Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)

  Shikime 1,087,274

Shkumbin Ismaili

20 ditë më parë

INSTAGRAM shkumbinismaili1
FACEBOOK shkumbinismailiofficial
Listen : backl.ink/146034079
Web : shkumbinismaili.com/
Music: Shkumbin Ismaili
Lyrics : Alketa Dervishaj
Studio : Online Music Records
Mastering : Simon Duggal
Video : Visual Production - Directed by : Dario J.
2021 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili
SHKO
Ti mendove se çdo gjë
blihet me para
në jetën time erdhe ti
shkel e shko bëre gjithçka
Krejt çfar kisha unë ti dhash
çfar kërkon më shumë
asnjëherë ti s'më ke dashtë
kot besoja unë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Askujt nuk i besova
më shumë në këtë jetë
u mundova të jem me ty
gjithmonë unë i sinqertë
asnjëherë nuk e mendova
jetën unë pa ty
vehten time e harrova
për një dashuri
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë

Komente
Zamira Keta
Zamira Keta 2 orë më parë
Shum ebukur
naste deli
naste deli 9 orë më parë
Bravo 🥰
gioyu comi
gioyu comi 12 orë më parë
Mund t'a blesh t'i gjith botën Asnjëherë DASHURINË ❤
KEINE NAME
KEINE NAME 12 orë më parë
❤i love ❤ Li... ❤ Ich liebe dich ❤ Mit dir fühle ich mich wohl ❤ Mit dir fehlt mir überhaupt gar nichts ❤ Mit dir ist jeden Tag ein besonderes tag Mit dir alles was wir erleben ist eins A❤ ❤ ❤ ❤ ❤❤❤ ❤❤❤ ❤ ❤❤❤ ❤ ❤ Geh ...dich würde ich niemals sagen ...das wird niemals in Frage kommen Ich liebe dich ❤ L von dein F❤ Und es kan niemals irgendjemand zwischen uns kommen ....das verspreche ich dir meine Liebe L....❤ Ab 10 März 2021 hat unsere liebe angefangen und es wird kein Ende geben. Es wird für immer stark bleiben ❤❤L&F❤❤
1superlovefire
1superlovefire 13 orë më parë
❤️❤️
leonora bezhani
leonora bezhani 15 orë më parë
Te lumte si gjithmone super kenge
luljeta Kolaj
luljeta Kolaj 19 orë më parë
E vertete dashuria nuk blihet me para ,dashuria fitohet .
Flogerta Gjokrosa
Flogerta Gjokrosa 21 orë më parë
I vetmi kengetar qe adhuroj..Ka nje ze brilant qe te qeteso shpirtin..
miko foin
miko foin Ditë më parë
Thjesht e paster je i paarritshem suksese mbret i muzikes shqiptare ..🙋‍♂️🙋‍♂️👏👏
Arjeta Ramadani
Arjeta Ramadani Ditë më parë
Te lumte kenge e mrekullushme
Studio iDea HD Official
Studio iDea HD Official Ditë më parë
SUPER GJETJE JE I MADH SI CDO HERE SUKSESE PA FUND
Gzim Shala
Gzim Shala Ditë më parë
SHUM KENG E QELLUAR I MADHI SHKUMBIN ISMAILI
valmir musa
valmir musa Ditë më parë
Bravo kenge shum e bukur si gjithmon muzik qe ste lodh 👏👏🙏
Shkolla 5 Maji
Shkolla 5 Maji Ditë më parë
Fantastike!
Viola Cokalli
Viola Cokalli Ditë më parë
Ke nje ze fantastik , complimenti 😘😘
Klodiana cubaj
Klodiana cubaj Ditë më parë
Texti fantastisk 👌
Spiro .B
Spiro .B 2 ditë më parë
Pavaresisht ndryshon textin ne te gjitha kenget me kujton 1 keng. 1 melodi ndrosho melodi vlla ???
Martine Shytaj
Martine Shytaj 2 ditë më parë
jetoj me kenget e tua Je imrekullueshem
Sofi Thaci
Sofi Thaci 2 ditë më parë
Brilant Shkumbin Ismaili 👏👏👏👏
Erxhin Sharka
Erxhin Sharka 2 ditë më parë
Thjesht e paster je i paarritshem suksese mbret i muzikes shqiptare ..🙋‍♂️🙋‍♂️👏👏
Sweet Home
Sweet Home 2 ditë më parë
ESHT KENGETARI ME SHEMBULLOR
Malesi Vermosh
Malesi Vermosh 2 ditë më parë
Ne te njejten kohe te knaq shpirtin dhe te keput telat e zemres, kshu s’kam pa naj her 🤣 my favorite forever 😎
Tefta Sinanaj
Tefta Sinanaj 2 ditë më parë
Te lumt goja! Bravo!
