Zhdukja e Bleona Matës, reagon në Pa Gjurmë-nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, gjejeni

  Shikime 145,533

Report TV

28 ditë më parë

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Pa Gjurmë-Zhdukja e Bleona Matës,reagon nënë e Begzim Isës:Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…
Historia e Bleona Matës që u zhduk më 22 maj të vitit 2010, teksa kulloste bagëtinë në mal sëbashku me 5 vajza të afërme të saj vijon të jetë ngjallë reagime në opinionin publik. Për 11 vite me rrallë, për vogëlushen që u zhduk në moshën 6-vjecare, nga fshati Zapodi i Kukësit, ende nuk ka asnjë gjurmë. Një nga zhdukjet më të bujshme të dekadës së fundit ka startuar emisionin ’Pa Gjurmë’ në Report TV, në tetor të vitit 2018. Këtë të shtunë risollëm sërish këtë histori ku të ftuar në studio ishin nëna e Bleonës, Bukurie Veizi bashkë me djalin e saj, Armendin, të cilët nuk kanë reshtur së kërkuari. Kjo puntatë erdhi me një tjetër dëshmi. Begzim Isa është emri i personit, i cili është artikuluar mjaft në akuzat që nëna ka bërë nga studio e emisionit për rrëmbimin e Bleonës, e cila sot është një 16-vjeçare. Lidhur me këto akuza ka reaguar për herë të parë Shpresa Isa, nëna e 28-vjecarit, gjatë një bisede telefonike që realizoi moderatorja Odeta Dume. Ajo tha se të gjitha këto akuza do t’i paguajë një më një, nëna e Bleonës, ndërsa e fajëson për gjendjen jo të mirë, në të cilën ndodhet sot djali i saj Begzimi, pas akuzave të pavërteta, sipas saj. Shpresa Isa e pyetur nga moderatorja Odeta Dume nuk dha vendondodhjen e të birit, ndërsa përgjigjet e nervozuar duke kërcënuar. Ajo kërkon pafajësinë e të birit lidhur me akuzat e ngritura.
Përshëndetje znj.Shpresa, ju telefonojmë nga redaksia e emisionit “Pa Gjurmë”. A po flas me Shpresa Isen, nënën e Begzim Ises?
Shpresa Isa: Po
Jam Odeta Dume, një gazetare e emisionit “Pa Gjurmë”. Si jeni ju?
Shpresa Isa: Mirë jemi. Po ju?
Në fakt, ju mora në telefon për t’iu thënë se sonte në mbrëmje do të trajtoj në emision rastin e Bleona Matës. Ju e dini mirë që djali juaj, Begzim Isa është akuzuar shpesh herë nga nëna e Bleonës në studion time. Unë doja të kisha reagimin tuaj, pasi Begzim Isa dyshohet se mund të ketë rrëmbyer Bleona Matën.
Shpresa Isa: Kush thotë ashtu?
Odeta: e ka akuzuar znj.Bukurie në studio.
Shpresa: Ajo le të thotë ashtu. Begëzimi nuk ka qenë në këtë lojë që ka bërë ajo. Akuzat i ka bërë për të gjithë, jo vetëm për djalin tim. Këto akuza do ti paguajë një më një. Djali im nuk i ka pasur të shkruar në dosjen e avokatit këto fjalë që ka thënë ajo. Ka gjet pikë të dobët ajo, prandaj flet.
Znj.Shpresa, çfarë lidhje keni me Qamile Matën?
Shpresa Isa: Nuk kemi lidhje me atë.
Odeta: dyshohet se ditën u zhduk Bleona Mata, Qamilja është takuar me Begzim Isen në Malin e Pikëllimës, ku është pare edhe nga banorët e fshatit.
Shpresa Isa: Ahaaa. Kush e ka thënë këtë fjalë ? Xhaja është takuar në Prizren me nipin e tjetër. Hajde, hadje. Mos u merrni me lojëra, se loja do të paguhet.
Znj. Shpresa, po është nusja e Zenelit, që i bie të jetë gjyshja e Bleonës, e cila ka rrëfyer dhe ka denoncuar se ditën që është zhdukur vajza ka parë Begzim Isën duke u ngjitur në mal.
