Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

  Shikime 323,669

RTV KLAN

16 ditë më parë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALpost for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Michele Vicardi
Michele Vicardi 11 orë më parë
Lloj lloj shpifsire lloj kalamani lloj lloj hajdutesh te rinj.bo Bo
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti 11 orë më parë
A po muti që është ky
gjergj gjini
gjergj gjini 20 orë më parë
bledi sei un bastardo veramente sei un peco di merda nuk e meriton te jesh gazetar
teo teoo
teo teoo Ditë më parë
Kokrrat e kurvave
Adi Hasa
Adi Hasa Ditë më parë
Popopo ku ka shku e shkreta shqiperi nga dhit del ne parlament
Luiza Hasa
Luiza Hasa Ditë më parë
Per te ardhur keq, me vjen keq, por pervec 2 a 3 zonjave aty te tjerat jane per te shkuar andej nga kane ardhur
Bobi Bobi
Bobi Bobi Ditë më parë
Kjo per chanell x eshte me e pranueshme
samsung samsam
samsung samsam 2 ditë më parë
Prej neser edhe un po hy npolitik
Fghu Ttyy
Fghu Ttyy 2 ditë më parë
Kjo bjindja me buzet e bera do bej namin sapo te vij ne pushtet 🤔
Fatian Mucay
Fatian Mucay 2 ditë më parë
Nje e hapme shalve direkt kandiate partie eh ku kemi arrit shqipri moj e shkreta shqipri si te futen e te lan me kok ne hi tashi mu mbush menja qe edi rama do rri kryeminister
Valbona Shtembari
Valbona Shtembari 2 ditë më parë
O ju rafte plasja te gjitheve
Enrik Rushan
Enrik Rushan 2 ditë më parë
Po ja degjoj studentat e dhjeretorit se ju na velet gajden ju qete me lapangjozet sollet anarshine e kini 30 vjet dhe akoma demokraci ska
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK 3 ditë më parë
Kom cunin 10 vjec, po mendoj ta fusja te kandidonte per kryetar bashkie...Po ça i keni kta politikane???
Albert Berti
Albert Berti 3 ditë më parë
🙈😂🤣🤣i tuf shurrash barbone
Eljona Stroni
Eljona Stroni 3 ditë më parë
Jane femijet e politikaneve keta..
Fjorentina Muca
Fjorentina Muca 3 ditë më parë
Ska ngel njeri pa u ber deputete 🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅 jam un gati me mer njeri 😅🤦‍♀️🤦‍♀️
N.D N.D
N.D N.D 3 ditë më parë
Me nje fjal I bie që un jam minister I jashtem, se nuk ka emision e politikan si nuk e jam ndjekur vaj medet hallit
Infinityヅ
Infinityヅ 3 ditë më parë
Dashnorja kujt esht kjo
Elidon Shehaj
Elidon Shehaj 3 ditë më parë
Ahahhahah 22 vjece e prekur nga politika e shketa, tjera 2 vjet ne Singapor 😂 vjen kantidon ne lac se ka qen jash te zonjen te zonjen
POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA
POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA 3 ditë më parë
O Blendi jane ca parti qe sjane te degjuara i thuaj emrin e kryetarit te partis qe te kuptojme te kujte partije jane se ne Shqiperi jane 10 veta nje partiqe paguhen nga parat e popullit
azeroseven 107
azeroseven 107 3 ditë më parë
SINGAPURI HAHAHAHAHHAH😂😂😂😂😂😂😂😂
Lorenc Kodra
Lorenc Kodra 3 ditë më parë
Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮
Dhimitra Ano
Dhimitra Ano 3 ditë më parë
Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣
Bardhyl Merko
Bardhyl Merko 3 ditë më parë
Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe
Alket Kellici
Alket Kellici 4 ditë më parë
c jane keto bimbo, dhe zderre
Cristi Goia
Cristi Goia 4 ditë më parë
Lumi qe muar. Mori. Vunon pse sqiu dhe. Qeparon
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 4 ditë më parë
Nuk e di perse kjo kandidatja i ka vetullat te bashkuara si 22.
