Rrëfimi i një prokurori: Si më kërcënoi Fatmir Mediu që të mos e çoja në burg për Gërdecin

  Shikime 37,398

Pamfleti Net

8 ditë më parë

Komente
Osumi Osumi
Osumi Osumi 4 ditë më parë
Po ti pse u frikesove pse nuk e denoncove .!?Mediu i ka te lyera duart me gjakun e 20 e ca te vrarevene Gerdec.!?
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 4 ditë më parë
Po pse Amerika nuk e er ne Age po e ben film dhe saliu dhe ediu dhe alltezi u thot gerdecit hani mut se ne kemi mafjen tani mafja esht me Ameriken ka gisht nonje qe merret brenda me shtetin te Amerikes dhe e ndimon sali kre inelin 30 vjet saliu vrau vodhi dogji me protesta me fajdet i la popullim byth zbuluar i beri ko k e lekur kan jetu si ne me jetes dhe Amerika e ka m ajt sehir dhe ben sikur po e ndimon popullin jojo nuk po e ndimon po e fut dhe
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 4 ditë më parë
Po hsni ut qe flisni nee e dim ca ka ber saliu dhe mediu dhe shkezeni dhe Ardita dhe malltezi dhefasllici serbi po ca i ka ber Amerika i ka rrujt bythen Ai Akoma vret Akoma vjeth akoma koma ndon shqiperin
Dalip Krymi
Dalip Krymi 5 ditë më parë
O gerdec po ishe kater vjet popull keta duhen denuar mos flini mjaft do na mallkojn femijet tan neser
Anesti Hoxhaj
Anesti Hoxhaj 6 ditë më parë
KATANDJA E SHQIPERISE PER TU ARDHUR KEQ
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj 6 ditë më parë
I pa.sholkolli.dhe.inoranti ne politik..fundin.e ka te herte..mendojn gjithshka qe fluturon eshte e tyre.....jo jo haku i popullit te ze.
Libero Koxha
Libero Koxha 6 ditë më parë
Këta duhet ti djegësh 1e nga 1 që të gjithë të politikës shqiptare
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 6 ditë më parë
Kurr bën dhe Mediu fushatë ,kjo është ti biesh vetes bam, për gjithë ato bëma që bërrë, ku është drejtësia, pse ka frikë të veprojë ?????????!!!!!!!
Luigji Marku
Luigji Marku 6 ditë më parë
Sa prova i duhen spak aspakit per ti quar prapa hekurave apo perpara merren me ato qe mledhin kanaqe
Refat Fier
Refat Fier 6 ditë më parë
Vjen dhe kerkon vota tani qeni Yyyy trap
Ermir Adam
Ermir Adam 6 ditë më parë
O pamflet fol shqip jo (credibilitetin) por shprehu mire besimin se e përdhosët gjuhën shqipe Bën mirë qe Flet po shprehuni ne gjuhën tonë.
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa 6 ditë më parë
E do voten Mediu per te mbajtur te dashuren. Eh keta kane nga 2-3 familje te shkrete si do ja dalin po nuk vodhen e mashtruan. Mediu ne burg. Ju thafte dora kush e voton.
Andy G
Andy G 6 ditë më parë
Ju te gjithe jeni per burg e mos te dilni me.,per te pasur drejtesi ne te ardhmen
Thanas Paskali
Thanas Paskali 6 ditë më parë
Posi mor ari arrite në Detroit ,nuk je këtu ti jepje një plumb ose të ishe ti këtu e Fatmiri në Detroit.
Kuqja Bujar
Kuqja Bujar 6 ditë më parë
OFatmir legeni
Fatos Fatos
Fatos Fatos 6 ditë më parë
Nuk iheq as nje presje ketyre qe thua ti o pamflet, po nga keto akte kriminale jemi katandisur keshtu, se po te besh llogarin se sa te rinje jane vrare vetem nga droga nga 2016 e tani, e kupton akoma me mire se ku jemi, me nje fjale keta jane te gjithe kriminela,
Vasco Islamaj
Vasco Islamaj 6 ditë më parë
Ja kush jane politikanet shqiptare kriminelr e dun me drejtu Shqipnin turp ! Flm
cris Rea
cris Rea 7 ditë më parë
Fatmir Mediu eshte nominuar nga amerikanet per te mos kandiduar per deputet duke i thene Bashes se ky kriminel nuk duhet te riciklohet.Ne rastese Basha ben te kunderten aq me keq per te , do te kete kosto ne zgjedhje.
ByBjahaabababashah Gagahahaha
ByBjahaabababashah Gagahahaha 7 ditë më parë
Jan bër hora e hora e të cmendur mbas pasuris .e haijdut e haijna si kur nuk do kish vdeke kuri . .spari priftat e hoxholart .jan .pastaij kta qeveritart që nuk ngopen kur .një shtet që nuk ka ligj . Nuk ka bereqet .edhe kur nuk bëhet shtet .80 përqind jan haijdut
Mouhssine Wydadi
Mouhssine Wydadi 7 ditë më parë
Po e KENI pa mediun si I lepihet lulit per nji MANDAT e do per vedi QE ti pshtoi burgut.Ky KRIMINEL. 👎👎
Edi Arapi
Edi Arapi 7 ditë më parë