Shpresa Isa: Aha aha aaaa, po mori. Lojëra po bëni. Mos u merrni me këtë lojë, se do ta paguani një më një për këtë fazë që më ka arritur djali. Në dosje nuk është e shkruar ajo b…e (ofendon) ka gjetur neve, se po të ishte dikush tjetër, do ishte zhdukur deri tani. Askush nuk e pranon këtë.
Odeta: znj. Shpresa, djali juaj është arrestuar dhe ka kryer burg, ku është akuzuar dhe për humbjen e një fëmijë tjetër pas humbjes së Bleonës.

Komente
Alketa Shehu
Alketa Shehu 16 orë më parë
O zot ku jetojme spaska drejtesi
Bardha Pllana
Bardha Pllana Ditë më parë
Kjo esht arsyja pse sban mi lan fmit bashk dhe ta ja jepsh fmive te familjarve Sepse mun te ndodh kjo edhe pastaj rrim me vite a muj tu qajt se ishte fmija jon kshtu qe kujdes ma mir bane vet dhe mos i len fmit vet se sa ju ndodh ky gje Un per vet jom mam dhe spunoj me la dikujt fmijen tem te familjarve sepse skemi ba fmi per mja lan njerzve e na me punu ktu ne gjermani ka shumm mamaj qe punojn dhe tanaj i lan fmit ne duart e huaj dhe pastaj thojn o mu zhduk fmija po ma kan dhinua a po shumm e gja tjetra un mendoj kto ndodh krejt me fajinl e prinderit qe ja len fmije e vet vet ose ja len zhdo njerit fmijes vet ne dor un i gjykoj shum familjarve qe i bajn fmit ne duart e njerzve dhe tanaj punoj ose i lajn jasht vet tanaj ne fund ankohen skini qka ankoni kur ndodh ni sen i till sepse fajtori jeni ju ma mir rrini fmijen dhe kujdesni ma shumm se jemi ne nje bot qe o shumm e till edhe ktu ne gjermani jan prinderit qe i lan fmit vet dhe pastaj ja i dhunojn ja shumm e gjana tjera perqata leni punen e merni vendin per me rritni fmijen dhe koncentroni ma fort per fmijen .sepse e kini pas 9 mujsh ne bark dhe haztret i kemi prit per tu ba prind dhe me ndodh kshtu esht faji neve nejse i lajm kshtu .
Ridvana Sina
Ridvana Sina 2 ditë më parë
Shtet injorant. Lene moshat e treta rrugeve...
Aferdita Xhemali
Aferdita Xhemali 3 ditë më parë
Cfar eshte ber per bleonen ,nuk dim cfar ka ndodhur me bleonen e vogel😭😭😭😭😭😭😭😭
Ganimete Asanov
Ganimete Asanov 6 ditë më parë
Inshalla do zoti e i bashkon nene e bij
Nila Nila
Nila Nila 8 ditë më parë
Nuk ka polici se kishin me gjit nuk asht shtet
Gjyle Krasniqi
Gjyle Krasniqi 10 ditë më parë
Ooo zot bashkoje ket nëne me at vajz 🙏
Fatime Rrahimi
Fatime Rrahimi 13 ditë më parë
Far nane ajo e begzimit cfar tfolme pffff
Ejll Pashuku
Ejll Pashuku 14 ditë më parë
M
Xona Xona
Xona Xona 15 ditë më parë
Sa per bleonen ktu ka te bej babai i vet
Niche Deddy
Niche Deddy 16 ditë më parë
TURP per emisionin qe mashtron kete nene se do ia gjejne vajzen Odeta ti sigurisht i ke ditur mashtrimet e Rostova-s
Edona Berisha
Edona Berisha 16 ditë më parë
turp ti ket kosovarit qe sot e ka grua qamile kriminelen po te mos kishte as ni femer bota at kuqk sdo lish marr kush per grua
FATO Fato
FATO Fato 16 ditë më parë
Shtet muti shtet leshi
AAA Lov
AAA Lov 16 ditë më parë
O zot Na kput shpirtin kjo nen zonje grua burrnesh grua qe ska reshtur der ne der duke e kerkuar te bijen e saj Ishalla do zoti e gjen vajzen se dhe ne qe si njohim fare na kpusin shpirtin dhe duam ti shohim bashk nen e bij sa me bar
Sanjie Etemi
Sanjie Etemi 16 ditë më parë
🤲🤲❤️❤️😭
Xh*****i F***
Xh*****i F*** 17 ditë më parë
Ju Lutem. Policia shqiptar Duhet të Mer ket rest me seriozitet!! Të ndal on. Babin dhe 5 Vajzat!!!! O njerz krym ne Familje esht !!! Eh zoti. I Denoft ata kurva Femra
Xh*****i F***
Xh*****i F*** 17 ditë më parë
Bravo Avoactit 👌 Zoti ju dimoft per gjetjen e Bleones ❤️
Giulia Giulia
Giulia Giulia 17 ditë më parë
bravo Avokat je shume i sakte 🙏
Iseni S
Iseni S 18 ditë më parë
