Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

  Shikime 3,353,509

Friends Entertainment

11 ditë më parë

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente
Shpetim Lushi
Shpetim Lushi Orë më parë
...♡...
Elife Sherifi
Elife Sherifi 10 orë më parë
Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!
Melek Mobile
Melek Mobile 10 orë më parë
Hit🔥
Melek Mobile
Melek Mobile 10 orë më parë
Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Melek Mobile
Melek Mobile 10 orë më parë
Wow
Shqiponja Bogiqi
Shqiponja Bogiqi 12 orë më parë
Qit naj keng me te bukur vetem vet
bodoti qwiu
bodoti qwiu 9 orë më parë
Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣
Anila Thaci
Anila Thaci 12 orë më parë
Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉
bodoti qwiu
bodoti qwiu 9 orë më parë
QWX
Vaide Ahmetaj
Vaide Ahmetaj 15 orë më parë
Zeri embel flori
Xanadu Color
Xanadu Color 15 orë më parë
We missed Florii😍😍😍
Tuana Xheladini
Tuana Xheladini 15 orë më parë
ma te miret jeni
Dee99n
Dee99n 15 orë më parë
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
Adas Dzw
Adas Dzw 16 orë më parë
Love u tayna from algeria 🇩🇿
Esther Bumann Hänni
Esther Bumann Hänni 16 orë më parë
du bist di schonzte fon der welt
Bardhyl Dyrnjaja
Bardhyl Dyrnjaja 18 orë më parë
Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij
No Name
No Name 18 orë më parë
🇦🇱
Xixa TV
Xixa TV 19 orë më parë
Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍
Klea Sulaj
Klea Sulaj 21 orë më parë
Tayna Magdalena Flori???????
Esmerald Elezi
Esmerald Elezi 21 orë më parë
Vetem per florin e pelqej kte keng 👏
Esmerald Elezi
Esmerald Elezi 10 orë më parë
Mbehet qefi 😁
Elife Sherifi
Elife Sherifi 10 orë më parë
Edhe une :P
Huanito Buci
Huanito Buci 21 orë më parë
Beni like🤩🤩😚😚😇😇
X__X __X__5 HD
X__X __X__5 HD Ditë më parë
QWX
Horse Power
Horse Power Ditë më parë
Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣
viktoriarama
viktoriarama Ditë më parë
Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋
laura
laura Ditë më parë
Like kush do taynen
Frances Xh
Frances Xh Ditë më parë
Bukur Flori..
Esjana Dauti
Esjana Dauti Ditë më parë
Palidhje😫😝
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Ditë më parë
🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷
Rifat Rufa
Rifat Rufa Ditë më parë
Jom myt tu pi per ni dashni
Rishav kumar
Rishav kumar Ditë më parë
Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳
Aneri Bala
Aneri Bala Ditë më parë
Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?
bardhyli77
bardhyli77 11 orë më parë
Vetem ti
Bjorna Draci
Bjorna Draci Ditë më parë
ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅
Mangekyou Sharingan
Mangekyou Sharingan Ditë më parë
6/10
Rinesa Beqiri
Rinesa Beqiri Ditë më parë
🥰🥰🥰❤❤🥰❤
Helan Guru
Helan Guru Ditë më parë
Alle Songs bis jetzt Baba
Eris Linda
Eris Linda Ditë më parë
please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰
Yllka Mustafa
Yllka Mustafa Ditë më parë
YLBETËShYIIKA
Yllka Mustafa
Yllka Mustafa Ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Saranda Jaha - Hasani
Saranda Jaha - Hasani Ditë më parë
Flori✨
Eljana Buci
Eljana Buci Ditë më parë
me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........
alket moli
alket moli Ditë më parë
Uau ka dal shume e bukur kenga
lyrics songs
lyrics songs Ditë më parë
Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness
Lea Ana
Lea Ana Ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu Ditë më parë
[Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏
Romesa Haliti
Romesa Haliti 2 ditë më parë
Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋
Xhuana Mazelli
Xhuana Mazelli 2 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy
Dormer Tekst
Dormer Tekst 2 ditë më parë
Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don
bodoti qwiu
bodoti qwiu Ditë më parë
Tajna quen👸
alalal alalal
alalal alalal 2 ditë më parë
Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻
nazmie karaj
nazmie karaj 2 ditë më parë
wow
OFFICIALLY SPARSH
OFFICIALLY SPARSH 2 ditë më parë
Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ALpost no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏
Giaco Mone
Giaco Mone 2 ditë më parë
Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹
Lea Ana
Lea Ana 2 ditë më parë
Shume e bukur me pelqen shume
lapo gee
lapo gee 2 ditë më parë
Jav qifsha nanen
Arijeta Ahmetaj
Arijeta Ahmetaj 2 ditë më parë
Shum bukur ❤️❤️❤️😘
Elion Enada
Elion Enada 2 ditë më parë
Love it ❤️
bofooit gojo
bofooit gojo 2 ditë më parë
parritshem trujt zoti yll bote ....
Senad Arifi
Senad Arifi 2 ditë më parë
Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo
Angjelo Daja
Angjelo Daja 2 ditë më parë
Magdalena 💕
Ruana Sula
Ruana Sula 2 ditë më parë
α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ
Lira
Lira 3 ditë më parë
O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨
bofooit gojo
bofooit gojo 2 ditë më parë
MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,
Isnije Osmani
Isnije Osmani 3 ditë më parë
Tajna quen👸
Sokol
Sokol 3 ditë më parë
