AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”

  Shikime 145,991

Luana Vjollca

13 ditë më parë

#LuanaVjollca #AfterParty #AnaKauri
Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në ALpost! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe pyetje pikante për personazhet më IN, të ftuarit specialë në “Shiko Kush LUAN” show!
Follow “After Party” on:
Instagram: afterparty_show
ALpost: alpost.info/show/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg.html
Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: luanavjollca
ALpost: alpost.info/show/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg.html
Facebook: m. LuanaVjollca/

Komente
kida kidaa
kida kidaa 21 orë më parë
Si tha ? Fatjonit do ti thoja .... se nuk kuptohet mund te m thoni ?
Everything's about Cars
Everything's about Cars 6 ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.alpost.info/show/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Vani Matoshi
Vani Matoshi 8 ditë më parë
Nice 👍
sonila alicka Alicka
sonila alicka Alicka 8 ditë më parë
Ana je nje femer e kompletuar,dhe shpresoj mos ta humbesh Rinianin keni kimi mbi te gjitha,dhe jam shum e sigurt qe plotsoni njeri tjetrin.a mos lejo te te ngarkojn me makiazhe sepse nuk ke nevej.
Gentian Osmalli
Gentian Osmalli 8 ditë më parë
Shum vari Karin je besoj se edhe ti e din
five stars
five stars 8 ditë më parë
Ceki kamt pak n'tok se shum nelt po t'rri , katastrof.... A thu je e vetmja në kët botë ,o Ana karakteri , o ana silicone, o ana ka(u)ri.
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi 9 ditë më parë
Waw sa shume bronze ke vu ne gjoks, sikur te ishte nje cop plastic atu siper !! Shume keq duket 👎
Lirim Elmadhi
Lirim Elmadhi 9 ditë më parë
Veshje sportive thot ku shiko shi vishet gjoksin perjasht
Lirie Kaziu
Lirie Kaziu 9 ditë më parë
Ana nuk me pelqen fare 🤨🤨🤨🤨
Ruana Sula
Ruana Sula 9 ditë më parë
hahahahahhahah ncncn qfar qike
Nefeli Crafts
Nefeli Crafts 9 ditë më parë
duket sa i pelqen veshjet sportive ti motra😂
Kledian K
Kledian K 9 ditë më parë
A keni mikrofona a ca?
his girl
his girl 10 ditë më parë
Cne kjo videp tn ateher supozohej gjasme ana me arbrin🤦🏻‍♀️🤔fationi me melisen pfff skenare te shpifura bree
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili 10 ditë më parë
Silikoni po plas.
elena elena
elena elena 10 ditë më parë
Si mund ta vesh kryqin mes gjoksit te ekspozuar o e pacipe. Ti s'di ca eshte feja as besimi moj idjote, ti mendon se kryqi eshte aksesor zbukurimi, injorante!
elena elena
elena elena 10 ditë më parë
bravo Ana, ke prespektive per pornostare 🔞
Majlinda Ziu
Majlinda Ziu 10 ditë më parë
Moj cfare sportive je ti trup jashte lakuriqe dite . Mos je meparkinsonn ti Anna se dridhesh shume
Ana Kauri
Ana Kauri 10 ditë më parë
Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar
Fationa Isiona
Fationa Isiona 10 ditë më parë
A Vtm mua ma shpif kjo tipja 🤦🏻‍♀️😂
five stars
five stars 8 ditë më parë
Sje e vetmja. Me 2👋
Anita
Anita 10 ditë më parë
Kjo na paska nxjerr topat .medet
rajan rajan
rajan rajan 10 ditë më parë
Ka qe ne 2020
Melos Ahmetaj
Melos Ahmetaj 10 ditë më parë
Qyrja pash familen veshje sportive a qyre qysh u vesh 😂😂
IDGF
IDGF 11 ditë më parë
Per t gjith ju bukurosha qe po shani anen neper komente as te thoi i gishtit t vogel kembes majt nuk ja arrini dot asaj se eshte super femer e bukur dhe me vlera morale.kshuqe mos flisni shum se ju lodhet goja kot😚
IDGF
IDGF 9 ditë më parë
@missymarsi red jo shpirt jam feministe
missymarsi red
missymarsi red 9 ditë më parë
Poete mos je gje lesbike?😂
elena elena
elena elena 10 ditë më parë
s'ka gje se e arrijme te gishti i vogel i kembes djathte
ALABANIA USA
ALABANIA USA 11 ditë më parë
Kot se ftoi elvisi
Andon Yilmaz
Andon Yilmaz 11 ditë më parë
Ket anen e kisha hanger dit x dit 100%
DARDANI
DARDANI 11 ditë më parë
Femer qe pjerdh dhe i pin vete pordht
Badboy Boy
Badboy Boy 11 ditë më parë
Inshallah covid 19 traft hoo se mke gerdit
Gili Gili
Gili Gili 11 ditë më parë
Ana je maemira ne perputhen bravo 👍 der
Tila Budin
Tila Budin 11 ditë më parë
Bej dhe trurin me silikon se do te duket bukur,se gjoksi duket qe ktu e ne kine qe e ka mbyt silikoni oj shushke...