Bravo Avukatit qe e merr rastin Zoti te shperblevt qe i ndimon kesaj Nene 🤲🏻
Arsim Shalaku
Arsim Shalaku 20 ditë më parë
mir e ka avokati ketu mrena familjes esht
Laureta Robaj
Laureta Robaj 21 ditë më parë
Bravoooooooooo avokat ishalla i vete mbrapa kesaj ceshtje
Myrvete Laci Maraj
Myrvete Laci Maraj 22 ditë më parë
Ky avokat eshte shume i zoti ,,, ka dhe gruan shume te zonjen, ishalla te gezoj ate nene por do gezojme te gjithe ne qe e kemi ndjekur ate histori te dhimbshme,,,,,
Gjilanasja Sy gjelberta
Gjilanasja Sy gjelberta 22 ditë më parë
OAllah sheroj te smuret furnizoj skamnoret ndihmoj njerzve qe jan vetem 🤲🤲🤲
Florja Bardhoku
Florja Bardhoku 22 ditë më parë
E deshiroja zotin Avokat ta shihja prokuror brravo brravo kjo esht e verteta
Albania Durres
Albania Durres 23 ditë më parë
Te ruajt i madhi zot avokat je shum i sakte
Azbije z
Azbije z 23 ditë më parë
Ozot imadh ndihmoj kesaj vajze te re te jetoj te lutrm shum nr ket nat te madhe se vetem ti din te besh mrekullira 🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Edona Berisha
Edona Berisha 23 ditë më parë
O ishalla ju ndihmon zoti të gjithve i gjeni fëmijet.
Al ina
Al ina 23 ditë më parë
DUHET TE KISHE MAR AVOKAT ME VITE ME PARE O BUKURIJE MOTER. ZOTI JU NDIHMOFTE 🙏🙏🤲
Doll Doll
Doll Doll 23 ditë më parë
O allah ndimoji ksaj nene e tja degjoj edhe njeher aromen e femijes 😥🥲 zoti i degjoft lutjet e besimtareve ne keto dit te shenjta
Ela Hysa
Ela Hysa 23 ditë më parë
Bravo per avokatin qe po flet per Bleona Maten sa keq me vjen per mamin e Bleones un do i kisha vrara me duart e mija ato, do beja drejtesi
Pellumb Bajrami
Pellumb Bajrami 23 ditë më parë
Po kto duhet me i vra kto buca more i vraft i zote dhe ja uroji ta vuajine ne famijen e tyre
Maraki M
Maraki M 24 ditë më parë
Nese Edi rama Esht aq kryminister I mir per shiprin, ta vendosin doren ne zemren dhe te bejn te pa mundur ta gjein ket vajz e tja sjellin nenes ne duar 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏o zot gjeje ket engjell te vogel 🤲🤲🙏🙏🙏🙏😥
Katerina Fabio
Katerina Fabio 24 ditë më parë
Nje bravo dhe nje falenderim shum te madh per avokatin z.I Beqiri... Ne radh te par esht njeri me zemer dhe familjar qe vendosi qe te ndihmoj z. Bukurie per kerkimin e vajzes saj ...nje veprim qe shteti shqiptar si gjithmon i mbyll dosjet pa u lodhur .....si gjykata dhe prokuroret i pasojn dosjet sa andej kendej....ndjekin vetem ceshtjet e droges per te mar lek...dhe kerkojn lek neper te tilla ceshtje .....kurse nje nene ...nje grua ...nje femer kerkon femijen e saj e len ne meshir te fatit ....i mbyllet ceshtja sikur te ishte nje dele apo nje pul qe ka humbur.....her her na vjen turp qe ne shtetin ton qe e themi me krenari qe jemi shqiptar ..nuk ka drejtesi .....nuk kemi shtet...fusni ne burg nje person qe meret me drog per tu ushqyer pa lenduar askend....dhe nuk fut ne burg dike qe rremben nje femi minoren ...qe nje familje i ben hatan .....dhe ky rast nuk esht i pari e as i fundit si rasti i bleones...ka dhe shum femij te tjer qe shteti shqiptar dosjet e tyre i ka hedh ne plera ......ndaj ngaqe ne shqiperi nuk ka ligje as kanune as polici mund te vi kushdo ...mund te rembej femij mund te bej cte doj.......esht turp shum i madh dhe me vjen shum shum keq per kete nenen e bleones qe nuk ka reshtur kurr se kerkuari evlatin e saj...kush esht prind mund ta kuptoj shum mir.....shteti shqiptar duet te bej te pamunduren per ndim ndaj saj ....dhe te gjenden fajtoret qe sic tha avokati esht krim familjar !!! Bravo zoti avokat per ndihmen qe po i ben familjes se saj dhe cdo gje do u kthehet se ka nje Zot!!!