❤❤
Nila Nila
Nila Nila 3 ditë më parë
Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!
Aldo Bandilli
Aldo Bandilli 3 ditë më parë
kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit
Problex Alb
Problex Alb 3 ditë më parë
Katastrof muzik
KKK
KKK 3 ditë më parë
Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj 3 ditë më parë
Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!
matilda luli
matilda luli 2 ditë më parë
she is amazing
Blend Abdullahu
Blend Abdullahu 3 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙
keli merko
keli merko 3 ditë më parë
Shum vari lesht si kenge
Herbal Life
Herbal Life 3 ditë më parë
Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.
bardhyli77
bardhyli77 11 orë më parë
Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap
Azra Zendeli
Azra Zendeli 3 ditë më parë
Noch nie so schön Tayna 💖💘
Berat Qufaj
Berat Qufaj 3 ditë më parë
Special❤tayna
Besim Gerqina
Besim Gerqina 3 ditë më parë
Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
BESA
BESA 3 ditë më parë
Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍
Edisad Delaj
Edisad Delaj 3 ditë më parë
Qyqja😂
Luca Cels
Luca Cels 3 ditë më parë
Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯
buuu lali
buuu lali 3 ditë më parë
Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎
Arton A
Arton A 3 ditë më parë
Shumë e vërtet 👏
Arton A
Arton A 3 ditë më parë
@Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏
Herbal Life
Herbal Life 3 ditë më parë
Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.
Shanel Ismaili
Shanel Ismaili 3 ditë më parë
TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖
Cassie
Cassie 3 ditë më parë
90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅
Drin Hyseni
Drin Hyseni 3 ditë më parë
Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW
Blerina Kostagianni
Blerina Kostagianni 3 ditë më parë
xtgf f
shqip tar
shqip tar 3 ditë më parë
Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎
Alexandra Kristaqi
Alexandra Kristaqi 4 ditë më parë
Hi
Marjus Stafuka
Marjus Stafuka 4 ditë më parë
Flori🥰
genta ana
genta ana 4 ditë më parë
sellma a je ti moter P p
Intuitive Tarot
Intuitive Tarot 4 ditë më parë
Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰
Esii Goga
Esii Goga 4 ditë më parë
👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️
Xheii C R
Xheii C R 4 ditë më parë
❤❤🔥🔥 Greetings from Spain
Anony Mous
Anony Mous 4 ditë më parë
O Florooo mos vdeksh kurre
Katrina Gjoni
Katrina Gjoni 4 ditë më parë
Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️
beta Rajku
beta Rajku 4 ditë më parë
Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️
Savage MadaFaka
Savage MadaFaka 4 ditë më parë
This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Erblin Zeqiri
Erblin Zeqiri 4 ditë më parë
Kang ma palidhje smun gjan
Ben Beny
Ben Beny 4 ditë më parë
Awe yes 🙌🏻
Kevi Tirane
Kevi Tirane 4 ditë më parë
Na e shpifet hajdute klikimesh
R.P
R.P 4 ditë më parë
Me pelqen shum kjo kenge❤❤❤👌👌👌
mikin lirou
mikin lirou 4 ditë më parë
Like : TAYNA Koment : RINA Share : Melinda
Meni Flamuraj
Meni Flamuraj 4 ditë më parë
Flori e ben diferencen n cdo bashkpunim. ARTIST 1 pavarisht gjeneratave qe do vin dhe do ikin .
Anton Don Dara
Anton Don Dara 4 ditë më parë
Po bajat kjo Doruntina😂 Flori 👍🏻
Tzesika Kaja
Tzesika Kaja 4 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮
Tuana Dauti
Tuana Dauti 4 ditë më parë
Shum mka pelqy bravo kshtu vazhdo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️te duaaaaaa
mikin lirou
mikin lirou 4 ditë më parë
Tayna je nona rrepit ❤❤
Luan Xhura
Luan Xhura 4 ditë më parë
Ti je në shtetin e Malit të Zi
extream
extream 4 ditë më parë
Jo, videoklipi eshte bere ne Prishtin
Naile Belallari
Naile Belallari 4 ditë më parë
♥️Tayna Flori♥️
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 18 mln
Kida - Drunk
03:23
KIDA
Shikime 15 mln
Kuruluş Osman 47. Bölüm
2:15:22
Kuruluş Osman
Shikime 3,6 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
4:23
MarinOfficial
Shikime 4,6 mln
Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)
2:57
Elgit Doda
Shikime 964 mijë
GET READY WITH US: KYLIE AND KOURTNEY
11:47
Kylie Jenner
Shikime 2,1 mln
LARG - ELGIT DODA || NHẠC TIKTOK | Lyrics| 1 Hours
1:00:44
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
Friends Entertainment
Shikime 12 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
03:25
Venera&Lind Official
Shikime 606 mijë
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,2 mln
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
03:03
Elvana Gjata
Shikime 3,2 mln
Kuruluş Osman 47. Bölüm
2:15:22
Kuruluş Osman
Shikime 3,6 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
4:23
MarinOfficial
Shikime 4,6 mln
Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)
2:57
Elgit Doda
Shikime 964 mijë
GET READY WITH US: KYLIE AND KOURTNEY
11:47
Kylie Jenner
Shikime 2,1 mln
6ix9ine - ZAZA (Official Lyric Video)
1:56
Tekashi 6ix9ine
Shikime 3,6 mln
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
Shikime 9 mln
Cardi B - Up [Official Music Video]
2:50