evi evi
evi evi 11 ditë më parë
Bobo sa make up i ke vene gjoksit pupu
Emiljan Uka
Emiljan Uka 11 ditë më parë
Asgjo skam mor vesh 😒
Gazmend Nuhaj
Gazmend Nuhaj 11 ditë më parë
Gjoksi ca e nxjer ashtu se e ke te ber edhe nuk te duket bukur po te duket shum keq
Barbi
Barbi 11 ditë më parë
Super woman ❤️
Hello It'sMe
Hello It'sMe 11 ditë më parë
0:19 sje nrm hahahahahahaha
Stella stellina
Stella stellina 11 ditë më parë
Cke e i si pernridhesh si prositut, hik ri lavire eeeee shpifaraqe sec ju duket vetja 🤮🤮🤮🤮🤮
swizzhoney
swizzhoney 11 ditë më parë
O ana po pse e vendos gjithmon doren para gojes kur qesh? Sa femer e ulet edhe kur flet srri dot qet🙄
swizzhoney
swizzhoney 9 ditë më parë
Po le ti rregullonte dhembet jo buzet😂
missymarsi red
missymarsi red 9 ditë më parë
Se i ka dhembet shtrema-shtrema si te thyer.
Assassin
Assassin 11 ditë më parë
asigjo skam marr vesh qr
Dona Fusha
Dona Fusha 11 ditë më parë
E plase per vemendje nxiri te gjitha jasht hiret e tua se vetem me ato mburresh se me trut aha
geralda T
geralda T 11 ditë më parë
Pordha madhe sikur vjen nga mbreteria e shteteve te bashkuara te leshit Shko moj bej naj giveway dhe ti dhe zhdukuni te gjith sic jeni Shum njerez lavira kte her ne perputhen. Shumica!
Mr_ Ninja
Mr_ Ninja 11 ditë më parë
Ca ropqireje
Tattooss Cameleon
Tattooss Cameleon 11 ditë më parë
Koe
Don tom
Don tom 11 ditë më parë
alpost.info/mine/dN3Yp5-UaGnJdYk/video
Julian Fier
Julian Fier 11 ditë më parë
#AnaKauri si fationi nuk gjen dot aty brenda emisionit ta kesh qart shtrig ebkr qe ben si kur do njeri aty emision ti yyyyyyyyyyy sa kot vl 🤣🤣🤣🤣🤣
noname noname
noname noname 11 ditë më parë
Silikon he bac
Anna Anushi
Anna Anushi 11 ditë më parë
Veshja shume e papershtatshme mendoj une per nje emision zbavites me lojera madje edhe ana vêt dukej ne siklet edhe ne program e Kam ven re megjithate Po te ishte ambient tjeter do ishte yll🌟
FF ZOMBIE
FF ZOMBIE 11 ditë më parë
Ana veshje sportive thot po shi si o vesh
five stars
five stars 8 ditë më parë
E për me lujt vishet sexi,,seriously???????
