Lushi i jep nuskën kryeministrit, i kërkon ta fusë poshtë kanotierës

  Shikime 308,910

RTV KLAN

29 ditë më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpost for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 4 ditë më parë
Tu qit fall' me Kryeministerin😅😅😅👏👏👏👏👏👏👏 fantastike
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 4 ditë më parë
👏👏😅😅😅😅
Armond Spahia
Armond Spahia 8 ditë më parë
P
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 9 ditë më parë
Na Dole e zonja moj lushi.ja the ti dhe i boni pun nuska jote rames.e tune e shkune parakolpin para rames ishalla nuk e hum toruan se sban me shum se dy vargje ai!!. Fute posht thot lushi se ashtu ka vepru edhe lushi per vete .o pika qe ste vie ty dhe tyyyyy.e Pak e keni.🌚👹👺🤘
Eli
Eli 10 ditë më parë
I zu dora lushit.
Vjollca Rushani
Vjollca Rushani 10 ditë më parë
Lushi fantastike 😂😂😂😂😂
Anjeza Ibro
Anjeza Ibro 14 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Moisi Guri
Moisi Guri 14 ditë më parë
Apapa komunistët shajnë fenë si autorizimet e Enverit,gëzohuni o trima gëzohuni se nga mbrapa Vjenë të parë ishin po ju nga dolët nga tëmat tuaja me pa fe ,dhe tani na bëni të mënçmit ,ju jeni dru me pre,hani bukë të sigurtë dhe ndiheni krenar si bukëngrënsa shqiptare pa fe pa besim në zotë vetëm me traditë,hajde humor këputet komçja dhe na bënë hatan,dhe i jep një nuskë kryeministri po me cilin emër se e ka ndërruar,bëni qef në pa kuptim.
Brux Belge
Brux Belge 16 ditë më parë
Haaaa lushi e madhe.
Neta Ndou
Neta Ndou 16 ditë më parë
Moi lushi pse nuk shkon ne ven te monikes se e merr te gjifh shiprin
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 16 ditë më parë
I DOLI FILXHANI LUSHIT PER VOTIME..LUSHI MERE NJE HER GRIDEN TÈ SHIKOJ FILXHANIN.
Blerta Agolli
Blerta Agolli 17 ditë më parë
Po dhe në byth PS i shkruan Keti bq
Fellenxa Mecja
Fellenxa Mecja 17 ditë më parë
Lushi je e pa pame te rujt zoti
Ermina Gjini
Ermina Gjini 17 ditë më parë
Na kenaqe o Lushi .🤣🤣🤣
Suzana Allmuca
Suzana Allmuca 17 ditë më parë
Na shkrive moj lushi e me ate nuske ha ha ha ha sa here e shickoj😂😂😂😂😂😂😂
Rrebeli
Rrebeli 19 ditë më parë
Q.u , q.u se mushka e piu .
Agron Merkaj
Agron Merkaj 19 ditë më parë
J
Altea Lleshi
Altea Lleshi 19 ditë më parë
Hahahaha
rexhi loli
rexhi loli 19 ditë më parë
O lushi me duket se I doli filxhani edit.dhe nuska e ndimoi shum.te befsha gropen tende ishalla o dreq
Kapaj Sanije
Kapaj Sanije 20 ditë më parë
😂😂😂 tha Lushi gjysmën e te vërtetës...😂😂😂🙏🙏
Suba zzz
Suba zzz 20 ditë më parë
Cfar ka per te qeshur me kete psikopat drogaxhi mafioz por edhe ju jeni klyshet e keti qen bir qeni kristaqit far e keqe
Rexhepi Rrahim
Rexhepi Rrahim 20 ditë më parë
Hahahaha bravo
Shpresa Lushnja
Shpresa Lushnja 20 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
I LAÇI
I LAÇI 21 ditë më parë
O jua dhjefsha flliqsine tuk me Lust e me Gomera. Jua dhjefsha edvin qenin
Hajdar Vela
Hajdar Vela 21 ditë më parë
Cmuzik popullore greke
Grigori Balliu
Grigori Balliu 21 ditë më parë
Video me e mir për të qeshur përkëtheheni në gjuh të huaj dhe ka pë të marr 80000000 lik.
Mira mira
Mira mira 21 ditë më parë
Na shkrive lushi.
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 23 ditë më parë
O LUSHI TÈ DHENT ZOTI JET E SHENDET..PER ZOTIN JE E FORT SIDOMOS ME NUSKEN DHE QE E YSHTE 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
studentja489
studentja489 23 ditë më parë
Njisha JENI Bravo
ismail sejdini
ismail sejdini 24 ditë më parë
PER TY DELINA E SHIKOJM KALIFORNIN...PO RAMA NUK NGEL MBRAPA.NJEREZIT ME HUMOR JANE TE ZGJUAR.
