Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

  Shikime 3,981,377

StresiOfficial

3 muaj më parë

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Komente
Eljo Ismailaja
Eljo Ismailaja 17 orë më parë
bravo tkam shpirt po mos fol llafe te pista
ST BRUDA
ST BRUDA Ditë më parë
Sa like shkojn per prindet tone 👇
Armando Albania
Armando Albania 2 ditë më parë
RIP TALLMAN
Fredi Bajrami
Fredi Bajrami 2 ditë më parë
Kjo eshte super keng
Renato Zeneli
Renato Zeneli 2 ditë më parë
Stresi o 1 sh bravo bashkepunim spektakel 👏
rejan rejan
rejan rejan 3 ditë më parë
Me vdiq xhaxhi😓😓😫
Armando Rusi
Armando Rusi 4 ditë më parë
E prej gabime problemeve jam tu msu se asnjhere sjam dorzu✌🏻💪🏼🙏
Red
Red 5 ditë më parë
Ngrejm gjith mahallen per nenen 🇦🇱🔥🔥
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 6 ditë më parë
Bravo. 👏👏
Lazy Omerta
Lazy Omerta 7 ditë më parë
Bukur
Elisa
Elisa 8 ditë më parë
Super këngë😍🖤
Samuele Prifti
Samuele Prifti 9 ditë më parë
Super kenge 😍😍🥰
S_M gaming
S_M gaming 9 ditë më parë
KUSH PO E NIGJON KONG RDHD DUKE PAR COM😂
Vlore Vlore
Vlore Vlore 11 ditë më parë
😊😊😊
Vlore Vlore
Vlore Vlore 11 ditë më parë
Je I .madh fare
FF SOKOL
FF SOKOL 12 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💬💬❤💬❤💬❤💬❤💬❤💬❤💬❤💬❤💬💬💬💬❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤🔥🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤❤🤔❤🤔❤🤔❤🤔❤❤🤔❤❤🤔❤🤔❤🤔❤🤔❤🤔❤❤🤔❤❤❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥🔥🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤❤🔥❤❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤❤🔥❤❤🔥❤🔥❤❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤❤
Arsja Arsja
Arsja Arsja 14 ditë më parë
I kame shoke te ne hekra me ka mare malli pere ta shkruje me letra
Arsja Arsja
Arsja Arsja 14 ditë më parë
Sa like bete pere nenen
Fatri Muslika
Fatri Muslika 15 ditë më parë
I bane 40 vjeq e akoma ske msu
Antreas Babinis
Antreas Babinis 16 ditë më parë
E kam degjuar deri tani 1000 her
VINÇCENZO
VINÇCENZO 19 ditë më parë
Geng super i beni like ksaj kenge mos harroni
Florian SSJ
Florian SSJ 19 ditë më parë
Future - Life Is Good feat. Drake
Edition World
Edition World 20 ditë më parë
jeta ime me probleme spo di kam me i cu
Toni Toni
Toni Toni 21 ditë më parë
R I P
Tesa tesa
Tesa tesa 22 ditë më parë
😢🥺😥😭😰
Met Coka
Met Coka 23 ditë më parë
8
Donii Spahiiu
Donii Spahiiu 24 ditë më parë
E ke myt arkimed ⚡️⚡️
Gaia Chloe
Gaia Chloe 24 ditë më parë
I madh
Baci Plepi
Baci Plepi 25 ditë më parë
Jeta jeme me problome spo di ka mi qu
marios rallye
marios rallye 26 ditë më parë
E prej gabimeve preblemeve jam tu msu se as nji her sjam dorzu..
Albert Vata
Albert Vata 27 ditë më parë
God bless you vlla
Albert Vata
Albert Vata 27 ditë më parë
Paranoja varreza ka plot sot neser derdhim pa vetdi ka raste dhe shume lote 😔
Albert Vata
Albert Vata 27 ditë më parë
Tha gjyshi me luftu
Lazy Omerta
Lazy Omerta 27 ditë më parë
Stresi Shum i Mir Mos Gaboni Ta Shani Se Va Qi Nonen
Albert Vata
Albert Vata 27 ditë më parë
Baba nana me te miret ne jete😔
Sono Io
Sono Io 27 ditë më parë
Stres vazhdo keshu jo me ate anglezin pa lidhje
Blenard Gerdeci
Blenard Gerdeci 27 ditë më parë
Rri duke qar per kengen tende
Nersjan Dervishi
Nersjan Dervishi 27 ditë më parë
Bravo bravo je me i miri
Eldi Balili
Eldi Balili 28 ditë më parë
o stresi je njeri me me ndjeja dhe me seder se tere estrada ..rsp bro per djal qe je 💥💥💥..super kenge
Agnesa Ismaili
Agnesa Ismaili 29 ditë më parë
Brraves
BORNINS GAMING FF
BORNINS GAMING FF 29 ditë më parë
RESPEKTE KUSH MJEP 1 SUCRIBE❤️
Aleksi Eshja
Aleksi Eshja Muaj më parë
Ta kap mamin
Aleksi Eshja
Aleksi Eshja Muaj më parë
Te qifsha mami
Gazi Hasula
Gazi Hasula Muaj më parë
💯🍾🍾🍾🍾
Nezir Asani
Nezir Asani Muaj më parë
valla kete keng vetem relpay e bej 100 k ndoshta vetem prej meje i ka
luli luljeta
luli luljeta Muaj më parë
osht zani i nenes
Sula Bossi
Sula Bossi Muaj më parë
bravo
Bledi Feneri
Bledi Feneri Muaj më parë
Kjo eshte nje nga kenget me me kuptim qe rinia shqiptare duhet ta digjoj me vemendje
Vlore Vlore
Vlore Vlore Muaj më parë
😭😭😭😭
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