Dhionis Tartari
Dhionis Tartari 4 ditë më parë
Kjo eshte shume mire qe te rinjt po futen ne parlament, te ikin ata te vjeter te koruptuar
Mim Tirona
Mim Tirona 4 ditë më parë
Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.
Lorenzo Lenci
Lorenzo Lenci 4 ditë më parë
Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!
Mercella Roberts
Mercella Roberts 4 ditë më parë
Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...
Gianmarco 07
Gianmarco 07 4 ditë më parë
Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.
banga gem
banga gem 4 ditë më parë
O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT
Xheku Cekaj
Xheku Cekaj 4 ditë më parë
Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 4 ditë më parë
Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 4 ditë më parë
Kjo ndimon njerzit
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 4 ditë më parë
Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂
Alma Ferro
Alma Ferro 4 ditë më parë
Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re
Sham Hala 72
Sham Hala 72 4 ditë më parë
Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte
ROMAN 3
ROMAN 3 5 ditë më parë
edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...
Tony Montana
Tony Montana 5 ditë më parë
Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣
Dritan Hysa
Dritan Hysa 5 ditë më parë
Emisjon vari bolet ..
Adriatik Ishmaku
Adriatik Ishmaku 5 ditë më parë
Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!
Elio Klio
Elio Klio 5 ditë më parë
Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces
Maldin Garxenaj
Maldin Garxenaj 6 ditë më parë
Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi
shky-pe I_lir'
shky-pe I_lir' 6 ditë më parë
O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt
Cin Tonej
Cin Tonej 6 ditë më parë
Oi shipni e mjera shipni
eri albania
eri albania 6 ditë më parë
"Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK 3 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Xhoni Shollaj
Xhoni Shollaj 5 ditë më parë
🤣🤣🤣
orjado era
orjado era 6 ditë më parë
Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.
Romeo Myzyraj
Romeo Myzyraj 7 ditë më parë
Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull
Pali Sefa
Pali Sefa 7 ditë më parë
Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.
Ludmilla Malaj
Ludmilla Malaj 7 ditë më parë
Zot i madh, ne dore te kujt do jene fatet tona... u rente flama
Ismet Haxhija
Ismet Haxhija 7 ditë më parë
Tash e kemi te sigurt shqiperine futja pordh edhe i duartrokitje.
Happyyy
Happyyy 7 ditë më parë
oo fejzi o rrac shkerdhatash e fis qiresh ,, po ctu desh ty ,, i thu njones e ctu desh tu i thu tjeters ,, po gruja jote ci duet me kart e dynjos eeeeeeeeee
landi interisti
landi interisti 7 ditë më parë
Keta hane te tane per te mbushur vallen ,parlamentin do ta shohin veç nga televizori hshahahahaha
xhoi bela
xhoi bela 7 ditë më parë
😹😹😹😹😹😹 lulushet 🍌🍌🍌
v m
v m 7 ditë më parë
a ka ndonje qe nuk e ka bo hunden ne Tirone?
Narcos Bisha
Narcos Bisha 6 ditë më parë
GHhhhhhhHahahhahahahahahahaha
Albert Berti
Albert Berti 7 ditë më parë
🙈😂🤣🤣 ça bohet
frrgc czynn
frrgc czynn 7 ditë më parë
mos u habisni se kejdi mehmeti e lsi ishte 18 vjec kur kandidoi
Agji Bajrami
Agji Bajrami 8 ditë më parë
mjer ne o zot
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT 8 ditë më parë
Pse mos te kandinojn deri sa ka lek shteti te japi kot .deputet qe paguhen per te ber asgje
al shqiperi
al shqiperi 8 ditë më parë
Asnjera nga keto gocat nuk kan me dal deputete. Veq mos u lodhni kot
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 8 ditë më parë
Bravo sa te ri jan kta depulesh na hongshin tumin me gjith taksa
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 8 ditë më parë
Do vazhdoj me shum termet
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 8 ditë më parë
O pu pu pu. Medet medet o bled. Cjan kto shurra te fulliqura
strawberry pie
strawberry pie 8 ditë më parë
pse habitesh Blendi Viktorja ishte ne krye te detyres ne Mbreterin e Bashkuar kur ishte 18-vjece, dhe sherbeu 64 vite rrjeshte!