Luljeta Sallova
Luljeta Sallova 24 ditë më parë
O zot zemra me dhem ishalla sa me shpejt i bashkohet nenes e vllaut bleona
lela lela
lela lela 24 ditë më parë
Ne qofte se avokat idajet beqiri do nxjerri nje te drejte do te kete respekte i gjithe popullit dhe do te jete nje bravo e madhe o zote ishalla e gjejne
Nina Deda
Nina Deda 24 ditë më parë
Shpresa Sina
Shpresa Sina 24 ditë më parë
Ahhhh me det per kete nan te shkret sa i dhem shpirti .. Skam fjal.per kete raste.,..😭😭🙏🙏dashte i madhi Zot e gjen bleonen e vogel.
A. A
A. A 24 ditë më parë
O Zot i madh 11 vjet pa gjurm per evladin e saj , Lutem shum ne kto dite Ramazani per gjetjen e Bleones edhe pse shum vote uben por se paku ti denojn ato 5 vajzat se ato kan gisht sdi si mund te jetojne ato me kete faje
Mile_d 2020
Mile_d 2020 24 ditë më parë
Tani nje gje: ju si emision edhe ti si drejtuese e emisionit keni kaq vite me kete histori qe "hani buke me te" duke marre gjithe ato klikime dhe nuk keni bere asnje interesim neper institucione por cdo vit me te njejtat gjera, me e pakta nuk i gjetet dot nje avokat apo ta orientonit diku kete zonje? Zonje te sugjeroj edhe emisionin UNIKO, dhe se bashku me avokat Idajet Beqirin, ne dashte Zoti ndodh mrekullia!
Grisela Schumann
Grisela Schumann 24 ditë më parë
Odeta po si moj nuk te mbyllet goja dhe nuk ke respekt te lejosh te tjeret te shprehin mendimin idjote
Myrvete Miftari-Turkay
Myrvete Miftari-Turkay 24 ditë më parë
Ti mar kujdestarin e djalit,të thuhet se është me probleme mendore, ajo veq paska ikur nga ty....Ajo ska perkrahje nga ty,në plot emisione gratë janë të smuara psiqikisht qe se besoj fare....nji nanë qe vetem te jetoj me femin e saj....çka bejn njerzt per 5 mijë Euro.......
Deealbo
Deealbo 25 ditë më parë
Bravo avokat ta shperbleft zoti
Amar Selmonaj
Amar Selmonaj 25 ditë më parë
O Allah gezoja kesaj nane shpirtin e ktheja vajzen O Alllah jarabi ne ket nat ramazani pranona ket lutje o i madhi Allah ti je ai qe na pranon lutjet qetsoja shpirtin ksaj nane Ooo Allah jarabi Amin .
