Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

  Shikime 46,541

RTV Dukagjini

13 ditë më parë

Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

Komente
Sel Lakna
Sel Lakna 11 ditë më parë
Zotri Hoxhaj, po Flet për Demokratie...po qfar Demokrati më jeni ju, kur tër Kohen ke qëndrime Ofenduese-Nënqmues tek gjithë të tjerët për Mendimet dhe Qëndrimet e tyre " të NDYSHIM ndaj tëndës" . Është Shokuese në moshën tënde që thelbi i Sjelljes tuaj është thjesht i Lirë, Sfiduese përshkak se keni dështuar, humbur ju dhe Partia juaj Besim tek Populli. Gjë që është Fakt dhe shumë i mirë! Ju nuk jeni as në gjendje të pasqyroni Sjelljen tuaj Aritokrate, edhe mundoheni ti Vulosni dhe Fajsoni të tjetër. Kjo është krejtësisht Paradoksale qfar Flisni dhe shihet vërtet qart se sa Ju die PDK ia dëshiron të mirë Kosovës dhe Popullsis saj.
Benz Fml
Benz Fml 11 ditë më parë
Plasni me mlefin e juaj qe e kini
Zemrak Sinani
Zemrak Sinani 12 ditë më parë
Pash Zotin Hajd Gazetar hajd,,,,kur secili bahet gazetar.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 12 ditë më parë
PDK Mafij kriminela ne kryje Enver Hoxhaj
adi ra
adi ra 12 ditë më parë
Shyqyr Zotit qe e degjova qjyshin Sot qe tha se murr fun LDK per te,se u kan nxor edhe gjyshja u dufke me votu LDk ha ha ha jam mir njohs Atyne 3 LDK qe nuk votun,Mrritum Gjyshin me bind se nuk jan njerz ata Te LDK super 👍 ha ha ha ha
Liria Shqipëri etnike
Liria Shqipëri etnike 12 ditë më parë
Shtet Ligjor ushtri polici gjyqsi media analista Arsim shendetsi drejtsi gjykata te forta dhe te pavurura me atdhedashuri moral dinjitet Patriot esht ai qe paguan tatim per shtetin punon per kombin mjaft me skenare te panit pronto skenare te nates pazare tendera terminale Klane milonera stop tregoni burni 300 mij vota merkeli i kosoves
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 12 ditë më parë
Kush nuk mer ne kuvend pjes. duhet te perjashtohet per gjithmon.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 12 ditë më parë
Vjosa osmani.presedente
Enver Beha
Enver Beha 12 ditë më parë
Përshendetëje Senka e paq shendetin
Debat Plus me Ermal Pandurin - DRAMA PËR PRESIDENTIN
2:48:39
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Debat Plus me Ermal Pandurin - Albin Kurti  - 23.09.2019
2:40:40
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
Traditional Beef Steak Kebab on Sadj Grill
22:38
Kənd Həyatı
Shikime 1,9 mln
Bufe e Parlamentit - Episodi 6
24:05
RTK
Shikime 123 mijë
DPT, Milaim Zeka - 31.03.2021
44:08
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)
3:31
Shkumbin Ismaili
Shikime 1,1 mln
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Ronela Hajati
Shikime 273 mijë
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 4,7 mln
Justin Bieber - Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon
3:18
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38