje kjo gje, se është vertet shum shqetsuese 😔.
Medina Tomori
Medina Tomori Muaj më parë
Ti je një nënë heroin Arjola ❤
Arlinda Oligers
Arlinda Oligers Muaj më parë
Je shum njeri i mir
Arlinda Oligers
Arlinda Oligers Muaj më parë
🙂🙂🙂
Arlinda Oligers
Arlinda Oligers Muaj më parë
Bravooooo😭😭😭😭😭😭
Sofika Koka Memushaj
Sofika Koka Memushaj Muaj më parë
BRAVO- N E N E fisnike! Te lumte
foto
foto Muaj më parë
Je aktorja ime e preferuar ne portokalli me shume me pelqen roli i oles e ben shume te bukur zerin
Isa M.
Isa M. Muaj më parë
Glükea,fat.
Saimira Hoxha
Saimira Hoxha Muaj më parë
Me vjen keq po me pikon zemra kur degjova kte histori tenden
Fiona Britton
Fiona Britton Muaj më parë
Nuk kuptoj diçka me disa nëna kur jeta ju përball me situata jo të këndshme siç është divorci përse fëmijët i doni të gjithë për vete kur edhe babai ka të drejtën e tij të marri kujdestarin e njërit prej fëmijve ose edhe kur vetë fëmija dëshiron të jetoj me baban e vetë dhe aq më tepër kur është vajzë dhe dihet që vajzat janë më të lidhura me baban,të kesh tre fëmijë kjo sdo të thotë që nëna duhet të marri kujdestarin e të treve edhe baballarët kanë të drejtën dhe pjesën e tyre në fund të fundit fëmijët mbiemrin dhe gjakun e babait marrin.
Power Dinami
Power Dinami Muaj më parë
Fjala hero ine per ty eshte pak,je femer shembull.
merita Bytyqi
merita Bytyqi Muaj më parë
Ti je nje femer burrnesh👍🏼💪
Elona Biba
Elona Biba Muaj më parë
Nuk ka dhimbje me te madhe se ndarja.pervec se vdekjes.
chin lee
chin lee Muaj më parë
Sot të njofta dhe u dashurova me ty. Yll gru, bukuri e pa par dhe nen shembullore. Mos humb koh, amerika të pret, hollivudi ësht per ty. Uau 😍😍😘
Ego -
Ego - Muaj më parë
😍😍
Lindita Caushaj
Lindita Caushaj Muaj më parë
😭😭😭😭
Xhevdet Berisha
Xhevdet Berisha Muaj më parë
Leje te flasin te ftuarit mos trego per veten ose shko ne nje sdudio e ftuar dhe fol
Valbona Halimi
Valbona Halimi Muaj më parë
Te lutem sdua te shoh tè merzitur ndihem shum keq loqk je nèna mè e mir nbot per fèmijet e tu ti kish me ymer u bèft ni qutet pi suksit te 3 engjujve ju dua foru Bona Kumanov 💗💗💗💗
Fatime Kuqi
Fatime Kuqi Muaj më parë
Ngnkf9f ìçäääkgklf9ñmflkxil?ğģýýfþ0t0t⁰⁰åťťnimf⁸⁸9⁸⁵åýý⁷på⁹öö
Valbona Halimi
Valbona Halimi Muaj më parë
Loqk se ke iden sa shum te dua te vlersoj nganjèhet thm dhe lutem o Zot mè bej si ti loqk shum kam dèshir te takoj un jam nga Kumanova dhe as nè her ste kam takuar shoresoj dhe lutem sa ma shoejt te takoj dhe te shoh tè qmallem me bukurin tènde tè dua foru Bona Kumanov 💕💕
Alesia Dani
Alesia Dani Muaj më parë
Si nuk e kapi njeri tha i lashe te i jati 18 muaj... a pak eshte nje vit e gjysem ne ambjent tjeter familjar? Si ka fjet gjithe ato net bosh pa ta.. me mire pak e bashke me femijet se pa te tre
Kombinat city Kombinat city
Kombinat city Kombinat city Muaj më parë
Moj zonje pse Ambjent tjeter, babai i tyre ka qene,te gjyshja e gjyshi i tyre,si nuk e kape ti qe doja te fuqizohesha ekonomikisht :apo vec te them nje llaf dhe une:
Ganimete Citaku
Ganimete Citaku Muaj më parë
Me kon nje nana e mire ishe me baben e femive se kishit prish Familjen une te kam pa ne kosov te Albi Mall me.femit tu moj bi ishe vesh jo vesh po ishe qky krejt me nje burr si femen😆😆 ne ishem ardh ne pushim e vajza ime te kqyrke se te ka pa ne telivizor qika ishe e vogel se un as syt sti kam lshu e ne ven se mej respektu femit ti ja Bane nje femiju qa po kqyr moj katunare e ma katunare se ti ska nket tok se vajza ime jeton ne Evrop shyqyr zoti me nali Vllavi im se kesh kah ti nuki ato flok se as kush ne jet vajzes time sika than ashtu vetem njerzit si ti pa edukat e tjeter her mos dil neper emisiona me qajt ktu kur je mendjemadhe oj Katunare. 👎👎👎👎👎👎
Luka Nebi
Luka Nebi Muaj më parë
😢🙏🙏🙏🙏
afroviti papa
afroviti papa Muaj më parë
😥😥😥😥😥
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Benim Adım Melek 61. Bölüm
2:15:56
Benim Adım Melek
Shikime 323 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3,1 mln
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,4 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Benim Adım Melek 61. Bölüm
2:15:56
Benim Adım Melek
Shikime 323 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3,1 mln
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,4 mln
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 5 mln
EVER B - AMG (prod.by RZON & ARLENN)
3:00
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07