Zodiac Quest
Zodiac Quest 11 ditë më parë
O Zote sa palidhje e dredhon kte zerin shum je fallco,sa mir dukesh kur nuk i ben kto gjeste palidhje,edhe ne disa takime ce ke dal me kto lazdrime ce nuk te kan hije,edhe mos u bej aq serioze se nuk je ato gjint me silione ce i ke nxjerr ate,te ti shohen te gjith,e kur flet kurese jam serioze,nuk e dij cka drecin shohin djemt te ti.
Jeta 1
Jeta 1 11 ditë më parë
Silikoni qe ke ne gjoks verehet qe nga aeroplani e dashur!!
Jeta 1
Jeta 1 9 ditë më parë
@missymarsi red 🤣🤣🤣
missymarsi red
missymarsi red 9 ditë më parë
Silikon dhe make up gjoksi.
HACK IT
HACK IT 10 ditë më parë
jo silikon po makeup cice
Doni Shuka
Doni Shuka 10 ditë më parë
Problematika shqiptare alpost.info/mine/n7XPtoeye2eupIk/video
Badboy Boy
Badboy Boy 11 ditë më parë
Pak ma larg se aeroplani 😂😂😂😂
StAr's Channel
StAr's Channel 11 ditë më parë
Yll esht😍😍😍😍😍🥰
Mr_ Ninja
Mr_ Ninja 11 ditë më parë
🤮🤮🤮ytqr
Greiss
Greiss 12 ditë më parë
Veshje sportive thot😂🙄🤦 Sa perdridhet sikur do kputet😳
five stars
five stars 8 ditë më parë
....Zgjedh veshje sportive😏 Në" kush luan" (zh)vishet sexi🤔 Sa kontradiktore je me veten moj aaaannnnnnaaaaaa☹ sa përdredhje o zot I madh, shuuuuum acarueseee e shum prej fjalve s'ti kuptum❌ Si përfundim: Edhe ti do t'kesh neps per grosh, siç thot Loco😅shtoja edhe ni pilaf on top🍛 (💨me rigon)❌
missymarsi red
missymarsi red 9 ditë më parë
Veshje sportive me gjoksin jashte.
ginger 07
ginger 07 10 ditë më parë
Po' pra veshje sportive +4 kg iluminant 😵
Djellza Nevrike
Djellza Nevrike 11 ditë më parë
O zot sa kam qesh
Eljo Eljo
Eljo Eljo 12 ditë më parë
Kjo do der
Dejvi Lamuca
Dejvi Lamuca 12 ditë më parë
Pse nxirren me vones vidjot
Deniz Yilmaz
Deniz Yilmaz 12 ditë më parë
Per at që se dgj Ana i tha fatjonit “qendro kështu sic je” … se flet me pordh kjo dhe nk dgj 🤦🏻‍♀️
D D
D D 9 ditë më parë
Hahahah flm se une se degjova qka tha,mikrofonin e paska pas ndal ndoshta
Endi Nexus
Endi Nexus 11 ditë më parë
@Una Tina robt fiks, po kerkoja nje sms te sigurohesha qe tha ashtu apo jo, asnje fjal si kam marr vesh, le me ze te ult por edhe thuthuqe , trapja
Una Tina
Una Tina 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt...e kisha kthyer 10 here ta degjoja 😅
Reneo Bala
Reneo Bala 12 ditë më parë
Ca do i thonte fatjonit kjo se nuk e degjova???
Elsa Gashi
Elsa Gashi 11 ditë më parë
Qendro keshtu sic je
Ana Jahaj
Ana Jahaj 12 ditë më parë
🥺🥺🥺🥺🥺
Ana Jahaj
Ana Jahaj 12 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮
Amir Halili
Amir Halili 12 ditë më parë
Fationit do I thoja? Sen nuk degjova
Elsa Gashi
Elsa Gashi 11 ditë më parë
Qendro keshtu sic je
Atird Atird
Atird Atird 12 ditë më parë
Shum mimik te shemtuara ke ana
Atird Atird
Atird Atird 12 ditë më parë
O zot sa fake, dhe sa ne siklet ishte me at “fustan” kurvash, nje zonj e vertet shifet nga veshja
Stela D.