Nazife Rexhaj
Nazife Rexhaj 22 ditë më parë
Amin Amin Amin InshaAllah 🤲🤲🤲
Belikze Veliu
Belikze Veliu 25 ditë më parë
Akan shpirt kto njerzit o zot 😥😥
Shaban Lajci
Shaban Lajci 25 ditë më parë
Qesht me kete vajz ka vite qe flitet dhe reklamohet kjo foto
Ibadete Racaj
Ibadete Racaj 25 ditë më parë
I nderuar avokat,po te kishin shqipetaret nje mendje te shendosh sikur ti do ishim shteti me i mire qe do ekzistonte diku.
swe swe
swe swe 25 ditë më parë
O shtet budall shtini 3vajzat ne burg te perjetshum tani ato do te tregojn
Bahrie Shala
Bahrie Shala 25 ditë më parë
Bravo Avukat je shum i zoti kem besim se doti gjeni 🙏🤲
Vitore Markolaj
Vitore Markolaj 25 ditë më parë
Bravo ma ne fund erdhi nje njeri ta ndimoni kete zonje qe te gjej bleonen 🙏🙏
Ng ZH
Ng ZH 25 ditë më parë
Bravo Avokat bere ate qe u dasht ta bente Shteti prej kohesh Te pakten nji shpres per kte nen dhe vella ❤
Fati Welt
Fati Welt 25 ditë më parë
O zot ishalla veq eshte e gjalle se nese eshte gjalle dikun do te gjindet nje dite zot ndihmo🤲
Lola Kreka
Lola Kreka 25 ditë më parë
do zoti e gjen sa me shpejt Mirelen.e djalin..🙏
Ylber Hasani
Ylber Hasani 25 ditë më parë
Po ku ishte deri tani ky
Izabel Inna
Izabel Inna 25 ditë më parë
O Nene Bleones ik rembej femijen asaj shtriges Qamiles dhe shiko per 24 ore do zbuloj cdo gje se cfar ka ndodhur ..se ndryshe ska per te hapur gojen kurr
Teri Wesly rovi
Teri Wesly rovi 25 ditë më parë
Kam vite qe shikoi emisione dhe lajme me lidhje me Bleona Mataj dhe lutem qe te gjendet shendosh e mire e te bashkohet me nenen dhe vellain. Shume keq situata e institucioneve ne shqiperi nuk funksionojne fare, eshte nje katastrofe e madhe qe sbehet asgje per gjetjen e vajzes qe ka vite e humbur. Turp per shtetin shqiptar dhe institucionet e tij, turp
Loreta Marku
Loreta Marku 25 ditë më parë
Bravo Avokat ti duhet te jesh ne kryet te shtetit dhe njerez si ti. O zot dalt e dreja e asaj vajze dhe e pagofshin ato kriminele me jeten e tyre me te shtrenjte 🙏 Sa me shpejt Bleona me nenen e saje heroike me Bukurien🙏🙏🙏🙏
Miranda TTT
Miranda TTT 25 ditë më parë
A jeton e lumtur kjo Qamilja dua me dite, apo vajzat tjera .. e pysin veten keto vajza se cfare kane bere, a mund te jetojne me kete padrejtesi qe i kane bere nuses shtepise.. sa here e shikoj kete nene mua mishi me rrqethet, a keni femij ju vajza tash ! Vereni doren ne zemer edhe tregoni te verteten se i madhi zot nuk e dim cfare ka shkruar per ju, si jetoni ju me kete krim qe keni bere ndaj asaj femije te pafajshmeee, a ka drejtesi ky vend ?? 🤲
Fusha Ola
Fusha Ola 25 ditë më parë
Zot cfar dhimbje per nene e bleona mates akoma me lot e dhimbje kerkon te bijen...Zoti i denoft kush ja ka rrembyer ...Muaj i shenje.i Ramazan ju bashkoft🤲🏾🤲🏾🤲🏾
silda boria
silda boria 25 ditë më parë
Po si moj odeta nuk qenka e ligjshme te pergjosh tel e ksaj mireles ??? Po prandaj krimi ne shqipri Po ecen para fajin e ka prokurori ai duhet ta zgjidhe ceshtjen ta pergjojn tel se ka bo krim eshte kriminele ka rrembyer nje fmi dhe pse eshte i veti prap rrembim quhet...
valentina doci
valentina doci 25 ditë më parë
Bravo avokat....
