Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

  Shikime 3,015,856

ArkivaShqip

Muaj më parë

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6AY2GrJYacMNSQosP
iTunes: music.apple.com/us/album/gurbet-feat-sabiani-single/1551359268?ls=1&app=itunes

Komente
Eri Mata
Eri Mata 13 orë më parë
1sh
Albion Cipi
Albion Cipi 14 orë më parë
Shume bukur mevlani I per'puthen😘😊😊
Luce Kalariu
Luce Kalariu 14 orë më parë
Bellissima canzone ,un due super complimenti
david devi
david devi 15 orë më parë
Shum e bukur kenga dhe prekese bravo mevlan suksese
Rona Beqiraj
Rona Beqiraj 19 orë më parë
Hajde Mevlan hajde
postman161616 postman161616
postman161616 postman161616 21 orë më parë
Türkiyeden selam aşklarım yaşasın Arnavutlar !
Altin Halili
Altin Halili Ditë më parë
Po ikin njerzit tane pa i thene lamtumire 🙃🙃🙃🙃🙃
best- one
best- one Ditë më parë
Kendon: Mevlani edhe Antonela😂😂🙈 Super keng👍
Albjona Kurti
Albjona Kurti Ditë më parë
Te lumte mevlo
Arnesa Millaku
Arnesa Millaku Ditë më parë
😋😋
Vasjar Abazi
Vasjar Abazi 2 ditë më parë
Bravo Mevlan nje super keng esht e vertet sado qe jemi rritur larg dhe loti derdhet sado qe jemi te medhenj ka dit te mbushet zemra prandaj sa me shum like per kete super keng
David div
David div 2 ditë më parë
Bravo Mevlan kingu
Voka 1966
Voka 1966 2 ditë më parë
Sh.bukur vargjet dhe interpretimi duet.... ah kurbet na trete te gjall 😪😪
marsela imeraj
marsela imeraj 3 ditë më parë
Bravo Mevlan ⭐⭐⭐⭐
ska emer
ska emer 4 ditë më parë
nje kenge se ste merzitesh e sikur ta degj gjith diten 💖
ska emer
ska emer 4 ditë më parë
kenge me nje kuptimplot per ata qe jan ne emigrim e i merr malli e per guret ku jan rrit e jo me per njerzit e shpise 😥💖
ska emer
ska emer 4 ditë më parë
te dy nje ze fantastike ju uroj suksese te me tejshme jeni super
sandri josifi
sandri josifi 5 ditë më parë
mevli je shum imir po me ledjanen do jesh dhe me imir
albanie albanie
albanie albanie 5 ditë më parë
Bravo se na knaqe me kete muzik prekese kena mall per njerzit tone kurbeti na largoi per se gjalli zoti te rujt Mevlan Shaba suksese per muziken respekt per ty
Florim Kozhani
Florim Kozhani 5 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰👬👫❤️❤️❤️
Florim Kozhani
Florim Kozhani 5 ditë më parë
Hallo
Nertil Hysa
Nertil Hysa 5 ditë më parë
Kenga me e bukur e vitit. Like kush mendon keshtu 👍👍👍
Edisa Haxhihalaj
Edisa Haxhihalaj 5 ditë më parë
Bravo cuna super kenge , Sabiani nje super artist 👍 Mevli nje super cun endrra xhdo vjerre 🙏
hobby vlora
hobby vlora 6 ditë më parë
Ne qe jemi ne kurbet, na qan zemra per SHQIPERIN dhe per njerzit tan edhe kur dukemi te lumtur.