Emily An
Emily An 2 ditë më parë
Shko ne rrugen tende
Besim Jashari
Besim Jashari 3 ditë më parë
Shko Btte las mich einfach! Mit dir ist nur schmerze!!
Emily An
Emily An 2 ditë më parë
Super këngë bravo je me i miri
Isen Ibraimi
Isen Ibraimi 3 ditë më parë
Shkumbim jam ra ne hall me kënget e tuant. Po deprimoj ka pak.
adriana Xfr
adriana Xfr 3 ditë më parë
Shume e bukur
opzz xsin
opzz xsin 4 ditë më parë
refren , Shkumbin je talent
Antoneta Balaj
Antoneta Balaj 4 ditë më parë
Secilen Këng qe e kendon ka kuptim.... realitetin e jetes se padrejt per shum ne ....po kjo esht jeta skemi qte bejm😔
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
momente të bukura duke të ndëgjuar!
Antoneta Balaj
Antoneta Balaj 4 ditë më parë
Shum e vertet une mendoj ky asht kengetari me i miri ne shqiptari 👍🌟
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔
anxhela love
anxhela love 4 ditë më parë
Ylli
ilir hysenaj
ilir hysenaj 4 ditë më parë
super suksese te uroje...!!!!
opzz xsin
opzz xsin 4 ditë më parë
Fjalet Jan te pakta je super
Elvira Cocioabă
Elvira Cocioabă 4 ditë më parë
❤👏
Avni Kryeziu
Avni Kryeziu 5 ditë më parë
Shume Kengtar i mir e modest , kesht duhet Te jet nje kengtar. RESPEKT !
model star71
model star71 5 ditë më parë
e vertet vajzat e sotme ose meshkujt vetem per para dashuria e vertet HUMBI ,,,GONE,,,😢
soinhu foitu
soinhu foitu 5 ditë më parë
refren , Shkumbin je talent
Kushtrim Morina
Kushtrim Morina 5 ditë më parë
Asnjeher smund ta blesh dashurin 🤨🤨🤨
Rossoner se jo mahi
Rossoner se jo mahi Ditë më parë
E vërtetë 👍👍😊😊
Andrit Filoqi
Andrit Filoqi 5 ditë më parë
Super këngë bravo je me i miri
Meni Koci
Meni Koci 5 ditë më parë
Shko ne rrugen tende
Olta Toupa
Olta Toupa 6 ditë më parë
👏👏👏👏
soinhu foitu
soinhu foitu 5 ditë më parë
O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍
Klodjan Muka
Klodjan Muka 6 ditë më parë
Shum fjal te bukura sukses👍👍
Salihe Hysenbelliu
Salihe Hysenbelliu 6 ditë më parë
Sei unico super bravo 👏👏👏👏
Juana Gerduqi
Juana Gerduqi 7 ditë më parë
Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔
Emily An
Emily An 6 ditë më parë
Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐
samuel lolol
samuel lolol 7 ditë më parë
Ska mbrëmje që nuk e ndëgjoj Shkumbimin.Është i vetmi këngëtar mund tê them në trevat Shqiptare që ka muzikë dhe këngë të kulluar bukur dhe Shqip.Flm që n dhuron momente të bukura duke të ndëgjuar!
Emily An
Emily An 6 ditë më parë
munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .
Kesara Shametaj
Kesara Shametaj 7 ditë më parë
Fjalet Jan te pakta je super
violeta dedvukaj
violeta dedvukaj 7 ditë më parë
🎶👏❤️
niduoe stre
niduoe stre 6 ditë më parë
Je kengetari me i mire.
Jeton Gashi
Jeton Gashi 7 ditë më parë
Rrofsh o hallall kengetar
niduoe stre
niduoe stre 6 ditë më parë
me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Nusret Elezi
Nusret Elezi 7 ditë më parë
Tash per tash je nr.1.Te lumte.Vec perpara.Suksese.Nje duet me ponin te lutem sic e pate
Anjeza Muca
Anjeza Muca 7 ditë më parë
I vetmi këngëtar origjinal shqiptar
Rinora Metaj
Rinora Metaj 7 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿👑👑👑👑
Γεωργία Τόντι
Γεωργία Τόντι 7 ditë më parë
Super super 👏👏👏
chin lee
chin lee 7 ditë më parë
Pse me duket sikur e kam degju ket keng 1000 her me par !! Elita 5 ne 95 ...
minij hooi
minij hooi 7 ditë më parë
O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍
Vera Alikaj
Vera Alikaj 7 ditë më parë
Ti je me i miri ste shan dot kush bravo 👍👍👍👍🧿🧿🧿 ke ze te mrekullueshem kenga eshte super👏👏👏
Engjull Lo.