😔
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
Zoti qofte me ne
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
Po pate munci
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
Ta kerkoj ket ndime o patriot!!
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?
Albion Avdia
Albion Avdia Muaj më parë
King je o stres mos te haje karin per kerkan
Eriseld Bregu
Eriseld Bregu Muaj më parë
Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte
Super Mario
Super Mario Muaj më parë
Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️
Niko Gjergjvataj
Niko Gjergjvataj Muaj më parë
Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante
tralala tralala
tralala tralala Muaj më parë
Jeg skal
tralala tralala
tralala tralala Muaj më parë
Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂
Shkurtesa Shkurtesa
Shkurtesa Shkurtesa Muaj më parë
💋😘❤
Fany Rov
Fany Rov Muaj më parë
Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok
Hashim Thaqi
Hashim Thaqi Muaj më parë
Gentinjo esht njeri ndaj met mirve
Hajrije Muzliukaj
Hajrije Muzliukaj Muaj më parë
Nena ime vdeku😒😔😣
eduart Hysi
eduart Hysi Muaj më parë
Ngushellime🙏
Ashkim Gjeloshi
Ashkim Gjeloshi Muaj më parë
Super keng suksese ❤
Senad mobile
Senad mobile Muaj më parë
Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪
Vigan Rasimi
Vigan Rasimi Muaj më parë
Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo
Malta 01
Malta 01 Muaj më parë
U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔
Flavio Alldervishi
Flavio Alldervishi Muaj më parë
Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Muaj më parë
Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Muaj më parë
😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku Muaj më parë
Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟
Naseebullah Mohammadi
Naseebullah Mohammadi Muaj më parë
Superrrrrrrr
Elsa L3c!u!
Elsa L3c!u! Muaj më parë
$👑
stiven Stiven_631
stiven Stiven_631 Muaj më parë
Sa like behen per nenen💜
Orgito Kaca
Orgito Kaca Muaj më parë
like kush i peldeu pjesa e stresit
Distian Rapaj
Distian Rapaj Muaj më parë
Klodian rasha
tralala tralala
tralala tralala Muaj më parë
Du er så ond , 😂
Sebastian Sharka
Sebastian Sharka Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!
Rei TV
Rei TV Muaj më parë
Sa like shkojne per nenen 👇
gangster me temel
gangster me temel Muaj më parë
vllaqko
Daniel END
Daniel END Muaj më parë
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Matteo Devitto
Matteo Devitto Muaj më parë
Kenge vk
STRESI 77
STRESI 77 Muaj më parë
sa like shkojn per kete keng👇🤘
Albert Vata
Albert Vata Muaj më parë
Nice song
WORLD VIDEO ON CCTV
WORLD VIDEO ON CCTV Muaj më parë
Great song
Aleks Lleshi
Aleks Lleshi Muaj më parë
Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟
Luan Idrizaj
Luan Idrizaj Muaj më parë
.👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
HELL BOZ
HELL BOZ Muaj më parë
🔥
Lani Dredha
Lani Dredha Muaj më parë
stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol
Ronaldo salceni
Ronaldo salceni Muaj më parë
Bravo @stresi per Kete Kenge
Gezimi Xhepi
Gezimi Xhepi Muaj më parë
E dua nenen ❤❤❤❤
LADA
LADA Muaj më parë
❤️
David HAJDARAJ
David HAJDARAJ Muaj më parë
No clicking
sa sa
sa sa Muaj më parë
Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe
sa sa
sa sa Muaj më parë
Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i
sa sa
sa sa Muaj më parë
Socus
Getinjo - Sillet
03:38
2EURO MUSIC
Shikime 7 mln
Stresi - Archimed (Official Video HD)
03:09
StresiOfficial
Shikime 2,2 mln
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 8 mln
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 1,7 mln
Stresi - Te du mom (Kenga Magjike 2018)
03:31
Mozzik - NANA (prod. by Li & Macloud)
03:52
UNIKKATIL - MIX 01 ( Vetem Katili )
1:00:00
Saliasi
Shikime 123 mijë
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
03:46
thisisnoizy
Shikime 4,8 mln
Stealth x Baseman - Adrenalina
03:36
HELLBANIANZ
Shikime 11 mln
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 8 mln
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
Shikime 50 mln