Antonio Salvatore
Antonio Salvatore 25 ditë më parë
Pse nuk futeni ne kerkime per vajzen ruse qe u be nami ne mediat italiane zhvilloni kot emisionin sa per dy klikime dhe asgje nuk beni ne te vertete
alien landed on earth alien landed on earth
alien landed on earth alien landed on earth 25 ditë më parë
Gjyna kjo Nene! Ato k.,,... din ku eshte Bleona huteni brenda 🔒🔒🔒😡😡
Vasia Sterjo
Vasia Sterjo 25 ditë më parë
Avokat Idajet Beqiri është më I miri i gjithë shqipërisë
Vasia Sterjo
Vasia Sterjo 25 ditë më parë
Odeta mbylle gojën lëre avokatin të flasi je injorante ske respekt për moshën
Elmira Kulheku
Elmira Kulheku 25 ditë më parë
O zot se di pse kam nje parandjenj te keqe shpresojm ne zot qe te mos jet e vertet,se mbase rrembyesi e ka trafikuar per transplant organesh...lutemi per kte nene qe te gjeje vajzen e vet sa me shpejt..
unlock phones
unlock phones 25 ditë më parë
Ishalla motèr po mir e ke ku i dihet çka kan bè ata tè pashpirt i dènoft zoti ishalla
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi 25 ditë më parë
misilmanet nuk gjejne derman jooo jan shum te permjereeeee
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi 25 ditë më parë
cfar po thoni kan humbur i kan dhjer atije muti malak ajo karakurva
Emalinda Tota
Emalinda Tota 25 ditë më parë
O zot si i duron kjo nene keto vuajtje, si do ndihej qamilja sikur ti rrembenin femijen tani qe esht ber nene dhe 1bravo te madhe per fjalet e avokatit
Bardha Gruda
Bardha Gruda 25 ditë më parë
Njerez dhe drejtues shtetit si zoti Edajet Beqiri i duhen shqiperis, por nuk ka tjer eshte i vetem, dhe bravo e zoti te ndimofte si emore persiper kete qeshtje se vetem tek ti eshte shpres e madhe une besoj shume se ti do zbulosh cdo gje🙌
Nazife Rexhaj
Nazife Rexhaj 22 ditë më parë
Amin ishallah 🤲🤲🤲
Romario krasniqi
Romario krasniqi 26 ditë më parë
avokat si puna jote i mungojn shum vendit ton .
Adil Latifi
Adil Latifi 26 ditë më parë
🤲🤲Inshalla ne ket muaj te bekuar te Ramazanit dhasht zoti pas 11 vite zoti tja ktheje buzeqeshjen kesaj nana 🤲🤲
Moku Moku
Moku Moku 26 ditë më parë
Do zoti ta gjeni 🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭🙏
Moku Moku
Moku Moku 26 ditë më parë
Bravo avukat
Fatush Rama
Fatush Rama 26 ditë më parë
Zoti te rujt advokat je i mrekullushem se une qaj per bleonen mataj zemra me qan pervllaun per nanen e bleones
Lindita Cotaj
Lindita Cotaj 26 ditë më parë
Eshte e ligjshme sepse ajo eshte ne kerkim per rrembin te femijes . Ndaj saj shteti Amerikan Ka nje urdher te rikthimit te femijes tek Babai ... shtet kote jemi .. eshte Turp mos te gjindet nje femer ne Shqiperi .. ate e ndihmon dikush te fshihet
Ardiana Kontic
Ardiana Kontic 26 ditë më parë
Bela munet e rrin neper shpija rrin nje jav e nuk pagun se ndrron shpijat
Ardiana Kontic
Ardiana Kontic 26 ditë më parë
Te dalin te shpija e te parve se I ka vdek vllaj lle bela jeton te shpija ne Zagor te Malsis malle
Enton Mucaj
Enton Mucaj 26 ditë më parë
Zoti ta shperbleft avokat. Ndihmoje kete nene
bona k
bona k 26 ditë më parë
Bravo 👏🏼 odeta sa kam qare 😥😥
Zeynep Kerellaj
Zeynep Kerellaj 26 ditë më parë
Po me dhem shpirti per bleonen shum koh u bae si nuk kae kurfar informata inshalla ky ramazan i bekuar gjindet bleona e te gjith shka jan te hubur qe te gjinden Alla 🤲🙏
Vera
Vera 26 ditë më parë
Merrni 5 vajzat e futeni ne burge edhe pse jane te martume ju betohem se pa bere java ato do ta nxjerrin personin se ka marre bleonen, por edhe babain e bleones po ashtu atij nuk duhet ti thuash baba mos me vra mendjen per vajzes o zot si e mban toka ate.