ĐĮĀBŁØ ÝŤ
ĐĮĀBŁØ ÝŤ 6 ditë më parë
Skam fjale per kte kenge mjaft te bukur
Anita Veneti
Anita Veneti 6 ditë më parë
Per mua kenga me e mir esht Ledianaaaa e bukur sikur Zana Jio se bej shaka te githa sum te bukura jin bravo
Florim Kozhani
Florim Kozhani 7 ditë më parë
Jo
Florim Kozhani
Florim Kozhani 7 ditë më parë
JARA
Florim Kozhani
Florim Kozhani 7 ditë më parë
🇽🇰🇦🇱❤️❤️❤️👫👬🌹
bana bana
bana bana 7 ditë më parë
😍😍😍super keng 🤗🤗🤗🤗
Ela ela
Ela ela 7 ditë më parë
Super kenge.. Bravo mevli👏👏lum nena qe te ka🌟🌟te uroj shuuuume suksesee🌟👏👏👏
doire aintu
doire aintu 7 ditë më parë
Nje njeri qe rrespekton familjen sidomos nenen ai person ka vlera te medhanja
Stella Ageja
Stella Ageja 8 ditë më parë
😭😭😭😭Un gjaj se nuk ikam te dy po' Jeta kshu e ka bravo te dy julumt goja
Mike Saraft
Mike Saraft 8 ditë më parë
*Gesù Cristo è il Figlio di Dio, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Questo è vero amore!!! (alza gli occhi e chiediglielo)*
Ida Florida
Ida Florida 8 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇧🇪🇧🇪
manuel musaj
manuel musaj 8 ditë më parë
Shume e bukur
shkoder albania
shkoder albania 8 ditë më parë
Super keng suksese mevlan
dolita windo
dolita windo 8 ditë më parë
bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️
Jani Balliu
Jani Balliu 9 ditë më parë
👌👏⭐️⭐️🤗🤘🤘🤘🤜🤛🤙🎤🎤🎶🎶🎵🎼🎻🎙️
Jani Balliu
Jani Balliu 9 ditë më parë
Je shum bukur
bilinas mini
bilinas mini 9 ditë më parë
bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️
dolita windo
dolita windo 8 ditë më parë
LUM NANA QE TE KA.
blerina uka
blerina uka 10 ditë më parë
Shum keng e bukur sa her e degjoj lotet me rrjedhin se kam 7 Vite pa u kthyer ne shqiperi😭 te Familja gjithsesi ju peruroj per kete Kenge te bukur qe na jep shum emucjon👏👏👏👏👏👏👏❤❤👑👑👑👑
Egzon Imeri
Egzon Imeri 10 ditë më parë
👌👌👌👌👌
Turkey MC Mollaoglu
Turkey MC Mollaoglu 10 ditë më parë
I love this Song....Respect Brothers... so nice...!!!
bilinas mini
bilinas mini 9 ditë më parë
KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE
Alesja Hima
Alesja Hima 10 ditë më parë
Ju lumt goja jeni kengetar super
Mei Gata
Mei Gata 10 ditë më parë
O zot sa prekese sa kam qare. .😓😢😢 vetem kush eshte larg prinderve e kupton..
linda melisa
linda melisa 10 ditë më parë
ZOTI ju ruajt të gjith ata qe jan në gurbet🇦🇱🙏
linda melisa
linda melisa 10 ditë më parë
Mevlan na kënaqë me ket keng na qan zemra për fëmijët 😭
Erjon Krosi
Erjon Krosi 10 ditë më parë
Se di cfr qellimi kan ne jett Kto qe i kan bo dislike ksaj kenge
doliio volay
doliio volay 10 ditë më parë
Oj nane vetem ty tmendoj e kam shummmm malll nuk e di kur do takoemi nhe dite .😭😭😭😭😭🙏🙏🙏😭
Anxhela Sadushi
Anxhela Sadushi 10 ditë më parë
Mklla
Anila Vrapi
Anila Vrapi 11 ditë më parë
👌👌👌👌👏👏👏👏
alida flus
alida flus 11 ditë më parë
Kush nga cunat qe esht ne kurbet esht prek nga kjo keng “UN PO PER VETE”
Sinan Izvira
Sinan Izvira 11 ditë më parë
LUM NANA QE TE KA.
Sinan Izvira
Sinan Izvira 11 ditë më parë
Ju kendofte shpirti e zemra gjith jeten. RRESPEKTE .