Stela D. 9 ditë më parë
@missymarsi red E di dhe une shume dakort jam po sot vajzave su intereson fare ku te nxjerrin pak trupin dhe kshu por as mua sme pelqen klasi mbetet vertete klas
missymarsi red
missymarsi red 9 ditë më parë
@Stela D. c'lidhje kane koherat.Klssi mbetet klas.Fustani i saj ishte teper vulgar.Gjoksi komplet jashte.
Stela D.
Stela D. 11 ditë më parë
Mir e ke ti po kane ndryshuar koherat
Djellza Nevrike
Djellza Nevrike 11 ditë më parë
Sa injorante
naiviv viv
naiviv viv 11 ditë më parë
Pzz
Endri Dimo
Endri Dimo 12 ditë më parë
Veshe sportive ahhaa ik mi bulle vit veten atehere pse je vesh seksi 😂😂
Stela D.
Stela D. 11 ditë më parë
@klejd ixm Pikerisht 😅
klejd ixm
klejd ixm 11 ditë më parë
Se është interviste.
Marinelaa
Marinelaa 12 ditë më parë
Ana nje yll😍
Linda
Linda 12 ditë më parë
Kjo eshte me e bukura aty ne emision! 💜
djal mergimtar
djal mergimtar 11 ditë më parë
Ma kur.. e mesheft ashte me besoni se kjo ashte shum e mesheft e shumtuar ne karakter si vjen pak durb per mu mir me pa keshto a ne ralitet hm zdi qa them me tjter
Lala D Lu
Lala D Lu 12 ditë më parë
Sa skandaloze 😏
Melisa Lleshi
Melisa Lleshi 12 ditë më parë
💁‍♀️
best- one
best- one 12 ditë më parë
Kjo ngaj karakteri mir qenka marshalla 🤣😂😆😂🤣😂
missymarsi red
missymarsi red 9 ditë më parë
Fake "KARAKTER"(Silikon)
Kuti Kutat
Kuti Kutat 12 ditë më parë
Kur do e kupton kjo qe kamera nuk e don Semudje per tru te njeriut
itsAnidTV Anidarmy
itsAnidTV Anidarmy 12 ditë më parë
E paskembyt gjoksin me shum silikon
Heras Heras
Heras Heras 12 ditë më parë
Mi i mbyllur ftusanin
Sofie kociu
Sofie kociu 12 ditë më parë
me i gjate se una
ajsa ajsa
ajsa ajsa 12 ditë më parë
😍😍😍😍
Egzona Bela
Egzona Bela 12 ditë më parë
Ana je shum e mir te dua ❤❤❤❤❤
Meral Meral
Meral Meral 12 ditë më parë
Shumm keq veshjen ❌🤦🏽‍♀️
Luiza Shkambi
Luiza Shkambi 11 ditë më parë
@Esli Sefaj exactly por te pakten mos te jemi njerezit qe i bejme te tjeret te ndihen keq per zgjedhjet e tyre
Esli Sefaj
Esli Sefaj 11 ditë më parë
@Luiza Shkambi O motra te hysh te merresh me njerzit sja del kurre ne kete jete. Sindin e shajn se eshte e virgjer, Anes e shajn se qet gjoksin, Melisen se qet bethen. Njerzit gjithmon flasin, prandaj une e jetoj jeten si dua dhe per te tjeret I don’t give a fuck
Esli Sefaj
Esli Sefaj 11 ditë më parë
@Luiza Shkambi Mir moj une nuk thash gje. E ka te bukur pse mos ta ekpozojn🤪
Luiza Shkambi
Luiza Shkambi 11 ditë më parë
@Esli Sefaj si mos te kishit pare kurre gjoks beniii.