Baby Girl
Baby Girl 26 ditë më parë
Bravo! Respekte Avokat i nderuar, flet oa dorashka dhe je shume realist, njerez si ty i duhen drejtesise se vendit!
Besa Besa
Besa Besa 26 ditë më parë
Bravo Idajet Beqiri, qe po ndihmon kte nene te vuajtur .
bukurie mataj
bukurie mataj 25 ditë më parë
Flm shume
xhuliana papvangjeli
xhuliana papvangjeli 26 ditë më parë
Odeta Jen I shume shume e mire pot ju lutemi mos gerthit shume me respect
mani s
mani s 26 ditë më parë
Se pari Odeta familjaret e Mireles duhet te thejne heshtjen dhe te tregojne te verteten ne lidhje me mardhenjen e vajzes se tyre me zoterin. Sepse te padisesh gruan tende per ti hequr kujdestarin si nene ne nje kohe kur je i vetdijshem se ajo eshte e paafte mederisht kjo nuk flet per nje mardhanje bashkëshortore te mire por përkundrazi ai o ka manipuluar situatën ose e ka shfrytëzuar atë. Uroj qe vertet familjaret e saje te tregojne te verteten dhe te lene kanunin. Nese vertet Mirela eshte e kercenuar nga Marini, uroj qe vertet te mos e gjejne kurr Mirelen dhe ta lene te beje jeten ma djalin e saj sepse te kercenosh nje nene fhe te hapesh nje seance gjygjesore per ti marre djalin çdo nene do te merrte femijen dhe dote te zhdukej per te fshehur gjurmet e saje.
Klodjana Sherri
Klodjana Sherri 26 ditë më parë
Ju lutem ato vajzat pse si kapni dhe te burgosen
Sahide Reka
Sahide Reka 26 ditë më parë
0
Elizabeth
Elizabeth 26 ditë më parë
Flisni me radhe se spo kuptojme asgje.
Dita Dita
Dita Dita 26 ditë më parë
Po pse more qe qamilen se marrin me arresu nja 30 vjet burg meta fut ksaj kuder etani tregon se kuasht Bleona meda edhe ata prej fmive te vet me shiku se qkasht dhimbje per femit
Mirela Pali
Mirela Pali 26 ditë më parë
Bravo avokat duhet te gjendet ajo vajz nuk esht gjylper
Frankfurt Frankfurt
Frankfurt Frankfurt 26 ditë më parë
Un mendoj se ne zhdukjen e bleones ka dor babai i saj nuk ka pse hesht kaq shum ai
aktive aktive
aktive aktive 26 ditë më parë
Njè bravoo e madhe per fjalèt e avukatit
Teuta Oguz
Teuta Oguz 26 ditë më parë
Ishalla o zot I madh gjinden gjithe femijet qe ikan rremby
Shyqerije Zena
Shyqerije Zena 26 ditë më parë
Ohh moj Nana Bleones qe pot del ofshama per Bleonen ,, se sa her ta shoh qe flitet per te qajj ... oh Zot kto dit Ramazani eee ne krye me ket Avokat te Zotin shpresoj ti ndolihmon kssaj nane
Zemrije Salihi
Zemrije Salihi 9 ditë më parë
amin
rei troka
rei troka 26 ditë më parë
Mlm
PRENTI IOANNA
PRENTI IOANNA 26 ditë më parë
O as gjynaaa kjo e shkretaaa😪😪😪
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj 26 ditë më parë
Eshte shume lehte, me antenen e celularit gjendet vendodhja e atij nr telefoni qe u bllokon si staf. Avokati me policin duhet ta kishin zgjidhur.
Fatbardha Cubaj
Fatbardha Cubaj 26 ditë më parë
Ty te veafte zoti se ti i ke dhan rrugat ad grua me femiljen tashe vjen e thza i marre djalin per ket nuke drl ishalla nuke e gjen kushe e rtine me djal te vet
Anila Pengu
Anila Pengu 26 ditë më parë
I shall e gjejn
Leda Leda
Leda Leda 26 ditë më parë
Te lumt goja Avokat 👏👏🥺
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 139 mijë
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 139 mijë
Emanet 179. Bölüm | Legacy Episode 179
58:54
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,2 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,9 mln
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26