Hatiqe Hoti
Hatiqe Hoti 11 ditë më parë
tgigyhc
alida flus
alida flus 11 ditë më parë
Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻
Edison Koromani
Edison Koromani 11 ditë më parë
Super kenge bravo 🇦🇱🇦🇱
Rich Hellbanianz HB
Rich Hellbanianz HB 11 ditë më parë
KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE
Edona Badalli
Edona Badalli 11 ditë më parë
Dxxxc
Bianca Marina
Bianca Marina 11 ditë më parë
Bravo mevlani bravo
Aleksandro Bregu
Aleksandro Bregu 11 ditë më parë
Mevlan te lumt goja me kete keng na preke shum
Aleksandro Bregu
Aleksandro Bregu 11 ditë më parë
Mevlan je 🌟🌟🌟
orgito muhametaj
orgito muhametaj 11 ditë më parë
Bravo mevli😢😢😥😭😭😭😭🥺
Valbona Mal
Valbona Mal 12 ditë më parë
Na dogji malli per prinderit. Na vrau shpirtin mergimi. E humba babin per krishtlindje e smunda ta prek e ti marr ere per here te fundit . Qaj me lot dite e nate.😔😔😰 Respektet e mia Mevlan e Sabian !🙋‍♀️
wnnalis cioov
wnnalis cioov 12 ditë më parë
Shume emocionuese ne se jemi larg e dime shume mire largesine ndaje shpise familjes 😪😪😪bravo Sabian &Mevlan 👍👏👏👏
Tatjana Dishaj
Tatjana Dishaj 12 ditë më parë
Ju lumte goja me keto kenge mallengjyese se ne qe jemi larg kemi sh mall per vendin tone te mrekullueshem 😔👍👋👋👋👋🙏
Luis selimi Luis 12
Luis selimi Luis 12 12 ditë më parë
Bravo 🔥🔥🔥🔥
strve
strve 12 ditë më parë
Bravo
wnnalis cioov
wnnalis cioov 12 ditë më parë
Sa like shkoj per dashurin e perjetshme 《Prinderit》
Lindi Gashi
Lindi Gashi 12 ditë më parë
😭😭😭
Ilva Boci
Ilva Boci 13 ditë më parë
Mevlan do ma japesh nr e telefonit se jam fansja jote?
zejnepe kadriu
zejnepe kadriu 13 ditë më parë
Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻
Venera Pulaj
Venera Pulaj 13 ditë më parë
Sabian ze i bukur!
sokin jon
sokin jon 13 ditë më parë
Zoti i rujt te gjithë GURBETQARET 😭😭
Suzana Cinari
Suzana Cinari 14 ditë më parë
Mevlan per dite i degjoj kenget e tu ne jutup je shume i mire o lediana zemer gur sillu mire me mevlanin vleresimin qe te ka bo mevlanin sta ka bo asnje mashkull mos merr per koti me djemt tjere se do maresh fam po do digjesh pasta ne qoft se je si u par aqite ne fillim
Ervi Visi
Ervi Visi 14 ditë më parë
Fiks kjo kenga per cunat e anglis
Aldin Mislimi
Aldin Mislimi 14 ditë më parë
Klavjature:Aldin Mislimi🇷🇸
sokin jon
sokin jon 13 ditë më parë
Mevli
Fredis Daja
Fredis Daja 14 ditë më parë
Mevlan djali na ke prek te gjithe me ket keng vlla te pershendes nga germania
abbsnn cose
abbsnn cose 14 ditë më parë
dashurin e vertet..suksese dhe tgjitha te mirat...
Oltion Doka
Oltion Doka 15 ditë më parë
E keni gjet me kte kenge..e degjoj shpesh me heq sadopak mallin qe kam per prindit..bravo mevlan shaba
DIAGO YT
DIAGO YT 15 ditë më parë
bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 15 ditë më parë
😭😭😭😭😭 auch ne KUBETQARÈT ahhh o Zot 😭😭😭 vuajtje gjithmon ne SHPIRT 🇦🇱😭🇩🇪
abbsnn cose
abbsnn cose 14 ditë më parë
Shum kenge e bukur
Nikolas Balliu
Nikolas Balliu 15 ditë më parë
Shume prekse kjo kenge 😢per ne qe jemi ne kurbet,,,Suksese te metejshme vllacko je nje kengetar shume i mire.!!!!