Ore nuk doli asnje nga ky fshat ti vriste keta apo u blen keta tu vij turp ketyre legenave
Gezim Delilaj
Gezim Delilaj 7 ditë më parë
Die e pashe kete maskara Ku kishte mbledhur rreth njezet Veta dhe bente politike dhe u thashe jepini nje preshe per mikrofon se nuk kishte mikrofon
Xhevdet Pashai
Xhevdet Pashai 7 ditë më parë
Mediu nje plere e krimit korupsionit ajdut imoral tradhetar
Xhevdet Pashai
Xhevdet Pashai 7 ditë më parë
FATMIR MEDIU FAMILJE E DESHMOREVE TE DEMORACISE BEJE TE FALA MOTRES O CAME MUTE STER MUTI FAMILJE E DEGJENERUAR SHPI PA GARDHE
Capricorn 17
Capricorn 17 7 ditë më parë
Ka ardh koha te shkoj tani .besoj se do shkoj
bardhosh veliraj
bardhosh veliraj 7 ditë më parë
Duhet te vesh ti ne burg ne vend te tij
Ruzhdi Alitjaha
Ruzhdi Alitjaha 7 ditë më parë
Ku esht Rinia Studentore,qe nuk e formon nje organizat politike,e ti shpordhe Ket Klas te vjeter politike.
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 7 ditë më parë
TEVERTETA
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu 7 ditë më parë
Fatmiri nuk ishte burrë. Por nje frikacak i fshehur si mi pas Saliut.
Artan Zenuni
Artan Zenuni 7 ditë më parë
Te gjith mutin qe e quajm politikan kan shpetuar deri sot, por neser do ti paguajn te gjitha ! ! ! !
Memi Mem
Memi Mem 7 ditë më parë
Ah te kishim vetem nje çete partizanesh. Keto jane armiq siç qe gjermani
Loli Loli lol
Loli Loli lol 7 ditë më parë
po ku eshte spaku pra pse nuk i arreston kto vrases e hadute
Gjergji Nikolla
Gjergji Nikolla 6 ditë më parë
SPAKu është një gënjeshtër për ca vite , pastaj një gënjeshtër tjetër e kështu do shkojë kjo punë !!!
Sherifi Qytetit
Sherifi Qytetit 7 ditë më parë
O medi vill sa te kesh mundesi bahu njeher burr
Artur Luku
Artur Luku 7 ditë më parë
Fatmir gerdeci
Festim Kertusha
Festim Kertusha 7 ditë më parë
Zulat. Kombetar..letra.bythe🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷
Kuku kuku
Kuku kuku 7 ditë më parë
Mafia i mbron kriminelat e vet keta kriminela te rilindjes pd lsi dhe ps jan ndrangeta albaneze populli duhet te cohet e ti shpori keta kriminela qe nuk mendojn per popullin e varfer
Mariglen Meta
Mariglen Meta 4 ditë më parë
Zjarin jo ti zhduk
mando mandi
mando mandi 7 ditë më parë
Po motrën mediu seksi
Afrim Cimo
Afrim Cimo 7 ditë më parë
Dikush qe mundet duhet t'a çojë në SPAK
Bashkim Neziri
Bashkim Neziri 7 ditë më parë
Prokuror koti. Tërhiqet nga detyra kot se koti. Ky është shteti jonë ligjor. Mjerë populli i thjeshtë.
Arben Panxhi
Arben Panxhi 7 ditë më parë
Te gjithe ata qe kane drejtuar e drejtojne nderin ekombit poshterojne pse dhe sa do vuaj ky popull?
xk2 LAÇJANI
xk2 LAÇJANI 7 ditë më parë
Jepi kohe 1 vit vetingut Amerikan dhe flasim 🇦🇱🇺🇸❤
Ari Detroit
Ari Detroit 7 ditë më parë
Fatmir Gerdeci i ka duar te lara me gjakun e femijve , grave , burrave dhe pleqve te Gerdecit dhe nuk ka turp kerkon te zgjidhet debutet .. Ky nuk meriton VOTEN por ky e ka hak dhe meriton PLUMBIN ..
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 6 ditë më parë
Vlera ne vendin dhe kohen.e duhur
Pashk Nokaj
Pashk Nokaj 6 ditë më parë
@Alfonc Sejdini frika ka lindur njëherësh me njeriun,është prokuror me vlera.
Bardhok Prenga
Bardhok Prenga 7 ditë më parë
Burgun
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 7 ditë më parë
Ky prokorori do varur Tani u kujtua burracaku
Nazmi Beno
Nazmi Beno 7 ditë më parë
Fatmir jevgjiti. Hajdut I degjeneruar
Shqiponja Shqiponje
Shqiponja Shqiponje 7 ditë më parë
Kjo asht e keqja se nga simpatizant të njlrës apo tjetrës parti i versulen kundershtarit politik e jo sistemit që partia e punës ka instaluar që vjedhin e vrasin e nuk ju hynë gjëmb në këmbë .që të vihet drejtësia në vend duhet pastruar kjo klas hajnash e mafjozësh të pa mëshirshëm.
Emanet 122. Bölüm | Legacy Episode 122
58:17
Dokumentar - Enver Hoxha (1908 - 1985)
1:06:28
TV Dielli
Shikime 200 mijë
Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit
50:01
OXYGEN Pjesa 1 -  Elena Kocaqi  13.02.2021
1:53:17
Emanet 122. Bölüm | Legacy Episode 122
58:17
Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)
2:57
Elgit Doda
Shikime 917 mijë