Engjull Lo. 8 ditë më parë
Shko në rrugën tënde me ler në fatin Tim🙃
Aleko Krongo
Aleko Krongo 8 ditë më parë
Perfect ❤️
minij hooi
minij hooi 7 ditë më parë
Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻
Bruno Alliaj
Bruno Alliaj 8 ditë më parë
Miku ime respekte je raliteti i gjithe atyre njerzve qe nuk guxojen te thon dot ate qe esht e vertet se dashuria as shitet edhe as blihet esht e vetmja gje ne bote qe as kush nuk munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 6 ditë më parë
E vertet
Resi Hysa
Resi Hysa 8 ditë më parë
Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐
niduoe stre
niduoe stre 8 ditë më parë
me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Liri Baku
Liri Baku 8 ditë më parë
Një këngë që përfaqëson shum persona fatkeqësisht , kush mendon se lumturin mund ta kerkosh në xhepat e ka shpirtin e varfër, dashuroni personin e shpirtin e tij e do jeni me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Ardian Ceku
Ardian Ceku 8 ditë më parë
Je kengetari me i mire.
robe darius
robe darius 8 ditë më parë
I mrekullushem nje kenge super
niduoe stre
niduoe stre 8 ditë më parë
Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏
Silva Ivanaj
Silva Ivanaj 8 ditë më parë
Ska keng me te bukur persa i perket dashuris ...🙏🙏🙏😭😭
Brisi Koci
Brisi Koci 8 ditë më parë
Yygggy
ihave thedream
ihave thedream 8 ditë më parë
Sot po dole ne shoping me te ''dashuren'' mer buk me vete .!
Kristina
Kristina 9 ditë më parë
Hajt të gjith cunat dedikim ishave 😅
Siba saini
Siba saini 9 ditë më parë
😍👌🤗
Familja Doci
Familja Doci 9 ditë më parë
Ky esht nje kengetar qe po te degjosh tere diten nuk te merzit zeri i tij esht i pelqyer nga te gjitha moshat kti bravo bravo kurr mos u shterofte zeri i tij 👌👍
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 9 ditë më parë
O zot e ke ket ze fenomenal👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏💔💔
Anduel Syla
Anduel Syla 9 ditë më parë
Ti je mbreti I muzikes per mua... Te bekofte zoti,,, ti e di fjalen e dashuris..!☑ Ne gjithe jeten time skam njohur kengetar si ti,edhe nuk do njoh kurr...!!👑🙏
Rossoner se jo mahi
Rossoner se jo mahi 7 ditë më parë
@Emily An përshëndetje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 08.04.2021. 19:12h 🤗😊
Emily An
Emily An 9 ditë më parë
Je ma i'miri kengetar
lena nuculaj
lena nuculaj 9 ditë më parë
Ah ty te lumt Se ja ni artist e i vechant ti du shum kanget tua zoti te bekoft 🙏
Emily An
Emily An 9 ditë më parë
loved the new video?
Age Biblekaj
Age Biblekaj 9 ditë më parë
Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻
din h
din h 9 ditë më parë
Sot gjithe cka po blihet me para edhe dashuria po jetojm ne nje kohe ku po nuk pate lek je njeri ma i pavler ma i pa dashur .. Cfare kohe ka ardh 😔😔
Ελενη Ασημακόπουλου
Ελενη Ασημακόπουλου 9 ditë më parë
SHUME E bukur ...