Marina Gjeka
Marina Gjeka 15 ditë më parë
Sa like shkoj per dashurin e perjetshme 《Prinderit》
Elvi Ergi
Elvi Ergi 15 ditë më parë
Aseaeze
Emirjana
Emirjana 15 ditë më parë
Teksti ; Mevlani (Ref) 👇🏻 A sa shume m'ka marre malli me te pa Ah kurbet me more e me tret gjalle Jo nuk pyte loti per Burr o vetem qan Sabiani 👇🏻 Si je o shpirt , te mendoj une per cdo dite Aje merzit duket me prit aje merzit Sa mall me te pa , me të prek tani qe je large , sa te du nje oqean kurr s'na ndan Mevlani (Ref) 👇🏻 A sa shume m'ka marre malli me të pa Ah kurbet më more e me tret gjalle Nuk pyte loti per burr o vetem qan Mevlani 👇🏻 Mezi pres me ardhe e me te puth ne ball Kur te shoh e ndjej qe zemra ka me mu ndal jo nuk pyte loti per Burr o vetem qan Sabiani 👇🏻 Ku je o shpirt të mendoj une per cdo dite Aje merzit duke me prit ,aje merzit sa mall me te pa , me te prek tani qe je large sa te du nje oqean kurr s' na ndan Mevlani (ref).. 👇🏻 Like 😍
anxhela Sinani
anxhela Sinani 15 ditë më parë
Shum prekse
Aleksandra Zeneli
Aleksandra Zeneli 15 ditë më parë
O legjendë ❤️❤️
pida siouy
pida siouy 15 ditë më parë
Jo mevlan🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅
pida siouy
pida siouy 16 ditë më parë
Dedikim shume I bukur per ne emigrantet 🙏 suksese..
pida siouy
pida siouy 15 ditë më parë
Nuk e di sa like mi dhen ksaj kenge
Christina Geronatsiou
Christina Geronatsiou 16 ditë më parë
A
Unejam Unejam
Unejam Unejam 16 ditë më parë
Bravooo Mevlan si prinderit ska e malli na mbyti per nene kurbeti na ndau per se gjalli
Hyrend Ajdini
Hyrend Ajdini 16 ditë më parë
Mevli
Fierake Jam
Fierake Jam 16 ditë më parë
Kur 2 💥💥 behen bashk perfundimi del super
pida siouy
pida siouy 16 ditë më parë
Suksese 👑👑
Flutura Haxhiu
Flutura Haxhiu 16 ditë më parë
Boffsh hajer O Mevlan ti qe vleson nanen mbane me qa kang super tbasbkoft zot me i goc te mir e i rujt zoti gjith kurbetqaret e ardhshin shendosh🤲🤲🤲
OP SHEFI ヅ
OP SHEFI ヅ 16 ditë më parë
JE NISH MEVLI BRAVO
Κατερινα Σπινθακη
Κατερινα Σπινθακη 17 ditë më parë
Bravo cuna shum bukur urime 🙏🏻👏👏👏👏👏👌
Ornela Topi
Ornela Topi 17 ditë më parë
Shum kenge e bukur
Jetmir Maxhunaj
Jetmir Maxhunaj 17 ditë më parë
Bukur
hoiy vinosa
hoiy vinosa 17 ditë më parë
Big up per mevlanin dhe nenen e tij
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 17 ditë më parë
Bashkpunim i bukur. Ne vecanti Fatma me preku shume por se dija qe eshte lezbike!
Naile Ahmeti
Naile Ahmeti 17 ditë më parë
Na preke o shejtan me kte keng !!🥲
Avdi Beqiraj
Avdi Beqiraj 17 ditë më parë
Mevlan Kingu i vetmi je qe je ma i rrespektushmi ne perputhje po sta din vleren ato femra rrugaqe aty ne perputhje ishalla ajo Ledjana ka mend e ta di vleren o King prsh nga KOSOVA 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱
hoiy vinosa
hoiy vinosa 17 ditë më parë
Brravo mevlan rrespekt per ty edhe maman
Mucize Doktor 51. Bölüm
2:9:01
Mucize Doktor
Shikime 605 mijë
Mucize Doktor 50. Bölüm
2:7:38
Mucize Doktor
Shikime 1,1 mln
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
PetroXhori Official
Shikime 2,3 mln
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 3,3 mln
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
03:21
FloriMumajesiOfficial
Shikime 54 mln
Mucize Doktor 51. Bölüm
2:9:01
Mucize Doktor
Shikime 605 mijë
Mucize Doktor 50. Bölüm
2:7:38
Mucize Doktor
Shikime 1,1 mln
Nicki Minaj Busts Shots At Usher & LisaRaye In 6ix9ine's 'TROLLZ'
6:23
Breakfast Club Power 105.1 FM
Shikime 359 mijë
Crazy Oreo Flavors (Game)
18:03
Good Mythical MORE
Shikime 1 mln
Fire Hot Cheetos Noodles • MUKBANG
23:00
Noodle King
Shikime 131 mijë
SHE WALKED IN !
15:32
Ace And Chloe
Shikime 203 mijë