Gezime Llanaj
Gezime Llanaj 24 ditë më parë
Hahaha avash se te ran gjokset ne shesh
Flora Marku
Flora Marku 24 ditë më parë
O na shkrive hahahaha
Vera Vera
Vera Vera 24 ditë më parë
Aaaahhhhhaaaa
Geni Bushi
Geni Bushi 24 ditë më parë
alpost.info/mine/j92cqKC5pJa2lqs/video
pano pano
pano pano 24 ditë më parë
..
Semiha Hamiti
Semiha Hamiti 24 ditë më parë
As nuska se shpeton do marre ate qe meriton eshte djalli i kuq qe boshatisi Shqiperine !
Arta Bako
Arta Bako 24 ditë më parë
Kryeminister me te thjesht nuk kemi par
Marsel Cela
Marsel Cela 24 ditë më parë
Hahahaha o sa kam qesh glikja glikja mou glikja glikja glikjamu 🤣🤣🤣🤣
Σουζάνα Χατζιραι
Σουζάνα Χατζιραι 24 ditë më parë
Po po sa e fort kam qeshue me lote kur thot ti hash mutin Rames
Elvira Dedja
Elvira Dedja 24 ditë më parë
Edi behet ma i forte puna i ecen ma mire. Fitore Edi. Ti je per kete vend.
Bledar Xeka
Bledar Xeka 22 ditë më parë
Ai eshte vetem per burg se asht "i fort" 😂
Avni Tocila
Avni Tocila 24 ditë më parë
Bravo u qofte
Nurie Thomo
Nurie Thomo 24 ditë më parë
👏👏👏👏👏😂😂 bravo lushi
centrale bishtikalldremit
centrale bishtikalldremit 24 ditë më parë
Bravo sa e pergatitur kjo 👌
Tina Bonheur
Tina Bonheur 25 ditë më parë
Po jeni mesuar ju komunista.
Eralf Cardhaku
Eralf Cardhaku 25 ditë më parë
Haaaa😁😁😁😂😂😂😂😂
Gazmire Hoxhaj
Gazmire Hoxhaj 25 ditë më parë
👍👍💪🇦🇱🤗🙏🙏🙏🙏
BOOM . info
BOOM . info 25 ditë më parë
Prsh te gjitheve ju lutem kaloni nga faqa ime per te rejat e fundit , faleminderit
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 25 ditë më parë
😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏
Nasto Alexander
Nasto Alexander 25 ditë më parë
Edi. Ja ku e ke. Ti. Lushi.
Ersila Alla
Ersila Alla 25 ditë më parë
ju qe qenkeni shkri tu qesh me ket nivel humori tregoni dhe nivelin tuaj injorantesg analfabete👎🏻
Fredi Ademi
Fredi Ademi 25 ditë më parë
Statcion kominist
Tir Ana
Tir Ana 25 ditë më parë
⁷⁷⁷
Anna Maria
Anna Maria 25 ditë më parë
Te hengert mortja sa qesha xaxaxaaa
Flora Gusha
Flora Gusha 25 ditë më parë
Lushi je yll.Artiste bravo Nje rol perfekt BRAVO sa bukur.
Mimoza Kastrati
Mimoza Kastrati 25 ditë më parë
Xqpşx99 ( 9bn9p
Etelästä Suomen
Etelästä Suomen 25 ditë më parë
9999999999👍🤩🤩🇫🇮🇫🇮🇫🇮
Diana Nikolli
Diana Nikolli 25 ditë më parë
Fetziut ti viish anash kari
Florika Vrushi
Florika Vrushi 26 ditë më parë
E qave filzhanin Lushi na kenaqe mos vdeksh kurre respekte
Faik Bogdani
Faik Bogdani 26 ditë më parë
Bravo. Lushi. e. vure. ne. gjume. Edin
Ferhat Kuci
Ferhat Kuci 26 ditë më parë
ñ
Majlinda Dido
Majlinda Dido 26 ditë më parë
Lushi je e madheeeeeee te hengert goja mjalte per fjalet qe i the se i meriton. Krieminister jone eshte i madhe dhe i pa zevendesushme. Z Krieminister pune te mbare ne fushat
A V
A V 26 ditë më parë
Noooooo 😂😂😂
Gabriel_
Gabriel_ 26 ditë më parë
super fare
Po Joni
Po Joni 26 ditë më parë
O
Anorel Reci
Anorel Reci 26 ditë më parë
Na shkrive o lushi i ke ren pikes se edirama fo e fitoj prap
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ 26 ditë më parë
😂😂😂😂👍
Flora Sakaj
Flora Sakaj 26 ditë më parë
je e pa pare bravo zemer
Sali Rerza
Sali Rerza 26 ditë më parë
Lushi na kenaqe je r mbrekullueshme ama edhe ai qe ke perballe eshte njeshi te kete jete te gjate
Anna Anna
Anna Anna 26 ditë më parë
Na kenaqe me lot kam qeshur,,,po ne shqiperi pa,,nuskan,, sbejne perpara,,ketu fallxhore jane bere ta mbyllin gojen,,vete ne pazar sa thone per cmimin aq e mer sflet fare se vetem sheqer ke perqark qe e shkel me kemb,,vene ne shkolle te larte me pesta,,mer dipllomen ne fund sperkat te gjithe mesuesit me sheqer ja u mbyll gojen direkt dipllom,,,,sidomos tani per votime,,derdhet leku te fallxhorret kushedi sa sheqer hidhet neper rruge,,ketu ska me ndergjegje nga maskareshat
Dorina Cuko
Dorina Cuko 26 ditë më parë
Aaaaaaahahahahaaaaa😂😂😂😂
engjull prenga
engjull prenga 26 ditë më parë