Esli Sefaj
Esli Sefaj 11 ditë më parë
@Luiza Shkambi karakteri i kishte dal ne drit😂😂😂
Cal Boy
Cal Boy 12 ditë më parë
O ana dashuri♥️♥️♥️♥️
VIDEO ARGETOHU
VIDEO ARGETOHU 12 ditë më parë
Sa shpejt e hodhet
Adela F
Adela F 6 ditë më parë
hahahha
mjaftime Shaini
mjaftime Shaini 11 ditë më parë
uvoj
Laura D
Laura D 12 ditë më parë
Hahahah po pra
DL ϟ EULEX
DL ϟ EULEX 12 ditë më parë
Berati on top😈🔪
Ardita
Ardita 12 ditë më parë
menemadhe shum o
Besarta Halili
Besarta Halili 12 ditë më parë
Pse hyna un ktu me ja prish nervat vetit 🙄🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯
Almir Gjocaj
Almir Gjocaj 12 ditë më parë
Poe keqe
ferat
ferat 12 ditë më parë
Kur e e pash after partyn thash mos Kum hi tshoh millfa gabim
Doni Shuka
Doni Shuka 10 ditë më parë
Problematika shqiptare alpost.info/mine/n7XPtoeye2eupIk/video
Nilsa Aslin
Nilsa Aslin 11 ditë më parë
@kodi kodi per zotin se di🤦‍♀️...
kodi kodi
kodi kodi 12 ditë më parë
@Nilsa Aslin ben demek sikur nuk e din
Nilsa Aslin
Nilsa Aslin 12 ditë më parë
Qa jan millfa-t
Brunette Lady
Brunette Lady 12 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤪🍾🥂🤗🤗🤗🤗🤣🤣🤣🤣🤣
Devis lilo
Devis lilo 12 ditë më parë
Ajde cica ajde 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😲😲😲😲😲
Stela D.
Stela D. 11 ditë më parë
Gjoks*
djal mergimtar
djal mergimtar 11 ditë më parë
Hahah si bustanat kur marrin formen hhaha
Devis lilo
Devis lilo 12 ditë më parë
@itsAnidTV Anidarmy tamam
itsAnidTV Anidarmy
itsAnidTV Anidarmy 12 ditë më parë
Ajde silikon ajde
Orkide Official
Orkide Official 12 ditë më parë
Oi si flet kjo sikur e ka te ngulur
GERI
GERI 11 ditë më parë
@Elona Gjata Si bo tipin kot me emer fake o ta shkaperdhefsha rracen stil gjarpri
Orkide Official
Orkide Official 11 ditë më parë
@Elona Gjata rrofsh kari
Elona Gjata
Elona Gjata 11 ditë më parë
@Orkide Official aaaa dmth ti po hamendesoje aaaa brra brra brravo kari brravo bravo
Orkide Official
Orkide Official 11 ditë më parë
@Elona Gjata o trap lexoje mir ca kam then.kam then sikur.jo qe e kam par
Elona Gjata
Elona Gjata 11 ditë më parë
@Orkide Official po ti ia ke par
Genita Limani
Genita Limani 12 ditë më parë
Anaaaaaaa
Menara Mamuti
Menara Mamuti 12 ditë më parë
1
Blinera Berisha
Blinera Berisha 12 ditë më parë
First
Erona Bicaj
Erona Bicaj 12 ditë më parë
1
vlog yes
vlog yes 12 ditë më parë
1
Ishulli 12: Erdhi vajza e botës!!!
11:49
Aventurat e Julit
Shikime 726 mijë
Çukur 4.Sezon 26.Bölüm Fragmanı
1:06
Show TV
Shikime 906 mijë
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,3 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 629 mijë
Dita 46: Një gradë celcius, unë s'kam ku flë
21:16
Aventurat e Julit
Shikime 139 mijë
Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?
13:11
Çukur 4.Sezon 26.Bölüm Fragmanı
1:06
Show TV
Shikime 906 mijë
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,3 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 629 mijë
WHO IS THE UGLIEST SPY NINJA?
22:13
Chad Wild Clay
Shikime 7 mln
20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: HARRY EDITION
49:23
Fara e Flliqt - Episodi 13 Sezona 2
20:02
Fara e Flliqt Official
Shikime 152 mijë