Vlore Vlora
Vlore Vlora 9 ditë më parë
O shkëmb vetëm me qajt po i bën njërzit bëj ndonjë ndryshim
Hajrije Biçaku
Hajrije Biçaku 10 ditë më parë
Talent ☺️✌🏻👏🏻
Julie Ivezaj
Julie Ivezaj 10 ditë më parë
😍😍😍🌟🌟
Landi Shkullaku
Landi Shkullaku 10 ditë më parë
Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏
model star71
model star71 10 ditë më parë
KUSH MENDON WOW SHKUMBIMIN ISMAILI NO 1 ALBANIAN SINGER 👍👍👍
Rossoner se jo mahi
Rossoner se jo mahi 9 ditë më parë
Un 👍👍❤❤
page perso
page perso 10 ditë më parë
Vous êtes une vraie découverte pour moi. J’adore votre musique. Merci
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
Shko ne rrugen tende me ler ne fatin tim asnjeher dashurin😊👌🏻👌🏻🔥🔥
Adriana Ganellari
Adriana Ganellari 10 ditë më parë
Shipëria ka dy këngëtarë më të mirë tek zhaneri muzikor I baladave dhe ata janë Alban Skënderaj & Shkumbin Ismaili ❤❤👏👏
endri biba
endri biba 10 ditë më parë
Bravo te qoft ty je ma i mir zoti qoft me ty gjithemon
Hajrije Manxhuka
Hajrije Manxhuka 10 ditë më parë
Shum bukur si gjithmone kenget tuaja me plot kuptim ju lumte 👏👏👏👏👏👏👏👏
Fabjan Gega
Fabjan Gega 10 ditë më parë
Je ma i'miri kengetar
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Emily An
Emily An 10 ditë më parë
Mund ta blesh ti gjith boten asnjeher DASHURIN 😭😭
Rossoner se jo mahi
Rossoner se jo mahi 10 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ përshëndetje 05.04.2021. Gëzuar 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻 12:08h
Edison Hadri
Edison Hadri 11 ditë më parë
Shume e bukur bravo Shkumbin Ismaili
Besa KK
Besa KK 11 ditë më parë
sukses i rradhës i padiskutueshëm, nuk e di ndonjë këngë jo të mirë të Shkumbinit.
vliduu zeeb
vliduu zeeb 11 ditë më parë
Skam fjal per ket kengetar..me Te gjithat Te mirat me kang qe Nuk Te bezdiset kurr bravo..je kengetari me I mir ne diaspor dhe ku folet shqip
Originalrezept! Bonabona
Originalrezept! Bonabona 11 ditë më parë
👏👏👏
Emily An
Emily An 10 ditë më parë
O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌
Erald Hamataj
Erald Hamataj 11 ditë më parë
Mos e lini te kendoj me kete😅te na leri rehat te harrojm pse na i kujton
Lila Sula
Lila Sula 11 ditë më parë
Edhe një këngë që të le pa fjalë😍 Çfardo komplimenti është pak. Je gjigand
vliduu zeeb
vliduu zeeb 11 ditë më parë
Me i miri!!!
Valdete Shaqiri
Valdete Shaqiri 11 ditë më parë
🌟🌟👏👏
Fuat Lazi
Fuat Lazi 11 ditë më parë
Dashuria as nuk mundet të blihet, as nuk mundet të shitet. 🙂🙂🙂🙂🙂
Pajki Pajki
Pajki Pajki 11 ditë më parë
💔
Suada Krasniqi
Suada Krasniqi 11 ditë më parë
Urime per videoklipin shkumbim! Sa me kuptim plot nje kenge e kapshme per trurin dhe e ndejshme per zemren suksese....
Rezon Idrizi
Rezon Idrizi 11 ditë më parë
🖒🖒🖒🖒
sony sony
sony sony 11 ditë më parë
💫👑👑👑
carla natividad del mar benites
carla natividad del mar benites 11 ditë më parë
Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ndricim Lizi
Ndricim Lizi 11 ditë më parë
Je unik sa me shum e degjoj aq me shum me pelqen je i vetmi kengetar qe e degjoj pa più merzitje te gjitha kenget e tua
smile foryou
smile foryou 11 ditë më parë
Like qofse mendoni se Shkumbin ismajli dhe Elita 5 jan legjenda dhe kan zerin dhe kenget e njojtit stil
Albana Doraci
Albana Doraci 11 ditë më parë
Shkumbini qe te ndiqet ska nevoj per videoklipe me makina luksi me vajza te zhveshura Mjafton zeri i tij dhe tekstet e bukura dhe behet hit
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,8 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3,1 mln
[TinyTAN | CLIP] - Dynamite
0:44
BANGTANTV
Shikime 13 mln
Kushtrim Kelani - Me Vrave
03:41
MilieuTV
Shikime 32 mijë
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
04:00
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
Vjollca Haxhiu - Dashnia e re (Official Video 4K)
03:47
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Shkumbin Ismaili - Dikur
03:13
Shkumbin Ismaili
Shikime 15 mln
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,8 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3,1 mln
[TinyTAN | CLIP] - Dynamite
0:44
BANGTANTV
Shikime 13 mln
A VIDEO WITH A NEW SPECIAL GUEST
3:33
JJ Olatunji
Shikime 2,9 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 781 mijë
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Central Cee - 6 For 6 [Music Video]
2:38
Central Cee
Shikime 8 mln