Injoranca ska fund 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
engjull prenga
engjull prenga 26 ditë më parë
💩💩💩💩💩🍌🍌🍌🍌
Qefsere Atuli
Qefsere Atuli 27 ditë më parë
Bravo Delinda nje artiste e vertet 👏👏👏👏
eriona toci
eriona toci 27 ditë më parë
Hahahahahaha
xhulja xhulja
xhulja xhulja 27 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 sa kam qesh ahahahah lot🤣🤣🤣
Endeleka Sharka
Endeleka Sharka 27 ditë më parë
Bravo Lushi
Gerti Meziu
Gerti Meziu 27 ditë më parë
o ndyresir
ani ani
ani ani 27 ditë më parë
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha marova
Armando Metaj
Armando Metaj 27 ditë më parë
Humor kaps
Teuta Seferi
Teuta Seferi 27 ditë më parë
Ahahahah sa kame qeshe😅😅😅😅👍☕👏🙏🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🏃‍♂️
Teuta Seferi
Teuta Seferi 27 ditë më parë
☕☕👏👏🙏🙏☕☕👏🙏💃💃💃💃💃💃
Albert Haka
Albert Haka 27 ditë më parë
Mjere Shqipetaret qe po e humbin vendin nga keq Qeverisja e ketyre mbeturinave te komunizmit PS PD LSI.
Bruna
Bruna 27 ditë më parë
Ta prish lushi jot ty 😂😂😂
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri 27 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 27 ditë më parë
😂😂😂
Alice Nike
Alice Nike 27 ditë më parë
Ahahahahaha , super Delinda 👏👏
Binak Zekaj
Binak Zekaj 26 ditë më parë
Perputhe
rexhi loli
rexhi loli 27 ditë më parë
O delinda o te befsha gropen o dreq.hahahaha lot
Ina Ar_jont
Ina Ar_jont 27 ditë më parë
E Albano e mori ne dore situaten Delinda 🙈🙈🙈
Qamil Fadili
Qamil Fadili 27 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahahahaah e papame lushi hahahahahahaha
marjeta sefa
marjeta sefa 27 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Fato Veliu
Fato Veliu 27 ditë më parë
I papare o i madhi Edi rama
Sajdi Elmazi
Sajdi Elmazi 27 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Fatmir Brahimi
Fatmir Brahimi 27 ditë më parë
Lane nam ky kryeminster i pa nere Turp i zotit auuuuu
Annikä Annikä
Annikä Annikä 27 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Seiko Andora
Seiko Andora 27 ditë më parë
Titulli poshte Kanotierës ????? As shqip nuk dini të Shkruani.
elisa elisa
elisa elisa 25 ditë më parë
Ne gjuhe letrare kanotjere thuhet ,e ke ne fjalor
Shqiperi Shqiperi
Shqiperi Shqiperi 28 ditë më parë
O Lushi o te Hengert mortja se i kenaqe njerzit. Kemi nevoj ne Shqipetaret per te qeshur se vdiqem me politiken e shpifjes!! Bravo!!!
Vlora Vlora
Vlora Vlora 25 ditë më parë
👏👏👏👏
Shqiperi Shqiperi
Shqiperi Shqiperi 25 ditë më parë
@Jaxxon Ricky 🖕🖕🖕🖕
bora sadiku21
bora sadiku21 26 ditë më parë
Ssekret XEssex
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 28 ditë më parë
🙏👼⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️❤️❤️
Annie Ann
Annie Ann 28 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 28 ditë më parë
Po me vdiqe fare moj Lushi 😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩✅✅♥️♥️♥️♥️♥️♥️te vdes une per ty moj Lushi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 28 ditë më parë
Edi Rama me origjine evgjite te kulluar eshte nje piktor i deshtuar, nje basketbollist i harruar, nje politikan i vonuar ne nje vend te shkallmuar.
selfo osmanaj
selfo osmanaj 28 ditë më parë
12
Klanifornia - Jorida Tabaku te Lushi
10:10
RTV KLAN
Shikime 48 mijë
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Klanifornia - Lushi dhe Mesila Doda
09:44
TV Klan LIVE
Shikime 42 mijë
Ronaldinho: 14 Ridiculous Tricks That No One Expected
10:02
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
2:16:26
Klanifornia - Abaz69 dhe Profesor Thimi
11:45
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 9 mln
If My Mom Was a Mayor! 16 Funny Situations
10:03
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02
Yasak Elma 109. Bölüm
1:54:30
Yasak Elma
Shikime 1,5 mln
Poor Girl in a Fancy School
10:12
Troom Troom SELECT
Shikime 2,8 mln
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09