urania kuraj
urania kuraj 8 ditë më parë
o Ori ske per te fituar se Basha nuk do fotoj
76REDscorpio
76REDscorpio 8 ditë më parë
Keta jane Hajdutet e rinj se te vjetrit rrin mbrapa skene tashi 🤮🤮🤮🤮 Mjere populli.
Albana Faslia
Albana Faslia 8 ditë më parë
Edhe qeni im i lagjes ka ngel pa u bo kantidat per deputet
Emiliano E
Emiliano E 2 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK 3 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 bashke me mocen time.
robert likaj
robert likaj 8 ditë më parë
Shumica nga keto lajmin per pjesmarrjen ne zgjedhje e kane marre ne krevatet e moteleve
robert likaj
robert likaj 8 ditë më parë
A jam i vetmi qe Blendi me acaron me at ecjen e tij para mrapa. Po pusho o Blend se met vertete na cmende
Emiliano E
Emiliano E 2 ditë më parë
@B Saliu Eshte emision live o bos.Seshte gje e lehte
robert likaj
robert likaj 5 ditë më parë
@Nertila Fjerza veshtire ti ikesh
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 5 ditë më parë
Mua me zuri 🤣🤣!
B Saliu
B Saliu 5 ditë më parë
Me ke mu bo si i forte koqe e bo emisionin lomsh skupto asnje gje atyi pelqe vetja shume i duket vetja i mencem
the world
the world 8 ditë më parë
Kjo ska prer sisen akoma 🤦‍♀️ po nejse te tjeret jan me te sakt
the world
the world 5 ditë më parë
@Nertila Fjerza hapi rrug budallati 🤣
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 5 ditë më parë
Hahaha po kam qenë gjithmonë e rrethuar nga biseda politike në shtëpi. Ma thuaj një vend ku nuk flitet për politik! 🤣🤣
Claudiu Popescu
Claudiu Popescu 8 ditë më parë
Ku ukan gjet keto kare o zot hahahaha hahahaha ikni qiuni andej nga keni qen o kokrrave e kurvave
faik konica
faik konica 8 ditë më parë
hahahahahhahahahahahah
Keta Haxhjija
Keta Haxhjija 8 ditë më parë
Bledi fejziu te ri tduhet je pleq qe nuk din cfar flasim qe ju kan ra mendy ne kok leshojani rinis jo mos mos merri pleq
Enyeny Enieni
Enyeny Enieni 8 ditë më parë
Kjo e ka mendjen vetem per rroçk
Guido Tentoni
Guido Tentoni 8 ditë më parë
Ka paguar babi trafikant tek Basha 650 mije euro qe e bija vet budallaqe 22 vjecare te kandidoj ne pozicion te sigurt. Demokratet e vertet rrin rrugeve
M M
M M 9 ditë më parë
O ZOTRI fefziu ne austri kristan Kuntz kryetar me i ri ne evrop e Austri ku eshte problemi ne ne KOSOVE KEMI presidenren 38vjeqare e duam kosoven ajo eshte ylli i shqiptaris ka intelegjenc sa KREJTE politika ne shqipri anti shqiptare NUKE dotethot se rinia kosovare u pjek para kohe me esperencen e lufes bashke femit e kombit vdekje krejt tradhtarve
Enes Sherifi
Enes Sherifi 9 ditë më parë
Tallni rakun me popullin po gjyshi im do kandidoj
Service Tools
Service Tools 9 ditë më parë
mbajeni mend dita qe vjen eshte me e keqe se dita qe kaloi, Pejgamberi Muhamed A.S
Klea Abdullaj
Klea Abdullaj 9 ditë më parë
