Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

  Shikime 1,011,127

Top Channel Albania

10 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
SHQIPE752
SHQIPE752 8 orë më parë
Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek
saliji merxhan
saliji merxhan Ditë më parë
Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate
Ca bere Mir vlla
Ca bere Mir vlla Ditë më parë
Karabaxhella
Ajnishah Rexhepi
Ajnishah Rexhepi 3 ditë më parë
Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣
Nertil Tili
Nertil Tili 3 ditë më parë
Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.
Sadije Coli
Sadije Coli 3 ditë më parë
P
Fation Agaraj
Fation Agaraj 4 ditë më parë
Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...
Fation Agaraj
Fation Agaraj 4 ditë më parë
Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!
Fation Agaraj
Fation Agaraj 4 ditë më parë
Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.
Altinë Hyseni
Altinë Hyseni 4 ditë më parë
21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen
D. H
D. H 5 ditë më parë
Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 5 ditë më parë
uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 5 ditë më parë
bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
xhensila sulaj
xhensila sulaj 5 ditë më parë
ylli geljani
xhani ibershimi
xhani ibershimi 5 ditë më parë
Edhe une boks baj edhe shenja kam
Ina
Ina 6 ditë më parë
Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela
Loris Maliqi
Loris Maliqi 6 ditë më parë
Te ha blerimi hahahahah
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 6 ditë më parë
Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !
Bes Bau
Bes Bau 6 ditë më parë
GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍
Travel with ANNA
Travel with ANNA 6 ditë më parë
alpost.info/mine/gcmUm5zLh5XLfXk/video
Linda Jeta
Linda Jeta 6 ditë më parë
Giljani 💥👏
Mirvete Doda
Mirvete Doda 6 ditë më parë
Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏
Piera Matteoni
Piera Matteoni 6 ditë më parë
1
Piera Matteoni
Piera Matteoni 6 ditë më parë
O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke
Leila Kopshti
Leila Kopshti 6 ditë më parë
👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏
Tiktok Official
Tiktok Official 6 ditë më parë
Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂
Albert Mince
Albert Mince 7 ditë më parë
Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος 7 ditë më parë
O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Laura Kasemi
Laura Kasemi 7 ditë më parë
O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...
Liridon Stublla
Liridon Stublla 7 ditë më parë
Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal
Ansel Ansel
Ansel Ansel 7 ditë më parë
Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Leda Rouka
Leda Rouka 7 ditë më parë
A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑
Franceska Kovaci
Franceska Kovaci 7 ditë më parë
Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra
Mer Vaa
Mer Vaa 7 ditë më parë
54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit
apollonia fier
apollonia fier 7 ditë më parë
Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella
Food For the soul
Food For the soul 7 ditë më parë
Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!
Ervin Kacoli
Ervin Kacoli 7 ditë më parë
Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41
Majlinda Koci
Majlinda Koci 7 ditë më parë
alpost.info/mine/aZWyuparr2fdgnk/video
Orhan Veapi
Orhan Veapi 7 ditë më parë
Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!
Lindita Azemi
Lindita Azemi 7 ditë më parë
Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket
Lala Mimi
Lala Mimi 7 ditë më parë
Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave
Genis Alija
Genis Alija 7 ditë më parë
Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏
Naim Kica
Naim Kica 7 ditë më parë
Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj
The Joker
The Joker 7 ditë më parë
18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan
123
123 7 ditë më parë
Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍
Ihedina Basha
Ihedina Basha 7 ditë më parë
Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen
Eneida Gjeka
Eneida Gjeka 7 ditë më parë
Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda
Andreas Shqipetar
Andreas Shqipetar 7 ditë më parë
Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮
Davidoff667king
Davidoff667king 7 ditë më parë
na keni ca trapin me ket perla shopin
valdet ademi
valdet ademi 7 ditë më parë
Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣
Fire Boy
Fire Boy 7 ditë më parë
Princi te lumte goja!
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku 7 ditë më parë
Antonela shko pastro ne Itali
Eri
Eri 7 ditë më parë
Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.
M F
M F 7 ditë më parë
Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje
MONIKA KOS
MONIKA KOS 8 ditë më parë
Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles
MONIKA KOS
MONIKA KOS 8 ditë më parë
Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin
MONIKA KOS
MONIKA KOS 8 ditë më parë
Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 8 ditë më parë
O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 8 ditë më parë
Bravoooooooo Gilian
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 8 ditë më parë
Bravoooooooo Arian Konomi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 8 ditë më parë
Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !
Erdi Inihash
Erdi Inihash 8 ditë më parë
Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.
Alex Smith Smith
Alex Smith Smith 8 ditë më parë
U ka dalë boja ,thjesht skenar
Gonn Berd
Gonn Berd 8 ditë më parë
Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin
Rovena Gusho
Rovena Gusho 8 ditë më parë
Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite
B13 Team
B13 Team 8 ditë më parë
Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan
Lori Vojko
Lori Vojko 8 ditë më parë
HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH
Mergim Gashi
Mergim Gashi 8 ditë më parë
Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???
Lorisjana Kaloti
Lorisjana Kaloti 8 ditë më parë
Oooo idiote femer ooo antolela
Adelina Coka
Adelina Coka 8 ditë më parë
Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑
Bunajmin Shabani
Bunajmin Shabani 8 ditë më parë
Bravo Rinian
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 8 ditë më parë
Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 8 ditë më parë
Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore
Kica Nebi
Kica Nebi 8 ditë më parë
Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏
leonida ajazi
leonida ajazi 8 ditë më parë
Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂
Fatjon Coli
Fatjon Coli 8 ditë më parë
Ato 3 goca po e prishin emisjonin
Fatjon Coli
Fatjon Coli 8 ditë më parë
Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq
Μαρια Μετα
Μαρια Μετα 8 ditë më parë
ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢
Klevin Resuli
Klevin Resuli 8 ditë më parë
Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 8 ditë më parë
55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash
S P
S P 8 ditë më parë
E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha
Najsi Boraku
Najsi Boraku 8 ditë më parë
👍🏻
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 8 ditë më parë
Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir
Sy Kaltri
Sy Kaltri 8 ditë më parë
Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣
OSI Moeller
OSI Moeller 8 ditë më parë
Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Kujtim Krasniqi
Kujtim Krasniqi 8 ditë më parë
Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri
Θωμα Κονδιλι
Θωμα Κονδιλι 8 ditë më parë
E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.
S P
S P 8 ditë më parë
Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...
OSI Moeller
OSI Moeller 8 ditë më parë
O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂
Epabazuar
Epabazuar 8 ditë më parë
Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu
Epabazuar
Epabazuar 8 ditë më parë
Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa
Alexa Kasa
Alexa Kasa 8 ditë më parë
Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂
Background video SK
Background video SK 8 ditë më parë
Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈
tsiou tsiou
tsiou tsiou 8 ditë më parë
Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute
blina k
blina k 8 ditë më parë
Princi bravooooooo
Kristi Grizhaj
Kristi Grizhaj 8 ditë më parë
Bravo Riniani...
Daniela Daniela Pana
Daniela Daniela Pana 8 ditë më parë
Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit
ariela elmazi
ariela elmazi 8 ditë më parë
Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.
Muja Curri
Muja Curri 8 ditë më parë
Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi 8 ditë më parë
Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.
Genève Suisse
Genève Suisse 8 ditë më parë
O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.
Paça e Iftarit në ditën e parë të Agjërimit 🥰🥰🥰🤲🤲🤲
3:21
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 65 mijë
[TinyTAN | CLIP] - Dynamite
0:44
BANGTANTV
Shikime 13 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Tokatçı - HD Türk Filmi
1:18:28
Gülşah Film
Shikime 10 mln
Paça e Iftarit në ditën e parë të Agjërimit 🥰🥰🥰🤲🤲🤲
3:21
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 65 mijë
[TinyTAN | CLIP] - Dynamite
0:44
BANGTANTV
Shikime 13 mln
Benim Adım Melek 62. Bölüm Fragmanı
0:43
Benim Adım Melek
Shikime 534 mijë
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52
Dude Perfect
Shikime 11 mln
HYBE x Ithaca Holdings
9:21
HYBE LABELS
Shikime 3 mln