Po ca flisni kot aman. Vini aty ulur ne ca karrige dhe filloni te flisni per politike sikur te ishte nje loder per ta shitur e per te fituar para. Shqiperia nuk eshte nje vend i lodh....esht i vdek. Te pakten me kto ftyra qe po e udheheqin se zgjat dekaden. Per shqiperin sben as rama as luli as monika as iliri dhe asnji nga keto qe njohim dhe qe jan sot ne pushtet. Shqiperia do nje rini te paster qe te ngrihet dhe ti rrezoje te gjitha forcat politike ne fuqi dhe te formoje shtetin nga fillimi. Un per vete e du vendin tim dhe nk du qe te largohem. Se kudo qe te shkosh sado qe te rrish ne nje shtet tjt do jesh gjithmon e huaj. Por me kte sistem drejtesie politike shendetsi dhe arsim jo vetem shqiperia por asnje njeri ska nje te ardhme ktu. Shko puno robi si kafsh ne pike te diellit e ne shi e debore e merr 10 mij lek maksimumi ne dite. Po na e bejn mire se nk dime si te ngrihemi gjithe shqiperia e tua fusim kembet ne nje kepuce. O te bejn nje shtet ashtu sic eshte per te qene ose te shporren se ka shume te rinj qe me vrt e dun dhe sakrifikojn per vendin e tyre
Nada Bts
Nada Bts 9 ditë më parë
I shikon qe nga surrati i patinuar se cfare idealesh politike kane. Mendohuni mire o njerez per ke votoni se keta e kane ne terezi. U be deti kos per te gjithe...pffff
nardi nardi
nardi nardi 9 ditë më parë
Po pse mos futet dhe ajo U fut Reme Lala 22 vjec me leket e bait te droges, i bleu dibranet per 50 mij lek , dhe jo llafe kto por e dim gjith dibranet .Ne kto raste me vjen turp te them se jam dibran
Afrim Afrim
Afrim Afrim 9 ditë më parë
Ndaj shqiperia vete keq e me keq se e kan marr me lesh e me byt.... Leshi lesh te le dhe by byth te ben me falni per shprehjen mir po ja bejuni nje pyetia ca shkolle kan ato o zoti fejzi qe duan te udhezojen nje shtet Po beni dicka mo burr mos e leni shqiperin ta fundosen se sa per te shkaterruar e kan ber ktu e ko Respekte zoti fejzi
Gazi Kacellari
Gazi Kacellari 9 ditë më parë
Burdello politika shqiptare ku do na cojne kurvat e çfar nuk pret nga keta politikane nuk lane cobene ne këmbë futini edhe keta ne parlament se e ndritet ju mir ja beni kur do ngrihet populli ti vere perpara
rosa Imed
rosa Imed 9 ditë më parë
Ua te lesh trute ,,,ku ka perfunduar Shqiperia ,,,me cfare individesh perfaqesohemi ,,, Do behen dhe keta si shoket e tyre hajdut me diploma Duke perdorur imazhin ... Ua ua cfare behet
Zhani Nelaj
Zhani Nelaj 9 ditë më parë
l.Te gjith me ide sa te ulen ne karrike .i duhet rroga qyl .
Roland Krrashi
Roland Krrashi 9 ditë më parë
Te gjith kuckat ne nje te ardhme ne pushtet phuuuuuu fare e flliqt
ALKUKES
ALKUKES 9 ditë më parë
Athu mos po behet perputhen ne ket show por ne model politike ....
Clirim Maho
Clirim Maho 10 ditë më parë
Po ikni se late name.pika qe su bie.
Dhimo ku
Dhimo ku 10 ditë më parë
Me përdorimin e migrofonit duhet të jenë me përvoi të kënaqëshme🎤🎼🎼
Lerdian Troka
Lerdian Troka 10 ditë më parë
SHIKO AI TJETRI VLONJATI E ZEZA O PERENDI NUK DI TE FLASI, PO ESHTE AI PER NE POLITIK ESHTE DHE PROFESOR , ORE PO ME LEK E KE MAR ATE TE SHKRET DIPLLOM, PO MOS TE DISH TE LIDHESH DY FJALE , FLET SIKUR PO FLE GJUME. JA AJO QE PUNON NE RADIO TEK TOPI E TEMERSHME ESHTE AJO PER POLITIK, AJO SJA KA HABERIN FARE SA KATIDATURA JAN, QESHI E GJITH DYNJANJA KUR THA AJO 20 . LA KOKREN E NAMIT. IKNI MOJ MORTJE IKNI LANI NDONJE ENE NE SHTEPI SJENI JU PER POLITIKE. POLITIKA DO BYTH, JO SI JUVE SI KRIMBAT E DHEUT
Lerdian Troka
Lerdian Troka 10 ditë më parë
SKE FAJ QE VE DUART NE KOKE, SHIKO KTE BUDALLACKEN QE SMER FARE VESH NGA POLITIKA THOT 20 Katindatura🤦🏻‍♀️ HAHAHA 🤣 OHHH BASHE I KE GJETUR KTO BUZET ME QUMESHT SI LLOGARIA QE BEN VETE 7x7=42. PO KUR MER VESH AJO 22 VJECE NGA POLITIKA , AJO SKA ASNJE LLOJ EKSPERIENCE NE POLITIKE. ORE POPULL I TRASH MBARON UNIVERSITETIN NE ANGLI DHE NUK TE FUT ASNJE NJERI NE PUNE DHE ME UNIVERSITET TE JESH, TI VETE RREGJISTROHESH PER PUNE AI NUK TE FUTE TE THOT SKE EKSPERIENCE, DY VJET JU DESH VAJZES TIME QE MBAROI UNIVERSITETIN NE LONDER PER JURIDIKE, DY VJET JU DESH TE MIRTE EKSPERIENCE , PA TE FILLONTE PUNE RREGULLISHT, CI KENI KTO PA EKSPERIENCE NE POLITIKE 22 VJECARE PU PU PU PU DHE PRET TI TE BEHET AI VEND ATY
Rake R
Rake R 10 ditë më parë
Po pu ća pornostare kjo bjondja
Enton Dalani
Enton Dalani 10 ditë më parë
Tani e kuptoni se çi keni bër Shtetit dhe Kombit ? Si harriti kjo dit e dini ?
Omer Kodra
Omer Kodra 10 ditë më parë
Turp per ju qe komentoni jeni mesuar me ujqerit e vjeter, shqiperia ka nevoje per ndryshim dhe me mire sec mund ta beja rinia t vjetrit skane per ta bere kurre!
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 10 ditë më parë
A CU PLAK BERLUSKONI SE I QAN SHPIRTI PER DASHNORE...KETO DO JEN DEPUTETE PER GOJORE SIDOMOS 22 VJECARAJA ESHT SI AJO KENGA LABE...ME MUA MEJO ME MUA SI GJATARI ME LANGUA
Ro li
Ro li 10 ditë më parë
Po ku i gjete mo blend , ja shkaterrimtaret e erdheshem te shqiperise
Alex Britti
Alex Britti 10 ditë më parë
Bravo do bahet shqipria me kto dele e dhi, o Zot ku po shkojme.
Meriton 326
Meriton 326 10 ditë më parë
Nga Ismail Qemali burr shteti ja ne qfar plastikash,tmerr
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 1,6 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Portokalli, 28 Mars -Rama ( Darka e Rama - Kurti - Vucic )
05:53
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 1,6 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 809 mijë
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 6 mln
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
[TinyTAN | CLIP] - Dynamite
0:44
BANGTANTV
Shikime 13 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05